ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvat na hrvata , again

Go down

hrvat na hrvata , again Empty hrvat na hrvata , again

Post by debotoijusto 2/9/2020, 21:54

NAKON što je u Kninu na proslavi 25. godišnjice Oluje službeno osnovana nova navijačka skupina hrvatske nogometne reprezentacije pod nazivom Mi Hrvati, stigla je reakcija skupine Uvijek vjerni. 
Skupina Mi Hrvati ima podršku HNS-a, a podržao ju je i general Ante Gotovina, ali iz skupine Uvijek vjerni smatraju da se radi o "očiglednoj farsi".
Na skupštini nove navijačke skupine bio je Boris Durlen, izaslanik Davora Šukera i Marijana Kustića. Skupina će djelovati u sklopu Hrvatskog nogometnog veleposlanstva (Croatian Fans Embassy), platforme napravljene po uzoru na Uefin projekt da svaka zemlja ima krovnu organizaciju navijača nogometne reprezentacije.


Tako trenutno u Hrvatskoj postoje tri, a možda i četiri navijačke organizacije vezane za reprezentaciju. Stari Klub navijača Uvijek vjerni, novija Udruga navijača Uvijek vjerni koja je bila glavna na tribinama u proteklim kvalifikacijama za Euro te Budi ponosan, ali pitanje je postoji li ta udruga još barem na papiru.
Iz skupine Mi Hrvati su tražili da Udruga Uvijek vjerni promijeni svoj statu, ali nakon što se to nije dogodilo, odlučili su osnovati Udrugu Mi Hrvati.
Iz Udruge Uvijek vjerni nisu zadovoljni potezom Udruge Mi Hrvati, a posebno njihovim odnosom prema starijoj skupini.


https://www.index.hr/sport/clanak/uvijek-vjerni-napali-novu-udugu-navijaca-rat-za-hns-krenuo-je-u-plazi-na-kvatricu/2209738.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

hrvat na hrvata , again Empty Re: hrvat na hrvata , again

Post by debotoijusto 2/9/2020, 21:56

nisam na "ti" sa ovom subkulturom 
postoje li u engleskoj ili italiji drzavotvorni uhljeb navijaci ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

hrvat na hrvata , again Empty Re: hrvat na hrvata , again

Post by RayMabus 2/9/2020, 22:03

Nemam pojma. To HDZ misli da su svi navijači HDZovci pa da će oni sad priko politike radit šta ja znam. Eto kao utakmica Portugal Hrvatska u Splitu da se tu dobije koji glas al navijači nisu politički obojeni nego navijaju za reprezentaciju.

Jbte mora san vračat drugo poluvrijeme Englesa Hrvatska jer sam tija medalju na SP. Čak san i dres kupija u Hercegovini nakon toga kad san iša u šoping a nisan od tih kurčenja s kockicama.

Ne znam. To Kustića pitaj koji je Plenkijev čovik. Meni ne smeta nit jedna udruga koja navija za reprezentaciju.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

hrvat na hrvata , again Empty Re: hrvat na hrvata , again

Post by jastreb 2/9/2020, 22:05

Zabraniti takve štupidne skupine. 

To je kretenizam. Čista debilana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

hrvat na hrvata , again Empty Re: hrvat na hrvata , again

Post by RayMabus 2/9/2020, 22:06

HDZ drži poluge moći

https://slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/hns-donio-konacnu-odluku-hrvatska-ce-ugostiti-portugal-17-studenog-na-poljudu-1041674

Valjda ne žele pizdarije kad igra Hr negdje npr u Splitu pa onda ovi su pod kontrolom tj neće radit pizdarije

Ma ok ja sam ionako protiv sranja

Sitimo se samo kad je Mamić tija kontrolirat i repku koje sranje je ispalo na utakmicama vani

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

hrvat na hrvata , again Empty Re: hrvat na hrvata , again

Post by RayMabus 2/9/2020, 22:08

jastreb wrote:Zabraniti takve štupidne skupine. 

To je kretenizam. Čista debilana.
Ne triba. Navijači koji nisu za rađenje sranja ovo podržavaju.

Siti se samo šta je bilo kad je Mamić preuzeja reprezentaciju i koje je sranje ispalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

hrvat na hrvata , again Empty Re: hrvat na hrvata , again

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum