ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike  - Page 3 Empty Re: Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike

Post by RayMabus 3/11/2020, 15:05

Tako je to postavljeno. Ako nešto naprave odma im sve pada.


RayMabus

Posts : 176225
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike  - Page 3 Empty Re: Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike

Post by epikur37 3/11/2020, 15:08

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Dođe li do tarapen RS pada.


eo to je to :D
Pa pada. Ne mogu opstat , posebno ne zapadni dio RS. To je tako.


Ja se ovdje slažem sa Sovakom.

Mi uzmemo svoje, Srbi RS a muslimani svoju republiku.

Ako Srbalji budu nešto uzjebavali, lako se zatvore krokodilske ralje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike  - Page 3 Empty Re: Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike

Post by RayMabus 3/11/2020, 15:12

Ovu bljuvotinu Komšića kao nit ikoga iz DF nema smisla komentirat. Oni su protiv promjene izbornog zakona jer on imaju tu fotelju. Njihovo mišljenje me ne zanima. Zanima me samo mišljenje SDA jer oni odlučuju kakvu oće geostrategiju u BiH.

Meni Komšić ne smeta jer nisam HDZ a trenutno nema vojne akcije u BiH.

Sad idemo na rušenje Erdogana jer on stoji iza SDA. Kad im Erdo padne SDA će se nać u situaciji da se ne mogu oslonit na Tursku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176225
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike  - Page 3 Empty Re: Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike

Post by RayMabus 3/11/2020, 15:14

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Dođe li do tarapen RS pada.


eo to je to :D
Pa pada. Ne mogu opstat , posebno ne zapadni dio RS. To je tako.


Ja se ovdje slažem sa Sovakom.

Mi uzmemo svoje, Srbi RS a muslimani svoju republiku.

Ako Srbalji budu nešto uzjebavali, lako se zatvore krokodilske ralje.
U suštini SDA odlučuje kakvi vojni odnos želi s Hrvatskom. Nebitno je šta vi oćete nego šta će oni odlučit i ono šta odluče tako će im biti.

Ako mi nemamo svog člana predsjedništva onda moraju očekivati jače povezivanje Hrvatske i RS jer se borimo za opstanak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176225
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike  - Page 3 Empty Re: Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike

Post by RayMabus 3/11/2020, 15:43

Priča o Komšiću u osnovi i u svojoj biti nije priča o njemu nego o SDA i želi li ona :

1. Građansku unitarnu BiH bez eniteta i konstitutivnih naroda

2. Državu s dva entiteta i tri konstitutivna naroda.

To je cila priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176225
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike  - Page 3 Empty Re: Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike

Post by RayMabus 3/11/2020, 15:47

Ako ne žele promjenu izbornog zakona onda oni žele broj 1.

Nema tu filozofije.Sad kad je Beč doživio teroristički napad mogu zaboraviti da će Austrija biti protiv ukidanja RS.

Šta je opet na tragu toga da će Hrvatska podržavati RS kako bi se oduprla njihovim nastojanjima da od BiH naprave osmanski vilajet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176225
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike  - Page 3 Empty Re: Komšić upozorava: Treći entitet je strateški interes velokosrpske politike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum