ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Armenija vs Azerbejđan

Page 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by AssadNaPodmornici 2/10/2020, 13:18



ovdje Azerski dronovi samo na ovoj snimci pobili Armenaca dosta par desetaka... gubici se gomilaju.. nema pomaka na liniji fronte, ali čini mi se Azerci će ići jednostavno na taktiku iscrpljivanja Armenije,  dok jednostavno im ne izbrišu tehniku i ljudstvo a onda mogu ići naprijed.. 

najgora stvar, kada Armenci unište dron, Turci kao industrijska sila pošalju novi. A vojnik koji je upravljao dronom, živ i zdrav, upravlja sada novim. 

Ako se rat ne okonča brzo, mislim da vrijeme ide Azerima u korist.  od ovih šugavih dronova se nemožeš niti sakriti u planine, i gerila je sve teže uporabljiva.. vidi se šta znači ulaganje u tehnologiju i opremu i obuku ljudi da upravljaju.. i one priče da će nas izvući "vojni rok", tipa što je kod nas bia vojni rok, meni brat , ispalili 8 metaka, a onda ostatak vremena pušili svi travu i opijali se... 

nema od takve vojske ništa. tehnolgija i profesionalna vojska i obuka -te ekonomija koja to može poduprijeti

AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by vuksadinare 2/10/2020, 13:19

AssadNaPodmornici wrote:@ray mabus, nije baš šaka jada, Armenija koja je dosta slabija od Azerbaijana i koja je nekoliko puta siromašnija od RH, da hipotetski graniči sa nama i da se zarati sa nama, pregazili bi današnju RH vojsku i našu državu kao plitki potok. I to Armenija. A onda možeš misliti gdje je Azerbaijan. Armenija ima vojni proračun na razini našega a nekoliko puta više vojnika, tehnike, oružja i modernije sve to. Pazi imaju balističke projektile, stotine tenkova, stotine tisuća rezervista, avijaciju,.. Armenija bi nas našamarala. A Azerbaijan još moderniji nemaju brojniju vojsku ali imaju pun kurac modernu tehniku, dronove, precizno oružje, i time pokušavaju dobiti rat.
A onda možeš misliti gdje smo mi prema toj šaki jada
ti si covjece totalno bolestan...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by michaellcmacha 2/10/2020, 13:19

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:najvjerojatnije udvojena artiljerijska vatra iznimne preciznosti, jer ima nekoliko tijela koja su ostala sklupčana na boku a to je specifičan položaj za zalijeganje kad čuješ dolet granate...


Ili dronovi ii jako dobro izviđanje pošto je šuma.
pogledaj malo bolje hrpa polomljenih grana i mlađih stabala... ne znam da armenci raspolažu sa dronovima, ako da u vrlo malim količinama tako da sam skloniji ovoj tezi da je odlično izvedeno navođenje artiljerijske vatre, a do sada su se armenci pokazali kao odlični topnici...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by Hektorović 2/10/2020, 13:20

AssadNaPodmornici wrote:

ovdje Azerski dronovi samo na ovoj snimci pobili Armenaca dosta par desetaka... gubici se gomilaju.. nema pomaka na liniji fronte, ali čini mi se Azerci će ići jednostavno na taktiku iscrpljivanja Armenije,  dok jednostavno im ne izbrišu tehniku i ljudstvo a onda mogu ići naprijed.. 

najgora stvar, kada Armenci unište dron, Turci kao industrijska sila pošalju novi. A vojnik koji je upravljao dronom, živ i zdrav, upravlja sada novim. 

Ako se rat ne okonča brzo, mislim da vrijeme ide Azerima u korist.  od ovih šugavih dronova se nemožeš niti sakriti u planine, i gerila je sve teže uporabljiva.. vidi se šta znači ulaganje u tehnologiju i opremu i obuku ljudi da upravljaju.. i one priče da će nas izvući "vojni rok", tipa što je kod nas bia vojni rok, meni brat , ispalili 8 metaka, a onda ostatak vremena pušili svi travu i opijali se... 

nema od takve vojske ništa. tehnolgija i profesionalna vojska i obuka -te ekonomija koja to može poduprijeti

Ne proizvode turci stotine dronova godišnje, nego par desetaka...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by AssadNaPodmornici 2/10/2020, 13:22

Ok, dakle nemaju niti ovi neograničeno resursa.. to je dobro.  onda Armencima treba dostaviti protuzračno oružje prije svega

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by michaellcmacha 2/10/2020, 13:22

Hektorović wrote:
jel možeš dokučiti s čime ih se gađa...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by vuksadinare 2/10/2020, 13:22

yoda hoces kod mene na opg cisto da se psihicki povratis...priroda...malo rada sa povrcem i vocem i kokicama ne bi ti skodio :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by Hektorović 2/10/2020, 13:25

michaellcmacha wrote:pogledaj malo bolje hrpa polomljenih grana i mlađih stabala... ne znam da armenci raspolažu sa dronovima, ako da u vrlo malim količinama tako da sam skloniji ovoj tezi da je odlično izvedeno navođenje artiljerijske vatre, a do sada su se armenci pokazali kao odlični topnici...

Nemaju srednje i teške, ali imaju manje taktičke za izviđanje i navođenje koje i sami proizvode

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 BnOh2qJIQAA1De8

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Arm+UAV

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 6244128385_9d25125d50_b


A navodno koriste i civilne od po tisuću eura...

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Dji-phantom-3-standard-15
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by AssadNaPodmornici 2/10/2020, 13:26

vuksadinare wrote:yoda hoces kod mene na opg cisto da se psihicki povratis...priroda...malo rada sa povrcem i vocem i kokicama ne bi ti skodio :)
 zašto?

prošli tjedan sam zatvorio sezonu, vozio jahte, imao 100€do 1000kn dan, odradio dva mjeseca, za 10ak dana vjerojatno počinjem novi posao ,  neku bauštelu. 

ako ti nudiš bolju lovu, može

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by AssadNaPodmornici 2/10/2020, 13:27

ti civilni dronovi su se jebački dokazali u ukraini i siriji.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by vuksadinare 2/10/2020, 13:30

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:yoda hoces kod mene na opg cisto da se psihicki povratis...priroda...malo rada sa povrcem i vocem i kokicama ne bi ti skodio :)
 zašto?

prošli tjedan sam zatvorio sezonu, vozio jahte, imao 100€do 1000kn dan, odradio dva mjeseca, za 10ak dana vjerojatno počinjem novi posao ,  neku bauštelu. 

ako ti nudiš bolju lovu, može
ma nije lova u pitanju..postao si ratoboran...rat ti u krv usao....uzivio si se covjece... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by RayMabus 2/10/2020, 13:31

Dosadan rat. Kad ispucaju granate kojima se bliži rok trajanja onda će primirje.

Bezveze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by AssadNaPodmornici 2/10/2020, 13:35

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:yoda hoces kod mene na opg cisto da se psihicki povratis...priroda...malo rada sa povrcem i vocem i kokicama ne bi ti skodio :)
 zašto?

prošli tjedan sam zatvorio sezonu, vozio jahte, imao 100€do 1000kn dan, odradio dva mjeseca, za 10ak dana vjerojatno počinjem novi posao ,  neku bauštelu. 

ako ti nudiš bolju lovu, može
ma nije lova u pitanju..postao si ratoboran...rat ti u krv usao....uzivio si se covjece... :)
ma jesam kurac, navijam da prestane rat, jer mislim da će ga Armenci popušiti.. a onaj bahati Turčin se širi
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by RayMabus 2/10/2020, 13:41

Kurdi. :tu

https://www.geopolitika.news/vijesti/veleposlanstvo-azerbajdzana-u-hr-sudjelovanje-pkk-a-u-sukobu-armenije-i-azerbajdzana-moze-ugroziti-europsku-sigurnost/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by AssadNaPodmornici 2/10/2020, 13:42

Kurdi :tu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by RayMabus 2/10/2020, 13:43

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 1zc1lxohx4u31
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by michaellcmacha 2/10/2020, 13:47

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

ovdje Azerski dronovi samo na ovoj snimci pobili Armenaca dosta par desetaka... gubici se gomilaju.. nema pomaka na liniji fronte, ali čini mi se Azerci će ići jednostavno na taktiku iscrpljivanja Armenije,  dok jednostavno im ne izbrišu tehniku i ljudstvo a onda mogu ići naprijed.. 

najgora stvar, kada Armenci unište dron, Turci kao industrijska sila pošalju novi. A vojnik koji je upravljao dronom, živ i zdrav, upravlja sada novim. 

Ako se rat ne okonča brzo, mislim da vrijeme ide Azerima u korist.  od ovih šugavih dronova se nemožeš niti sakriti u planine, i gerila je sve teže uporabljiva.. vidi se šta znači ulaganje u tehnologiju i opremu i obuku ljudi da upravljaju.. i one priče da će nas izvući "vojni rok", tipa što je kod nas bia vojni rok, meni brat , ispalili 8 metaka, a onda ostatak vremena pušili svi travu i opijali se... 

nema od takve vojske ništa. tehnolgija i profesionalna vojska i obuka -te ekonomija koja to može poduprijeti

Ne proizvode turci stotine dronova godišnje, nego par desetaka...
mislim da je ipak više od par desetaka, već se jako dugo oni proizvode u turskoj

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by michaellcmacha 2/10/2020, 13:51

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:pogledaj malo bolje hrpa polomljenih grana i mlađih stabala... ne znam da armenci raspolažu sa dronovima, ako da u vrlo malim količinama tako da sam skloniji ovoj tezi da je odlično izvedeno navođenje artiljerijske vatre, a do sada su se armenci pokazali kao odlični topnici...

Nemaju srednje i teške, ali imaju manje taktičke za izviđanje i navođenje koje i sami proizvode

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 BnOh2qJIQAA1De8

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Arm+UAV

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 6244128385_9d25125d50_b


A navodno koriste i civilne od po tisuću eura...

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Dji-phantom-3-standard-15
pa to i velim vjerojatno su izveli vrhunsko navođenjeili izviđačima na terenu ili dronovima za izviđanje i satrali ovu ekipu što je ostala ležati.... mislio sam da armenci ne raspolažu sa značajnijim brojem dronova koji mogu nositi rakete... ne znam da li ih uopće imaju....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by Ringo10 2/10/2020, 17:45

Meni se čini da niko ne bi mnogo plakao kad bi Azeri uzeli NK.

Osim Armenaca naravno

Bio bi jedan problem manje ... i to politički nerješiv problem.

A Ruse koliko vidim zaboli kiton za Nagorni Karabah. SAmo glavobolja i ništa više
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by Hektorović 2/10/2020, 19:07

michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

ovdje Azerski dronovi samo na ovoj snimci pobili Armenaca dosta par desetaka... gubici se gomilaju.. nema pomaka na liniji fronte, ali čini mi se Azerci će ići jednostavno na taktiku iscrpljivanja Armenije,  dok jednostavno im ne izbrišu tehniku i ljudstvo a onda mogu ići naprijed.. 

najgora stvar, kada Armenci unište dron, Turci kao industrijska sila pošalju novi. A vojnik koji je upravljao dronom, živ i zdrav, upravlja sada novim. 

Ako se rat ne okonča brzo, mislim da vrijeme ide Azerima u korist.  od ovih šugavih dronova se nemožeš niti sakriti u planine, i gerila je sve teže uporabljiva.. vidi se šta znači ulaganje u tehnologiju i opremu i obuku ljudi da upravljaju.. i one priče da će nas izvući "vojni rok", tipa što je kod nas bia vojni rok, meni brat , ispalili 8 metaka, a onda ostatak vremena pušili svi travu i opijali se... 

nema od takve vojske ništa. tehnolgija i profesionalna vojska i obuka -te ekonomija koja to može poduprijeti

Ne proizvode turci stotine dronova godišnje, nego par desetaka...
mislim da je ipak više od par desetaka, već se jako dugo oni proizvode u turskoj

Manjih više, ovih TB-2 je u 6 godina proizvedeno stotinjak.

S time što se uglavnom koristi tehnologija sa zapada.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by RayMabus 2/10/2020, 19:12

Erdogan sve nenormalniji


https://avaz.ba/globus/svijet/599429/erdoan-borba-ce-trajati-sve-dok-nagorno-karabah-ne-bude-osloboden
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Armenija vs Azerbejđan - Page 21 Empty Re: Armenija vs Azerbejđan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum