ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by Guest 4/12/2015, 20:17

Ici ce se na nove izbore - mislim da ce odaziv biti katastrofalno nizak, osim biraca Hrvatska raste.

Milanovic ce dobiti drugi mandat, a Karamarko moze poceti pakirati stvari i na Trgu zrtava fasizma, poucen primjerom svojih prethodnika.

A kolerik nece na glasanje...neka drugi glasaju za mene, j*be mi se, ionako drugi odlucuju za mene, sto ne bi i glasali za mene. Da ja idem ponistavati listic - evo vam moj listic, radite sa njim sto hocete, ja imam pametnijeg posla za taj dan.

Guest
Guest


Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by n_razbojnik 4/12/2015, 20:35

EmberSpirit wrote:opet ću glasovati za MOST.

inače ovo je dokaz.. kome treba jebena vlada?
Pa treba...gledaj samo ljude na forumu, neka ih nelagoda trese...nemamo vladu tjednima, ajme nama, navlače nas, zajebavaju...jel to se inače ne događa kad se Vlada sastavi :D
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by michaellcmacha 4/12/2015, 20:47

svi ćemo glasat za most i oni će u ponovljenim izborima osvojiti 24 madata, DK 60 a HR 53, crnokošuljaši napuštaju ljubitelja vina s brčićima, nestat će mile radnik i drumski gazitelj, jezuš sa barikada možda osvoji 3 i plus spd hns manjinci 8...i doktor iz dnevnog boravka 3..bljedoliki sup će prespavat revanš.... a riješenje je da javni bilježnici zabrane boži petrovu da ih obiđe prije izbora.... da čovjek ne jebe sam sebe u mozak...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by Guest 4/12/2015, 20:51

michaellcmacha wrote:svi ćemo glasat za most i oni će u ponovljenim izborima osvojiti 24 madata, DK 60 a HR 53, 

To ako Kalmeta bude brojao na Baukovom apis-u...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by michaellcmacha 4/12/2015, 22:00

tebe ne briga ti si ionak odlučio ostat doma i gledat povratak u budućnost....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by Guest 5/12/2015, 00:16

michaellcmacha wrote:najbolje anketne rezultate bi dao zavod za statistiku.... oni pogađaju u 4 decimale...., taman kolko je dovoljno da bude ispod 2%
1,996.. taman da zajebu radnike ali milanović je drugi najpopularniji političar u RH iako radnicimna krade iz očiju ali oni ga vole i on je faca i popularam skoro ko drug tito.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by Guest 5/12/2015, 00:20

michaellcmacha wrote:pa jebiga najbolji su mi oni koji cijelo vrijeme inzistiraju na nekakvom fantomskom jedinstvu a tog nikada nije bilo niti će biti... pa ni jezik neće nego pravo... MI ili ONI.... i onak iskreno mi idu na ... oni koji kontriraju sa spikom o zajedništvu... svakom je jasno pa i tu na ovom ili onomad na onom forumu da se radi o neprijateljstvu koje sve vrijeme egzistira...
jasno ko dan za one koji imaju slobodu u razmišljanju, za one druge pak to je tabu da veći ne može biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by sitting_bull 5/12/2015, 10:40

michaellcmacha wrote:svi ćemo glasat za most i oni će u ponovljenim izborima osvojiti 24 madata, DK 60 a HR 53, crnokošuljaši napuštaju ljubitelja vina s brčićima, nestat će mile radnik i drumski gazitelj, jezuš sa barikada možda osvoji 3 i plus spd hns manjinci 8...i doktor iz dnevnog boravka 3..bljedoliki sup će prespavat revanš.... a riješenje je da javni bilježnici zabrane boži petrovu da ih obiđe prije izbora.... da čovjek ne jebe sam sebe u mozak...

kaj god.

most u ovom obliku više neće postojati. biti će nezavisne liste bez prgometa i petrine... pušiona s ne više od 10 mandata heterogenih svjetonazora.

domovinska koalicija će dobiti do 55 mandata (bez raškovića koji će pušit karu starome mornaru pupovcu)

hrvatska raste će dobiti 62 mandata   bez ids-a

manjinci 8 mandata

ids 3 mandata

hrid 3

hdssb 3-4 mandata

bandić 2 mandata

čačić

sinčić ?

petrina ?

eventualno, ako smijene karamarka i izađu s listom bez sanaderova kadra hdz može polučiti bolji rezultat na uštrb mosta...


Last edited by sitting_bull on 5/12/2015, 10:41; edited 1 time in total (Reason for editing : miss)
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by prckov 5/12/2015, 10:46

sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:svi ćemo glasat za most i oni će u ponovljenim izborima osvojiti 24 madata, DK 60 a HR 53, crnokošuljaši napuštaju ljubitelja vina s brčićima, nestat će mile radnik i drumski gazitelj, jezuš sa barikada možda osvoji 3 i plus spd hns manjinci 8...i doktor iz dnevnog boravka 3..bljedoliki sup će prespavat revanš.... a riješenje je da javni bilježnici zabrane boži petrovu da ih obiđe prije izbora.... da čovjek ne jebe sam sebe u mozak...






eventualno, na uštrb

:nb
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-18


Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by prckov 5/12/2015, 10:48

:thumbup1

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-18


Back to top Go down

Najnovije istraživanje popularnosti stranaka - Page 3 Empty Re: Najnovije istraživanje popularnosti stranaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum