ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mater i ćaća pet kćeri

Go down

Mater i ćaća pet kćeri Empty Mater i ćaća pet kćeri

Post by debotoijusto 29/9/2020, 19:55

OSUMNJIČENICA u aferi Vjetroelektrane, bivša HDZ-ova državna tajnica i gradonačelnica Josipa Rimac izašla je na slobodu oko 17 sati.
Pred Remetincem ju je dočekala njezina odvjetnica, a potom se s njom uputila prema novinarima. 
Prije nego što je došla pred novinare, Rimac je, s ruksakom na leđima, zagrlila kćer. 

"Nakon 124 dana mi je bilo najvažnije zagrliti svoje dijete, to sam čekala 124 dana. Znate da ovaj postupak koji se vodi više nije tajan, ali isto tako, dok istraga traje, ona nije više nije tajna, ali nije ni javna pa ne mogu komentirati ništa u vezi s njom. Susretat ćemo se sigurno još kroz ovaj postupak pa ćete onda znati više detalja. Doduše, ja sam više detalja čula od vas nego što sam ih sama znala", rekla je Rimac novinarima nakon izlaska iz Remetinca. 

Potvrdila je i da je u zatvoru napisala knjigu. 

"Istina je da sam napisala knjigu, a knjiga se zove se Mater i ćaća pet kćeri, posvećena je mojoj majci koju sam izgubila prije pet mjeseci od koronavirusa, mome ocu i mojim sestrama", rekla je Rimac.
Na pitanje je li ju netko od dojučerašnjih kolega razočarao rekla je: "Nema vam tu razočarenja, život je takav. Morate biti svjesni da pozicije, titule i funkcije donose neke prijatelje, a samim time, kad izgubite pozicije i titule, ih i odnose. Ali najvažnije je da uz ime i prezime vam ostane vaša obitelj i istinski prijatelji", rekla je. 

Potvrdila je da je tražila povlasticu 6+6 po kojoj bi još godinu dana primala naknadu. 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-pogledajte-izlazak-josipe-rimac-na-slobodu-zar-bih-ja-mogla-nekoga-optuziti/2217854.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Mater i ćaća pet kćeri Empty Re: Mater i ćaća pet kćeri

Post by debotoijusto 29/9/2020, 19:57

ovu stracu ce tribat platit 6+6  i izdurat jedno 20g. sudjenja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Mater i ćaća pet kćeri Empty Re: Mater i ćaća pet kćeri

Post by debotoijusto 29/9/2020, 20:03

Na Facebooku se prije nekoliko dana pojavila satirična stranica koja želi organizirati doček za Josipu Rimac, a objave su prilično duhovite. Tu se spominju Josipina "dobročinstva" i mogući bijeg u Međugorje, a ekipa hvali i navodi da je Rimac u zatvoru napisala knjigu.
Svoj dolazak na event je potvrdilo više od 800 ljudi, a više od 2500 ih je zainteresirano za informacije.
"Naša omiljena kraljica uskoro ide na slobodu. Kao nepravedno optužena i žrtva političkih optužbi i insinuacija te unutarstranačkih sukoba, naša Josipa je podnijela žrtvu za sve one kojima je godinama pomagala. Zbog njezine su se dobrote mnoge obitelji hranile, a sad su joj krenuli leđa. No, pravda je spora, ali dostižna. Vidimo se na dočeku naše Josipe, vjerodostojni do kraja", napisali su.

https://www.index.hr/magazin/clanak/na-fejsu-se-pojavio-event-za-docek-josipe-rimac-izadji-kraljice-i-povedi-nas/2217831.aspx

kra-lji-ca kraljica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Mater i ćaća pet kćeri Empty Re: Mater i ćaća pet kćeri

Post by melkior 30/9/2020, 00:15

Da svi u RH imaju povlasticu 6 + 6 predmnijevam da RH ne bi imala demografskih problema  :W
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mater i ćaća pet kćeri Empty Re: Mater i ćaća pet kćeri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum