ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 19:14


AKT "DOBRE VOLJE"
Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Na večerašnjem sastanku kojem su prisustvovali predsjednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi i premijerka Ana Brnabić, donesena je odluka da se povlači odluka o protjerivanju ambasadora Crne Gore Tarzana Miloševića.

Nakon sastanka, predstavnicima medija obratila se premijerka Srbije Ana Brnabić te saopštila kako će Srbija povući odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore iz ove zemlje.

"Naša odluka o protjerivanju bila je u skladu sa Bečkom konvencijom i u skladu sa diplomatskim protokolima. Međutim, naša saradnja i prijateljstvo sa Crnom Gorom u ovom trenutku je važnije. Konsultovali smo se sa predsjednikom Vučićem i predstavncima Srba u Crnoj Gori i odlučili da jednostrano povlačimo odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore iz Srbije. Crnoj Gori pružamo ruku saradnje i prijateljstva, a mi ćemo se dati sve od sebe da to i ostvarimo", rekla je prisutnima Brnabić.

Također, Brnabić je istakla kako mnogi u Crnoj Gori očigledno žele prekrajati historijske činjenice.

"Sve češće se u Crnoj Gori prekraja historija te se govori kako je Srbija bila okupator u Prvom svjetskom ratu. Mi smo u tom ratu izgubili trećinu stanovništva. I pored svega toga, mi dajemo šansu saradnji i partnerstvu. Prije svega, zbog regionalne stabilnosti i saradnje sa Crnom Gorom ali i ostalim državama. Drugi razlog je taj što se 30% stanovnika u Crnoj Gori izjašnjava kao Srbi. Bilo kakvo otežavanje situacije nije u interesu nikome", zaključila je Ana Brnabić.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/srbija-povlaci-odluku-o-protjerivanju-ambasadora-crne-gore/201129075

Opametili se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 19:28

Dođe srpski ambasador u Sloveniju i onda počme pričat kako Slovenci ne postoje i Slovenija i nije država itd i Slovenija ga potjera i Srbija automatski potjera i njihovog.

Onda pogledaju nešto pa ispada da oni kao država se slažu s tim šta ovaj priča po Sloveniji.

Stani malo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 19:34

Vučic je smjenio Dačica s mjesta ministra vanjskih poslova pet dana prije one blamaže u Bela kuća kad je shvatija da će pojist govno pred cijelim svijetom jer ne dobiva ništa a Izrael priznao Kosovo.

Sad će maknit i ovog ambasadora u CG jer to su sve neki Dačićevi repovi.

Na mjesto ministra vanjskih poslova Vučic je postavio svog radikala. Očito nakon blamaže u Bela kuća više ne prepušta ništa slučaju.

Sjeća kadrova u ambasadama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by dzango Sun 29 Nov - 20:08

Vidi sa Vućićem da te stavi za ministra. Kada mogu Vulini i Neša Slina, možeš i ti.

_________________
Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 20:10

Stavio je ovoga :

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nikola_Selakovi%C4%87

Radikal je al barem ima nešto u glavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by dzango Sun 29 Nov - 21:03

RayMabus wrote:Stavio je ovoga :

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nikola_Selakovi%C4%87

Radikal je al barem ima nešto u glavi.
Derpe i govno. Ti bi bio bolji iako si lud ko struja.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 21:10

To je vaše ministarstvo vanjskih poslova. Ne bi se štel mešati.

Po tom pitanju ste mi isto ko i šta ja znam , Grčka npr. Šta staviš tu sam si odgovoran za njega ( ili nju ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by dzango Sun 29 Nov - 21:12

RayMabus wrote:To je vaše ministarstvo vanjskih poslova. Ne bi se štel mešati.

Po tom pitanju ste mi isto ko i šta ja znam , Grčka npr. Šta staviš tu sam si odgovoran za njega ( ili nju ).
Ja bi ga stavio samo u kiseli kupus, da se ja pitam.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 21:18

Kako god. Ne bavim se s nečim osim ako se to ne tiče i mene. Inače me potpuno nije briga. A ako je onda detaljno sve proučim.

Evo sad možete puštat Crnogorcima pošto ste na vlasti i obrazovani program.


https://www.klix.ba/magazin/film-tv/lazar-ristovski-kao-kralj-petar-i-na-hbo-u-sta-je-prethodilo-i-cime-je-rezlutirao-sarajevski-atentat/201129062

Brnabić ( još jedna ustaška povampirena kuja ) : Srbija je u prvom svjetskom ratu izgubila trećinu populacije.

Majke ti koliko vas to izginilo. king

Al joj na tu izjavu ipak CG ne mogu ništa reč.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 21:29

Srpski gubici u prvom svjetskom ratu

https://en.m.wikipedia.org/wiki/World_War_I_casualties

Od 16 do 28%

Trećina je 33,33%
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 21:32


Također, Brnabić je istakla kako mnogi u Crnoj Gori očigledno žele prekrajati historijske činjenice.

"Sve češće se u Crnoj Gori prekraja historija te se govori kako je Srbija bila okupator u Prvom svjetskom ratu. Mi smo u tom ratu izgubili trećinu stanovništva. I pored svega toga, mi dajemo šansu saradnji i partnerstvu. Prije svega, zbog regionalne stabilnosti i saradnje sa Crnom Gorom ali i ostalim državama. Drugi razlog je taj što se 30% stanovnika u Crnoj Gori izjašnjava kao Srbi. Bilo kakvo otežavanje situacije nije u interesu nikome", zaključila je Ana Brnabić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 21:33

RayMabus wrote:
Također, Brnabić je istakla kako mnogi u Crnoj Gori očigledno žele prekrajati historijske činjenice.

"Sve češće se u Crnoj Gori prekraja historija te se govori kako je Srbija bila okupator u Prvom svjetskom ratu. Mi smo u tom ratu izgubili trećinu stanovništva.

Pravit ću se da ovo nisam vidio no vidio sam. Čisto da znate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by RayMabus Sun 29 Nov - 21:36

U jednoj rečenici kaže kako netko u Crnoj Gori želi prekajati istorijske činjenice da bi odma u idućoj rečenici upravo ona prekrojila istorijsku činjenicu.

Srbija je u prvom svjetskom ratu izgubila TREĆINU stanovništva.

....

Al dobro. Ne obraćate se meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175375
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore Empty Re: Ovi u Srbiji čitaju šta ja pišem na forumu : Srbija povlači odluku o protjerivanju ambasadora Crne Gore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum