ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH - Page 2 Empty Re: Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH

Post by RayMabus 23/10/2020, 19:20

Koliko me zanima ne znam ni kad su pa san mora ić pogledat

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2020_United_States_presidential_election

Za deset dana. Ma. Nije mi previše bitno. Navijam za Bidena no ima veze s Erdoganom. Trump mi se ne sviđa.

RayMabus

Posts : 176028
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH - Page 2 Empty Re: Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH

Post by Hektorović 23/10/2020, 19:53

epikur37 wrote:

Pa ako Bidni dođe mislim da će prokolati sada umrtvljena diplomatska kapilarna mreža koja je drukala za mujage i BiH.

Bidni je ostrašćeno bio protiv Srba pa i Hrvata u BiH a razni bošnjački lobisti i međunarodni igrači ugniježđeni su u i oko njegovog kruga.

Naravno nisu više 90-te, ali repovi i kajle su tu, na istom mjestu.

A i izvan Bih, Balkan i istok Europe su crte geopolitičke koje će Bidni podići na višlji nivo.


U svakom slučaju Trumpika.

Pa niti 90tih Amerika nije mogla unilateralno donositi odluke o BiH, a posebno ne sad kad imaju toliko toga na agendi. 

Ima lobista naravno, no politiku će kao i sad definirati State Department.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH - Page 2 Empty Re: Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH

Post by Hektorović 25/10/2020, 02:21

Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH - Page 2 Slika543
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH - Page 2 Empty Re: Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH

Post by Hektorović 25/10/2020, 02:22

Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH - Page 2 Slika544
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH - Page 2 Empty Re: Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba i Hrvata u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum