ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 8/11/2020, 12:45

Vidim da se dinamov špijun u hajdučiću šrd ispovijeda novinarima ... Jebiga, kud si iš'o gdje ti nije mjesto ... Oni sami vele da tuđi čovik nikad neće razumit što se tamo događa, iako ni oni sami ne razumiju ... A ti još i nisi njihov čovik ...

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 13:11

Dybala wrote:Covjek koji je radio na visokoj funkciji u klubu kaze jedno (cak nije NH spomenuo u nekom malignom kontekstu) , no ipak azilant ima pouzdanije insajderske informacije .

Ampera za predsjednika hajduka


Ti si naveo sljedeće:


"Brbićev odlazak nakon one šestosatne Skupštine, u kojoj ga je NO podržao, ali Naš Hajduk kao većinski vlasnik nije"

Jeli to izjava Stanića ili si ti to izvukao iz njegove izjave je sasvim nebitno, to je čista LAŽ koju sam ti demantirao s dva linka službene stranice HNK Hajduk da gdje su ti jasno navedeni datumi kad je Brbić dao ostavku i kad je bila Skupština kluba.

To što je po tebi službeno HNK Hajduk (ostavka s potpisom predsjednika i službeno održavanje Skupštine kluba) insajderska informacija puno govori o tebi i tvom IQ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 8/11/2020, 13:25

pošto se na ovoj temi iznose samo provjerene informacije, činjenice i ISTINA onda nastavljamo u tom tonu
Hajduk Split - Page 33 Dfdsfdsf
HAHAHAAHAHAHAHAHA
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 13:31

Andreas Goldberger wrote:
Dybala wrote:Covjek koji je radio na visokoj funkciji u klubu kaze jedno (cak nije NH spomenuo u nekom malignom kontekstu) , no ipak azilant ima pouzdanije insajderske informacije .

Ampera za predsjednika hajduka


Ti si naveo sljedeće:


"Brbićev odlazak nakon one šestosatne Skupštine, u kojoj ga je NO podržao, ali Naš Hajduk kao većinski vlasnik nije"

Jeli to izjava Stanića ili si ti to izvukao iz njegove izjave je sasvim nebitno, to je čista LAŽ koju sam ti demantirao s dva linka službene stranice HNK Hajduk da gdje su ti jasno navedeni datumi kad je Brbić dao ostavku i kad je bila Skupština kluba.

To što je po tebi službeno HNK Hajduk (ostavka s potpisom predsjednika i službeno održavanje Skupštine kluba) insajderska informacija puno govori o tebi i tvom IQ.

Bože dragi koji si ti glupan i ne mozes shvatiti sto sam napisao , k tome nisi ni procitao clanak i onda nesto komentiras mentalna sirotinjo

Ali da ti nacrtam f20tico , copy pasteao sam tu izjavu sa clanka kojeg nisi ni pogledao



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 13:33

To sto netko da sluzbenu izjavu ne znaci da je istinita ..pogledaj samo sve sluzbene izjave glasnogovornika dinama, politicara , manje vise svih duznosnika raznih udruga , to su sture izjave koje naravno nece ici kontra ruke koja ih hrane

Samo sto ti zivis u zabludi da je hajduk iskonski cisti hahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 13:51

Dybala wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Dybala wrote:Covjek koji je radio na visokoj funkciji u klubu kaze jedno (cak nije NH spomenuo u nekom malignom kontekstu) , no ipak azilant ima pouzdanije insajderske informacije .

Ampera za predsjednika hajduka


Ti si naveo sljedeće:


"Brbićev odlazak nakon one šestosatne Skupštine, u kojoj ga je NO podržao, ali Naš Hajduk kao većinski vlasnik nije"

Jeli to izjava Stanića ili si ti to izvukao iz njegove izjave je sasvim nebitno, to je čista LAŽ koju sam ti demantirao s dva linka službene stranice HNK Hajduk da gdje su ti jasno navedeni datumi kad je Brbić dao ostavku i kad je bila Skupština kluba.

To što je po tebi službeno HNK Hajduk (ostavka s potpisom predsjednika i službeno održavanje Skupštine kluba) insajderska informacija puno govori o tebi i tvom IQ.

Bože dragi koji si ti glupan i ne mozes shvatiti sto sam napisao , k tome nisi ni procitao clanak i onda nesto komentiras mentalna sirotinjo

Ali da ti nacrtam f20tico , copy pasteao sam tu izjavu sa clanka kojeg nisi ni pogledao



SN ne čitam, a komentirao sam izjavu bila ona tvoja ili Stanićeva-čista laž.

Kad se demantiraju laži koje tu stavljaš, krećeš s uvredama po uzoru na onog bjegunca iz Međugorja. Samo nastavi.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 13:52

Dybala wrote:To sto netko da sluzbenu izjavu ne znaci da je istinita ..pogledaj samo sve sluzbene izjave glasnogovornika dinama, politicara , manje vise svih duznosnika raznih udruga , to su sture izjave koje naravno nece ici kontra ruke koja ih hrane

Samo sto ti zivis u zabludi da je hajduk iskonski cisti hahahaha
:facepalm :facepalm :facepalm

Nije to službena izjava, nego službena ostavka glupane glupi. 

Znači predsjednik službeno podnese ostavku, i to nećemo uzeti za ozbiljno nego eto. Što se šalio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 14:05

Sekta radi dobar posao, podanici je slijepo prate , jer sektina rijec je zakon i istina,put u vjecni zivot
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 14:06

Stanic vs Amper i jogurt pare
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 14:12

hajdukov čips pakiranje 90grama

prodaju pod 100
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 14:12

ostalih 10g nicheu za vutru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 15:07

karlitovnačin wrote:ostalih 10g nicheu za vutru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 15:10

fridrih_niche wrote:
karlitovnačin wrote:ostalih 10g nicheu za vutru

Niche kako je zli i lazljivi stanic mogao doci u sveti,cisti i djevicanski hajduk ?

Kako je zaobisao osudujuce oko mocne sekte, zastitnika ,pravednika te spasitelja hrvatskog nogometa zajedno sa sotonom iz međugorja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 15:12

Stanić je super lik, meni je drag...
Al očito nije za neku poziciju u balunu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 15:16

fridrih_niche wrote:Stanić je super lik, meni je drag...
Al očito nije za neku poziciju u balunu...
;)

Super lik ,a lazljivac ccc , sad sam zbunjen

Nego kako ti kao agnostik podnosis postojanje sekte u ljubljenom ti klubu ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 15:23

Hajduk je religija...
Tu san vjernik, a ne agnostik...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 15:27

fridrih_niche wrote:Hajduk je religija...
Tu san vjernik, a ne agnostik...
<3

Sad si se izdao, sad znamo da u kutu mracne sobe gdje drzis igle su slike franje i ive , zajedno sa iskaznicom hdza

Niche hrvat i katolik !!1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 15:45

In God we trust!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/11/2020, 15:54

Niche, OK je da si i ti sektaš. Skroz OK. Jedino vam poglavice ne valjaju... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/11/2020, 16:19

End wrote:kakvo zatišje tovara pa nema vas nigdje
U maslinama amigo.
Padamo s nogu.

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/11/2020, 16:31

Dybala wrote:Novac nikada nije problem u hajduku jer ga se navodno nikad nema.
Navodno je odi ključna rič :rasta 
Problem trenutnog Hajduka je neimanje jasne sportske politike. 
Problem je šta se odgovorni, nakon šta njihova lutanja daju jasne jalove rezultate, krenu opravdavat besparicom.
Dok paralelno troše i dalje novce.
Za koje nas uvjeravaju da ih nemaju.
Valjda pritom pokušavajući ono šta ni Darwinu nije uspilo - da od tovara naprave nojeve.
Hajduk ima novaca, Hajduk ima resursa (bilo materijalnih, bilo ljudskih); osnovni problem Hajduka je neimanje znanja i jasnog plana kako gospodarit tim resursima.
Pa se onda da jednom Eduoku 700k godišnje a škrtari na treneru.
Ili na početku sezone uloži 4 milijuna eura u ekipu i onda je daš u ruke bazenašu zato "šta poznaje mentalitet"   :roflrofl

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum