ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 19:46

Ukidaju kvote , useljavaj tko god hoće , sve im iselilo , nema im tko radit za kikiriki

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2209770

Eto to ti je Hrvatska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 20:01

Gospodo draga ovi vam ne misle ni dignit plaće nit smanjit poreze. Poruka je jasna. Kufere i bježite iz ove države.

Skužija san ja ovo prije par godina pa san se skinija s posla i od tada ne radim nit imam namjeru tako da se ne živciram niti manje šta se toga tiče al ste sve rekli kakvi su vam planovi vezano uz natalitet.

Nemate ih. Vas gospodo narod ne zanima. Zanima vas samo nešto drugo. Kako napunit proračun. I sve te svoje birače na tom proračunu plaćat da glasaju za vas i drže vas na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by T. 2/9/2020, 20:23

Kod mene viđam već par mjeseci neke male crne kosooke na parkingu konzuma, plavi prsluci, zaštitne kacige...
Očistili ljudi sve odvodne kanale na parkingu, počupali svu travu, ofarbali sve živo da blista...
To nitko nije uradio 10 godina od kad je napravljeno...
Hrvati rade šta švabo neće, mali crni šta hrvat neće...

_________________
Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 20:29

T. wrote:Kod mene viđam već par mjeseci neke male crne kosooke na parkingu konzuma, plavi prsluci, zaštitne kacige...
Očistili ljudi sve odvodne kanale na parkingu, počupali svu travu, ofarbali sve živo da blista...
To nitko nije uradio 10 godina od kad je napravljeno...
Hrvati rade šta švabo neće, mali crni šta hrvat neće...
Robovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 20:35

Kad san čuja da će ovo uvest poludija san. Došla korona koja je sjebala turistički sektor.

Sad će oni svi dobit po pički.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 20:38

Plenkovic i njegova masonerija. Taj odkako je doša na vlast pustija je kvote i diza ih svake godine i sad kad je osvojija vlast sad puštaj sve.

E nećeš bando. Imam ja metode. Slomim ti ekonomiju pa nemaš potrebe useljavat.

Pa pa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by Noor 2/9/2020, 20:45

T. wrote:Kod mene viđam već par mjeseci neke male crne kosooke na parkingu konzuma, plavi prsluci, zaštitne kacige...
Očistili ljudi sve odvodne kanale na parkingu, počupali svu travu, ofarbali sve živo da blista...
To nitko nije uradio 10 godina od kad je napravljeno...
Hrvati rade šta švabo neće, mali crni šta hrvat neće...
Nepal

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by marcellus 2/9/2020, 20:46

kvaka je da po prijedlogu zakona are you syrious i slični imaju pravo odlučiti tko smije ostati u rh a tko ne, mup ne toliko, imigranti imaju pravo na spajanje obitelji što uključuje dovesti bračnog partnera bilo kojeg spola, vanbračnog partnera bilo kojeg spola, tetku, brata od tetke, i pola sela. Usto, svatko kog ulove u kombiju i platio je par somova eura nekom da ga preveze do šengena ima pravo reć da je žrtva trgovine ljudima i automatski ima pravo na azil (i njegovo selo automatski, po spajanju obitelji). I tak...

za azijate ne vidim problem

_________________
Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 20:47

Sad dajem odobrenje da možete ubijati župane i načelnike općina po Hrvatskoj

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima 4796


Sad su mrtvi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 20:52

RayMabus wrote:Sad dajem odobrenje da možete ubijati župane i načelnike općina po Hrvatskoj

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima 4796


Sad su mrtvi.
Ide obračun.

Plenkovica možda čuvaju specijalci. Njega i njegovu obitelj.

Vas i vašu obitelj nitko ne čuva.

Upravo ste svi dobili čitulju.

Očito samo jedan jezik razumijete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 20:53

Sve ću vas poklat ko male zečeve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 21:05

Ide vam ne viđeno klanje a vi ćete se pitat zašto mi šta smo mi učinili.

Pital male greyse koji otimaju ljude na račun Orion carstva zašto ja njih mrzim iz dna duše.

Pobij one na nižem levelu koji podržavaju imperiju





Pozdrav od generala Gf s pet zvjezdica

Upravo ste svi dobili čitulju

Župani i naćelnici općina u Hrvatskoj

Aj Bog
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 21:11

Znaš kako ću vas klat ?

Pa to je strašno.

Mrtvi ste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 23:04

Počeo lov

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/gdje-se-sakrio-kastelanski-gradonacelnik-pokusali-smo-doci-do-hdz-ovca-denisa-ivanovica-zbog-vala-nasilja-u-njegovom-gradu-uzalud-1041998
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by T. 2/9/2020, 23:09

RayMabus wrote:Sve ću vas poklat ko male zečeve.
Pošalji mlađana s osrednjim kosirom na saborsku sjednicu i riješio si većinu problema naših građana...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by debotoijusto 2/9/2020, 23:23

Naime, budući da se više neće utvrđivati godišnja kvota dozvola za zapošljavanje stranaca, poslodavci će se moći za pronalaženje radne snage obratiti Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, koji će im izdati mišljenje za zapošljavanje stranaca, navodi se u obrazloženju.
Najvažnija novina u odnosu na važeći zakon je propisivanje novog modela reguliranja zapošljavanja stranaca. Prijedlogom zakona propisano je da se u postupku podnošenja zahtjeva za izdavanje dozvola za boravak i rad prilaže pozitivno mišljenje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, budući da vlada RH više neće propisivati godišnju kvotu dozvola za zapošljavanje stranaca.

ZZZ odokativnom procjenom lupi pecat , nista strategija i vizija HR 15g. unaprijed
s druge strane podrzavam naseljavanje "drugih"
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 23:28

T. wrote:
RayMabus wrote:Sve ću vas poklat ko male zečeve.
Pošalji mlađana s osrednjim kosirom na saborsku sjednicu i riješio si većinu problema naših građana...
Ne.

Opisao sam ti kako ja koljem imperiju. Ne diram ove na vrhu. Pokoljem sve ove na dnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by RayMabus 2/9/2020, 23:31

Razlog te taktike je taj šta oni na vrhu imaju oko sebe zaštitu

Ovi ispod nemaju

Ja biram vrijeme i mjesto

Ne vi

Bilo kada bilo gdje nikad i nigdje i kome ne znaš di ću se pojavit ni kako

Onaj na vrhu te jednostavno ne može zaštititi

Niti ikoga od tvoje obitelji i poznanika

Aj zdravo

RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima Empty Re: Sabor sutra o Prijedlogu zakona o strancima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum