ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by debotoijusto 3/10/2020, 07:23

obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sto pise ?
agenturo ne volim te vise
da nema GONG/slicno danas bi kosutic bio predsjednik sa svim ovlastima sto zezlo preuzeo od mira tudjmana a nevenka vlasnica konzuma jos 107 firmi i kluba u slovenskoj , ovca kaze beee krava muuuu
da se gong ranije okotio 

sad bi odpiljena noga kao relikvija vladala kompletnom južnom evropim i preko AFŽ bi spiritualno komunicirali sa rahmetlijom brozom
jos kazi da bi tu osusenu nogu gonjali po ulici s mnostvom iza sebe u transu zanosa u 21st.... tko to vise radi pobogu  ;)
nije baš osušena noga , al pogledaj RELIGIJU u bratskoj sj.korei 

ti si zbilja lud ak ne kapiraš da bi i danas štafeta bila nosana i međugorje u kumrovec preseljeno da je LEWEL-NULA JNA ostao na vlasti
stafeta je ukinuta polovinom 80-ih ako se dobro spominjem a gonjanje po ulicama preuzela KC  , moguce da i ruta ista
debilnu logiku koristiš 

KC je sekularna i more srat i dilit po ulici ako želi 

socijalizam ti je spržio razum i racionalnost ,, ti si onako lipo pohovano topovsko meso ,,,,još evropski marinirano 

UKUSNO DO PIČKEMATERINE
drzava je sekularna a HKC je ispostava vatikanata , kolega no vratimo se na temu 
uloga GONGA u suvremenom HR drustvu i tko je zlocinac sto drugu titu otkinuo nogu

debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by aben 3/10/2020, 07:37

debotoijusto wrote:
obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sto pise ?
agenturo ne volim te vise
da nema GONG/slicno danas bi kosutic bio predsjednik sa svim ovlastima sto zezlo preuzeo od mira tudjmana a nevenka vlasnica konzuma jos 107 firmi i kluba u slovenskoj , ovca kaze beee krava muuuu
da se gong ranije okotio 

sad bi odpiljena noga kao relikvija vladala kompletnom južnom evropim i preko AFŽ bi spiritualno komunicirali sa rahmetlijom brozom
jos kazi da bi tu osusenu nogu gonjali po ulici s mnostvom iza sebe u transu zanosa u 21st.... tko to vise radi pobogu  ;)
nije baš osušena noga , al pogledaj RELIGIJU u bratskoj sj.korei 

ti si zbilja lud ak ne kapiraš da bi i danas štafeta bila nosana i međugorje u kumrovec preseljeno da je LEWEL-NULA JNA ostao na vlasti
stafeta je ukinuta polovinom 80-ih ako se dobro spominjem a gonjanje po ulicama preuzela KC  , moguce da i ruta ista
debilnu logiku koristiš 

KC je sekularna i more srat i dilit po ulici ako želi 

socijalizam ti je spržio razum i racionalnost ,, ti si onako lipo pohovano topovsko meso ,,,,još evropski marinirano 

UKUSNO DO PIČKEMATERINE
drzava je sekularna a HKC je ispostava vatikanata , kolega no vratimo se na temu 
uloga GONGA u suvremenom HR drustvu i tko je zlocinac sto drugu titu otkinuo nogu
pa koja je uloga gonga?

mislin, da postoji antestablišment udruga građana koja je voljna stajati pored glasačkih kutija i koja će jebati mater našin socijalistima i fašistima, jo bi to pozdravi. ali ka je gong samo jedun ogranak sdpa, ča će ti to?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by Guest 3/10/2020, 08:55

debotoijusto wrote:
obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
obala razuma wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sto pise ?
agenturo ne volim te vise
da nema GONG/slicno danas bi kosutic bio predsjednik sa svim ovlastima sto zezlo preuzeo od mira tudjmana a nevenka vlasnica konzuma jos 107 firmi i kluba u slovenskoj , ovca kaze beee krava muuuu
da se gong ranije okotio 

sad bi odpiljena noga kao relikvija vladala kompletnom južnom evropim i preko AFŽ bi spiritualno komunicirali sa rahmetlijom brozom
jos kazi da bi tu osusenu nogu gonjali po ulici s mnostvom iza sebe u transu zanosa u 21st.... tko to vise radi pobogu  ;)
nije baš osušena noga , al pogledaj RELIGIJU u bratskoj sj.korei 

ti si zbilja lud ak ne kapiraš da bi i danas štafeta bila nosana i međugorje u kumrovec preseljeno da je LEWEL-NULA JNA ostao na vlasti
stafeta je ukinuta polovinom 80-ih ako se dobro spominjem a gonjanje po ulicama preuzela KC  , moguce da i ruta ista
debilnu logiku koristiš 

KC je sekularna i more srat i dilit po ulici ako želi 

socijalizam ti je spržio razum i racionalnost ,, ti si onako lipo pohovano topovsko meso ,,,,još evropski marinirano 

UKUSNO DO PIČKEMATERINE
drzava je sekularna a HKC je ispostava vatikanata , kolega no vratimo se na temu 
uloga GONGA u suvremenom HR drustvu i tko je zlocinac sto drugu titu otkinuo nogu
koja država 

hrvatska ima pandemiju socijalističkog karcinoma razuma 

hrvat više ne postoji niti u bilo kom obliku i formatu 

uloga gonga ....samo debili mogu o stoki rasističkoj gongovcima pisati u bilo kom pozitivnom smislu ,,,pa vidiš da i njihov reproduktivni staratelj milanče ih se odrekao iako su kopilad socijalizma 

vatikan je institucija koju ništa u evoluciji nije nadmašilo u količini dobra , o zlu vatikana se isto može pisati ,,,al dok postoji požar socijalizma koji je ušao i u vatikan  ,,,danas ,,,,samo budale  i rasisti socijalizma mogu napadi vatikan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by Guest 3/10/2020, 11:28

Kome nije bilo sve jasno o GONG-u čim je naglo propupao prije izbora 2000, taj nije normalan.

Još su ti ljudi bili kako-tako normalni u komunikaciji do pojave Dragana Zelića kad su se skroz ideološki militarizirali i bez zadrške se stavili u službu SDP-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by Guest 3/10/2020, 11:31

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sto pise ?
agenturo ne volim te vise
da nema GONG/slicno danas bi kosutic bio predsjednik sa svim ovlastima sto zezlo preuzeo od mira tudjmana a nevenka vlasnica konzuma jos 107 firmi i kluba u slovenskoj , ovca kaze beee krava muuuu

GONG je bio i jest hrpa idiota koji su umislili da su nešto. Najobičniji nedojebeni pederski paraziti.

Štrik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by jastreb 3/10/2020, 11:58

Konačno sam saznao ko je agentura o kojoj VSD vavijek piše.

To je Dick Long,agent koji tura.

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Bartolic_dicklong
I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 DL_SA_1
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by epikur37 3/10/2020, 12:01

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:...zna se sto se radi sa agenturom ako imas cvrste dokaze za agenturski rad...

Što se radi?


po kratkom postupku

zato pazi da se slažeš s vučinom...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by epikur37 3/10/2020, 12:04

jastreb wrote:Konačno sam saznao ko je agentura o kojoj VSD vavijek piše.

To je Dick Long,agent koji tura.

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Bartolic_dicklong
I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 DL_SA_1


zadnja stranica playboya ...užicvancija

hvala pokojnom kuljišu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by Guest 3/10/2020, 12:05

epikur37 wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:...zna se sto se radi sa agenturom ako imas cvrste dokaze za agenturski rad...

Što se radi?


po kratkom postupku

zato pazi da se slažeš s vučinom...


Gle ... ovo je megaafera korupcijska.

A svi se prave bedasti.


A za GONG štrik. Odmah sada ... još jučer.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture - Page 2 Empty Re: I Plenki kao i Zoki priznao da ja GONG centrala agenture

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum