ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju - Page 5 Empty Re: Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Post by IL Risorto 19/10/2020, 23:09

Na kraju krajeva,kršćanstvo će ubiti samo sebe.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju - Page 5 Empty Re: Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Post by red wolf 19/10/2020, 23:09

Ako ti je tijelo hram živog Boga, a ti si ga odbacio, što si ti?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju - Page 5 Empty Re: Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Post by IL Risorto 19/10/2020, 23:14

red wolf wrote:
Ako ti je tijelo hram živog Boga, a ti si ga odbacio, što si ti?
Ja sam onaj koji jesam. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju - Page 5 Empty Re: Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Post by red wolf 19/10/2020, 23:31

סמאל wrote:
red wolf wrote:
Ako ti je tijelo hram živog Boga, a ti si ga odbacio, što si ti?
Ja sam onaj koji jesam. :rasta
Nek ti bude...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju - Page 5 Empty Re: Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Post by immortal 19/10/2020, 23:41

sad treba njih zapalit

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju - Page 5 Empty Re: Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Post by red wolf 19/10/2020, 23:50

mortal wrote:sad treba njih zapalit
Nećeš zapalit njih, već Boga....
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju - Page 5 Empty Re: Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Post by darth_vader 20/10/2020, 04:49

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ovo se poklapa s onim šta sam ja na forumu pisao prije tri mjeseca a to je da neoliberalnu vlast u Čileu koja ima ogromnu morsku obalu triba skinit jer je to pod upravom CIA i to je napad na Ameriku i dovest komunistilčku vlast tamo kija će podržavat Kinu.

Napad je najbolja obrana a Amerika je za Komšića i sad izgleda taj moj vojni plan se ostvaruje jer Bolivija je jučer vratila Indijance na vlast a ovi će podržat prosvjednike u Čileu i ide skidanje Soroša i CIA u Čileu.
Napadom na Čile Hrvatska oduzima Americi skoro cijelu zapadnu obalu južne Amerike i dovodi tu Kinu i Rusiju koje obje imaju izlaze na Pacifički ocean.

To znači da će se američka ratna mornarica morat jače koncentrirati na Pacifik pri čemu im slabi vojna prisutnost u Mediteranu pa će se više oslanjat na suradnju sa državama koje su na njihovoj strani a imaju obalu na Mediteranu.

Raste cijena Hrvatskoj.

Skidaj Komšića ako nas želiš na svojoj strani.
:D

:nb
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju - Page 5 Empty Re: Prosvjednici u Čileu spalili crkve jer podržavaju neoliberalnu ideologiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum