ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere" - Page 3 Empty Re: Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere"

Post by Mad_Vlad 17/5/2014, 02:50

Bran_Do wrote:
oldie wrote:Jutros sam se rastopio pročitavši oduševljenje pače ushit nekih naših forumaša time što im je "dano" iskustvo vjere...

Oni u svojoj ushićenosti ipak osjećaju malu neugodu, čak i žaljenje prema onima kojima "nije dano".....

Uz dužno poštovanje svima na forumu,
moje osobno mišljenje je da svi koji papagajski ponavljaju da im je, za razliku od nekih drugih, nešto "dano" nisu ništa drugo nego narcisoidni preseratori koji bi htjeli da su nešto posebno i da su bolji od nekog drugog.
Dobro veliš. Jer nemaju dokaza za to osim osobno mišljenje o nečem što im se dogodilo u vlastitom životu. Neprovjerljiv iskaz jedne osobe, nema svjedoka.

Mad_Vlad

Posts : 1954
2014-05-02


Back to top Go down

Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere" - Page 3 Empty Re: Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere"

Post by Ero0 17/5/2014, 13:21

Ne možete od "flatlandera" očekivati da shvati postojanje 3D svijeta.
"Flatlanderi" su ljudi-olupine. ;) 
Ne sjećam se više gdje sam ovo pokupio, ali je u svakom slučaju istinito.
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere" - Page 3 Empty Re: Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere"

Post by oldie 17/5/2014, 13:29

Ero0 wrote:Ne možete od "flatlandera" očekivati da shvati postojanje 3D svijeta.
"Flatlanderi" su ljudi-olupine. ;) 
ok..ja ne želim biti olupina...koji od primjera koje sam stavio mi preporučaš!?

- i koje doze? -  to je najvažnije
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere" - Page 3 Empty Re: Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere"

Post by Trinity 17/5/2014, 13:52



Bran_Do wrote:
oldie wrote:Jutros sam se rastopio pročitavši oduševljenje pače ushit nekih naših forumaša time što im je "dano" iskustvo vjere...

Oni u svojoj ushićenosti ipak osjećaju malu neugodu, čak i žaljenje prema onima kojima "nije dano".....

Uz dužno poštovanje svima na forumu,
moje osobno mišljenje je da svi koji papagajski ponavljaju da im je, za razliku od nekih drugih, nešto "dano" nisu ništa drugo nego narcisoidni preseratori koji bi htjeli da su nešto posebno i da su bolji od nekog drugog.
Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere" - Page 3 Dragon11
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere" - Page 3 Empty Re: Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere"

Post by Ero0 17/5/2014, 13:57

oldie wrote:
...koji od primjera koje sam stavio mi preporučaš!?

Za početak skini oklop! Ne poznam nikoga tko ga je uspio nositi do kraja svojih dana. Obično ga je skinio prije, ili nešto malo prije, ali ga je skinio.Čemu se onda opirati nečemu što je samo po sebi razumljivo? Khm..no, da...
Sjetio sam se nekih mojih bližih, koji su već neko vrijeme pokojni, a i nekih poznatih ljudi, koji su također pokojni.
Da se neke stvari i iskustveno objasniti, mada veoma teško...Posebno ako se indetificiraš s olupinom-oklopom, koji svi nosimo.
PS: S oklopom-olupinom, o kojem pričam, se nismo rodili, nametali  su nam ga tijekom života. Nekima je dano da su ga u stanju odbaciti, neki i ne...Nose ga cijeli život, ili skoro cijeli.
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere" - Page 3 Empty Re: Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere"

Post by Patriot_1 18/5/2014, 15:30

speare_shaker wrote:
Patriot_1 wrote:
Nanovoređeni kršćanin je onaj koji je primio Duha Svetog,bio on toga svejstan ili ne,,a zna se koji su darovi i plodovi ,,Duha!Oni su vidljivi!

Nadam se da pri tome ne misliš na ove:




The Toronto Blessing is a supposed outpouring of the Holy Spirit on the people of the Toronto Airport Christian Fellowship Church, formerly the Toronto Airport Vineyard Church.
On January 20, 1994, a Pentecostal pastor named Randy Clark spoke at the church and gave his testimony of how he would get “drunk” in the Spirit and laugh uncontrollably.
In response to this testimony, the congregation erupted in pandemonium with people laughing, growling, dancing, shaking, barking like dogs, and even being stuck in positions of paralysis.
These experiences were attributed to the Holy Spirit entering people’s bodies.
The pastor of the church, John Arnott, referred to it as a big Holy Spirit party. The moniker “Toronto Blessing” was given, and the church was soon in the international spotlight.

http://www.gotquestions.org/Toronto-blessing.html
Ne,,to mi je jednako gadljivo kao i Hinn!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere" - Page 3 Empty Re: Treba li sažaljevati one kojima nije "dano" "iskustvo vjere"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum