ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jasenovac brutalniji od ausvica

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by Guest Tue 6 Oct - 11:11

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Ma jebes njihove transee i rovove...

Sta ih se bojite koji kurac
ko ih se boji...ali mudra izreka kaze...oprez je majka mudrosti
imate me pravo pljuvat 

ako ikad  budete razumni skontaćete ,,morbit nikad 

hrvatski neprijatelj nije nikada bio van hrvatskog puka 

mi smo okotili jugonaciza , jna

mi smo okotili socijalizam i kroz njeg komunistički pakao 

svi oni koji su stradali od srpske luđačke zlobe su stradali radi hrvatskog maloumlja koje i dan danas ispoljavamo socijalizmom na ljevoj i desnoj strani 
i u onom što zovemo domovinski rat smo bili podjeljeni na socijalističko zapovjedništvo i hrvatsko rovovanje 

srbi su samo koristili naše maloumlje

Guest
Guest


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by melkior Tue 6 Oct - 12:13

Najveći problem Jasenovca je u tome što očito, nije bio dovoljno efikasan kad je trebalo. Kad mi dođe penzić i kaže da je 5 puta preživio ustaško strijeljanje u II. svjetskom ratu, onda znam da su te ustaše bili za kurac i da bih ja to sve skupa puno efikasnije odradio.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by Guest Tue 6 Oct - 12:14

melkior wrote:Najveći problem Jasenovca je u tome što očito, nije bio dovoljno efikasan kad je trebalo. Kad mi dođe penzić i kaže da je 5 puta preživio ustaško strijeljanje u II. svjetskom ratu, onda znam da su te ustaše bili za kurac i da bih ja to sve skupa puno efikasnije odradio.
kad će nestat morbidnih socijalističkih rasista ka šta si ti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by melkior Tue 6 Oct - 12:15

Dakle, kad Srbi optužuju da je u Jasenovcu stradalo 700 000 ljudi, znači da je očito problem što ih nije stradalo ni pet puta toliko koliko je trebalo, a za što ga lažno optužuju. Da je Jasenovac bio toliko efikasan kao što nije, ne bi tko 70 godina poslije imao što srat u kontinuitetu na tu temu.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by melkior Tue 6 Oct - 12:17

U svakom ratu kao i inače u svakom poslu najveći je problem prokleta nesposobnost.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by melkior Tue 6 Oct - 12:22

melkior wrote:U svakom ratu kao i inače u svakom poslu najveći je problem prokleta nesposobnost.
Što god sam ne odradiš, kao da nije ni obavljeno.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by Guest Tue 6 Oct - 12:26

melkior wrote:
melkior wrote:U svakom ratu kao i inače u svakom poslu najveći je problem prokleta nesposobnost.
Što god sam ne odradiš, kao da nije ni obavljeno.
ta budala te samo provocira 

ti si puka go kokica ,,,hebeš zokija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by vuksadinare Tue 6 Oct - 12:27

obala razuma wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Ma jebes njihove transee i rovove...

Sta ih se bojite koji kurac
ko ih se boji...ali mudra izreka kaze...oprez je majka mudrosti
imate me pravo pljuvat 

ako ikad  budete razumni skontaćete ,,morbit nikad 

hrvatski neprijatelj nije nikada bio van hrvatskog puka 

mi smo okotili jugonaciza , jna

mi smo okotili socijalizam i kroz njeg komunistički pakao 

svi oni koji su stradali od srpske luđačke zlobe su stradali radi hrvatskog maloumlja koje i dan danas ispoljavamo socijalizmom na ljevoj i desnoj strani 
i u onom što zovemo domovinski rat smo bili podjeljeni na socijalističko zapovjedništvo i hrvatsko rovovanje 

srbi su samo koristili naše maloumlje
kompliciras...jednostavno reci imamo brdo agenture
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by Guest Tue 6 Oct - 13:10

vuksadinare wrote:
obala razuma wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Ma jebes njihove transee i rovove...

Sta ih se bojite koji kurac
ko ih se boji...ali mudra izreka kaze...oprez je majka mudrosti
imate me pravo pljuvat 

ako ikad  budete razumni skontaćete ,,morbit nikad 

hrvatski neprijatelj nije nikada bio van hrvatskog puka 

mi smo okotili jugonaciza , jna

mi smo okotili socijalizam i kroz njeg komunistički pakao 

svi oni koji su stradali od srpske luđačke zlobe su stradali radi hrvatskog maloumlja koje i dan danas ispoljavamo socijalizmom na ljevoj i desnoj strani 
i u onom što zovemo domovinski rat smo bili podjeljeni na socijalističko zapovjedništvo i hrvatsko rovovanje 

srbi su samo koristili naše maloumlje
kompliciras...jednostavno reci imamo brdo agenture
portalski kočijaši koji voze svoje filozofije i  muzu državne sise su prezadovoljni pučkom maloumnošću koja ne vidi njihov eklatantni socijalistički rasizam 

i sve zove agenturom 

bida i tuga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jasenovac brutalniji od ausvica - Page 3 Empty Re: jasenovac brutalniji od ausvica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum