ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OK, Pipi je pobijedio

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by IL Risorto 11/9/2020, 23:39

Hektorović wrote:
Legendovich wrote:bed je sto se za dati posao mora uposliti ne neki Pi-jar pederko,koji puca na lajkove na mrezama,nego ekspert za razvoj trzista...bar tako rade u kompetentnim firmama

Unajmi se agencija, marketing agencija razvija brand strategiju i kampanje... naravno neki pederi koji tamo rade uhvatili su gazdu i krenuli ga obrađivati kako je baš upravo ovo nužno za rebrand proizvoda.
Tko je prije pio Pipi,vjerojatno će i dalje a oni koji su ustali na zadnje noge zbog ove reklame,vjerojatno i onako loču nekakvu kvasinu.
Možda i hoće izgubit neke mušterije,međutim koliko vidim na njihovj FB stranici,neke će i dobit,koji će iz inata sad kupovat Pipi
Koliko čujem u jednoj političkoj stranci navodno planiraju na svojoj konvencij posluživat Pipi,samo da bi se izrugivali s primitivizmom.


Ne pamtim kad sam zadnji put kupio Pipi,ali sad bi kupio upravo radi tih zatucanih katoličkih kozojeba.


Ta licemjerna,zatucana pedofilska sekta,milijardu puta su odvratniji od pedera.

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by Guest 11/9/2020, 23:40

S dobro uglavljenom robom na trzistu,stjeces povjerenje potrosaca i daljnji proizvodi ce gladje ulaziti na trziste..
mosh imati vrhunsku robu,ako niisi,odnosno brend nije "kuul",mosh odhebati posel
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by Guest 11/9/2020, 23:43

ovijah godina je u autosvijetu bio "kuul" Mini cooper..u biti kakica,dobro uvedena na trziste..
Ako Ajroun men moze voziti audi,naravno da svi trebaju voziti Audi..to je tako prirodno..svi cemo se ossjecati kao Ajron-men..i jebati najbolje komade kao on..mdaaa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by IL Risorto 11/9/2020, 23:48

vuksadinare wrote:Pipi je shvatio da su homici ipak manje trziste...
Zar vi mislite da će samo homići sad kupovat Pipi ?
Vi zaboravljate kako je u Hrvatskoj značajan udio stanovništva lijevo-liberalnih političkih svjetonazora a kad majmmun poput Batarela oglasi se oko neke banalne stvari kao ta bezvezna reklama,onda je to kao crvena krpa svima onima koji ne mogu smislit kaptolsku bagru i njihove podguze muhe poput Batarela.
 
Zanimljivo kako u jednoj raspravi prije nego se oformila grupa za skupljanje peticije roditelja koji se protive da im djeca idu na vjeronauk,koji se suptilnim putem nameće pod izlikom epidemioloških mjera,spiminjalo i ovo piće,,Pipi'' Nitko od tih roditelja nije homić,ali svi su zgroženi što se crkvenjačka stoka petlja u svaki kurac,te su neki rekli kako će sad iz inata kupovat Pipi.

Pipi bi moga bit maskota u nekakvom svojevrsnom građanskom buntu protiv terora katoličke crkve u društvu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by catabbath 12/9/2020, 01:01

סמאל wrote:
Zar vi mislite da će samo homići sad kupovat Pipi ?
Vi zaboravljate kako je u Hrvatskoj značajan udio stanovništva lijevo-liberalnih političkih svjetonazora

Kao i kod stripova ili filmova ili videoigara ili žileta za brijanje ili oružja vjerojatno će se pokazati da progresivci uglavnom daju online podršku ali zato slabo kupuju proizvod. Get woke go broke.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by debotoijusto 12/9/2020, 08:06

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:općenito,  populacija koja se da ucijeniti porijeklom je osjetljiva,  te se lako izmanipulira od strane bilo kakve kvazi ili stvarne elite. U boljem slučaju stvarne ali najčešće a posebno u hrvatskom slučaju tipične malograđanštine...i to se tako perpetuira :)

Sad se mislim stari i dida hvataju za glave ... Tko će sad da ga se vidi sa ovim pipijem u ruci... Pa nije mu tržište sam francisco...

A ovaj misli da je pr genije pošto ga ekipica hvali na sav glas, prošao mu rebrand i dokazao kako je napredan :)


kao što rekoh iz pasivnih krajeva punokrvna malograđanština

pogeldaj tomića ili našeg forumskog debu :)
pasivni krajevi  :D
dok si kao klinac igrao se vukojebinama srednje bosne i usore ja bi izasao iz kuce i gurnuo prst u more da se povezem sa svijetom
ne mozes to nadoknadit u stare dane s 3 kuce 2 broda i gihtom kolega  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by marcellus 12/9/2020, 08:22

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
a najgore, gazda Hercegovac

iz pasivnih krajeva  vrbuje se punokrvna malograđanština

Ma prepustili su firmu “malom” da se pokaže kao biznismen 

Dokazuje urbanost

ma da to je dida tajkun kupio unučiću, a ovaj ne voli da ga zajebavaju da je hercegovac pa...

_________________
OK, Pipi je pobijedio - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by darth_vader 12/9/2020, 08:32

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:

Sad se mislim stari i dida hvataju za glave ... Tko će sad da ga se vidi sa ovim pipijem u ruci... Pa nije mu tržište sam francisco...

A ovaj misli da je pr genije pošto ga ekipica hvali na sav glas, prošao mu rebrand i dokazao kako je napredan :)


kao što rekoh iz pasivnih krajeva punokrvna malograđanština

pogeldaj tomića ili našeg forumskog debu :)
pasivni krajevi  :D
dok si kao klinac igrao se vukojebinama srednje bosne i usore ja bi izasao iz kuce i gurnuo prst u more da se povezem sa svijetom
ne mozes to nadoknadit u stare dane s 3 kuce 2 broda i gihtom kolega  ;)


Auch...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by Hektorović 12/9/2020, 08:35

marcellus wrote:
ma da to je dida tajkun kupio unučiću, a ovaj ne voli da ga zajebavaju da je hercegovac pa...

Ma Dida je to ionako kupio zbog nekretnina...

Htjeli su to prije njih i Stanići, ne zbog firme, nego zbog predobrog zemljišta...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by debotoijusto 12/9/2020, 08:42

Hektorović wrote:
marcellus wrote:
ma da to je dida tajkun kupio unučiću, a ovaj ne voli da ga zajebavaju da je hercegovac pa...

Ma Dida je to ionako kupio zbog nekretnina...

Htjeli su to prije njih i Stanići, ne zbog firme, nego zbog predobrog zemljišta...
glavna nekretnina je na pomorskom dobru , to 0 bodova za mesetarenje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by Hektorović 12/9/2020, 08:48

debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:
marcellus wrote:
ma da to je dida tajkun kupio unučiću, a ovaj ne voli da ga zajebavaju da je hercegovac pa...

Ma Dida je to ionako kupio zbog nekretnina...

Htjeli su to prije njih i Stanići, ne zbog firme, nego zbog predobrog zemljišta...
glavna nekretnina je na pomorskom dobru , to 0 bodova za mesetarenje

:)  Nisu samo oni u igri, tu je još velikih igrača ... Sve ono postaje turistička zona i novi nukleus razvoja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by RayMabus 12/9/2020, 08:53

Baš mi se pije Pipi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by Hektorović 12/9/2020, 10:32

Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:glavna nekretnina je na pomorskom dobru , to 0 bodova za mesetarenje

:)  Nisu samo oni u igri, tu je još velikih igrača ... Sve ono postaje turistička zona i novi nukleus razvoja.


OK, Pipi je pobijedio - Page 2 10947851

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Split5
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by epikur37 12/9/2020, 10:46

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:

Sad se mislim stari i dida hvataju za glave ... Tko će sad da ga se vidi sa ovim pipijem u ruci... Pa nije mu tržište sam francisco...

A ovaj misli da je pr genije pošto ga ekipica hvali na sav glas, prošao mu rebrand i dokazao kako je napredan :)


kao što rekoh iz pasivnih krajeva punokrvna malograđanština

pogeldaj tomića ili našeg forumskog debu :)
pasivni krajevi  :D
dok si kao klinac igrao se vukojebinama srednje bosne i usore ja bi izasao iz kuce i gurnuo prst u more da se povezem sa svijetom
ne mozes to nadoknadit u stare dane s 3 kuce 2 broda i gihtom kolega  ;)



taman da do lakta gurneš ruku u more...ti si primjer malograđanštine...a ovim postom to si i potvrdio ;)

ne diraj mi giht :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by debotoijusto 12/9/2020, 11:23

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:


kao što rekoh iz pasivnih krajeva punokrvna malograđanština

pogeldaj tomića ili našeg forumskog debu :)
pasivni krajevi  :D
dok si kao klinac igrao se vukojebinama srednje bosne i usore ja bi izasao iz kuce i gurnuo prst u more da se povezem sa svijetom
ne mozes to nadoknadit u stare dane s 3 kuce 2 broda i gihtom kolega  ;)



taman da do lakta gurneš ruku u more...ti si primjer malograđanštine...a ovim postom to si i potvrdio ;)

ne diraj mi giht :)
:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

OK, Pipi je pobijedio - Page 2 Empty Re: OK, Pipi je pobijedio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum