ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze - Page 2 Empty Re: Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze

Post by AssadNaPodmornici 29/10/2020, 19:36

krivo ste shvatili moj upis i odmah me napali kao da ja odlučujem išta u ovoj državi , više ljudi me doslovno optužuje da ubijam okolo ,ja doslovno komentiram koronu samo na ovom forumu(a i tu sve manje) u real lifu nećete vjerovati većinu ljudi boli kurac za koronu tako da ljudi i ne pričaju više o tome itd

poanta mog upisa je bila vezana za ono kada je split "obarao rekorde" , onda su ovi HDZovci, Ero i razni bosanci i prodani Dalmoši u ZGu govorili "split grad slučaj, nema disicipline, treba dalmaciju izolirati od ostatka države".

naravno zagreb obara sve rekrode a i drugi će, i odjedanput svi šute. 

eh ali prva prilika, evo opet udarac po splitu i dalmaciji, zanimljivo najviše od dalmatinaca uteklih u ZG i bosanaca na državnoj sisi

AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze - Page 2 Empty Re: Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze

Post by Eroo 29/10/2020, 19:42

AssadNaPodmornici wrote:krivo ste shvatili moj upis i odmah me napali kao da ja odlučujem išta u ovoj državi , više ljudi me doslovno optužuje da ubijam okolo ,ja doslovno komentiram koronu samo na ovom forumu(a i tu sve manje) u real lifu nećete vjerovati većinu ljudi boli kurac za koronu tako da ljudi i ne pričaju više o tome itd

poanta mog upisa je bila vezana za ono kada je split "obarao rekorde" , onda su ovi HDZovci, Ero i razni bosanci i prodani Dalmoši u ZGu govorili "split grad slučaj, nema disicipline, treba dalmaciju izolirati od ostatka države".

naravno zagreb obara sve rekrode a i drugi će, i odjedanput svi šute. 

eh ali prva prilika, evo opet udarac po splitu i dalmaciji, zanimljivo najviše od dalmatinaca uteklih u ZG i bosanaca na državnoj sisi

Zagrebački splićani. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze - Page 2 Empty Re: Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze

Post by dijagram 29/10/2020, 19:47

Ako smo mi un zegeju malo razigrani, zabavljamo se, to ne znaci da tovarija doli moze isto.
Oni nek se strpe, imaju mjere, sve im je nacrtano.
Ali ne, se4ka, yoda, toten mutavi i slicni, oni festaju.
Pa ne moze svaki seljak festati u vrijeme korone.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze - Page 2 Empty Re: Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze

Post by Eroo 29/10/2020, 20:35

dijagram wrote:Ako smo mi un zegeju malo razigrani, zabavljamo se, to ne znaci da tovarija doli moze isto.
Oni nek se strpe, imaju mjere, sve im je nacrtano.
Ali ne, se4ka, yoda, toten mutavi i slicni, oni festaju.
Pa ne moze svaki seljak festati u vrijeme korone.
Ne prizivaj i ti vraga. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze - Page 2 Empty Re: Bozinovic optuzio Torcidu da ce biti kriva za sirenje zaraze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum