ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump jebe ne vadi

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by AssadNaPodmornici 21/9/2020, 15:14

T. wrote:Ma kakve debate, ništa od toga...
Joe može eventualno držat koncentraciju 5-10 min. da čita s telepromptera i pitanja i odgovore...
trump se našalio da će ovaj dobiti špricu u guzicu i tako izdržati debate.. što i nije daleko od istine.. asa će nadrogirati , posli 3.11 ionako će ga prikopčati na aparate i isključiti.. neće on vladati.. izabrali su moćnici Kamalu Harris.. sa jedne strane glumi radikalnu ljevičarku i brutalnu SJW, a sa druge strane korporacije je obožavaju

AssadNaPodmornici

Posts : 21266
2018-06-14


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by prckov 21/9/2020, 15:14

T. wrote:Ma kakve debate, ništa od toga...
Joe može eventualno držat koncentraciju 5-10 min. da čita s telepromptera i pitanja i odgovore...

ta debata bi bila masakr :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34217
2014-04-19


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by T. 21/9/2020, 15:17

AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:Ma kakve debate, ništa od toga...
Joe može eventualno držat koncentraciju 5-10 min. da čita s telepromptera i pitanja i odgovore...
trump se našalio da će ovaj dobiti špricu u guzicu i tako izdržati debate.. što i nije daleko od istine.. asa će nadrogirati , posli 3.11 ionako će ga prikopčati na aparate i isključiti.. neće on vladati.. izabrali su moćnici Kamalu Harris.. sa jedne strane glumi radikalnu ljevičarku i brutalnu SJW, a sa druge strane korporacije je obožavaju
Moguće ga 'uklone' i ubace novog kandidata ili ovu navodnu harris stave za glavnog kandidata...
Komunjare su to, ništa nije nemoguće...
T.
T.

Posts : 17240
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by T. 21/9/2020, 15:20

Uglavnom, ispostavilo se da je mc carthy bio u pravu onda...
To nije bio nikakav 'lov na vještice', hollywood je leglo boljševika dan danas...

_________________
Trump jebe ne vadi - Page 3 60810
T.
T.

Posts : 17240
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by prckov 21/9/2020, 15:25

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:Ma kakve debate, ništa od toga...
Joe može eventualno držat koncentraciju 5-10 min. da čita s telepromptera i pitanja i odgovore...
trump se našalio da će ovaj dobiti špricu u guzicu i tako izdržati debate.. što i nije daleko od istine.. asa će nadrogirati , posli 3.11 ionako će ga prikopčati na aparate i isključiti.. neće on vladati.. izabrali su moćnici Kamalu Harris.. sa jedne strane glumi radikalnu ljevičarku i brutalnu SJW, a sa druge strane korporacije je obožavaju
Moguće ga 'uklone' i ubace novog kandidata ili ovu navodnu harris stave za glavnog kandidata...
Komunjare su to, ništa nije nemoguće...

ta harris nema podrsku medu crncima i puna je oraha, nju ono bas niko ne voli
nju su postavili samo zato da se sutra svaka kritika upucena njoj (deep state) nazove rasizmom
prckov
prckov

Posts : 34217
2014-04-19


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by AssadNaPodmornici 21/9/2020, 18:53

evo gleda sam, Trump izgleda da će nominirati ženu latino-amerikanku sa floride :D :D 

demokrati na aparatima, nije to više "old white guy"  pa da mogu srati rasističke izjave "bijeli muškarac na poziciji moći", dolazi žena latino amerikanka desničarka(republikanska čista desnica ne ova naša bosansko vlaška domoljubno lopovska socijalistička desnica), haha indetity politics će im se raspasti .. a i one glupe republikanske senatorice kako će opravdati da ne žele glasovati za ženu?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21266
2018-06-14


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Hektorović 21/9/2020, 19:01

AssadNaPodmornici wrote:evo gleda sam, Trump izgleda da će nominirati ženu latino-amerikanku sa floride :D :D 

demokrati na aparatima, nije to više "old white guy"  pa da mogu srati rasističke izjave "bijeli muškarac na poziciji moći", dolazi žena latino amerikanka desničarka(republikanska čista desnica ne ova naša bosansko vlaška domoljubno lopovska socijalistička desnica), haha indetity politics će im se raspasti .. a i one glupe republikanske senatorice kako će opravdati da ne žele glasovati za ženu?

Dvije kandidatkinje, obije konzervativne katolkinje


Ljevica je na aparatima...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by debotoijusto 21/9/2020, 20:52

prckov wrote:
debotoijusto wrote: republikanska senatorica, Lisa Murkowski, izjavila je u nedjelju da neće glasati za imenovanje suca Vrhovnog suda Sjedinjenih Država prije predsjedničkih izbora 3. studenoga.
"Tjednima govorim da neću podržati imenovanje suca u Vrhovni sud toliko blizu izbora. Nažalost, pretpostavka je postala stvarnost kada je u petak umrla sutkinja Ruth Bader Ginsburg, ali moje stajalište se nije promijenilo", izjavila je umjerena zastupnica Aljaske u priopćenju, prenosi AFP. 

Osim Lise Murkowski, još jedna umjerena republikanska senatorica, Susan Collins, rekla je da se protivi imenovanju novog suca prije predsjedničkih izbora.

go-tov

cuj ovog index-soma
znas li some da ima demokrata koji su protiv ovih ekstremnih bandita iz stranke
nisu ti javili iz centrale
drugo some najvjerojatnije i bez izbora novog da ce jedan od sudija podrzat prijedlog da se glasanje ne vrsi preko poste
bas ono zbog cega su se banditi usrali jer ne mogu varat izbore
go-to-v , ae
a izgubit ce od lika koji je tulaviji od wiliam h. harisona , nije ustavni sud USA kao uhljebnicka vukojebine HDZ nesrico - u - tudjini - a - nista - naucio - nisi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30769
2014-04-12


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by IL Risorto 21/9/2020, 21:30

Bio sam 100% uvjeren kako će pobjediti Hillary,ostao sam šokiran kad je izabrana ova budaletina,tak da sam sad nisam toliko siguran,ali ipak mislim kako će ovaj put pobjediti onaj senilni starac.
Ne bi nikako bilo dobro da ona budaletina pobjedi i drugi put,ne bi bilo dobro za Ameriku,za demokraciju,pa ni za cijeli svijet.
Trump se uspio dodvoriti Židovima,te to što oni nisu protiv njega dosta mu ide u prilog,ali mislim ono,koga simpatiziraju cionisti,sigurno ne može biti dobar izbor.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by debotoijusto 21/9/2020, 22:24

סמאל wrote:Bio sam 100% uvjeren kako će pobjediti Hillary,ostao sam šokiran kad je izabrana ova budaletina,tak da sam sad nisam toliko siguran,ali ipak mislim kako će ovaj put pobjediti onaj senilni starac.
Ne bi nikako bilo dobro da ona budaletina pobjedi i drugi put,ne bi bilo dobro za Ameriku,za demokraciju,pa ni za cijeli svijet.
Trump se uspio dodvoriti Židovima,te to što oni nisu protiv njega dosta mu ide u prilog,ali mislim ono,koga simpatiziraju cionisti,sigurno ne može biti dobar izbor.
prodala se prica no sad taj krezubi redneck pokret u silaznoj putanji , mislim da nece biti ni dramaticno sto se izbora tice osim ako narancasti redikul ne bude utvarao neku svoju pravdu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30769
2014-04-12


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by T. 21/9/2020, 22:52


_________________
Trump jebe ne vadi - Page 3 60810
T.
T.

Posts : 17240
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by epikur37 21/9/2020, 22:54

T. wrote:


gospode bože, kome on maše ....
:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by n_razbojnik 21/9/2020, 23:02

debotoijusto wrote:
סמאל wrote:Bio sam 100% uvjeren kako će pobjediti Hillary,ostao sam šokiran kad je izabrana ova budaletina,tak da sam sad nisam toliko siguran,ali ipak mislim kako će ovaj put pobjediti onaj senilni starac.
Ne bi nikako bilo dobro da ona budaletina pobjedi i drugi put,ne bi bilo dobro za Ameriku,za demokraciju,pa ni za cijeli svijet.
Trump se uspio dodvoriti Židovima,te to što oni nisu protiv njega dosta mu ide u prilog,ali mislim ono,koga simpatiziraju cionisti,sigurno ne može biti dobar izbor.
prodala se prica no sad taj krezubi redneck pokret u silaznoj putanji , mislim da nece biti ni dramaticno sto se izbora tice osim ako narancasti redikul ne bude utvarao neku svoju pravdu
ispod kojeg ti lgtb pedo kamena zivis? Cuj nece biti dramaticno, a pozare potpaljuju da steknu prednost btj

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by n_razbojnik 21/9/2020, 23:04

Nece biti dramaticno a voditelji na CNN zazivaju nerede i palež ako se izabere novi vrhovni sudac

Jeste ,toliko je ne napeto

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by AssadNaPodmornici 22/9/2020, 02:06

Pazi ovo
Prosvjednici već obilaze lokacije gdje žive senatori i prosvjeduju po noći
A proces nije počeo
Zamisli nereda za dva tjedna

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21266
2018-06-14


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by debotoijusto 22/9/2020, 07:03

n_razbojnik wrote:
debotoijusto wrote:
סמאל wrote:Bio sam 100% uvjeren kako će pobjediti Hillary,ostao sam šokiran kad je izabrana ova budaletina,tak da sam sad nisam toliko siguran,ali ipak mislim kako će ovaj put pobjediti onaj senilni starac.
Ne bi nikako bilo dobro da ona budaletina pobjedi i drugi put,ne bi bilo dobro za Ameriku,za demokraciju,pa ni za cijeli svijet.
Trump se uspio dodvoriti Židovima,te to što oni nisu protiv njega dosta mu ide u prilog,ali mislim ono,koga simpatiziraju cionisti,sigurno ne može biti dobar izbor.
prodala se prica no sad taj krezubi redneck pokret u silaznoj putanji , mislim da nece biti ni dramaticno sto se izbora tice osim ako narancasti redikul ne bude utvarao neku svoju pravdu
ispod kojeg ti lgtb pedo kamena zivis? Cuj nece biti dramaticno, a pozare potpaljuju da steknu prednost btj
pod dramaticno mislim na glasove a ne ulicu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30769
2014-04-12


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 07:22

i kod nas se homo-liberal-antifa agentura uzjebala..i agenturki djeluju..skloni su ekscesima...ocito su natrpani municijom(citaj lovom a mozda imaju i pravu tko zna)..ne nedostaje im podrske od bjelosvjetske agenture ali i ove 'domace'...otkrivene su velike financijske transakcije od soroš agenture ali i tedeski agenture
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99546
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 07:50

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
ja sam otpočetka uvjeren u to

ali i ako bude krađe, nema priznavanja izbora pa slijedi ovaj scenarij koji lotka razvija

Biden pobjeđuje 


Evo tko želi opkladu u ručak
ts...

Samo jedna stvar može ići na ruku toj prognozi a to je da duboka država i svi lobiji nisu očekivali Trumpovu pobjedu prošli put, to im je bio kao grom....bili su posve nespremni i uvjereni u svoju pobjedu.

Ovaj put su se pripremili i spremni su na sve.

Svejedno, vjerujem aje većina amerikanaca prepoznala Trumpa kao autentičnog lidera koji je skinu prašinu s pravih vrijednosti i koji vraća ameriku gdje joj je mjesto.

Dugo nisam izgubio okladu, svjesno ulazim u rizik :)

prihvaćeno :)

To samo kreten ko ti vidi
Amerika i njene vrijednosti


Ha ha ha
Ubi me.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23755
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 07:53

vuksadinare wrote:i kod nas se homo-liberal-antifa agentura uzjebala..i agenturki djeluju..skloni su ekscesima...ocito su natrpani municijom(citaj lovom a mozda imaju i pravu tko zna)..ne nedostaje im podrske od bjelosvjetske agenture ali i ove 'domace'...otkrivene su velike financijske transakcije od soroš agenture ali i tedeski agenture

Fuko
Znaš šta, uz svako poštovanje. Ti si razuman i umjeren često i više od mog očekivanja
Ali nisi svjestan da PODRŽAVAŠ FAŠIZAM
diktaturu, druže, diktaturu desnice koja nužno prelazi u fašizam
To ti ne razumiješ ni koliko crno pod noktom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23755
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 07:54

Sora wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:

Biden pobjeđuje 


Evo tko želi opkladu u ručak
ts...

Samo jedna stvar može ići na ruku toj prognozi a to je da duboka država i svi lobiji nisu očekivali Trumpovu pobjedu prošli put, to im je bio kao grom....bili su posve nespremni i uvjereni u svoju pobjedu.

Ovaj put su se pripremili i spremni su na sve.

Svejedno, vjerujem aje većina amerikanaca prepoznala Trumpa kao autentičnog lidera koji je skinu prašinu s pravih vrijednosti i koji vraća ameriku gdje joj je mjesto.

Dugo nisam izgubio okladu, svjesno ulazim u rizik :)

prihvaćeno :)

To samo kreten ko ti vidi
Amerika i njene vrijednosti


Ha ha ha
Ubi me.
zasto uporabljujes uvredljive nazive za druge a onda se bunis kad tebe tako etiketiraju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99546
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 07:58

Sora wrote:
vuksadinare wrote:i kod nas se homo-liberal-antifa agentura uzjebala..i agenturki djeluju..skloni su ekscesima...ocito su natrpani municijom(citaj lovom a mozda imaju i pravu tko zna)..ne nedostaje im podrske od bjelosvjetske agenture ali i ove 'domace'...otkrivene su velike financijske transakcije od soroš agenture ali i tedeski agenture

Fuko
Znaš šta, uz svako poštovanje. Ti si razuman i umjeren često i više od mog očekivanja
Ali nisi svjestan da PODRŽAVAŠ FAŠIZAM
diktaturu, druže, diktaturu desnice koja nužno prelazi u fašizam
To ti ne razumiješ ni koliko crno pod noktom
cuj..kad netko primi 8 milijuna kuna od strane agenturske centrale onda to pravda da je to lova za 'istrazivanje domacih barskih kornjaca u kopackom ritu domestic vulgaris'..sto mislis sto se onda moze zakljuciti...ili da ovi pokusavaju od ljudi praviti debile ili nemusto pokusavaju prikriti svoje agentursko djelovanje nebulozama..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99546
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 3 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum