ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata' - Page 2 Empty Re: Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata'

Post by vuksadinare 4/10/2020, 06:17

poslao sam preko e maila nekidan pismo milanovicu te mup-u,morh-u da pojacaju rad na otkrivanju agenturske mreze koja nije mala u hrvatskoj vec razgranata..i sve opasnije i stetno djeluje po hrvatske interese u prvom redu sto se tice obrambeno sigurnosnih prilika..a tu sam naveo i nabavku zrakoplova i naoruzanja,migrante,sirenje defetizma i podsticanje da se neke druge drzave u susjedstvu teritorijalno prosiruju pa i na nasu stetu..ocito je pismo netko procitao jer su jecer,prekjucer zoki pa plenki zborili o agenturskoj djelatnosti gong-a

vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata' - Page 2 Empty Re: Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata'

Post by Guest 4/10/2020, 07:12

vuksadinare wrote:poslao sam preko e maila nekidan pismo milanovicu te mup-u,morh-u da pojacaju rad na otkrivanju agenturske mreze koja nije mala u hrvatskoj vec razgranata..i sve opasnije i stetno djeluje po hrvatske interese u prvom redu sto se tice obrambeno sigurnosnih prilika..a tu sam naveo i nabavku zrakoplova i naoruzanja,migrante,sirenje defetizma i podsticanje da se neke druge drzave u susjedstvu teritorijalno prosiruju pa i na nasu stetu..ocito je pismo netko procitao jer su jecer,prekjucer zoki pa plenki zborili o agenturskoj djelatnosti gong-a
ti si zbilja u banani ako misliš da ona napuhana spodoba milanče zna pročitai email 

hrvatoslavija je socijalistička vukojebina 

hrvatska nije država 

hrvatsko proljeće je LAŽ to je socijalističko proljeće 

domovinski rat je LAŽ to je rat za hrvatoslaviju socijalističkih rasista gdje smo mi hrvati bili samo topovsko meso
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata' - Page 2 Empty Re: Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata'

Post by jastreb 4/10/2020, 12:41

vuksadinare wrote:poslao sam preko e maila nekidan pismo milanovicu te mup-u,morh-u da pojacaju rad na otkrivanju agenturske mreze koja nije mala u hrvatskoj vec razgranata..i sve opasnije i stetno djeluje po hrvatske interese u prvom redu sto se tice obrambeno sigurnosnih prilika. 
Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata' - Page 2 Bata-stojkovic-imdb
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata' - Page 2 Empty Re: Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata'

Post by dijagram 4/10/2020, 13:01

Svakako vazni kao sredstvo odvracanja ,ali puno vazniji kao stredstvo obrane ako do ugroze ipak dodje.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata' - Page 2 Empty Re: Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata'

Post by Guest 4/10/2020, 16:31

obala razuma wrote:
vuksadinare wrote:poslao sam preko e maila nekidan pismo milanovicu te mup-u,morh-u da pojacaju rad na otkrivanju agenturske mreze koja nije mala u hrvatskoj vec razgranata..i sve opasnije i stetno djeluje po hrvatske interese u prvom redu sto se tice obrambeno sigurnosnih prilika..a tu sam naveo i nabavku zrakoplova i naoruzanja,migrante,sirenje defetizma i podsticanje da se neke druge drzave u susjedstvu teritorijalno prosiruju pa i na nasu stetu..ocito je pismo netko procitao jer su jecer,prekjucer zoki pa plenki zborili o agenturskoj djelatnosti gong-a
ti si zbilja u banani ako misliš da ona napuhana spodoba milanče zna pročitai email 

hrvatoslavija je socijalistička vukojebina 

hrvatska nije država 

hrvatsko proljeće je LAŽ to je socijalističko proljeće 

domovinski rat je LAŽ to je rat za hrvatoslaviju socijalističkih rasista gdje smo mi hrvati bili samo topovsko meso
moras se ipak pomiriti sa cinjenicom da je dobar  dio Hrvata socijalisticki orjentiran...dapace,uglavnom su svi gradjani RH socijalistickih manira i navika..TU NEMA KRIVACA..jednostavno opusten i lagodan zivot pod socijalizmom u staroj Juzi..najlakse je biti na cici drzave i tako vegetirati do pemzije..
KOLEKTIVNI UGOVOR JE DOKAZ OVOGA STO GOVORIM..relikt komunizma i socijalizma,ali i nadalje brutalno jak,sto se vidi,ako se takne primjer u sferu Obrazovnog sustava..odma štrajk..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata' - Page 2 Empty Re: Jan Ivanjek:'Zrakoplovi su sredstvo odvracanja,ideja Velike Srbije je ozivjela,sjetimo se Domovinskog rata'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum