ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena.......

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 Empty Re: Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena.......

Post by Michael1 13/5/2014, 08:16

Sefirot wrote:


Diskriminacija na vjerskoj osnovi je zabranjena.... treba li tebe spominjati u vrijeđanju ne samo na vjerskoj osnovi? Ili se tebe to ne tiče?
Nadalje, da li je nečije mišljenje, stav, pravo na govor, iznošenje činjenica i utemeljenih argumenata vrijeđanje?
Osim toga, za sud moraš imati debele argumente, a na temelju tvog vjerovanja i to što si uvrijeđen, niti jedan sud neće napravit.


To što si se ti uvrijedio to ne znači da je uvreda... a još manje da je neistina... deal with it!
Ako tvoje tzv. "cinjenice i tvoje pravo na govor" prelaze granice tolerancije onda tu nemas vise ispravne argumentacije, nego kaznjivo djelo.
 A to je kod tebe normalan slucaj, ako je u pitanju krscanstvo. Samo za tvoje lazi o krscanstvu dobio bi toliku kaznu, da bi se zacudio.
Nisam neki kverulant, ali da sam u Hrvatskoj, onda bih te cisto iz znatizelje izveo na sud, kako bih mogao vidjeti,  tko se krije iza toga mrzitelja krscanstva.  
Dobro bih te provozoa i dao osuditi, a onda ti gledaj.

Michael1

Posts : 1933
2014-04-23


Back to top Go down

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 Empty Re: Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena.......

Post by Sefirot 13/5/2014, 09:20

Michael1 wrote:
Sefirot wrote:
Michael1 wrote:
Diskriminacija na vjerskoj bazi je strogo zabranjena, Oldie i konsorti.
Nazivati religiozne ljude ludjacima nije kavalirski delikt, nego opasna diskriminacija i netolerancija religioznih ljudi.
Ako se administracija ne bude bavila ovakvim ispadima mrznje i izrugivanja religije i religioznih ljudi na forumu, jer su za to zaduzeni, onda bi se mogli i sudovi pobaviti ovakvim nevidjenim izljevima mrznje, i forumom opcenito...

Postavljati iskljucivo teme kojima se zeli izrugati religiju, a ljude koji svoje osobne religiozne dozivljaje na forumu javno izmjenu, nije za salonsku diskusiju, nego za obicni sud.

Diskriminacija na vjerskoj osnovi je zabranjena.... treba li tebe spominjati u vrijeđanju ne samo na vjerskoj osnovi? Ili se tebe to ne tiče?
Nadalje, da li je nečije mišljenje, stav, pravo na govor, iznošenje činjenica i utemeljenih argumenata vrijeđanje?
Osim toga, za sud moraš imati debele argumente, a na temelju tvog vjerovanja i to što si uvrijeđen, niti jedan sud neće napraviti ništa.

Michael1 wrote:
Ovdje se moze evidentirati Oldieva mrznja prema krscanstvu, posebno prema katolicoj konfesiji. Uvredama na religioznoj i osobnoj bazi, Oldie zeli biti zanimljiv, kao i na svim forumima na kojima pise. On religiozne diskutante jednostavno u rugackoj maniri, bez humora, na svom Topicu naziva ludjacima.

Oldie pise :
"jebeni luđaci kojima je "dano" me žale"



http://ex-iskon.forumcroatian.com/t433-treba-li-sazaljevati-one-kojima-nije-dano-iskustvo-vjere

Coporativno ismijavanje krscana na forumu uzima maha.

Pogledajte sada ovu temu:
Sefirot pise na svom topicu slijedece:
"Naši lobotomizirani kretencionisti su ostali bez riječi, a samo je 9 filmića stavljeno a ima ih ohoho još... Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 1125329073"
http://ex-iskon.forumcroatian.com/t320-zasto-se-ljudi-smiju-kretencionizmu

Na istom topicu pise Mad_Vlad slijedece:
"
Pa kad jesu smiješni. Presjek kršćanskih sljepovjeraca u malom. Ne poznaju judaizam i o čemu govori Tora nego govore ono što im je nabubano u glavu odmalena od sljepovjernih rodizelja i svećenika i kršćanskih pamfleta kojih je prepun net."

Sefirot podpaljuje i dodaje:
"
Činjenično smo dokazali da je kretencionizam zapravo vjerska nebulozna obmana koju više ni djeca od tri godine ne bi popušila..."

Zanstr potencira cijelu stvar i garnira je sa cipelama i orlovima:
"Ovo je video koji pokazuje mentalno stanje kršćanskih ekstremista zadojenih nacionalizmom.
Vidimo da im je inteligencija manja od prosječnog broja cipela, a poštovanje prema prirodi praktički ne postoji.
Uglavnom, idioti su u dvorani na godišnjem skupu idiota u zatvorenom prostoru pustili bjeloglavog orla. Jadna ptica se, zbog buke koju su proizvodili idioti, panično pokušala dokopati izlaza no na kraju se zabila u prozor."
Sve na istom topicu od sefirota.

EmberSpirit to u stilu Sociodarwinizma naziva pravim imenom: cijela juzna hemisfera je naseljena ljudima manje vrijednosti, jer su tamo religiozni ljudi u vecini. On pise:
"
"ja sam darwinist i vjerujem u znanost i evoluciju.

neki narodi imaju uspješnu i razvijenu ekonomiju, ekonomski rast, nobelovce, drugi nemaju ništa niti će imati ikada išta, nego ratove, siromaštvo, silovanja, ubijanja itd...

Uglavnom planet zemlja je podjeljen na Sjevernu Hemisferu, (EU, USA, Rusija, Kina, Japan, Koreja) gdje je visok IQ, znanost, industrija, i južnu hemisferu gdje nema ničega, osim ako nisu kolonizirali. "

On je "cisti Darwinist", masallahh !!!
Samo u dvije teme sam uzeo ovih par nakaradluka i neprimjerenog ponasanja na forumu. Nisam donio svve sefirotove teme, Koje je plasirao na Forum iskljucivo iz mrznje prema krscanstvu.
Zasto se ovo dogadja?
Potjerali su "henoka" vrlo brzo, jer to je principijelan covjek i ne zeli nikakvih sukoba. Sada zele potjerati mene i ostale krscane sa foruma, a onda kad je Forum unisten, onda je sve proslost.

Ne dopustite diskriminaciju krscanstva niti religije opcenito, jer krscanstvo je nasa kulturna baza, pa sam misljenja, sve i kada se s njim ne slazemo, moramo braniti njegove tekovine, jer se radi o nasem kulturnom naslijedju.


To što si se ti uvrijedio to ne znači da je uvreda... a još manje da je neistina... deal with it!

Pogledaj tko je i kada poceo prvi vrijedjati. Ti dobro znas, da ja mogu i na tvoj nacin i na posten nacin reagirati, ali ja ne agiram u Tom stilu, nego iskljucivo reagiram. A ti stvarno iz mrznje na krscanstvo vrijedjas i blatis postene ljude u krscanstvu, jer nisu svi krscani, kako ti moslis, zlocinci.
Ako te administracija ne stiti, ti si za meine tabula rasa. Radim s tobom sto zasluzujes.
Zato pisi posteno, ili idi svojim putem u miru i ne sij mrznju na krscanstvo. :K

Ti... jer tvoje laži vrijeđaju zdrav razum...
Od tebe još nisam vidio ništa pošteno... kad ćeš krenuti? Samo reagiraš? Koliko imam sačuvane dokaze, prijetio si na starom iskonu da bi se osobno našli no očito se papak zasro zbog čega i dalje čekam da se pojaviš... Ja aganore ne zaboravljam...
pošteni ljudi u kršćanstvu? Premalo ih je da bi o tome mogli govoriti... nisu svi zločinci, no oni koji na bilo koji način podržavaju zločince su suučesnici. Kao što bi i onaj koji ometa istragu zločina bio suučesnik u zločinu... vrlo jednostavno...

Pišem pošteno... zato te i boli.... bole te činjenice koje iznosim jer ih ne možeš pobiti svojim kretencionističkim nebulozama. Srećom, nisam jedini... a štoviše, ima daleko kvalitetnijih od mene...

No nisi odgovorio....

Diskriminacija na vjerskoj osnovi je zabranjena.... treba li tebe spominjati u vrijeđanju ne samo na vjerskoj osnovi? Ili se tebe to ne tiče?
Nadalje, da li je nečije mišljenje, stav, pravo na govor, iznošenje činjenica i utemeljenih argumenata vrijeđanje?
Osim toga, za sud moraš imati debele argumente, a na temelju tvog vjerovanja i to što si uvrijeđen, niti jedan sud neće napraviti ništa.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 Empty Re: Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena.......

Post by Sefirot 13/5/2014, 09:25

Michael1 wrote:
Sefirot wrote:


Diskriminacija na vjerskoj osnovi je zabranjena.... treba li tebe spominjati u vrijeđanju ne samo na vjerskoj osnovi? Ili se tebe to ne tiče?
Nadalje, da li je nečije mišljenje, stav, pravo na govor, iznošenje činjenica i utemeljenih argumenata vrijeđanje?
Osim toga, za sud moraš imati debele argumente, a na temelju tvog vjerovanja i to što si uvrijeđen, niti jedan sud neće napravit.


To što si se ti uvrijedio to ne znači da je uvreda... a još manje da je neistina... deal with it!
Ako tvoje tzv. "cinjenice i tvoje pravo na govor" prelaze granice tolerancije onda tu nemas vise ispravne argumentacije, nego kaznjivo djelo.
 A to je kod tebe normalan slucaj, ako je u pitanju krscanstvo. Samo za tvoje lazi o krscanstvu dobio bi toliku kaznu, da bi se zacudio.
Nisam neki kverulant, ali da sam u Hrvatskoj, onda bih te cisto iz znatizelje izveo na sud, kako bih mogao vidjeti,  tko se krije iza toga mrzitelja krscanstva.  
Dobro bih te provozoa i dao osuditi, a onda ti gledaj.

kažnjivo djelo? na temelju čega? Nemaš temelja za podizanje optužnice... znaš, da bi me tužio moraš imati argumenata, a argument nije "on ne vjeruje u Isusa i ne prihvača moje stavove"... to ti ni na jednom sudu ne bi prošlo....

Laži o kršćanstvu? Koje laži? do sada nisi ništa naveo kao laž i diskreditirao... zašto? Jer ne možeš... jer nije laž. Što sam to naveo, a da možeš dokazati da je laž i da bi prošlo na sudu? Ajde, zanima me...

U Hrvatskoj se Sudovi vode na temelju Ustava RH, a ne vjerskim sudom. Samim time bi se obrukao. A to što nisi u RH, ne znači da me ne možeš dati na sud tako da ove tvoje izjave su ne samo sulude nego čisto izvlačenje iz laži u koje si se do grla uvaljao....

ili kako bi jedan moj prijatelj rekao.... nemožeš mi ništa ko ni žaba lješnjaku...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 Empty Re: Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena.......

Post by Michael1 13/5/2014, 10:43

Daj satanisto idi svojim putem, i nebudi glup, nekom ce jednom prekipjeti tvoja diskriminacija i sirenje lazi, pa ces onda platiti za sve na jednom civilnom sudu.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 Empty Re: Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena.......

Post by Sefirot 13/5/2014, 11:23

Michael1 wrote:Daj satanisto idi svojim putem, i nebudi glup, nekom ce jednom prekipjeti tvoja diskriminacija i sirenje lazi, pa ces onda platiti za sve na jednom civilnom sudu.

I to je krajnji argument?  :D  Ne jednom sam dokazao tvoje laži... trebam li opet? Nema problema... jesi zaboravio da sam sačuvao ono što si sve rekao na iskonu?

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 Empty Re: Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena.......

Post by Michael1 13/5/2014, 17:46

Sefirot wrote:
Michael1 wrote:Daj satanisto idi svojim putem, i nebudi glup, nekom ce jednom prekipjeti tvoja diskriminacija i sirenje lazi, pa ces onda platiti za sve na jednom civilnom sudu.

I to je krajnji argument?  :D  Ne jednom sam dokazao tvoje laži... trebam li opet? Nema problema... jesi zaboravio da sam sačuvao ono što si sve rekao na iskonu?

Ako ti je satan ucitelj, a on je otac lazi,  na koji nacin ti zelis dokazivati lazi, buduci da si laz sam po sebi? To mi ne ide u glavu, a tebi?

I ja Imam sve ono sto si ti radio. Prijetnje pistoljem, pozivanje na ubijanje krscanskih misionara, lazi na krscanstvo, posebno na RKC;  pedofilne akcije i druge stvari.Sve dokumentirano, pa ako kojim slucajem prijedjes svoje granice, e onda se cisto radujem,  da cu ti upoznatu tu satanisticku fracu pred sudom, i pokazati ti tvoje granice.
Dakle, pazi se! :tss

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena....... - Page 2 Empty Re: Diskriminacija na religioznoj osnovi je zabranjena.......

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum