ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by RayMabus 5/12/2015, 18:18

Ono šta je meni bilo bitno je dobit pouzdanog saveznika u ww3 na jugu tj jugo istoku. Srbija to nije. CG je ili je puno više.

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Kako%20dovi%20do%20parka

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Ero 5/12/2015, 18:19

crvenkasti wrote:Moja žena kaže da crnci imaju najveće pimpeke,
Crnci, pa Srbi.

Ero, jel to istina?
Je li mislila na prosjek, ili...?  :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by RayMabus 5/12/2015, 18:22

Srbija je problematična. Njen vojni vrh je previše pod utjecajem politike. Zato ga jedna strana smanjuje i prirpema teren...............za križarski rat.

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Kalesinje_mapsgoogle_625
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by RayMabus 5/12/2015, 18:32

Netko radi shranja po Bosni a taj netko nisu nit Hrvati nit Srbi. Taj netko taj problem ne želi riješavati nego nastavlja po svome. Taj problem će očito onda morat riješit netko drugi.

Srbija ima problematičnu politiku koja je nestabilna i loša. Izbacivanjem CG iz srpskoruskog vidokruga smanjuje se utjecaj Srbije na BiH .....istoćna Hercegovina .....Srbija će morat slušat vojne upute ......gdje i kada udariti i u kolikoj mjeri i na koji nacin .....uz prešutnu podršku Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by veber 5/12/2015, 18:34

sada će te ero i epi izgrlit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by RayMabus 5/12/2015, 18:35

Imam visok prag tolerancije ....ogroman za ljudsko biće ( to je valjda zato šta to nisam nego anđeoska hijerarhija ). Jednom kad mi taj prag tolerancije pukne bit će LOM.

LOM BEZ POVRATKA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by michaellcmacha 5/12/2015, 18:47

veber wrote:
bogomdani wrote:a nas Maramih vrijedi 30% hrvatskih borbenih snaga,tako da RH ne moze izgubiti... jocolor
nemreš ti, a da ga ne spomeneš?
manager se opet upecao.. jebiga pa se sad koprca...;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Guest 5/12/2015, 18:53

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
bogomdani wrote:a nas Maramih vrijedi 30% hrvatskih borbenih snaga,tako da RH ne moze izgubiti... jocolor
nemreš ti, a da ga ne spomeneš?
manager se opet upecao.. jebiga pa se sad koprca...;)
Ebi ga...ne mos ti bez mene.. jocolor
nego,Maramica..jel tebi stvarno tako zivot neispunjen,mislim,jebote,daj radi nesto,kao taj tvoj bratic ,odi van stvori sinovima perspektivu..Svaka Budala moze djecu napraviti,i onda se prekrstitipa reci,bog ce im pomoci..radi nes za obitelj..


Last edited by bogomdani on 5/12/2015, 18:57; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by michaellcmacha 5/12/2015, 18:57

pa sad vidio da te jebe sujeta... al boi te krc, bereš svaki mjesec 9000 ojera plus veliš jučer bio jubilej pa si i tu dobio neki fini paketić.... ;).. ostavi nešto za burek u Nišu... nemoj sve na kurve spičkat....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Guest 5/12/2015, 18:59

michaellcmacha wrote:pa sad vidio da te jebe sujeta... al boi te krc, bereš svaki mjesec 9000 ojera plus veliš jučer bio jubilej pa si i tu dobio neki fini paketić.... ;).. ostavi nešto za burek u Nišu... nemoj sve na kurve spičkat....
cuj,ne biti ljubomoran..Budi zahvalan na Pemziji,jerbo bi inace tanko kakao,s obzirom da se uvijas kao glista na udici pokusavajuci biti zemljoradnik ili sto vec ne...jalnost i bog kaznjava.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by michaellcmacha 5/12/2015, 19:00

je baš tebi da budem zavidan.... koji ti je krc, kako da ti budem zavidan na tvojim umišljajima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Guest 5/12/2015, 19:03

michaellcmacha wrote:je baš tebi da budem zavidan.... koji ti je krc, kako da ti budem zavidan na tvojim umišljajima...
ne znam..ocito jesi,mislim kao neki qrc uzgajivac bilja i biljcica,pa nis ni od toga..Ono zamisljas,pa kvragu,kako ja ne mogu nis uspjet a ljudi oko mene mogu..i zato si tu,da jamras,da se kacis da ljudima dosadjujes..zaboravio si kako si potjerao ljude sa onog foruma?..niti od rijeci nisi bio pa rijec odrzao i curi dsa foruma poslao pola kilo usrane travulje..jos je popljuvao...mislim lik si za anale... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by michaellcmacha 5/12/2015, 19:03

to što ti briješ da si trenutno manager u audiju, je tvoj problem... i tvoja muka... ja sam bar bez brige meni nitko ne zavidi, i vrata su mi i u po bijela dana i u po crne noći otključana... ti već pomalo i u umišljaju drhturiš da te ne popljačkaju

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Guest 5/12/2015, 19:05

michaellcmacha wrote:to što ti briješ da si trenutno manager u audiju, je tvoj problem... i tvoja muka... ja sam bar bez brige meni nitko ne zavidi, i vrata su mi i u po bijela dana i u po crne noći otključana... ti već pomalo i u umišljaju drhturiš da te ne popljačkaju
a miha moj,itekako ti drhtis..Srbi ti vode drzavu,Khozoepi nadiru kao zohari odasvud,perspektiva je sve mracnija..i ono sto je bitno...lupas glavu kako dovesti do kraja ono sto si zapoceo gradeci obitelj...pa hvataj se posela...kao i svi ljudi,i daj nauci i odraditi ga do kraja.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by michaellcmacha 5/12/2015, 19:08

nisam zaboravio, potjerao sam tebe svojevremeno na dvije godine jer si toliko lagao da je valjda na koncu i tebe zaboljelo... samo ti si onak pomalo bez obraza lik pa jednom laži kompenziraš drugu... ima i ovdje ljudi koji se sjećaju kako si svako malo letio na manhatan prodavati zlatne poluge.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by michaellcmacha 5/12/2015, 19:12

i tamo sa glockom si se izasrao do bola... garant ga nikad nisi ni u ruci držao a kamoli pucao iz njega, ali dobro ako ništa bar se vidi da voliš goglati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Guest 5/12/2015, 19:13

nis s niicim Miha moj..ovako,ti si zaglavio u situaciji u kojoj jesi,ocajan si,nezadovoljan,zavidan jalan..nema ti nikuda iz sadasnje situacije..bezizlazno...
znas koja je razlika izmedju Webera i tebe,odnosno zasto Weber stvara i uspjesan je,a ti nisi? zao jer on ne guvbi vrijeme pokusavajuci svesti ljude oko sebe na svoju razninu,kako ti to radis..Ti jednostavno nemas viziju kako uspjeti u zivotu,on se fajta,fokusira na bitno...
Ti,s druge strane si se zapleo u balkanske okvire nezadovoljstine i jalnosti,ljubomore i zavisti..
Miha,otvori se,zivot nije tako grd,ako postupas na pravi nacin i stvaras,a ne unistavas oko sebe...
Weber stvara,ja stvaram..ti unistavas,ali napose unistavas i sve sanse da nes konacno i napravis.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by michaellcmacha 5/12/2015, 19:14

dobro si primijetio.. niš s ničim.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Guest 5/12/2015, 19:16

eto vidis Miha..moras se iz toga iscupati..think positive.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Ero 5/12/2015, 19:18

veber wrote:sada će te ero i epi izgrlit.
Ja i epi smo "dva mrava" (Koromanova)... :clown

PS: Sa'će on, oša se slikat s USS Harry S. Truman. jocolor


Last edited by Ero on 5/12/2015, 19:32; edited 1 time in total
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Ero 5/12/2015, 19:28

Prošećite po fascinantnom 'Usamljenom ratniku' koji je zauzeo pola Bračkog kanala!
Večernjakov novinar imao je jedinstvenu priliku isploviti na divovskom brodu veličine triju nogometnih igrališta
Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 473b9db4caf603fa10682780a0fdedcd


http://www.vecernji.hr/hrvatska/americki-nosac-aviona-truman-u-splitskoj-luci-1042684

Preporučam ovo:

http://www.vecernji.hr/hrvatska/americki-nosac-aviona-truman-u-splitskoj-luci-1042684/multimedia/p2
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana - Page 7 Empty Re: Imamo vojnu moć:Hrvatska je najjača sila Zapadnog Balkana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum