ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

znas li ti tko sam ja ?

Go down

znas li ti tko sam ja ? Empty znas li ti tko sam ja ?

Post by debotoijusto 28/11/2020, 20:05

Ni pola sata nije prošlo od početak stupanja na snagu novih mjera za suzbijanje pandemije koronavirusa u Hrvatskoj, a policija je imala pune ruke posla s vlasnicima i gostima ugostiteljskih objekata koji su već u startu prekršili nove mjere. Za javnost najzanimljiviji slučaj dolazi iz Vukovara gdje su tamošnji policajci morali privesti 61-godišnjaka i 40-godišnjaka koje su zatekli u lokalu Vukovarsko Pub u konzumiranju pića, pri čemu je mlađi priveden uz uporabu tjelesne snage, jer je odbijao poći s policajcima.
Neslužbeno doznajemo da je riječ o Stjepanu Sučiću (61), državnog tajnika u ministarstvu branitelja i prvom čovjeku Ureda za zatočene i nestale u tom ministarstve te Krunoslavu Šeremetu, ravnatelju Memorijalnog centra Domovinskog rata u Vukovaru.
Iz PU vukovarsko-srijemske priopćili su kako su '28. studenog oko 00:35 sati, u ugostiteljskom objektu u Vukovaru, Dr. F. Tuđmana, policijski službenici zatekli nekoliko osoba u konzumiranju pića, a tom prilikom je došlo i do narušavanja javnog reda i mira.'



Naime, kako navodi policija, 'prilikom legitimiranja jedne muške osobe (61-godišnjaka) koja je odbijala dati na uvid osobnu iskaznicu, druga muška osoba (40-godišnjak) je negodovala prema policijskim službenicima te narušavala javni red i mir.'
Pri tome su, prema nama dostupnim informacijama bili neugodni prema policajcima, pozivajući se navodno i na ministra branitelja Tomislava Medveda, a kako Šeremet nije želio poći s policajcima pozvana je i interventna policija koja ga je privela uz primjenu tjelesne snage, pri čemu je došlo i do oštećenja inventara unutar lokala, a policajci su bili izloženi uvredama.
Sučić je, pak, na kraju pristao poći s policajcima, ali je prilikom ulaska u službene prostorije svojom radnjom uzrokovao oštećenje inventara.“
Neslužbeno doznajemo da je rukom oštetio ulazna vrata u prostoriju u koju je doveden. Policajci su im tek nakon toga utvrdili identitet, a „nakon dovršene obrade dvojica muškaraca puštena su iz službenih prostorija te će ih policija prekršajno prijaviti zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira i Zakona o osobnoj iskaznici.“
Vezano za oštećenje ulaznih vrata policija od strane Sučića, policija će o tome izvijestiti DORH „zbog donošenja odluke o postojanju elemenata protupravnosti u njegovom ponašanju.“ Prijavu će, pak, dobiti i zaposlenica Puba koja je posluživala goste. Nešto više o ovom događaju pokušali smo doznati i od Sučića i Šeremeta, no nijedan od njih dvojice do zaključenja ovog teksta nije se javio na naše pozive i poruke.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/drzavni-tajnik-izazvao-kaos-u-vukovaru-vrijedao-policajce-u-kaficu-razbio-je-i-vrata-15033848
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

znas li ti tko sam ja ? Empty Re: znas li ti tko sam ja ?

Post by Guest 28/11/2020, 20:42

Prekrsajno..hehehehehe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum