ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upucan policajac na Markovom trgu

Page 12 of 27 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next

Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by n_razbojnik 12/10/2020, 14:47

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:I ovaj je budala

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pucajte-ne-bojim-se-metka-drama-na-gradilistu-ceste-za-peljeski-most-bageri-mu-ruse-vinograd-15024671

Zbog njegovog maslinika, za koji je i dobio lovu, treba blokirati spajanje države?

ajde...

ljudi sebi svašta umisle

E to je ono usko, sitno razmišljanje koje nas uništava

dakle največi geostrateški poduhvat ove generacije, al on bi to da blokira jer mu ne odgovara u nekoj njegovoj fiks ideji...

tako moj susjed veli da neće dati svoje zemlje da prođe širi put, ili će tražiti neke milikune :D

velim ja njemu stipe ali država ti dođe i uzme

kaže on samo preko mene mrtva 

i aj ti pričaj s likom :D
Socijalizam 1on1

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Hektorović 12/10/2020, 14:48

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Je, Škoro  :D



U biti Plenky je do sad najkvalitetniji premijer kojeg smo imali.
ti si zaljubljen u škoru kad ga toliko spominjes...ne sporim plenkijeve kvalitete nije da ih nema..ali nema ljude koji ga mogu pratiti i tu se onda gubi njegova ta neka kvaliteta...nije ni on svemoguc...cak mi je jasna i njegova nervoza..jedan korak naprijed dva nazad...i zato kazem pitanje je samo dokle ce mu zivci durati...a tesko on sada moze nesto drasticno promjeniti u hdz-u..ima ljudstvo kakvo ima...za ciscenje mu trebaju godine..koliko s eto ukorjenilo...znam lika koji ga poznaje jer zivi u vinogradskoj gdje i on..vise mu poznaje zenu...kaze da mu nije lako...i da mu dosta planova kvare uprav njegovi iz stranke

Kakav god da je, HDZ je kadrovski svemirski brod naspram ostale žgadije na političkoj sceni.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto 12/10/2020, 14:51

Ova tragična smrt ide na dušu velikih domoljuba,crkve i vukasdinare,jer su upravo oni odgovorni za proiciranje straha od nekih imahinarnih neprijatelja i agenture.Ovaj dečko je produkt 30godišnjeg vjersko-ideološkog sluđivanja.Očito je vjeronauk ispunio svoju svrhu,odgojene su cijele generacije zombizirane bezumne ustašoidne katolčadi.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by kic 12/10/2020, 14:51

Hektorović wrote:
kic wrote:

demorkacija je jedan od najgorih sustava, gotov svi antički pisci su s gađenjem gledali na demokraciju

ovaj nasilni incident nije izolirani slučaj mentalnog bolesnika, ovo očito ima političke korijene i treba se gledati u konteksto ovog vremena: općeg osiromašivanja, državne svevolje, iseljavanja-

ti mažeš oči ljudima ovdje iskrivljavanjem i spinanjem, odron znači

Demokracija je, kao što Francuzi imaju izreku, ipak najmanje zlo od ostalih. Svako društvo ima probleme, pa Amerika koja je objektivno najbogatija i najsnažnija država na svijetu, ima masu ovakvih incidenata.

Lik je očito bio labilan i podložan, nitko priseban ne uzima kalašnjikov i kreće pucat po Markovom trgu... a za vrijeme ovih izbora po društvenim mrežama širila se je žestoka retorika ne samo kontra Plenkija, nego u biti čitavog državnog sustava. Kažem, zakazao je i sustav mentalnog zdravlja a dodatni krivac je i politička komunikacija iz određenih krugova koja je dovela do ovakve radikalizacije pojedinca.

stabilnost je prerasla u svoju negativnu funkciju jer je izvršna vlast prodrla u sve pore odlučivanja, ekonomije, sudstva, i svih razina gdje postoji i prst političke odluke da se ni čistačica ne može zaposliti bez političkog prsta gore-

tvoje relativiziranje da svi imaju problema nikome ne pomaže, retorika je oštra koliko su odluke vlasti nelogične i uvijek idu u smjeru otežavanja i ograničavanje ljudskog života i rada u ovoj državi

ti si obično PR mazalo koji nema ni temelja ni filozofije u sebi-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

RayMabus and darth_vader like this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by n_razbojnik 12/10/2020, 14:56

Znao sam da je pravašija kriva...u pauzi dok opstruiraju Treci pucaju i samoubijaju se

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by marcellus 12/10/2020, 14:58

סמאל wrote:Ova tragična smrt ide na dušu velikih domoljuba,crkve i vukasdinare,jer su upravo oni odgovorni za proiciranje straha od nekih imahinarnih neprijatelja i agenture.Ovaj dečko je produkt 30godišnjeg vjersko-ideološkog sluđivanja.Očito je vjeronauk ispunio svoju svrhu,odgojene su cijele generacije zombizirane bezumne ustašoidne katolčadi.

imaginarni?

srbi četnikuju otvoreno, kozojebe se natrpava nemilice, orwel zvuči ko utopija spram ovog što imamo... ne bih rekao da je nešto tu imaginarno, a ako je nekom u ovoj državi dobro neka digne ruku

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by marcellus 12/10/2020, 14:59

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Je, Škoro  :D



U biti Plenky je do sad najkvalitetniji premijer kojeg smo imali.
ti si zaljubljen u škoru kad ga toliko spominjes...ne sporim plenkijeve kvalitete nije da ih nema..ali nema ljude koji ga mogu pratiti i tu se onda gubi njegova ta neka kvaliteta...nije ni on svemoguc...cak mi je jasna i njegova nervoza..jedan korak naprijed dva nazad...i zato kazem pitanje je samo dokle ce mu zivci durati...a tesko on sada moze nesto drasticno promjeniti u hdz-u..ima ljudstvo kakvo ima...za ciscenje mu trebaju godine..koliko s eto ukorjenilo...znam lika koji ga poznaje jer zivi u vinogradskoj gdje i on..vise mu poznaje zenu...kaze da mu nije lako...i da mu dosta planova kvare uprav njegovi iz stranke

Kakav god da je, HDZ je kadrovski svemirski brod naspram ostale žgadije na političkoj sceni.

naročito ako se gleda krimose i korupcionaše, ovima vašima drugi nisu do koljena.

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 15:00

Pratimo dalje. Pljušte rekacije.

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 24a8494d-f994-4eed-a61e-0de68e1c06d9
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by darth_vader 12/10/2020, 15:00

epikur37 wrote:brend bi to sve zapalio, državu, narod, sve je u kurcu :)

Gle ovog... Neš dobit treći, badava se venjaš svakome...odnosno, ne toliko badava, ali...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19673
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by vuksadinare 12/10/2020, 15:02

RayMabus wrote:Pratimo dalje. Pljušte rekacije.

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 24a8494d-f994-4eed-a61e-0de68e1c06d9
da...cuo sam da je vili zbrisao odmah za razliku od medveda...umjesto da je kao lijecnik pomogao policajcu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by vuksadinare 12/10/2020, 15:03

marcellus wrote:
סמאל wrote:Ova tragična smrt ide na dušu velikih domoljuba,crkve i vukasdinare,jer su upravo oni odgovorni za proiciranje straha od nekih imahinarnih neprijatelja i agenture.Ovaj dečko je produkt 30godišnjeg vjersko-ideološkog sluđivanja.Očito je vjeronauk ispunio svoju svrhu,odgojene su cijele generacije zombizirane bezumne ustašoidne katolčadi.

imaginarni?

srbi četnikuju otvoreno, kozojebe se natrpava nemilice, orwel zvuči ko utopija spram ovog što imamo... ne bih rekao da je nešto tu imaginarno, a ako je nekom u ovoj državi dobro neka digne ruku
pa lik zivi u nekom svom svijetu da su svi hipiji :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by vuksadinare 12/10/2020, 15:12

e moj vili...velis ti..'jebi sve spasavaj svoju kozu..nagazi miško' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by vuksadinare 12/10/2020, 15:13

...di se zaustvio...jos ga traze... Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by n_razbojnik 12/10/2020, 15:14

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Pratimo dalje. Pljušte rekacije.

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 24a8494d-f994-4eed-a61e-0de68e1c06d9
da...cuo sam da je vili zbrisao odmah za razliku od medveda...umjesto da je kao lijecnik pomogao policajcu..
Vili heroj naš

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto 12/10/2020, 15:15

vuksadinare wrote:
marcellus wrote:
סמאל wrote:Ova tragična smrt ide na dušu velikih domoljuba,crkve i vukasdinare,jer su upravo oni odgovorni za proiciranje straha od nekih imahinarnih neprijatelja i agenture.Ovaj dečko je produkt 30godišnjeg vjersko-ideološkog sluđivanja.Očito je vjeronauk ispunio svoju svrhu,odgojene su cijele generacije zombizirane bezumne ustašoidne katolčadi.

imaginarni?

srbi četnikuju otvoreno, kozojebe se natrpava nemilice, orwel zvuči ko utopija spram ovog što imamo... ne bih rekao da je nešto tu imaginarno, a ako je nekom u ovoj državi dobro neka digne ruku
pa lik zivi u nekom svom svijetu da su svi hipiji :)
Pa da ne bih u tvom svijetu,koji je po svemu kao u Danila Stojkovića.

PS.



Marcelus,ja mislim da je većini u ovoj državi dobro,onima kojima nije,uglavnom su sada u Irskoj ili Njemačkoj.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by vuksadinare 12/10/2020, 15:17

vili izjavio..'nije bilo naznake da treba pomoc'..ne vili sigurno je lezao jer je bio mortus pijan... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by n_razbojnik 12/10/2020, 15:17

vuksadinare wrote:e moj vili...velis ti..'jebi sve spasavaj svoju kozu..nagazi miško' lol!
Tvoja pravašija ometa najpopularnijeg ministra dok u suradnji sa najjačim stožerom smislja daljnje poteze spašavanja stanovništva...jesu li danas decibeli u kafani ili mast u mlijeku pogodni za sirenje iste doznat cemo sutra urbi et orbi

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by T. 12/10/2020, 15:17

'Napadač je izvršio samoubojstvo'... :roll

Ne bih zaključivao olako i naprečac...
Činjenica da je napadač pronađen mrtav, sama po sebi ne mora značiti da se radi o samoubojstvu...
Činjenica pak da je takva informacija plasirana u sve medije čim je napadač pronađen, bez da je provedena istraga o njegovoj smrti, obdukcija, balistička analiza, ostavlja upitnike...

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by T. 12/10/2020, 15:18

vuksadinare wrote:vili izjavio..'nije bilo naznake da treba pomoc'..ne vili sigurno je lezao jer je bio mortus pijan... lol!
Vili nije nadležan ako se ne sumnja na covid19...
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by vuksadinare 12/10/2020, 15:19

ovom viliju je po svemu sudeci ovim cinom zakljucena politicka karijera....pobjeci i ostaviti medu na brisanom prostoru..onda proletiti pokraj ranjenog policajca koji je krvario i jos izjaviti da nije bilo naznake d amu treba pomoci...je fakat ono ne znam sto bi rekao...jbg vili razumijem te..jedan je zivot tko prvi siguran je :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by marcellus 12/10/2020, 15:20

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
marcellus wrote:
סמאל wrote:Ova tragična smrt ide na dušu velikih domoljuba,crkve i vukasdinare,jer su upravo oni odgovorni za proiciranje straha od nekih imahinarnih neprijatelja i agenture.Ovaj dečko je produkt 30godišnjeg vjersko-ideološkog sluđivanja.Očito je vjeronauk ispunio svoju svrhu,odgojene su cijele generacije zombizirane bezumne ustašoidne katolčadi.

imaginarni?

srbi četnikuju otvoreno, kozojebe se natrpava nemilice, orwel zvuči ko utopija spram ovog što imamo... ne bih rekao da je nešto tu imaginarno, a ako je nekom u ovoj državi dobro neka digne ruku
pa lik zivi u nekom svom svijetu da su svi hipiji :)
Pa da ne bih u tvom svijetu,koji je po svemu kao u Danila Stojkovića.

PS.



Marcelus,ja mislim da je većini u ovoj državi dobro,onima kojima nije,uglavnom su sada u Irskoj ili Njemačkoj.

jelda, ja baš ne znam puno ljudi kojima je dobro, a svejedno smo tu... iz nekog razloga.

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 12 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 27 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum