ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europa League 20/21

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Zeko Fri 19 Mar - 1:37

GIANNI AGNELLI wrote:
sitting_bull wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Zeko wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Montero wrote:Prvo, to nije njegova svlacionica
Drugo, molio bi da se ne dijele objave osuđenih kriminalaca, one nemaju nikakvu vrijednost niti vjerodostojnost
Samo sam htio pokazati da Zoki nije nikud pobjegao, kak' ste tu pisali da bude ... Evo, slavi sa igračima svoj trenerski uspjeh i ne budete mu valjda i to zamjerili ... Pa to su njegovi igrači, igrači koje je on podigao na nivo na kojem jesu ... A gle kak' se veseli ... K'o da mu ne prijeti zatvor ... A možda mu ni ne prijeti,'ko zna ...
ZEKO SHVATI JEDNO...... OSUDJENI KRIMINALAC I SUDIONIK ZLOCINACKOG POKRETA NEMA STA RADIT U SVETINJI
a ako se pokaže kako su ga osudili  kriminalci jer nije dovoljno platio da sude pošteno?

kaj onda?

čovjek je doveo dinamo do ove utakmice i to mu nitko ne može uzeti.
ku'iš?
Vidi ti to ne razumis.
Tesko je znam.
Ja sam svoj tada mladi zivot 1992 do 1995 spreman bio dati za Hrvatski naglasavam HRVATSKI VRHOVNI SUD ne jugoslavenski ne srpski nego Hrvatski. I isti taj sud vec 5 godina odbija moju zalbu za nesto sto nisam ucinio 1995 pod obroncima Dinare. I razocaran sam i ja tim sudom. Ali opet bi zivot dao za taj Hrvatski Vrhovni sud.

Mamic je u pravu. 
Suci su svi korumpirani tu price nema 
Sudstvo je hrvatsko rak rana.
Ali ici se izrugivati sa hrvatskom institucijom sa hrvatskim Grbom i varati hrvatsku drzavu na porezu ms koliko god nepravedan taj porez bio je agresija jednaka onoj u oruzanom smislu.
Amen.
Ti to.ne razumis ali Hrvatsku mogu jebat unistavat i pljackat razni mamici i todorici i sanaderi.
Ali vjeruj mi ima nas koki smo i sada spremni obraniti napacenu zemlju.
Mene je prvog izdala i izopcila ali to neznaci da je nevolim. Jer nije Majka kriva za nista nego izrodi koji su koj svezali oci i rade od nje svasta.
Kad si već kod toga, gle Ante i Gotovinu su osudili i bio je u zatvoru ... Svi znamo da su ga nepravedno osudili i da je on heroj, a ne ratni zloćinac ... Na kraju su ga oslobodili ... Kaj ako se isto to i sa Mamićima dogodi? Jel' budu oni, za tebe, i dalje kriminalci?

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK Fri 19 Mar - 1:38

Zeko wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
sitting_bull wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Zeko wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Montero wrote:Prvo, to nije njegova svlacionica
Drugo, molio bi da se ne dijele objave osuđenih kriminalaca, one nemaju nikakvu vrijednost niti vjerodostojnost
Samo sam htio pokazati da Zoki nije nikud pobjegao, kak' ste tu pisali da bude ... Evo, slavi sa igračima svoj trenerski uspjeh i ne budete mu valjda i to zamjerili ... Pa to su njegovi igrači, igrači koje je on podigao na nivo na kojem jesu ... A gle kak' se veseli ... K'o da mu ne prijeti zatvor ... A možda mu ni ne prijeti,'ko zna ...
ZEKO SHVATI JEDNO...... OSUDJENI KRIMINALAC I SUDIONIK ZLOCINACKOG POKRETA NEMA STA RADIT U SVETINJI
a ako se pokaže kako su ga osudili  kriminalci jer nije dovoljno platio da sude pošteno?

kaj onda?

čovjek je doveo dinamo do ove utakmice i to mu nitko ne može uzeti.
ku'iš?
Vidi ti to ne razumis.
Tesko je znam.
Ja sam svoj tada mladi zivot 1992 do 1995 spreman bio dati za Hrvatski naglasavam HRVATSKI VRHOVNI SUD ne jugoslavenski ne srpski nego Hrvatski. I isti taj sud vec 5 godina odbija moju zalbu za nesto sto nisam ucinio 1995 pod obroncima Dinare. I razocaran sam i ja tim sudom. Ali opet bi zivot dao za taj Hrvatski Vrhovni sud.

Mamic je u pravu. 
Suci su svi korumpirani tu price nema 
Sudstvo je hrvatsko rak rana.
Ali ici se izrugivati sa hrvatskom institucijom sa hrvatskim Grbom i varati hrvatsku drzavu na porezu ms koliko god nepravedan taj porez bio je agresija jednaka onoj u oruzanom smislu.
Amen.
Ti to.ne razumis ali Hrvatsku mogu jebat unistavat i pljackat razni mamici i todorici i sanaderi.
Ali vjeruj mi ima nas koki smo i sada spremni obraniti napacenu zemlju.
Mene je prvog izdala i izopcila ali to neznaci da je nevolim. Jer nije Majka kriva za nista nego izrodi koji su koj svezali oci i rade od nje svasta.
Kad si već kod toga, gle Ante i Gotovinu su osudili i bio je u zatvoru ... Svi znamo da su ga nepravedno osudili i da je on heroj, a ne ratni zloćinac ... Na kraju su ga oslobodili ... Kaj ako se isto to i sa Mamićima dogodi? Jel' budu oni, za tebe, i dalje kriminalci?
Ali da te upitam nesto.
Jel ti stvarno mislis da su dva pravomocno osudjena gangstera vrijedna da budu uopce spomenuta u kontekstu jednog viteza heroja i generala Ante Gotovine

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK Fri 19 Mar - 1:40

Uostalom Zdravko Mamic se otvoreno izjasnio kao navijac dinamova arhi neprijatelja Zvezde. Ili sebi priprema teren u slucaju da Bosna vise nebude tako draga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Zeko Fri 19 Mar - 1:49

Nije to kontekst, krivo si shvatio ... To je samo bio primjer da je moguće da budeš osuđen, pa oslobođen ... Jer ako ćemo tako i Ante Gotovina je za nekoga bio heroj, a za nekoga zločinac ... Tak su i Mamići za nekoga zločinci, a za nekoga heroji, bez obzira na postojanje presude ... Samo te pitam, kaj ako Ustavni sud RH ukine tu presudu, jel' budu Mamići za tebe i dalje kriminalci?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK Fri 19 Mar - 2:28

Zeko wrote:Nije to kontekst, krivo si shvatio ... To je samo bio primjer da je moguće da budeš osuđen, pa oslobođen ... Jer ako ćemo tako i Ante Gotovina je za nekoga bio heroj, a za nekoga zločinac ... Tak su i Mamići za nekoga zločinci, a za nekoga heroji, bez obzira na postojanje presude ... Samo te pitam, kaj ako Ustavni sud RH ukine tu presudu, jel' budu Mamići za tebe i dalje kriminalci?
Do daljnjega do smrti ce biti i ostati kriminalci

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by sitting_bull Fri 19 Mar - 2:57

GIANNI AGNELLI wrote:
sitting_bull wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Zeko wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Montero wrote:Prvo, to nije njegova svlacionica
Drugo, molio bi da se ne dijele objave osuđenih kriminalaca, one nemaju nikakvu vrijednost niti vjerodostojnost
Samo sam htio pokazati da Zoki nije nikud pobjegao, kak' ste tu pisali da bude ... Evo, slavi sa igračima svoj trenerski uspjeh i ne budete mu valjda i to zamjerili ... Pa to su njegovi igrači, igrači koje je on podigao na nivo na kojem jesu ... A gle kak' se veseli ... K'o da mu ne prijeti zatvor ... A možda mu ni ne prijeti,'ko zna ...
ZEKO SHVATI JEDNO...... OSUDJENI KRIMINALAC I SUDIONIK ZLOCINACKOG POKRETA NEMA STA RADIT U SVETINJI
a ako se pokaže kako su ga osudili  kriminalci jer nije dovoljno platio da sude pošteno?

kaj onda?

čovjek je doveo dinamo do ove utakmice i to mu nitko ne može uzeti.
ku'iš?
Vidi ti to ne razumis.
Tesko je znam.
Ja sam svoj tada mladi zivot 1992 do 1995 spreman bio dati za Hrvatski naglasavam HRVATSKI VRHOVNI SUD ne jugoslavenski ne srpski nego Hrvatski. I isti taj sud vec 5 godina odbija moju zalbu za nesto sto nisam ucinio 1995 pod obroncima Dinare. I razocaran sam i ja tim sudom. Ali opet bi zivot dao za taj Hrvatski Vrhovni sud.

Mamic je u pravu. 
Suci su svi korumpirani tu price nema 
Sudstvo je hrvatsko rak rana.
Ali ici se izrugivati sa hrvatskom institucijom sa hrvatskim Grbom i varati hrvatsku drzavu na porezu ms koliko god nepravedan taj porez bio je agresija jednaka onoj u oruzanom smislu.
Amen.
Ti to.ne razumis ali Hrvatsku mogu jebat unistavat i pljackat razni mamici i todorici i sanaderi.
Ali vjeruj mi ima nas koki smo i sada spremni obraniti napacenu zemlju.
Mene je prvog izdala i izopcila ali to neznaci da je nevolim. Jer nije Majka kriva za nista nego izrodi koji su koj svezali oci i rade od nje svasta.
tebi je, izgleda, forma važnija od sadržaja.

suci bi trebali biti najčasniji ljudi u državi i njima bi ustav, zakoni i simboli države trebali biti svetinja.
umjesto toga imamo fukaru i sitne kokošare na pozicijama s kojih izravno podrivaju sve bitne elemente hrvatske države, umjesto da ih čuvaju "kao zjenicu oka svog". 
tko se borio za to da imamo takvo pravosuđe?
nitko.
svi smo mislili kako će po završetku domovinskog rata hrvatska procvjetati, a umjesto toga smo dobili mafiju koja je preuzela državu i izruguje se svima radeći što hoće, u zadnje vrijeme javno i s podsmijehom.
zaboravio si kako je najveći zulum nad hrvatskoj učinjen dok su jedni čučali u rovovima, a drugi po sudovima i katastru i prisvajali zemlju, poduzeća i imovinu firmi u kojima su radili oni što su čučali u rovu.

nije poanta biti spreman uvijek i iznova braniti zemlju samo od izvanjskog neprijatelja, treba imati muda pa stati ispred hrvatskih profitera i izroda koji su prisvojili sebi pravo da oni budu država i onemogućiti ih da od hrvatske rade što ih volja.
međutim, najvažnije od svega je prepoznati tko samo pljačka tuđu muku, a tko nešto i napravi za druge i društvo u cjelini pa i sam ima koristi od toga što radi.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by End Fri 19 Mar - 5:46

Jebiga mama. Dinamo!
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 6:54

Ma jel ovu povučena paralela Zdravko - Gotovina?
:mog

Ako je i od shutter island ekipe, previše je...
Sveti Zdravkec u borbi protiv korumpiranih struktura države, suza mi na oko ide kako je to divan covik i kako se bori za male ljude...
Nema veze šta je prizna da je plaća suce za oslobađajuće presude (i sam sebe inkriminira, bas me zanima kolika je zatvorska kazna za to), on je svetac!
<3

Koji bolesnici, u picku materinu...
Dobro san reka, veći makijavelisti i od samog Nicola...
Zgazili bi sve, prodali mater, drukali sve bližnje, jer jebat ga, cilj opravdava sredstvo...
A Malešu se i dalje nabija na nos poštena borba protiv malignih struktura HNS-a, dok se Zdravkecova nepoštena borba protiv drugih malignih struktura slavi ka da je Ivana Orleanska ujahala na barikade slobode...
Mamić kriminalac i lopovcina, te mu etikete ostaju do kraja života...
A nek dokaze da su i vrhovni suci takvi, daj Boze...
Al do tad su nevini, dok ne budu pravomoćno osuđeni...
Ili ste tolike licemjercine, pa je ‘presumpcija nevinosti’ vridila samo za Saurona, a sad kad vise nemate taj argument, onda se na druge ne primjenjuje?
E, moji licemjeri maleni...
;)


Last edited by fridrih-niche on Fri 19 Mar - 6:58; edited 1 time in total (Reason for editing : Hzv)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 7:14

Niche isto oligofrenican, postoji razlika između licemjerja i placenistva
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 7:18

Tier lista potencijalnih protivnika dinama:

Stilom ne odgovaraju : cmarsenal i ajax

Jaci na papiru, no igra s kojom se mogu nositi : roma i villarreal

Nekako uz dinamo najslabiji po imenima :
Slavia Prag


Nemaju stila ,ali imaju sudacki poguranac: man. united


Mina : granata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 7:49

Slavia Prag igra odlično...
Ne bi bili dobar protivnik GNK Lopovu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 7:50

Montero wrote:Niche isto oligofrenican, postoji razlika između licemjerja i placenistva
Dobro, plaćeni su licemjeri...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Tominjo Fri 19 Mar - 8:05

Montero wrote:Prvo, to nije njegova svlacionica
Drugo, molio bi da se ne dijele objave osuđenih kriminalaca, one nemaju nikakvu vrijednost niti vjerodostojnost

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Tominjo Fri 19 Mar - 8:12

Jučer show u Glasgowu. Za vrijeme utakmice i nakon. Igrač Rangersa optužio Slavijinog da ga je rasistički vrijeđao. Rangersi dva crvena, za onaj na golmanu Slavije treba zatvor. Poslije tuča u tunelu, pa nisu puštali igrače Slavije van sa stadiona. Policija dolazila. Kad is crnac i ne ide te, samo kažeš da te netko rasno vrijeđao i mila majka.
Baš minje drago da ih je Slavija izbacila iako u Rangersima ima naših i Gerrard je trener.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Tominjo Fri 19 Mar - 8:16

Jebem ti, Zeko i Sitting su prije pravdali Mamiće nepravomoćnom presudom, mislim da je Zeko rekao da ak presuda bude pravomoćna da je to druga priča. Sad je pravomoćna i opet ne priznaju da su ovi lopovi. Pa da baš i Ustavni sud poništi presudu, Mamić ima novu ozbiljnu tužbu. Javno je priznao kako je podmićivao pola sudstva u Hrvatskoj. Za njih nema mjesta u Dinamu nikad više.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 9:01

fridrih-niche wrote:Ma jel ovu povučena paralela Zdravko - Gotovina?
:mog

Ako je i od shutter island ekipe, previše je...
Sveti Zdravkec u borbi protiv korumpiranih struktura države, suza mi na oko ide kako je to divan covik i kako se bori za male ljude...
Nema veze šta je prizna da je plaća suce za oslobađajuće presude (i sam sebe inkriminira, bas me zanima kolika je zatvorska kazna za to), on je svetac!
<3

Koji bolesnici, u picku materinu...
Dobro san reka, veći makijavelisti i od samog Nicola...
Zgazili bi sve, prodali mater, drukali sve bližnje, jer jebat ga, cilj opravdava sredstvo...
A Malešu se i dalje nabija na nos poštena borba protiv malignih struktura HNS-a, dok se Zdravkecova nepoštena borba protiv drugih malignih struktura slavi ka da je Ivana Orleanska ujahala na barikade slobode...
Mamić kriminalac i lopovcina, te mu etikete ostaju do kraja života...
A nek dokaze da su i vrhovni suci takvi, daj Boze...
Al do tad su nevini, dok ne budu pravomoćno osuđeni...
Ili ste tolike licemjercine, pa je ‘presumpcija nevinosti’ vridila samo za Saurona, a sad kad vise nemate taj argument, onda se na druge ne primjenjuje?
E, moji licemjeri maleni...
;)

Kad pomisliš da ne netko ne može biti jadniji i bjedniji on pokaže neku novu dimenziju jadi i bijede. 

Zanimljivo kako je ta izdrkotina pričala, koja se svojedobno hvalila kako je Skupštinar Dinama (nerijetko znala hvatati samog sebe u lažima, sjetimo se priče oko lože Poljuda) nakon nepravomoćne presude braći da bez obzira kakva pravomoćna presuda bila "nemaju više kaj raditi u Dinamu". Vrlo brzo nakon toga mijenja se priča i počinje se trubiti da oni nisu pravomoćno osuđeni, spominje se presumpcija nevinosti. I isto tako kaže:"ak osude pravomoćno, obojica moraju u prdekanu i to je to" (očito je bio siguran da će gazda kupiti tu pravomoćnu presudu, ali nije prošlo iako je pokušao). Nakon pravomoćne presude eto vuče se paralela s Gotovinom.  :blj :blj :blj :blj

Smeće bez obraza, smrad i šljam. Više vrijede govno na cesti od njega...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 9:15

Zeko i Svetina stisli gas do daske i idu ka kamikaze na brodove logike i morala...
Užas...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 9:17

Roland Deschain wrote:Jučer show u Glasgowu. Za vrijeme utakmice i nakon. Igrač Rangersa optužio Slavijinog da ga je rasistički vrijeđao. Rangersi dva crvena, za onaj na golmanu Slavije treba zatvor. Poslije tuča u tunelu, pa nisu puštali igrače Slavije van sa stadiona. Policija dolazila. Kad is crnac i ne ide te, samo kažeš da te netko rasno vrijeđao i mila majka.
Baš minje drago da ih je Slavija izbacila iako u Rangersima ima naših i Gerrard je trener.
Vidija san da je bilo ka neko koškanje, al se prekinija prijenos...
Šteta da Nisan vidija...
A crnci i rasizam, užas...
Uništili su sport sa tim snowflake gluparijama...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 9:21

Europa League 20/21 - Page 33 Downlo11

Nego ...dinamo osvetio hajduka :aw :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 9:23

Moćni Dinamo, životinja!
:D


Nego, fali mi Demo...
Volija bi sad cut njegov stav o Mamicima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest Fri 19 Mar - 9:28

Prica se da je vec duze vrijeme na hodocascu u medjugorju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 33 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum