ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by Guest 8/12/2015, 22:51

melkior wrote:
Fénix wrote:
melkior wrote:
Fénix wrote:
melkior wrote:
vuksadinare wrote:Ja nisam amerofil i natofil a bogami ni rusofil...mene zanima samo moj dom i kako ga zastiti...svejedno mi je od koga...isti kuratz drugo pakovanje
Nisam ni ja rusofil, ali ako dođe do 3. svjetskog rata za njega će biti krivi prije svega Amerika, NATO i Turska. Ostalo me ne zanima.
I Saudijska Arabija.
Je li kriva životinja koja grize ili onaj tko je životinju nahuškao? Retoričko pitanje. Nije Rusija postavila rakete na Kubu pa da joj jebem mater.
Da, samo oni povećavaju radijaciju u hrvatskom susjedstvu svojim novcem, gradnjom džamija, financiranjem vehabija i salafista. Istu stvar rade diljem svijeta i nikome ništa.
A dobro, Saudijska Arabija je zlo samo po sebi. Ja sam se referirao na Rusiju. Svaka zemlja se ima pravo braniti u svom dvorištu, pa i pod cijenu nuklearnog rata. Ne može me nitko uvjeriti da je nečije dvorište najmanje 5000 km udaljeno od vlastitih državnih granica. To nije obrana granica, to je obrana imperijalizma.
Tu se apsolutno razumijemo. Hajmo samo spomenuti pojmove kopnene granice i pomorske granice te pojam otvorenog mora. Sve jasno? Naravno da je.

Ili su nas prevarili s izgledom planeta Zemlje, izgledom kontinenata, kartama i atlasima. Toliko baš da se sad pravimo blesavi, nećemo. Barem ne ti i ja.

Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by Tony Soprano 8/12/2015, 22:51

prvo je zbrisal iz Posavine pa onda dreka da je prodana
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by michaellcmacha 8/12/2015, 22:54

Tony Soprano wrote:prvo je zbrisal iz Posavine pa onda dreka da je prodana
pobjego je proračunato i sad se kurči kako je hrvatski državljan s neskriveno izraženom zlobom upravo na štetu te hrvatske koja mu je pružila utočište....jebo ga onaj ko mu je omogućio da se kurči i još da predaje hrvatskoj djeci u hrvatskoj školi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by Guest 8/12/2015, 22:56

Tony Soprano wrote:prvo je zbrisal iz Posavine pa onda dreka da je prodana
Tko to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by melkior 8/12/2015, 22:58

Fénix wrote:
melkior wrote:
Fénix wrote:
melkior wrote:
Fénix wrote:
melkior wrote:
vuksadinare wrote:Ja nisam amerofil i natofil a bogami ni rusofil...mene zanima samo moj dom i kako ga zastiti...svejedno mi je od koga...isti kuratz drugo pakovanje
Nisam ni ja rusofil, ali ako dođe do 3. svjetskog rata za njega će biti krivi prije svega Amerika, NATO i Turska. Ostalo me ne zanima.
I Saudijska Arabija.
Je li kriva životinja koja grize ili onaj tko je životinju nahuškao? Retoričko pitanje. Nije Rusija postavila rakete na Kubu pa da joj jebem mater.
Da, samo oni povećavaju radijaciju u hrvatskom susjedstvu svojim novcem, gradnjom džamija, financiranjem vehabija i salafista. Istu stvar rade diljem svijeta i nikome ništa.
A dobro, Saudijska Arabija je zlo samo po sebi. Ja sam se referirao na Rusiju. Svaka zemlja se ima pravo braniti u svom dvorištu, pa i pod cijenu nuklearnog rata. Ne može me nitko uvjeriti da je nečije dvorište najmanje 5000 km udaljeno od vlastitih državnih granica. To nije obrana granica, to je obrana imperijalizma.
Tu se apsolutno razumijemo. Hajmo samo spomenuti pojmove kopnene granice i pomorske granice te pojam otvorenog mora. Sve jasno? Naravno da je.

Ili su nas prevarili s izgledom planeta Zemlje, izgledom kontinenata, kartama i atlasima. Toliko baš da se sad pravimo blesavi, nećemo. Barem ne ti i ja.
;)
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by rigbi 8/12/2015, 23:09

Sivi Vukovi su pomagali i u proslom drzavnom udaru ako ne grijesim, a nista Edrogan ce past kroz drzavni udar. Gdje ce na Kurde i Ruse, steta a imao je potencijala
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by vuksadinare 9/12/2015, 05:23

Fénix wrote:
Tony Soprano wrote:prvo je zbrisal iz Posavine pa onda dreka da je prodana
Tko to?
Epikur...no on nije iz posavine....tuzla ne spada u bos posavinu.....on je valjda mislio da ce hv oslobodit i tuzlu od muslica...da on moze ujahat na bijelom konju...pa ostao razocaran i sad hrvazska za sve mu kriva...znas kako se kaze rdjavom kurtzu svak kriv i sve mu smeta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by vuksadinare 9/12/2015, 05:40

Ovako..posto srbi i hrvati nisu u stanju oslobodit tuzlu kao prijestolnicu neke njegove naglasavam njegove herceg bosne gdje bi on bio sef ostala mu nada da ce to rusi ucinit i ispunit mu snove...za njega i jos tri hercegbosanca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by abraham 9/12/2015, 05:54

Daklem vidim da se nuklearni rat rasplamsao punom zestinom. Rusi (bi trebali) rokaju po Turskoj, SA, Poljskoj ukratko po svima koji se ne svidjaju Putinu. Koliko primjetim u vasim simulacijama nitko ne baca niti petarde po rusima, Moskvi i sl. Najnovije je da se stanovnistvo Moskve pocelo izvlaciti prema Kavkazu. Muhahhahahahahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by abraham 9/12/2015, 06:06

Bilo kako bilo ali procitajte ponekad sto kolega ERO pise. Ramislite zasto Putin radi ove kaubojstine. Ekonomija se raspala nakon samo godinu dana sankcija, koje i nisu bile nesto teske. Cijene energenata na povijesno maloj razini. Blaga zima u zapadnoj europi. Amerika-USA kao i do sada lupa po trnju tudjim mudima tj raznoraznim arapima. Teziste je prebaceno na druge probleme. Koprcanje se nastavlja. USA ostaje izvan svega i ekonomija im raste. Dolar jaca. Daklem kila mozga ......Da umarate se sarenim papiricima. Prije dan dva se desio teroristicki napad u Moskvi. Policija to nije tako procijnila. Ili politika.
правда press.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by RayMabus 9/12/2015, 06:29



http://www.index.hr/vijesti/clanak/pogledajte-snimku-udara-na-srce-kalifata-rusi-po-prvi-put-napali-isis-projektilima-s-podmornice/861156.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by RayMabus 9/12/2015, 06:41

abraham wrote:Bilo kako bilo ali procitajte ponekad sto kolega ERO pise. Ramislite zasto Putin radi ove kaubojstine. Ekonomija se raspala nakon samo godinu dana sankcija, koje i nisu bile nesto teske. Cijene energenata na povijesno maloj razini. Blaga zima u zapadnoj europi. Amerika-USA kao i do sada lupa po trnju tudjim mudima tj raznoraznim arapima. Teziste je prebaceno na druge probleme. Koprcanje se nastavlja.  USA ostaje izvan svega i ekonomija im raste. Dolar jaca. Daklem kila mozga ......Da umarate se sarenim papiricima. Prije dan dva se desio teroristicki napad u Moskvi. Policija to nije tako procijnila. Ili politika.
правда press.
Ruska vojna industrija je u usponu.
Način na koji ruske vlasti percipiraju međunarodne prijetnje doveli su do rasta proračuna za obranu.
Međutim, mnogi su zabrinuti da cijenu toga plaćaju ostale tradicionalne industrije i njihovi zaposlenici.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by RayMabus 9/12/2015, 06:45

abraham wrote:Bilo kako bilo ali procitajte ponekad sto kolega ERO pise. Ramislite zasto Putin radi ove kaubojstine. Ekonomija se raspala nakon samo godinu dana sankcija, koje i nisu bile nesto teske. Cijene energenata na povijesno maloj razini. Blaga zima u zapadnoj europi. Amerika-USA kao i do sada lupa po trnju tudjim mudima tj raznoraznim arapima. Teziste je prebaceno na druge probleme. Koprcanje se nastavlja.  USA ostaje izvan svega i ekonomija im raste. Dolar jaca. Daklem kila mozga ......Da umarate se sarenim papiricima. Prije dan dva se desio teroristicki napad u Moskvi. Policija to nije tako procijnila. Ili politika.
правда press.
Stoji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by RayMabus 9/12/2015, 06:46

Cena sirove nafte je danas nešto porasla posle jučerašnjeg pada, ali je i dalje na najnižem nivou od početka 2009. Američka sirova nafta je poskupela u prepodnevnom trgovanju za oko 0,5 odsto na 37,86 dolara po barelu, dok je nafta Brent u Londonu poskupela za 0,1 odsto na 40,78 dolara po barelu.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/612661/Americki-indeksi-u-padu-cena-nafte-na-najnizem-nivou-od-2009
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by RayMabus 9/12/2015, 06:48

Samo ima bar deset država ciji je proracun ovisniji o prodaji nafte i plina nego Rusija pa će prvo one riknit ....Alžir , Kazastan .....Putin to zna pa se naoružava i osvaja i/ili zadržava postojeće pozicije ( Krim , Sirijia ..... ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by abraham 9/12/2015, 06:51

RayMabus wrote:Samo ima bar deset država ciji je proracun ovisniji o prodaji nafte i plina nego Rusija pa će prvo one riknit ....Alžir , Kazastan .....Putin to zna pa se naoružava i osvaja i/ili zadržava postojeće pozicije ( Krim , Sirijia ..... ).
Globalno gledajuci, nebitno. Potrebno je jos par zarista. Islam kao vezivno tkivo i eto veselja. Za neko vrijeme ce se i Rusija prikopcati na vlakec i poceti zaradjivati novac. U protivnom ce ih Ukrajina jako skupo kostati..
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by abraham 9/12/2015, 06:52

PS. Ovo da je potrebno jos par zarista nije moje misljenje ili zelja. Potrebno je vecim igracima.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by abraham 9/12/2015, 06:57

Svi zaboravljaju svoje hvalospjeve zemljama BRIC-sa od prije pola godine-godinu. Te jebat ce majku svima, unistiti ce USA, unisti ce liberalni kapitalizam, novo vrijeme dolazi,m uvode novu valutu koja ce sjebat i dolar i euro itd.... Zanimljivo ista ekipa koja sada drka na Putina. Bilo kako bilo gdje su te zemlje i ta nova valuta danas. Brazil -crko, Kina pada, Rusija pada, Indija u istom kurcu i nije jos uvijek uvela struju trecini svojih gradjana(sto je izuzetan potencijal). Daklem , dzaba ste farbali. Natrag na pocetne pozicije.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by Ero 9/12/2015, 07:09

abraham wrote:Svi zaboravljaju svoje hvalospjeve zemljama BRIC-sa od prije pola godine-godinu. Te jebat ce majku svima, unistiti ce USA, unisti ce liberalni kapitalizam, novo vrijeme dolazi,m uvode novu valutu koja ce sjebat i dolar i euro itd.... Zanimljivo ista ekipa koja sada drka na Putina. Bilo kako bilo gdje su te zemlje i ta nova valuta danas. Brazil -crko, Kina pada, Rusija pada, Indija u istom kurcu i nije jos uvijek uvela struju trecini svojih gradjana(sto je izuzetan potencijal). Daklem , dzaba ste farbali. Natrag na pocetne pozicije.
Bilo je dobro kao ideja, koja je računala uvući Kinu u svoje kolo, ali avaj...Kina bez Amerike i EU bi se urušila za 24h. Mislim njihova ekonomija...Ostatak bez Kine je itako nebitan za globalnu ekonomiju. Potreban je ali je u konačnici nebitan.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by abraham 9/12/2015, 07:12

Ero wrote:
abraham wrote:Svi zaboravljaju svoje hvalospjeve zemljama BRIC-sa od prije pola godine-godinu. Te jebat ce majku svima, unistiti ce USA, unisti ce liberalni kapitalizam, novo vrijeme dolazi,m uvode novu valutu koja ce sjebat i dolar i euro itd.... Zanimljivo ista ekipa koja sada drka na Putina. Bilo kako bilo gdje su te zemlje i ta nova valuta danas. Brazil -crko, Kina pada, Rusija pada, Indija u istom kurcu i nije jos uvijek uvela struju trecini svojih gradjana(sto je izuzetan potencijal). Daklem , dzaba ste farbali. Natrag na pocetne pozicije.
Bilo je dobro kao ideja, koja je računala uvući Kinu u svoje kolo, ali avaj...Kina bez Amerike i EU bi se urušila za 24h. Mislim njihova ekonomija...Ostatak bez Kine je itako nebitan za globalnu ekonomiju. Potreban je ali je u konačnici nebitan.
Dobra ideja kao i skok seljaka na brdovitom Balkanu iz feudalizma u socijalizam. Rezultat vidimo. Rijetkost je da se u necemu mogu preskakti cijele faze ili epoke.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by epikur37 9/12/2015, 07:41

vuksadinare wrote:Ovako..posto srbi i hrvati nisu u stanju oslobodit tuzlu kao prijestolnicu neke njegove naglasavam njegove herceg bosne gdje bi on bio sef ostala mu nada da ce to rusi ucinit i ispunit mu snove...za njega i jos tri hercegbosanca


Vidiš vuče i sam znaš da podmećeš al jednostavno moraš :)

Tuzla je bošnjački grad i takav treba i ostati i biti jedan od većih gradova u bošnjačkoj nacionalnoj državi čije formiranje podržavam. Jasno nakon podjele BiH koju također podržavam. Nikakve okupacije tuđih gradova samo podjela, da svatko sam sebi kroji kapu. 

Krimen hrvatske politike je izdaja i gašenje HRHB a tu su i njegovi plodovi. A i danas je ista politika protiv podjele BiH i protiv HRHB. 

I na to naravno ne mogu šutiti i upirat ću prstom ...

Dakle možemo se ne slagati ali molim, čiste stavove bez lupanja.

Što se tiče teme ja kao i većina europljana vidim problem na onoj strani s koje dolazi....


i tako dalje, aj bok
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima! - Page 5 Empty Re: Rusija: Blokadu Bospora nećemo probijati diplomatskim sredstvima!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum