ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću - Page 2 Empty Re: Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću

Post by Regoč 7/12/2015, 10:08

bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
Obveza je obveza, psa moraš financirati, tvoje je kako ćeš, a na pružatelju je uslugah da se naplati kako on smatra prikladnim. Naravno da je logičnije za manje svote ići na pljenidbu manje vriednih stvarih, ali jači je dojam na dužnika kad mu zapriete kućom. Tko ne misli plaćati, nek ne nabavlja životinju.
t oje lopovluk i reketarenje,ako ti nije poznato..slobodno to podrzi i kad tebe bude eventualno zviznulo po glavi i protjeralo radi par sto kuna iz obiteljskog doma..
Moje obveze ne prelaze moje prihode jer si ne nabavljam stvari koje ne mogu platiti.
drago mi je da si to rekao..naime,ako nikako drugacije ne ide,drzava ti moze sjesti na ziro racun i naplatiti dug ostecenom...to se tako radi,a tko nema posla,opet drzava i socijalno to moraju rjesiti..
Zašto bi meni sjeli račun kad nisam ništa dužan? Tko je besposlen nek ne nabavlja ništa.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću - Page 2 Empty Re: Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću

Post by v_vlado 7/12/2015, 10:11

Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
Obveza je obveza, psa moraš financirati, tvoje je kako ćeš, a na pružatelju je uslugah da se naplati kako on smatra prikladnim. Naravno da je logičnije za manje svote ići na pljenidbu manje vriednih stvarih, ali jači je dojam na dužnika kad mu zapriete kućom. Tko ne misli plaćati, nek ne nabavlja životinju.
t oje lopovluk i reketarenje,ako ti nije poznato..slobodno to podrzi i kad tebe bude eventualno zviznulo po glavi i protjeralo radi par sto kuna iz obiteljskog doma..
Moje obveze ne prelaze moje prihode jer si ne nabavljam stvari koje ne mogu platiti.
drago mi je da si to rekao..naime,ako nikako drugacije ne ide,drzava ti moze sjesti na ziro racun i naplatiti dug ostecenom...to se tako radi,a tko nema posla,opet drzava i socijalno to moraju rjesiti..
Zašto bi meni sjeli račun kad nisam ništa dužan? Tko je besposlen nek ne nabavlja ništa.
Tome je najbolje da odmah umre,najjeftinije......nemaš ništa,bollestan  si,nemaš love,odmah krepaj,zašto da gledaš kako sunce izlazi ili nedo bog da imaš pesa da ti se bar netko raduje.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću - Page 2 Empty Re: Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću

Post by Guest 7/12/2015, 10:12

vlado..zamisli za 200 kuna ti ovrše 2 tone grafa....uzas affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću - Page 2 Empty Re: Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću

Post by v_vlado 7/12/2015, 10:28

Ja imam 2 pesa,hrvatske ovčare,meni bi kuću onda uzeli dva puta...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću - Page 2 Empty Re: Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću

Post by Regoč 7/12/2015, 10:44

v_vlado wrote:Tome je najbolje da odmah umre,najjeftinije......nemaš ništa,bollestan  si,nemaš love,odmah krepaj,zašto da gledaš kako sunce izlazi ili nedo bog da imaš pesa da ti se bar netko raduje.....
Nemoj brkati ljude koji su nespodobni za privrjeđivanje s nezaposlenima, dakle onima koji mogu raditi. Prvima moramo osigurati svu moguću potporu, koja je financijski održiva iz perspektive državnoga proračuna, uključujući i terapijske životinje. Nezaposleni, kad već nemaju za sebe jer ne rade, kako mogu nabavljati životinje,  mobitele, aute, internet... kad to nemaju od čega platiti? I ja bih helikopter, a kako nemam nek mi država da, a ako mi ne da onda gule sirotinju, jel? Prostri se koliko te deka pokriva, a ne koliko si dug!


Last edited by Regoč on 7/12/2015, 10:46; edited 1 time in total (Reason for editing : zatipci)

_________________
Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću - Page 2 Empty Re: Apsurd u Bjelovaru- zbog mog psa Švrće žele mi oduzeti kuću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum