ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europa League 20/21

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by darth_vader 20/3/2021, 02:34

I žene su bome znale di im je misto... iron :usisava :witch

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 07:31

jasambrend wrote:
kic wrote:
Europa League 20/21 - Page 37 20210321
Europa League 20/21 - Page 37 20210322

dobar je mali

Pizdek vulgaris. Di ih samo nalaziš?
Tek sad vidin ovo...
Ovaj mali Hercegovac misli da je novi Ciceron...
Naravno da će branit svoje lopove...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 07:31

jasambrend wrote:
fridrih-niche wrote:Nimras i Casper, koji tandem admina...
:D

Casper bi sve prvo u fino, a onda boga isusa, matere, pase... nema čega nije bilo kad bi zakuva... :D
Sucidarski gard...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 07:53

OvAj marijaN otkrio kapitalizam i ugovore na određeno

A budala ne kuzi da obicni ljudi koji imaju prosjecna primanja moraju imati posao na neodređeno da bi bili kreditno sposobni

Našao je s kime će uspoređivati obične građane ...no to je samo sofizam s kojim brani nekoga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 07:55

fridrih-niche wrote:
jasambrend wrote:
fridrih-niche wrote:Nimras i Casper, koji tandem admina...
:D

Casper bi sve prvo u fino, a onda boga isusa, matere, pase... nema čega nije bilo kad bi zakuva... :D
Sucidarski gard...
:D

Smatram da bi ovaj pdf trebao moderatora
Koji ce usmjeriti ovu bagru na trolanje i banter
A ukloniti ove sumnjive politicko kriminalne teme
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 07:56

Montero wrote:OvAj marijaN otkrio kapitalizam i ugovore na određeno

A budala ne kuzi da obicni ljudi koji imaju prosjecna primanja moraju imati posao na neodređeno da bi bili kreditno sposobni

Našao je s kime će uspoređivati obične građane ...no to je samo sofizam s kojim brani nekoga
Gleda san ga jedanput na TV-u...
Žudi da bude novi Nino Raspudic...
Promašena persona totalno...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 08:03

Nije mu neki uzor,slatkorjecivi se pokazao isto kao licemjer sa sumnjivim motivima i ciljem uhljebljivanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by kic 20/3/2021, 09:14


kad budete imali muda ko Marijan da muslinanima u Sarajevu se suprotstavite, onda se javite nešt

naravno da zagarantirana radna mjesta ubijaju inicijativu samog tog posla, plaća ide a rezultat je sekundaran, ali ovdje je vrh razmisljanja citirat unedogled, i ja se pacam na krivo mjesto.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 09:48

Ti si stvarno odlijepio ...uspoređivati primanja modernog sportaša u doba industrije zabave sa običnom rajom je suludo/sramotno

U nas se izbori i dobijaju kokodakanjem/galamom/populizmom protiv vladajuce partije

Ne znam kako si to popušio,ali zapravo i nisam iznenađen s obzirom na tvoje upise u zadnje vrijeme

To sto si razocaran zivotom i sustavom ne znaci da se trebas okrenuti najbljestavijoj i pomalo utopistickoj anarhistickoj opciji ,vec nekoj realnijoj opciji koja je u gabaritima vremena i prostora u kojem zivis

Svi bi nekakvu instant revoluciju,no stvari se zapravo trebaju postupno mijenjati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 09:55

kic wrote:
kad budete imali muda ko Marijan da muslinanima u Sarajevu se suprotstavite, onda se javite nešt  

naravno da zagarantirana radna mjesta ubijaju inicijativu samog tog posla, plaća ide  a rezultat je sekundaran, ali ovdje je vrh razmisljanja citirat unedogled, i ja se pacam na krivo mjesto.
Citiranje je moderan način razmišljanja, navikni se...
To je novo normalno...
:D

A sad bez zajebancije...
Pa nećemo ozbiljno diskutirat o životu na nogometnom podforumu...
Skuliraj se...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by kic 20/3/2021, 09:56


ja nisam uspoređivao primanja, stvar je u stavu, i sve je u tome

kad se moraš boriti za svoja primanja, aktivniji si, produktivniji i živiš zapravo na pravi pun način

kad imaš državu izgrađenu s privilegiranim kastama, gdje se s faksa ide u ministarstvo, pa u inozemstvo, pa na neku rukovodeću poziciju... onda je to sličnije staroj Indiji

nećak običnog gradskog vjećnika misli da je mali bog i da mu nitko ne može ništa

i bas je anarhizam bljestav i utopisticki

lol de procitaj neku definiciju
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 10:07

Pametnjakovići na sve strane... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by kic 20/3/2021, 10:22


jbt ako ne smijem pametovat na opskurnom forumu gdje se saljemo u 3pm svaki dan bezveze onda jbg20.03.2021
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 10:23

Ne govorim o tom klosaru sto si ga postao ,vec opcenito o tome sto pises

Osim toga bio sam u skoro svim zemljama zapadne europe(osim engleske) i svugdje se jednako usrano zivi

Boljitak jednoga ,vrlo vjerojatno je gubitak drugoga , nismo svi jednako talentirani niti imamo iste prilike, upravo radi tih razlika ne moze biti apsolutne jednakosti

Ti se zalazes za pravednost ,a istovremeno govoris da svatko treba dati koliko smatra i dobiti koliko se trudi ,sto je u kontradikciji jedno sa drugim ,a definitivno nije pravedno iz vec gore navedenih razloga/raznolikosti

Je li pravedno da netko tko nema privatni zivot i guzaka se na poslu (jer moze) ,ostane zaposlen dok ce netko tko ima malu djecu ili bolesnog obiteljskog clana dobiti otkaz jer se ne moze u potpunosti kao robot 20h posvetiti poslu ?

Previse pravocrtno i jednodimenzionalno gledas na problematiku nagrađivanja

Pricas pizdarije na razini srednjoskolca koji je otkrio sociologiju,filozofiju i "pig",  cemu ta regresija,ne razumim , trebao bi voditi ispunjeniji zivot u svojoj zivotnoj dobi ,a ne zamarati se nebitnim stvarima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 10:54

To da se svugdje jednako usrano živi je obična laž (btw. autoru iste nisu strane laži i lažne optužbe).

Nigdje ne teče med i mlijeko niti bilo što pada s neba, no u većini zemalja zapadne Europe možeš normalno živjeti od svoga rada i biti normalno plaćen, čak i oni  s najmanjim primanjima. I priuštiti si normalan odmor. Kad sam došao vani, upoznao ljude, svi pričaju kako negdje idu svake godine na holidays. Španjolska, Grčka, Turska,Portugal, Tenerife... Svi, baš svi. A moji roditelji nikad nisu bili takoreći nigdje van Hrvatske na nekom putovanju, odmoru ni moj ujac i ujna, ni moje dvi tete skupa s familijima.
Zato prestani srati gluposti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 10:58

Preduboke teme...
A danas san ionako sjeban...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 11:00

Andreas Goldberger wrote:To da se svugdje jednako usrano živi je obična laž (btw. autoru iste nisu strane laži i lažne optužbe).

Nigdje ne teče med i mlijeko niti bilo što pada s neba, no u većini zemalja zapadne Europe možeš normalno živjeti od svoga rada i biti normalno plaćen, čak i oni  s najmanjim primanjima. I priuštiti si normalan odmor. Kad sam došao vani, upoznao ljude, svi pričaju kako negdje idu svake godine na holidays. Španjolska, Grčka, Turska,Portugal, Tenerife... Svi, baš svi. A moji roditelji nikad nisu bili takoreći nigdje van Hrvatske na nekom putovanju, odmoru ni moj ujac i ujna, ni moje dvi tete skupa s familijima.
Zato prestani srati gluposti...

Mr banalni strikes back
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 11:00

fridrih-niche wrote:Preduboke teme...
A danas san ionako sjeban...

Jesi upregnuo via pujanke da zapalis koji ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 11:08

Očito je Mr. Glupi negdje to pročitao pa uzeo kao golu činjenicu, umisto da se malo informirao. Nije da mu je prvi put...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 11:31

Jesi dobio insajderske informacije iz francuske ?
Dobri prika diler ti je pouzdano reka?


Ali da ti nacrtam,zivotni standard ti je veci na zapadu,no opet radnicka klasa nema nista posebno u usporedbi sa manjinom koja posjeduje sve ,raspodjela dobara je proporcionalna koliko i ovdje ,ovdje se samo vrti manja lova ,nepravda je svugdje prisutna

Ako ti je najbitniji faktor kvalitete zivota odlazak na tenerife ,onda ti cestitam

Drago mi je sto sam glup ovdje uspio ,a ti pametan si kao kurva pobjegao vanka i prodajes nam pamet i moral
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/3/2021, 11:32

Nije mi jasno kako netko tako informiran i pametan ,k tome jos u pravednoj zemlji nema milijarde na racunu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 37 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum