ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Thu 17 Dec - 21:58

Ra wrote:
umirovljena wrote:Dno - dna!
Tko su svi ti ljudi koji pišu iza nickova?!
Nemamo pojma.
Treba li nas se doticati?!
Ne treba.
Zbog čega u svom djelovanju utječu na nas?
Jer su odraz društva u kojem živimo.
Mate, s kim se ti svađaš? Koga špotaš?  :budo
Vrijeme i društvo u kom živim....

mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Thu 17 Dec - 21:59

violator wrote:
Ra wrote:Viola, pustimo ružne stvari. :)

Bolje je da te pitam kako su sazviježđa i mliječne staze?

Svijetle li niti ili ih skrivaju crne rupe? ;)


Nebo nam nije bilo naklonjeno. Nismo se koristili velikim teleskopom zbog skucenosti prostorije u kojoj se nalazi (nemoguce je bilo odrzavati propisani razmak) pa smo koristili prijenosni na terasi. Nazalost, njemu pak smeta vec jaci vjetar (slika jako treperi), a zvjezdarnica se nalazi na mjestu na kojem je vjetrovito i kad drugdje nije. Imali smo buru par puta, zatim oblake drugih nekoliko noci pa se nismo nagkedali mnogo niti. Zato cu se pocetkom sljedece godine fino uclanit' i docekat' taj veliki teleskop. Kazu da je jedan od najboljih u Europi. :)

P. S. procitala sam maloprije onu tvoju analizu na Jagodi. Ajmee. :D

Mislim da cemo svi pomalo razviti PTSP.
Ajme šteta. Mislila sam da si nakupila dijamantića barem za jednu narukvicu. 
Joj moram ti nešto ispričati.
Moja nećakinja tako rado baca stvari kad čisti. Sestra je u nekoliko navrata poludjela jer joj je s tavana bacila stvari koje nisu za baciti.
Neki dan je išla na tavan da pripremi teleskop za konjunkciju dva giganta. I nema svih dijelova. U jednom svom mahnitom čišćenju bacila je i cijev teleskopa. 
Valjda je bila spremljena u kutiji umjetnog bora. Očajna je, a mi smo se svi prosuli od smijeha. Denkverbot - Page 39 1f602 
Obilo joj se o glavu mahnito pospremanje.  

Ma mi već odavno imamo PTSP. 
Nema zdravih, samo ima nepregledanih.   :rasta
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Thu 17 Dec - 21:59

umirovljena wrote:
Ra wrote:
umirovljena wrote:Dno - dna!
Tko su svi ti ljudi koji pišu iza nickova?!
Nemamo pojma.
Treba li nas se doticati?!
Ne treba.
Zbog čega u svom djelovanju utječu na nas?
Jer su odraz društva u kojem živimo.
Mate, s kim se ti svađaš? Koga špotaš?  :budo
Vrijeme i društvo u kom živim....
Onda mijenjaj nick od umirovljene u neprilagođenu.  B-)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Thu 17 Dec - 22:01

Ra wrote:
umirovljena wrote:
Ra wrote:
umirovljena wrote:Dno - dna!
Tko su svi ti ljudi koji pišu iza nickova?!
Nemamo pojma.
Treba li nas se doticati?!
Ne treba.
Zbog čega u svom djelovanju utječu na nas?
Jer su odraz društva u kojem živimo.
Mate, s kim se ti svađaš? Koga špotaš?  :budo
Vrijeme i društvo u kom živim....
Onda mijenjaj nick od umirovljene u neprilagođenu.  B-)
Upravo sam to večeras pomislila i isti taj nick... Ovo je znak!

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Thu 17 Dec - 22:05

Hvala Ra! squeeze

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 17 Dec - 22:07

Ra wrote:
violator wrote:
Ra wrote:Viola, pustimo ružne stvari. :)

Bolje je da te pitam kako su sazviježđa i mliječne staze?

Svijetle li niti ili ih skrivaju crne rupe? ;)


Nebo nam nije bilo naklonjeno. Nismo se koristili velikim teleskopom zbog skucenosti prostorije u kojoj se nalazi (nemoguce je bilo odrzavati propisani razmak) pa smo koristili prijenosni na terasi. Nazalost, njemu pak smeta vec jaci vjetar (slika jako treperi), a zvjezdarnica se nalazi na mjestu na kojem je vjetrovito i kad drugdje nije. Imali smo buru par puta, zatim oblake drugih nekoliko noci pa se nismo nagkedali mnogo niti. Zato cu se pocetkom sljedece godine fino uclanit' i docekat' taj veliki teleskop. Kazu da je jedan od najboljih u Europi. :)

P. S. procitala sam maloprije onu tvoju analizu na Jagodi. Ajmee. :D

Mislim da cemo svi pomalo razviti PTSP.
Ajme šteta. Mislila sam da si nakupila dijamantića barem za jednu narukvicu. 
Joj moram ti nešto ispričati.
Moja nećakinja tako rado baca stvari kad čisti. Sestra je u nekoliko navrata poludjela jer joj je s tavana bacila stvari koje nisu za baciti.
Neki dan je išla na tavan da pripremi teleskop za konjunkciju dva giganta. I nema svih dijelova. U jednom svom mahnitom čišćenju bacila je i cijev teleskopa. 
Valjda je bila spremljena u kutiji umjetnog bora. Očajna je, a mi smo se svi prosuli od smijeha. Denkverbot - Page 39 1f602 
Obilo joj se o glavu mahnito pospremanje.  

Ma mi već odavno imamo PTSP. 
Nema zdravih, samo ima nepregledanih.   :rasta


A briizna. :( Kako je mogla baciti cijev? :D

Hoces li promatrati nebo na zimski solisticij? Imas dalekozor?

Vele da je i pojava Betlehemske zvijezde zapravo bio slucaj njihove konjunkcije. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 17 Dec - 22:19

Denkverbot - Page 39 Img_2038

Denkverbot - Page 39 Img_2039
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 17 Dec - 22:21

Nestala? :)

Ako jesi, zelim ti lijepu, ugodnu vecer i jos bolji san.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Thu 17 Dec - 22:27

violator wrote:


A briizna. :( Kako je mogla baciti cijev? :D

Hoces li promatrati nebo na zimski solisticij? Imas dalekozor?

Vele da je i pojava Betlehemske zvijezde zapravo bio slucaj njihove konjunkcije. :)
Nemam čak ni dvogled na dohvat ruke.  :D
Ako se bude vidjelo prostim okom, ali sumnjam da će biti tako vedro.

Da, vele da je najavila eru riba, kad se rodio Krist= oprost, dobrota (sve ono što je odlika riba).
Sad je na redu vodenjak. 
I tri kralja (astrologa) su zahvaljujući promatranju tranzita vidjeli dolazak Mesije. Putovali su prema Njemu prateći kretanje Venere (zvijezde Danice) koja je bila te noći neobično sjajna jer je bila blizu Zemlji itd itd. ;)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Thu 17 Dec - 22:28

npg wrote:Hvala Ra! squeeze
;)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Thu 17 Dec - 22:29

violator wrote:Nestala? :)

Ako jesi, zelim ti lijepu, ugodnu vecer i jos bolji san.
Ma nisam. Imala sam poziv na mob.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Thu 17 Dec - 22:33

violator wrote:Denkverbot - Page 39 Img_2038

Denkverbot - Page 39 Img_2039
Šteta što nema Najtice. Ona je odlična astrologinja i volim čitati njene analize.
Tek tad vidim da sam ja zapravo čisti amater.  B-)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Thu 17 Dec - 22:59

Otišla si?
Laku noć i lijepo sanjaj. :)
Ako budeš uspjela vidjeti taj "zagrljaj", napiši negdje... tu ili na  Denkverbot - Page 39 1f353 .
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 18 Dec - 0:25

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:našto je počela priča gdje sam dao primjer par društava gdje se maske ne nose i kako se čini: ne prolaze tako crno po pitanju smrtnosti.
ali o čemu pričaš ti bokte? kaj znači ovo boldano? crno po pitanju smrtnosti? ako ljudi umiru onda je tak svejedno jel ih umrlo 15 ili 27 ali ti to vežeš uz maske jel? pa ajmo malo googlat kad nam je već priroda dala prste i mozak:
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/croatia/

kako se čini nema crnila.

razlika od 0,6%, da, nije neka naročita razlika

s tim da Švedska gotovo cijelo vrijeme normalno živi > nasuprot nas koji jebete u mozak redom, počevši od medija, stožera i vas koji sve to podržavate-

gnječ wrote:
ne razumijem. cijelo vrijeme ti i tvoj mentor aben pljujete po socijalizmu a sad odjednom vatreno gotovo fanatički branite socijalizam



wait, what?

pa čitaj se jebote. cilo vrime ti i tvoj šegrt kic serete po socijalizmu a sad odjednom fanatički branite socijalizam.  :D :D :D
ča da čitun, di bronin socijalizam?

kako da ti objasnim glupane? jel ti se ne da čitati tvoje prosere?  MI LIBERARJUNCI. MI MRZITI MASKE I DISTANCU. MI MORATI PITI KAFA U KRČMA. MI NE NOSITI MASKU. MASKA JE SOCIJALIZAM. GUŠENJE NAŠIH LJUCKIH SLOBODA MI SE BUNITI. MI GLEDATI KAKO U ŠVECKA RADITI. TAMO NE NOSITI MASKE NI DISTANCA TAKO TREBA. ŠVECKA RADITI ISPRAVNO KAKO MI LIBERTARIJUNCI VOLITI. ŠVECKA JE ZEMLJA ZA NAS ALI...GULP...ŠVECKA JE SOCIJALIZAM. MA NEMATI VEZE MI VOLITI SOCIJALIZAM AKO NAMA PAŠE MI ĆEMO RAZNIM LOGIČKIM SMICALICAMA ZAVARATI GLUPE SOCIJALISTE NA FORUM DA SMO PROTIV SOCIJALIZMA. BWANA ABEN JE GOVORIO.
pa to si ti napiso, ćo
iskoristiti ću gnječove neistine za osvrt na švedcku.
tko je john galt imo dobar članak, ali to sun već doni na denkverbot, pa ću danas kozati norbergov film, ki je učini za free to choose (wink, wink), a autor je dead wrong serijala na human progresu, stranici cato instituta posvećenoj čovječanstvu i onome ča ga unaprjeđuje.

u filmu je povezo ingrama bergama, ikeu, astrid lindgren, privatne skule, socijalizam i adama smitha prije adama smitha i još dosta toga.



kicinjo, never give up

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 18 Dec - 1:49

A harsh lesson in the reality of COVID-19

For Tony Green, the coronavirus pandemic was just a ‘scamdemic’ — until truth hit home hard

EDITOR’S NOTE: Tony Green contributed this article as a guest columnist. Contrary to reports by some media outlets, he is not a Dallas Voice employee, and he was not paid for this column.

Imagine the sound and vibration of an old-fashioned electric heater going through your whole body. Imagine gasping for air with every step you take. Imagine rubbing Icy Hot all over your head to soothe a painful headache. Imagine your eyes in a bowl of water while you’re still seeing through them. Imagine collapsing and waking up in the ER only to find out COVID-19 attacked your central nervous system, and the doctor had just saved you from a stroke.

If that were the worst of it, it would be bad enough. But that’s not the worst of it. This is the story of one family’s harrowing fight with COVID-19.

I admit I voted for Donald Trump in 2016. I admit traveling deep into the conspiracy trap over COVID-19. All the defiant behavior of Trump’s more radical and rowdy cult followers, I participated in it. I was a hard-ass that stood up for my “God-given rights.”

In great haste, I began prognosticating the alphabet soup about this “scamdemic.” I believed the virus to be a hoax. I believed the mainstream media and the Democrats were using it to create panic, crash the economy and destroy Trump’s chances at re-election.

And so, believing the pandemic to be a hoax, my partner and I hosted family members on Saturday, June 13. On Sunday, June 14, I woke up sick.

By Monday, June 15, my partner and my parents were all sick. That same Monday, my in-laws traveled to witness the birth of their first grandchild. They took with them my father-in-law’s mother and one of my partner’s sisters. That night my father-in-law became ill. Then my mother-in-law and their daughter began feeling sick. So they cut their trip short.

Two days later, my father-in-law’s mother got sick. The new mommy and daddy got sick, too. We all tested positive for COVID-19. Only the newborn was spared.

My father-in-law and I both went to the hospital on June 24. The virus had attacked my central nervous system, and the staff stopped me from having a stroke.

My father-in-law’s mother was admitted a day later. On July 1, she died of COVID-19/pneumonia. The chaplain wanted the family to break the news to my father-in-law, and he learned how his mother lay on her deathbed and then drifted off without any family by her side, even though he was in the room next to hers.

On the day of her funeral, which was July 14, five more of our family members tested positive for the virus. That evening, my father-in-law was put on a ventilator.

You cannot imagine the guilt I feel, knowing that I hosted the gathering that led to so much suffering. You cannot imagine my guilt at having been a denier, carelessly shuffling through this pandemic, making fun of those wearing masks and social distancing. You cannot imagine my guilt at knowing that my actions convinced both our families it was safe when it wasn’t.
For those who deny the virus exists or who downplay its severity, let me assure you: The coronavirus is very real and extremely contagious. Before you even know you have it, you’ve passed it along to your friends, family, coworkers and neighbors.

And now, husbands, wives and children are being separated. The sick are taking care of the sick while those without symptoms are self-quarantining. I am aware of how my bias could discredit me with some, but trust me, you do not want this virus. And you do not want your loved ones suffering and dying from this because you are taking a “political stand” or protecting the economy over their lives.

We are all at the precipice of a common heartache.

The next time you’re put out because your favorite spots are closed or because they won’t let you enter without wearing a mask, and you decide to defy them rather than comply because you’re defending your rights and freedoms from being trampled, just remember: Your family and friends may be next.

Is that too harsh? Try imagining someone you care about on life support. Try being the one to pick the only 10 people allowed to attend a funeral for a loved one. But don’t fret; you’ve got time to ponder, because the mortuary is booked out for at least a week.

Now imagine one more thing: That pool party, the mixer or family reunion you’re pushing for resulting in you being cold and alone in a hospital bed, fighting for your life. Imagine the only human contact you feel is a stranger’s rubber glove giving you medication, checking your vitals and changing your diaper.

That is exactly what has happened to our family.

America, this is not going to go away without sacrifice. Either way, we are going to pay a price. Governments are faced with making difficult decisions, and they cannot appease and satisfy everyone.

But to do nothing is to be foolish. To ignore or question the validity of this virus, its contagiousness or the consequences of selfish attitudes is — at this stage — completely stupid.

I am calling myself out first, but now this is personal, and I fell on my sword. And I promise you, if we continue being more worried about the disruption to our lives than we are about stopping this virus, not one American will be spared.

Not one.


https://dallasvoice.com/a-harsh-lesson-in-the-reality-of-covid-19/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 18 Dec - 13:45

Ra wrote:
violator wrote:


A briizna. :( Kako je mogla baciti cijev? :D

Hoces li promatrati nebo na zimski solisticij? Imas dalekozor?

Vele da je i pojava Betlehemske zvijezde zapravo bio slucaj njihove konjunkcije. :)
Nemam čak ni dvogled na dohvat ruke.  :D
Ako se bude vidjelo prostim okom, ali sumnjam da će biti tako vedro.

Da, vele da je najavila eru riba, kad se rodio Krist= oprost, dobrota (sve ono što je odlika riba).
Sad je na redu vodenjak. 
I tri kralja (astrologa) su zahvaljujući promatranju tranzita vidjeli dolazak Mesije. Putovali su prema Njemu prateći kretanje Venere (zvijezde Danice) koja je bila te noći neobično sjajna jer je bila blizu Zemlji itd itd. ;)

Mnogo je simbola u nasim zivotima, zapravo. Pitam se je li crtkanje ribe kod ranih krscana imalo samo funkciju akronima (ihtis) ili je u to bilo ukljuceno i malo slozenije znanje.

Kad uopce zapocinje doba Vodenjaka prema zapadnoj astrologiji? Je li vec zapocelo? Ili se ocekuje kroz koje stoljece?


Zamisljam kako se era Vodenjaka nekako poklapa s Dvapara yugom za koju neki ucenjaci vele da je vec nastupila.

https://nova-akropola.com/kulture-i-civilizacije/tragom-proslosti/vremenski-ciklusi-ritam-povijesnog-vremena/

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 Fri 18 Dec - 18:33

Ra wrote:
violator wrote:Denkverbot - Page 39 Img_2038

Denkverbot - Page 39 Img_2039
Šteta što nema Najtice. Ona je odlična astrologinja i volim čitati njene analize.
Tek tad vidim da sam ja zapravo čisti amater.  B-)
da, bas fali 8-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Fri 18 Dec - 22:52

violator wrote:
Ra wrote:
violator wrote:


A briizna. :( Kako je mogla baciti cijev? :D

Hoces li promatrati nebo na zimski solisticij? Imas dalekozor?

Vele da je i pojava Betlehemske zvijezde zapravo bio slucaj njihove konjunkcije. :)
Nemam čak ni dvogled na dohvat ruke.  :D
Ako se bude vidjelo prostim okom, ali sumnjam da će biti tako vedro.

Da, vele da je najavila eru riba, kad se rodio Krist= oprost, dobrota (sve ono što je odlika riba).
Sad je na redu vodenjak. 
I tri kralja (astrologa) su zahvaljujući promatranju tranzita vidjeli dolazak Mesije. Putovali su prema Njemu prateći kretanje Venere (zvijezde Danice) koja je bila te noći neobično sjajna jer je bila blizu Zemlji itd itd. ;)

Mnogo je simbola u nasim zivotima, zapravo. Pitam se je li crtkanje ribe kod ranih krscana imalo samo funkciju akronima (ihtis) ili je u to bilo ukljuceno i malo slozenije znanje.

Kad uopce zapocinje doba Vodenjaka prema zapadnoj astrologiji? Je li vec zapocelo? Ili se ocekuje kroz koje stoljece?


Zamisljam kako se era Vodenjaka nekako poklapa s Dvapara yugom za koju neki ucenjaci vele da je vec nastupila.

https://nova-akropola.com/kulture-i-civilizacije/tragom-proslosti/vremenski-ciklusi-ritam-povijesnog-vremena/

Nije slučajno. Znak ribe ide u dva smjera, neuhvatljiv je. Nije se pojavio samo Krist (duhovnost, milosrđe), nego i njegov opozit sotona (ego). Osim toga ribe su šutljive, a takva je i sama vjera kršćana (ona istinska, prava, ne govorim tu o farizejima), jer postoji na nekoj višoj prilično nesvjesnoj razini. 
Nemoguće je znanstveno ili barem donekle razumno objasniti ono što je osovina kršćanstva, a svejedno traje 2000 godina bez obzira na znanost i sva tehnološka dostignuća. 

Ta dvojnost koja je sinonim borbe dobra i zla, označila je protekla dva milenija i naravno idealizirana ljubav, žrtva, mazohizam (a posljedično i sadizam), grijeh, oprost, droge itd., ali... Već neko vrijeme se gube te vrijednosti i nove (vodenjakove) dobivaju na važnosti kao recimo kolektivna svijest, alternativna medicina gdje se obraća pozornost na energije, univerzalna ljubav prema čovjeku, bez obzira na boju kože, naciju, religiju, prihvaćena je homoseksualnost (Uran je bespolan ili je dvospolan), ekologija, internet, zračni promet, pojava velikih uragana, nuklearna energija itd. 

Riba je provodnik energija (dobrih i loših) i u stanju je osjetiti tuđu bol, proživjeti je skupa sa žrtvom, ali konkretno ne zna pomoći. Paralizira je prevelika količina empatije. 
Vodenjak suosjeća, ali ne vuče tuđe energije na sebe. On zna da treba pomoći i čini to rado, ali konkretno bez da pati ili proživljava tuđe boli. 
Drugim riječima, kad si u gabuli isplači se s ribom, ali se obrati vodenjaku za pomoć  :D   

Po nekim izračunima stvarni prelazak je za nekih 40 godina, ali kao što već napomenuh, mi smo dobrano zagazili u doba vodenjaka, s tim da i dalje vučemo i repove iz riba pa nam i nije lako. Zbunjeni smo. Našoj djeci će biti lakše ;) 
Ova konjunkcija bi trebala biti okidač za ubrzanje i kidanje veza sa starim načinom razmišljanja i poimanja stvarnosti. 

Ma sve se to poklapa, samo su simboli prilagođeni onom tko ih treba i može razumjeti. 

Mojsije je recimo živio u eri ovna i uništio je zlatno tele (raskid sa erom bika koja je bila prije ovna). 
Ovan je ratoboran i ne oslanja se na milost (kao ribe i Novi zavjet) pa je tako Stari zavjet prepun molbi Bogu da kazni, ubije i uništi neprijatelja. I more je potopilo Egipćane, bez imalo milosti. :D

Da, evo i Noine arke :D
https://hr.wikipedia.org/wiki/Noina_arka

Na početku majanske knjige proročanstava Chilam Balam naglašava se cikličnost vremena:
Svi mjeseci, sve godine, svi dani, svi vjetrovi postignu svoje ispunjenje i nestaju. Tako i sva krv dođe do svoga mjesta smiraja kad postigne svoju moć i svoje prijestolje.
A za kraj velikog ciklusa proriče:
Tada će se nebo rastvoriti
I zemlja se uzdići,
I započet će knjiga trinaest bogova
Dogodit će se velika poplava na zemlji
I pojaviti se veliki Iztam Cam Ain.
Kraj riječi,
Završetak katuna:
To je poplava
Koja će označiti kraj riječi katun.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Fri 18 Dec - 22:58

Pade mi nešto na pamet. 
Što ako se Noina arka još nije dogodila, nego će se tek dogoditi za nekih 40-tak godina?  :]
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 18 Dec - 23:05

Ra wrote:Pade mi nešto na pamet. 
Što ako se Noina arka još nije dogodila, nego će se tek dogoditi za nekih 40-tak godina?  :]


Denkverbot - Page 39 81StjJ9-goL._AC_UL1500_
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra Fri 18 Dec - 23:33

Gnječ wrote:
Ra wrote:Pade mi nešto na pamet. 
Što ako se Noina arka još nije dogodila, nego će se tek dogoditi za nekih 40-tak godina?  :]


Denkverbot - Page 39 A065 Denkverbot - Page 39 A065 Denkverbot - Page 39 A065
Ta će biti za svaki dan.


Imam ja i svečanu. 
Denkverbot - Page 39 5e336810
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum