ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by debotoijusto Thu 29 Oct - 9:53

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:crkva politicari torcida prvotni
ostali drugotni , kako trenutno stvari stoje
branitelji se isto masovno prikljuce prvotnima kad se cuje rijec rezanje iz proracuna
pa nije kriva torcida...mogli su oni proslaviti i skromnije...s obzirom an situaciju..kriv je onaj koji im je to dozvolio...dakle gradska vlast...koja po obicaju kada je u pitanju torcida a i hajduk igra se skrivaca...zapravo gradska vlast koja je hdz-ova napravila je sve suprotno od onog sto zahtjeva drzavna vlast i stranacke im kolege usput...pa mozemo reci na jedan nacin da ni u hdz-u pod plenkijevom palicom nije bas sve homogeno...interesantno upravo iz hdz-a su se hvalili da je splitski ogranak hdz-a kao i splitsko dalmatisnke zupanije kao najoodaniji ogranak stranke i posve na plenkijevoj liniji...dok sa druge strane ispod stola s eprica i da nije bas potpuno tako...i da sam opara u psoljednje vrijeme nije bas u plenkijevoj milosti kao ni ante sanader

a koji bi junak to zabranio torcidi? opara? plenky? ona baba iz stozera?

debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by vuksadinare Thu 29 Oct - 9:53

..ocito je prigorilo...krizni stozer splitsko dalmatinske zupanije optuzuje vlast grada da ih uopce nisu kontaktirali u svezi slavlja torcide...niti nijedna mjera nije ispostovana...u kritici stozera splitsko dalmatinske pridruzuje se i drzavni stozer...nekom ce doli pasti glave... :)..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by vuksadinare Thu 29 Oct - 9:55

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:crkva politicari torcida prvotni
ostali drugotni , kako trenutno stvari stoje
branitelji se isto masovno prikljuce prvotnima kad se cuje rijec rezanje iz proracuna
pa nije kriva torcida...mogli su oni proslaviti i skromnije...s obzirom an situaciju..kriv je onaj koji im je to dozvolio...dakle gradska vlast...koja po obicaju kada je u pitanju torcida a i hajduk igra se skrivaca...zapravo gradska vlast koja je hdz-ova napravila je sve suprotno od onog sto zahtjeva drzavna vlast i stranacke im kolege usput...pa mozemo reci na jedan nacin da ni u hdz-u pod plenkijevom palicom nije bas sve homogeno...interesantno upravo iz hdz-a su se hvalili da je splitski ogranak hdz-a kao i splitsko dalmatisnke zupanije kao najoodaniji ogranak stranke i posve na plenkijevoj liniji...dok sa druge strane ispod stola s eprica i da nije bas potpuno tako...i da sam opara u psoljednje vrijeme nije bas u plenkijevoj milosti kao ni ante sanader

a koji bi junak to zabranio torcidi? opara? plenky?  ona baba iz stozera?
nema tog junaka...uostalom rijeci pičke i kurve zna se na koga s eto odnosilo...evo plenkiju primjera gdje moze pokazati da je odlucan rascistiti ekstremizam,prijetnje...hoce li? Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 9:56

Ključaj sve


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nacionalni-stozer-u-posljednja-24-sata-imamo-2776-novih-slucajeva-umrlo-18-osoba-15028581
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 10:00

South will rise again

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 15128486


https://slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/nizu-se-komplimenti-izrazi-divljenja-scene-fantasticne-proslave-70-rodendana-torcide-obisle-su-svijet-1054045
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by vuksadinare Thu 29 Oct - 10:03

Vili:Kh..kh...gospodine premijeru..vili na telefonu

Plenki:Da....

Vili:Gospodine premijeru pobuna u Splitu...bakljade,dimnijade,kortei..pale sve mjere..jos uzvikuju provocirajuce parole...

Plenki:Koje..

Vili:Nije bas primjereno...ja bi to preskocio..

Plenki:Nema preskakanja dok ja ne kazem i odobrim...sto su uzvikivali..

Vili:Pa sad...kh kh..mrlj...jel da smo ona zenska stvar i jos kurve...i da dođemo ako smijemo..i da nas jebo mamic

Plenki:Ko je uzvikivao i pisao..

Vili:Joj premijeru ja bi da ipak to preskocimo...

Plenki:Nema preskakanja dok ja ne naredim..vec to znas...

Vili:Pa..joj..kako da kazem..isuse mili...boze primi me sebi...torcida..

Plenki:Preskocimo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by debotoijusto Thu 29 Oct - 10:09

nižu se komplimenti, izrazi divljenja...
Sve su popratili i mediji iz regije, poput srpskih B92 i Telegrafa, slovenskog Sportkluba ili sarajevskog Dnevnog Avaza.

prejadno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 10:16

debotoijusto wrote:
nižu se komplimenti, izrazi divljenja...
Sve su popratili i mediji iz regije, poput srpskih B92 i Telegrafa, slovenskog Sportkluba ili sarajevskog Dnevnog Avaza.

prejadno
Argentina

https://slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/kao-u-filmu-argentinski-mediji-odusevljeni-proslavom-torcide-1054089

Normalno da su prvo mediji iz regije to objavili kad su tu. Sad ide pomalo i okolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by vuksadinare Thu 29 Oct - 10:21

evo javili se iz torcide...opravdavaju se da su to sve planirali prije korone odnosno ovog drugog vala...jos ljetos...i da su utrosili znatna materijalna sredstva da ovo organiziraju...da iz grada nisu dobili nikakve preporuke za odgodom osim da s esto vise predrzavaju mjera...a da oni ne mogu odgovarati ako pojedinci i skupine toga s ene predrzavaju jer je to sve tesko kontrolirati...i da se sad opet po obicaju stvara od miša slona i da bez obzira na situaciju zivot pa i feste ne moraju stati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by catabbath Thu 29 Oct - 10:23

Afrika s Torcidom

_________________
Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-21


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by vuksadinare Thu 29 Oct - 10:29

kao prvo ja sam im odgovorio..da s ene radi o pojedincima ni nekakvim manjim skupinama vec o masi i da s evidina slikama da s enitko ne predrzava ama bas nikavih mjera..nitko ili gotovo nitko ne nosi maske...razmaka ni u najmanjim mjerama....i da i ako je fešta da ima i odlika bunta...sto upravo dokazuje da s egotovo nitko nije pridrzavao uputa...i da namjerno niste dali nikakve naputke clanstvu...neki su me podrzali neki normalno kritizirali...poslije kad se budu masovno razboljeli opet c ebiti netko drugi kriv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by mutava baštarda Thu 29 Oct - 10:50

kaya wrote:
vuksadinare wrote:...inace kako citam po komentarima nije ovo samo bila festa zbog rođendana nego spojili i otpor prema koroni,vlastima,gusenju slobodne riči i sloboda navijaicma koji zele gledati utakmice...dakle 4 in 1... :)...inace jedan stihoklepac je i ovo napisao

jebeš koronu

jebeš stožer 

jebeš sve

nas preplašiti neće pičke i kurve

lol!
Taj otpor ćemo gledati za dva tjedna, kad ih budu iznosili u vreći iz bolnice u splitu. Ta bolnica je i tako u banani...
neki dan je jedan zg dr reka da je 75% zdravstva u zagrebu. ok neka im bolnica mi im šaljemo pacijente. ove kovidaše espešli...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 11:01

Ako se u to ubraja a ubrajaju se i specijalne bolnice , invalidi , slijepe i gluhe osobe itd da sad ne nabrajam onda nije ni čudo šta je barem oko 70% toga šta je pod ministarstvom zdravstva u Zagrebu.

Nije bolnica tj sve šta je pod nadležnost ministarstva zdravstva samo ambulanta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 11:08

Tu priču o 75% onoga šta je pod ministarstvom zdravstva je u Zagrebu ...nije ministarstvo zdravstva samo ambulanta - opća bolnica - klinički centar.

Ako bi samo gleda ovo troje onda nije 75%
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 11:14

Sam grad Split ima dobro razvijenu bolničku infrastrukturu jer je nasljedio iz bivše države i civilnu i vojnu bolnicu.

Ovi doktor Ivić je moj kućni prijatelj , znam ga od malih nogu , žena mu je isto vrhunski stručnjak , ok ljudi skroz.

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSkfaGtaAxcdVhvZQYmqCfSpGMRMNI7OkgsMQ&usqp=CAU


https://najdoktor.com/neira-puizina-ivic/d14097
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 11:17

Ivić je zarazni odjel u KBC Split. 

Čovik van lipo govori a vi kako oćete. On je doktor , nije policajac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by mutava baštarda Thu 29 Oct - 11:21

RayMabus wrote:Sam grad Split ima dobro razvijenu bolničku infrastrukturu jer je nasljedio iz bivše države i civilnu i vojnu bolnicu.

Ovi doktor Ivić je moj kućni prijatelj , znam ga od malih nogu , žena mu je isto vrhunski stručnjak , ok ljudi skroz.

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSkfaGtaAxcdVhvZQYmqCfSpGMRMNI7OkgsMQ&usqp=CAU


https://najdoktor.com/neira-puizina-ivic/d14097
malo se češlja po ženski...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 11:22

Svima je sve jasno. Ovi su procjenili da je veći problem to ić spriječavat pa su okrenili glavu i to je to.

Izija vuk tovara i amo dalje.

Nekad bolje okrenit glavu radi mira u kući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 11:23

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Sam grad Split ima dobro razvijenu bolničku infrastrukturu jer je nasljedio iz bivše države i civilnu i vojnu bolnicu.

Ovi doktor Ivić je moj kućni prijatelj , znam ga od malih nogu , žena mu je isto vrhunski stručnjak , ok ljudi skroz.

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSkfaGtaAxcdVhvZQYmqCfSpGMRMNI7OkgsMQ&usqp=CAU


https://najdoktor.com/neira-puizina-ivic/d14097
malo se češlja po ženski...
Ona je magistar. Stručnjakinja je u svom području. Od malih nogu je ljubav prema medicini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by RayMabus Thu 29 Oct - 11:25

Danas ima 280 slučajeva u SD županiji

https://slobodnadalmacija.hr/split/na-podrucju-splitsko-dalmatinske-zupanije-danas-oko-250-novozarazenih-obraden-je-znatno-manji-broj-testova-nego-dan-ranije-1054070

Sad će se ljudi povuć u kuće i to će se smanjit i idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by mutava baštarda Thu 29 Oct - 11:41

RayMabus wrote:Danas ima 280 slučajeva u SD županiji

https://slobodnadalmacija.hr/split/na-podrucju-splitsko-dalmatinske-zupanije-danas-oko-250-novozarazenih-obraden-je-znatno-manji-broj-testova-nego-dan-ranije-1054070

Sad će se ljudi povuć u kuće i to će se smanjit i idemo dalje.
:) sve poletili... to je za ove normalne

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party. - Page 2 Empty Re: Nakon slavlja nastupilo otrežnjenje!Slavlje Torcide je bio korona party.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum