ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by Hektorović 28/10/2020, 17:32

MONSTRUOZNI ZLOČIN
Strava u Bugojnu: Starca brutalno mučili stavljajući mu kesu na glavu da bi otkrio gdje krije novac 
Učitelj u penziji Stjepan Kolak (86) umro u KCUS-u od posljedica premlaćivanja i mučenja
Piše: A. Aljimi prije 48 minuta



  • Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno 873x400


Istražitelji izuzeli tragove
FOTO: ARHIV


[size]
Novo ubistvo penzionera do kostiju je utjeralo strah u građane Bugojna.  
Naime, kako nam je potvrđeno iz tamošnje policije, učitelj u penziji Stjepan Kolak (86) preminuo je u KCUS-u u Sarajevu od posljedica brutalnog premlaćivanja i mučenja. 


Građani u strahu

Kako nam je otkrio izvor blizak istrazi, dvojica za sada nepoznatih muškaraca upala su u Kolakovu kuću gdje su ga vezali i dugo maltretirali. Iskoristili su odsustvo starčevog sina, što ukazuje da su objekt dugo držali pod prismotrom. Kolak je inače učitelj u penziji koji je uživao veliki ugled u Bugojnu zbog velikog broja generacija osnovaca koje je opismenio i pripremio za dalje školovanje.
Prema navdima našeg izvora, starac je preživio horor jer su ga napadači brutalno tukli, a gužili su ga stavljajući mu najlonsku kesu na glavu, da bi im otkrio gdje skriva novac i dragocjenosti. No, ovaj poštovani prosvjetni radnik nije imao veliku ušteđevinu. Živio je skromno kao i ostatak penzionerske populacije u našoj državi. 
Napadači su uspjeli uzeti manju količinu novca, prije nego su napravili veliku premetačinu u kući. Po dolasku policije na lice mjesta stari učitelj je bio živ, ali nije uspio kazati ko su napadači. 


Zvanične informacije

Iz policije smo dobili zvanične podatke o ovom predmetu, kao i uvjeravanje da je ovaj slučaj prioritet te da se krug oko ubica zatvara.  
- Dana 18. oktobra 2020.godine oko 17. 50 sati u PS Bugojno je prijavljeno da je u ulici Hadžialića Ograda, općina Bugojno, od strane dvije nepoznate osobe u obiteljskoj kući fizički napadnut K.S. rođen 1934.godine, nakon čega su isti izvršili premetačinu stvari. Odmah po zaprimanju prijave na mjesto događaja izašli su službenici policije koji su u obiteljskoj kući zatekli povrijeđenog, te istog uputili u Dom zdravlja Bugojno, odakle je prevezen u Županijsku bolnicu Travnik – kazao nam je Hasan Hodžić portparol MUP-a SBK.

[/size]

  • Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno W873
    Osmrtnica ubijenog Stjepana
    FOTO: AVAZ




[size]
Od momenta saznanja da je Kolak umro, do danas saslušano je destine potencijalno osumnjičenih, a pojedinci su i poligrafski testirani, no za sada niko nije uhapšen. 
S druge strane porodica nevino ubijenog Kolaka shrvana je od bola.
- Kome si ti mogao smetati. Čovjek koji je svoj život posvetio školi i djeci i izveo tolike generacije djece. Čovjek koji je završio fakultet kad se moglo samo sanjati poslije rata 1945. Čak si i moj učitelj bio. Poseban si bio i ostao. Čovjeka od 86 godina mogu samo tako pretući i polomiti sve na tebi samo monstrumi. Dragi moj striko, svi smo uz tebe. Cijela naša obitelj je potresena ovim činom. Srami se Bugojno, jer znaš tko su počinitelji, a šutiš - napisala je na Facebooku bratična ubijenog.
[/size]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by RayMabus 28/10/2020, 17:38

Pročitao. Neću ništa komentirat dok ne vidim tko su napadači. Ako ih uopće pronađu. Pratimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by RayMabus 28/10/2020, 17:48

Nešto slično je bilo i prije dvi godine.

https://stil.slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/nezapamceni-zlocin-sokirao-bih-nasmrt-pretukao-staricu-pa-ubio-i-zapalio-dvojicu-prijatelja-sve-jer-im-je-usred-nocne-zabave-ponestalo-droge-i-alkohola-567498

Vidit ćemo o čemu je tu riječ jer dosta baca na neke narkomane jer to radi droge sposobno ovako nešto napraviti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by Ringo10 28/10/2020, 17:58

Treba prvo vidjet šta je pa onda izvoditi zaključke

Iz svega priloženog radi se najvjerojatnije o zločinu iz koristoljublja

Zato ja kad jednoga dana odem u mirovinu namjeravam provoditi po 4 do 5 mjeseci godišnje  u BiH i Hrvatskoj ... ostatak u Australiji

ALi kad budem u BiH i Hrvatskoj neću se odvajat od dobrog GANA moćnog kalibra ni dok spavam... znam kako tamo misle da smo mi u Australiji svi milioneri

Znam jednog Rumunja, njegov ćaća je u Rumunjskoj u koju se vratio iz Australije najebao kao ovaj u Bugojnu


Last edited by Ringo10 on 28/10/2020, 18:00; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by T. 28/10/2020, 17:59

'Blago u Gospodinu preminuo'?

_________________
Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by T. 28/10/2020, 18:00

Ringo10 wrote:Treba prvo vidjet šta je pa onda izvoditi zaključke

Iz svega priloženog radi se najvjerojatnije o zločinu iz koristoljublja

Zato ja kad jednoga dana odem u mirovinu namjeravam provoditi po 4 do 5 mjeseci godišnje  u BiH i Hrvatskoj ... ostatak u Australiji

ALi kad budem u BiH i Hrvatskoj neću se odvajat od dobrog GANA moćnog kalibra ... znam kako tamo misle da smo mi u Australiji svi milioneri

Znam jednog Rumunja, njegov ćaća je u Rumunjskoj u koju se vratio najebao kao ovaj u Bugojnu
Koliko čujem, oružje za samoodbranu je potrebnije u australiji... Basketball
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by Guest 28/10/2020, 18:01

Ringo10 wrote:Treba prvo vidjet šta je pa onda izvoditi zaključke

Iz svega priloženog radi se najvjerojatnije o zločinu iz koristoljublja

Zato ja kad jednoga dana odem u mirovinu namjeravam provoditi po 4 do 5 mjeseci godišnje  u BiH i Hrvatskoj ... ostatak u Australiji

ALi kad budem u BiH i Hrvatskoj neću se odvajat od dobrog GANA moćnog kalibra ni dok spavam... znam kako tamo misle da smo mi u Australiji svi milioneri

Znam jednog Rumunja, njegov ćaća je u Rumunjskoj u koju se vratio najebao kao ovaj u Bugojnu
Pa yebes im mater sto ekipa ne ode na neki deponij love,banke ili depot lagere,pa uzme pravu paru...eeeee..za to treba imati i pamet i znaje..najlakse stoci ovako,po starcima.. No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by Ringo10 28/10/2020, 18:02

T. wrote:
Ringo10 wrote:Treba prvo vidjet šta je pa onda izvoditi zaključke

Iz svega priloženog radi se najvjerojatnije o zločinu iz koristoljublja

Zato ja kad jednoga dana odem u mirovinu namjeravam provoditi po 4 do 5 mjeseci godišnje  u BiH i Hrvatskoj ... ostatak u Australiji

ALi kad budem u BiH i Hrvatskoj neću se odvajat od dobrog GANA moćnog kalibra ... znam kako tamo misle da smo mi u Australiji svi milioneri

Znam jednog Rumunja, njegov ćaća je u Rumunjskoj u koju se vratio najebao kao ovaj u Bugojnu
Koliko čujem, oružje za samoodbranu je potrebnije u australiji... Basketball
Mislim da si ipak pogrešno čuo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by Ringo10 28/10/2020, 18:03

Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:Treba prvo vidjet šta je pa onda izvoditi zaključke

Iz svega priloženog radi se najvjerojatnije o zločinu iz koristoljublja

Zato ja kad jednoga dana odem u mirovinu namjeravam provoditi po 4 do 5 mjeseci godišnje  u BiH i Hrvatskoj ... ostatak u Australiji

ALi kad budem u BiH i Hrvatskoj neću se odvajat od dobrog GANA moćnog kalibra ni dok spavam... znam kako tamo misle da smo mi u Australiji svi milioneri

Znam jednog Rumunja, njegov ćaća je u Rumunjskoj u koju se vratio najebao kao ovaj u Bugojnu
Pa yebes im mater sto ekipa ne ode na neki deponij love,banke ili depot lagere,pa uzme pravu paru...eeeee..za to treba imati i pamet i znaje..najlakse stoci ovako,po starcima.. No No No
Ovo kako se dogodilo sa ovim starcem u Bugojnu najvjerojatnije se radi o narkomanima ... to je njihov manir

Pravi kriminalci se time ne bave
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by Guest 28/10/2020, 18:41

Ringo10 wrote:
Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:Treba prvo vidjet šta je pa onda izvoditi zaključke

Iz svega priloženog radi se najvjerojatnije o zločinu iz koristoljublja

Zato ja kad jednoga dana odem u mirovinu namjeravam provoditi po 4 do 5 mjeseci godišnje  u BiH i Hrvatskoj ... ostatak u Australiji

ALi kad budem u BiH i Hrvatskoj neću se odvajat od dobrog GANA moćnog kalibra ni dok spavam... znam kako tamo misle da smo mi u Australiji svi milioneri

Znam jednog Rumunja, njegov ćaća je u Rumunjskoj u koju se vratio najebao kao ovaj u Bugojnu
Pa yebes im mater sto ekipa ne ode na neki deponij love,banke ili depot lagere,pa uzme pravu paru...eeeee..za to treba imati i pamet i znaje..najlakse stoci ovako,po starcima.. No No No
Ovo kako se dogodilo sa ovim starcem u Bugojnu najvjerojatnije se radi o narkomanima ... to je njihov manir

Pravi kriminalci se time ne bave
a jasno..,.mulj muljeva...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by IL Risorto 28/10/2020, 21:00

Zanimljivo kako uglavno nastradaju starci Hrvati..
Bilo da se radi o narkomanima ili nečem drugom,samo monstrumi mogu napadat stare i nemoćne,te djecu.
Nema primjerene kazne izuzev doživotnog zatvora a možda čak i smrtne kazne,jer ta gamad kad izađe iz zatvora uglavnom nastave po starom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno Empty Re: Mučen i ubijen Hrvataki povratnik u Bugojno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum