ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju...

Go down

Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju... Empty Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju...

Post by epikur37 8/11/2020, 00:07

Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju... A6cafe9698272dd24184




[size=57]Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju to je specifičan proces[/size]
Modni stilist koji je zadužen za styling Maje Šuput, Indire Levak i Nives Celzijus u showu "Tvoje lice zvuči poznato" otkrio nam je kako je osmislio modne kreacije za ove tri dame i ima li već spreman styling za svoju svadbu.


https://www.vecernji.hr/showbiz/grubnic-najveca-mi-je-zivotna-zelja-da-postanem-otac-no-u-mom-slucaju-to-je-specifican-proces-1443832?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=1443832&utm_campaign=FB%20page%20statusi&fbclid=IwAR1-Ay6z_9kpQ0KwxkEGSfZoZ0xLd0crvxBL8ClWdtbwnpvAzmpkWEm4w4s

-------------------------------------------


Dečki samo hrabro. Sad kad je Biden došao na vlast, očekujemo novi set sloboda.

Marko možda ugradi uterus a momčilo se emancipira...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju... Empty Re: Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju...

Post by Guest 8/11/2020, 00:30

epikur37 wrote:Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju... A6cafe9698272dd24184




[size=67]Grubnić: Najveća mi je životna želja da postanem otac, no u mom slučaju to je specifičan proces[/size]
[size=59]Modni stilist koji je zadužen za styling Maje Šuput, Indire Levak i Nives Celzijus u showu "Tvoje lice zvuči poznato" otkrio nam je kako je osmislio modne kreacije za ove tri dame i ima li već spreman styling za svoju svadbu.[/size]


[size=59]https://www.vecernji.hr/showbiz/grubnic-najveca-mi-je-zivotna-zelja-da-postanem-otac-no-u-mom-slucaju-to-je-specifican-proces-1443832?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=1443832&utm_campaign=FB%20page%20statusi&fbclid=IwAR1-Ay6z_9kpQ0KwxkEGSfZoZ0xLd0crvxBL8ClWdtbwnpvAzmpkWEm4w4s[/size]

-------------------------------------------


Dečki samo hrabro. Sad kad je Biden došao na vlast, očekujemo novi set sloboda.

Marko možda ugradi uterus a momčilo se emancipira...


Ne treba. Ovakvim nakazama je omogućeno udomljavanje djece.

Onak usput ... bila tema na klupicama i veli mi susjeda da nema nikaj protiv da pederčuge usvajaju djecu.

Pitam ju ja bi li ona "oporučno" svoje dijete dala njima na udomljavanje da joj se kaj dogodi?

Ti mater ... otada nema više "Dobar dan susjed!" 

Projde pored mene kak vrag pored tamjana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum