ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u"

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u" - Page 6 Empty Re: Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u"

Post by darth_vader 3/10/2020, 17:47

Javljam se dobrovoljno da mi netko zapakira 15 000 000 kuna, može i u Eurima...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u" - Page 6 Empty Re: Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u"

Post by veber 3/10/2020, 18:41

jasambrend wrote:Javljam se dobrovoljno da mi netko zapakira 15 000 000 kuna, može i u Eurima...
djelimo lapo-lapo ali 30.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u" - Page 6 Empty Re: Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u"

Post by michaellcmacha 3/10/2020, 19:24

veber wrote:
michaellcmacha wrote:19 milijuna kuna plus pun kurac nekretnina i pokretnina... šta veli tata ovih dana, bi li još uvijek ruku u vatru gurao... za sina bandita...
djeca su ti uvijek djeca.
kaj moj stari ima s mojim poslovanjem, vozilima ili nekretninama?
Kad dođeš u ovakvu situaciju, onda je sustav srodniku ocu ili srodniku sinu omogućio da nije dužan izjavljivati... Jel kužiš kaj ima... Ni kaj i zato bi trebao čkomiti, da ne balega na gubec i po sebi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u" - Page 6 Empty Re: Kovačević senior: "Mom sinu pakiraju jer je bio u SDP-u i HNS-u"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum