ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Serbinho-3 26/11/2020, 00:19

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3574165/dzo-bajden-vaskrsava-eks-jugoslaviju-ulazi-sest-balkanskih-zemalja-beograd-bi-bio-sediste-americki-mediji-otkrivaju
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

omni dislikes this post

Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Guest 26/11/2020, 06:52

Serbinho-3 wrote:https://www.kurir.rs/vesti/politika/3574165/dzo-bajden-vaskrsava-eks-jugoslaviju-ulazi-sest-balkanskih-zemalja-beograd-bi-bio-sediste-americki-mediji-otkrivaju
jebotebog 


i srbi dočekaše izlaz iz dubioze velesrbizma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Noor 26/11/2020, 07:05

Dodaje da, pošto su evropske integracije, iz različitih razloga, slomljene, Srbija je u međuvremenu obnovila svoju poziciju najistaknutije države na Balkanu nakon pojave snažnog lidera koji je okončao haos iz dvehiljaditih i perioda strukturnih reformi.

ni informer ne bi bolje 😂

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 26/11/2020, 07:08

Noor wrote:
Dodaje da, pošto su evropske integracije, iz različitih razloga, slomljene, Srbija je u međuvremenu obnovila svoju poziciju najistaknutije države na Balkanu nakon pojave snažnog lidera koji je okončao haos iz dvehiljaditih i perioda strukturnih reformi.

ni informer ne bi bolje 😂
je..svi žure..da im beograd bude opet bude bog i batina i seseljev šegrt capo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Noor likes this post

Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by jastreb 26/11/2020, 07:27

Juga ce se obnovitiali ne potezima imperijalistickih mocnika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by omni 26/11/2020, 07:30

Vijest je znak da je Srbija ukurcu.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Guest 26/11/2020, 08:02

Vijest je znak da su sve drzave proizisle iz bivse Juge i nakon 30 godina ostale pripizdine,bez i najmanjeg znaka nekog zdravog razvoja..nakon sto se otopi i zadnje obiteljsko srebro i zlato,slijedit ce ono sto standardno slijdei.fajt krokodila u bari koja presusuje,a narod....mehh..
Dakle,slijedi nakon toga scenarij Burkina Faso,u samoj Europi,a to velikom igracu Jemerici ne pogoduje..zato ce te vi svi,koji ste ispali iz stare Juge,ponovno,htjeli-ne htjeli u neku Novu... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 26/11/2020, 08:05

jastreb wrote:Juga ce se obnovitiali ne potezima imperijalistickih mocnika.
...oni koji su u eu...sigurno nec eu tu tvoju 'jugu'...za druge ne znam niti me to puno brine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 26/11/2020, 08:06

Legendovich wrote:Vijest je znak da su sve drzave proizisle iz bivse Juge i nakon 30 godina ostale pripizdine,bez i najmanjeg znaka nekog zdravog razvoja..nakon sto se otopi i zadnje obiteljsko srebro i zlato,slijedit ce ono sto standardno slijdei.fajt krokodila u bari koja presusuje,a narod....mehh..
Dakle,slijedi nakon toga scenarij Burkina Faso,u samoj Europi,a to velikom igracu Jemerici ne pogoduje..zato ce te vi svi,koji ste ispali iz stare Juge,ponovno,htjeli-ne htjeli u neku Novu... :rasta :rasta :rasta
da bi usli u tu tvoju 'jugu' moraju izbaciti clanice eu-a...sto cisto sumnjam..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Guest 26/11/2020, 08:10

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:Vijest je znak da su sve drzave proizisle iz bivse Juge i nakon 30 godina ostale pripizdine,bez i najmanjeg znaka nekog zdravog razvoja..nakon sto se otopi i zadnje obiteljsko srebro i zlato,slijedit ce ono sto standardno slijdei.fajt krokodila u bari koja presusuje,a narod....mehh..
Dakle,slijedi nakon toga scenarij Burkina Faso,u samoj Europi,a to velikom igracu Jemerici ne pogoduje..zato ce te vi svi,koji ste ispali iz stare Juge,ponovno,htjeli-ne htjeli u neku Novu... :rasta :rasta :rasta
da bi usli u tu tvoju 'jugu' moraju izbaciti clanice eu-a...sto cisto sumnjam..
Moju??..Fuk,to je vasa,ne moja... :love :love :love ..drugi par rukava,je sto percepcija nece ici u pravcu ,nege izolirane samo-svoje drzave,nego jaci pakt tih drzava,unutar Eu,na podrucju ekonomije,razvoja,skolstve i suradnje..
a Europa??..Pa radi sve sto joj jemeri narede.. confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 26/11/2020, 08:10

drugo...srbi ko srbi..da nesto napisu da imaju opravdanje za svoje bulaznjenje...oni bi stvarali neku novu verziju 'juge' a ni ovi u bosni da im bilo sto ponudis ne zele zivjeti jedni sa drugima..mo's misliti kako bi jedan albanac htio da mu beograd opet po glavi lupa...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Guest 26/11/2020, 08:11

fuk..grijesis jer taj scenarij zamisljas kao bivsi Jugokonstrukt..ovo je nesh novo,moderno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Guest 26/11/2020, 08:12

nitko nikom nece kuckati po glavi,no sjediste za regijon se mora odrediti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 26/11/2020, 08:13

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:Vijest je znak da su sve drzave proizisle iz bivse Juge i nakon 30 godina ostale pripizdine,bez i najmanjeg znaka nekog zdravog razvoja..nakon sto se otopi i zadnje obiteljsko srebro i zlato,slijedit ce ono sto standardno slijdei.fajt krokodila u bari koja presusuje,a narod....mehh..
Dakle,slijedi nakon toga scenarij Burkina Faso,u samoj Europi,a to velikom igracu Jemerici ne pogoduje..zato ce te vi svi,koji ste ispali iz stare Juge,ponovno,htjeli-ne htjeli u neku Novu... :rasta :rasta :rasta
da bi usli u tu tvoju 'jugu' moraju izbaciti clanice eu-a...sto cisto sumnjam..
Moju??..Fuk,to je vasa,ne moja... :love :love :love ..drugi par rukava,je sto percepcija nece ici u pravcu ,nege izolirane samo-svoje drzave,nego jaci pakt tih drzava,unutar Eu,na podrucju ekonomije,razvoja,skolstve i suradnje..
a Europa??..Pa radi sve sto joj jemeri narede.. confused
...koji pakt?...stari moj pa si ti cul sto je suljo i ekipa govorila na sprovodu irineja...prva ti je srbija koja ne zeli to osim u vidu da oni opet budu glavni u svemu pa i u takvoj nekakvoj asocijaciji...sto mislis da ce drugi reci..'ajd evo vam nase glave pa opet lupajte'...sve su to samo floskule da malo odobrovolje ove vani..a unutar kuce sasma druga prica..cak i ratoborna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 26/11/2020, 08:14

Legendovich wrote:nitko nikom nece kuckati po glavi,no sjediste za regijon se mora odrediti..
ma jasta...sto to ne bi bilo sarajevo...ili ne znam skoplje...n vasingom nije među prvih pet americkih najvecih graova ni po stanovnistvu pa ni po ekonomiji a glavno sjediste je te tvoje jemerike..ili brisel npr...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Guest 26/11/2020, 08:16

hahahahaha..dobro,ja se malo pohtijo zajebavati,ali vidim Fuku ce srčeko otkazati,zato prestajem...ne boj se Fuk,nish od stare i prastare Juge.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 26/11/2020, 08:16

ka'k se ova agentura uskomea na samo rijec juga u bilo kojem obliku..onda da se pocesljaju kad pretjeraju bacaju neke opravdavajuce fraze...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by pizzon 26/11/2020, 08:35

ja sam protiv, posebno sto takva
zajednica obuhvata i sve siptare.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 26/11/2020, 08:43

pizzon wrote:ja sam protiv, posebno sto takva
zajednica obuhvata i sve siptare.
i milijun i osamsto tisuca bosnjaka...bili bi manjina u toj zajednici..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Serbinho-3 26/11/2020, 09:13

Protiv.

Samo Srbija Srbina Spasava.

4S.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

IL Risorto and pizzon like this post

Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum