ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europa League 20/21

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by sitting_bull 20/2/2021, 10:31

FRANK wrote:Da se razumimo nenek nije problem kao trener. Svatko ko se suprostavi Vozdu je problem
itekako je nenek bio problem.

četiri ključne utakmice za dinamo je izgubio:

- young boysi u zagrebu, nakon 1:1 u švicarskoj

- rijeka, finale kupa u puli

- rijeka, četvrtfinale kupa

- shakthar, kad je izvadio petkovića i ubacio kadziora kod 3:1 u 90 minuti

puno previše za manje od dvije godine u dinamu.

činjenica kako nije niti pokušao postaviti igru u kojoj bi olmo i majer igrali zajedno govori kako ga nije zanimalo da svoj trenerski klišej/šprancu mijenja kad ima igrače koji bi to omogućili, nego je ziheraški sastavljao momčad od igrača koje je sam doveo: dilaver, kadzior, šitum, leovac.

Ima Dinamo igrača koji mogu biti prevaga. Tu primarno mislim na Lovru Majera, koji igra odlično. Jako mi je drago zbog njega, sad igra stalno, a isto tako stalno je jedan od najboljih na terenu. Svoje nogometno znanje pokazuje u onom najvažnijem, pogocima i asistencijama, ali i kompletnom svojom izvedbom. Majer ima kvalitetu postati veliki igrač. Njemu je samo trebala minutaža, igra. Presretan sam što je sad ima i što je pokazao kakav je nogometni majstor. Zaslužio je to, tu minutažu, udarnu postavu. Znate što mi je žao? Htio sam s njim igrati u momčadi Dinama mnogo više nego što sam igrao. Da smo igrali skupa, možda bi Dinamo napravio još veće stvari nego što je napravio." (dani olmo)


eto kako je olmo ocijenio tretman koji je majer imao kod neneka.
pametnome dosta.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/2/2021, 12:41

Zasto tako detaljno ne razradite poraze mlađeg daltona iz proslih mandata

Hmm mozda zato sto je to ruka sto vas placa,a mozda zato sto kad bi se poceli nabrajati porazi nikada ne bi bilo kraja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/2/2021, 12:44

Europa League 20/21 - Page 26 Images13

Bliži se dan kada ce bracu osuditi ,pitam se gdje ce onda placenici nestati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Zeko 20/2/2021, 12:56

To je to kad igrači znaju više nego što je znao njihov trener ... Da vidiš kak' bi oni kod Zokija obojica igrali, samo treba znati ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by sitting_bull 20/2/2021, 14:34

Beef Supreme wrote:Zasto tako detaljno ne razradite poraze mlađeg daltona iz proslih mandata

Hmm mozda zato sto je to ruka sto vas placa,a mozda zato sto kad bi se poceli nabrajati porazi nikada ne bi bilo kraja
razradi ti pa pokaži s koliko argumenata raspolažeš.

napominjem kako u ovoj razradi uopće nisam spomenuo desetke negledljivih utakmica u 1.hnl koje je dinamo pobijedio, a dogodile su se u manje od ovih dvije godine.

nenek je loša kopija guardiole koji kupuje igrače koje treba za svoju šprancu, za razliku i od keka i od zorana mamića koji su od raspoloživih igrača posložili ekipe koje igraju i postižu rezultat.

uostalom pogledaj kako igra osijek.
igra na čekanje protivničku grešku, ili isključenje i onda se čuva rezultat.
ista špranca kao i one negledkjive utakmice dinama.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by sitting_bull 20/2/2021, 14:37

Zeko wrote:To je to kad igrači znaju više nego što je znao njihov trener ... Da vidiš kak' bi oni kod Zokija obojica igrali, samo treba znati ...
koliko su tek zakinuti navijači što nisu imali priliku gledati ih zajedno.

za hrvatske prilike to je kao da imaš messija i neymara u momčadi i onda igra samo jedan, a drugi je na klupi, ili na tribini.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK 20/2/2021, 14:43

sitting_bull wrote:
Zeko wrote:To je to kad igrači znaju više nego što je znao njihov trener ... Da vidiš kak' bi oni kod Zokija obojica igrali, samo treba znati ...
koliko su tek zakinuti navijači što nisu imali priliku gledati ih zajedno.

za hrvatske prilike to je kao da imaš messija i neymara u momčadi i onda igra samo jedan, a drugi je na klupi, ili na tribini.
A inace navijaci dolaze na maksimir???
Osim par stotina Orki

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by sitting_bull 20/2/2021, 14:59

FRANK wrote:
sitting_bull wrote:
Zeko wrote:To je to kad igrači znaju više nego što je znao njihov trener ... Da vidiš kak' bi oni kod Zokija obojica igrali, samo treba znati ...
koliko su tek zakinuti navijači što nisu imali priliku gledati ih zajedno.

za hrvatske prilike to je kao da imaš messija i neymara u momčadi i onda igra samo jedan, a drugi je na klupi, ili na tribini.
A inace navijaci dolaze na maksimir???
Osim par stotina Orki
idiot.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/2/2021, 15:00

FRANK wrote:
sitting_bull wrote:
Zeko wrote:To je to kad igrači znaju više nego što je znao njihov trener ... Da vidiš kak' bi oni kod Zokija obojica igrali, samo treba znati ...
koliko su tek zakinuti navijači što nisu imali priliku gledati ih zajedno.

za hrvatske prilike to je kao da imaš messija i neymara u momčadi i onda igra samo jedan, a drugi je na klupi, ili na tribini.
A inace navijaci dolaze na maksimir???
Osim par stotina Orki
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK 20/2/2021, 15:04

Beef Supreme wrote:
FRANK wrote:
sitting_bull wrote:
Zeko wrote:To je to kad igrači znaju više nego što je znao njihov trener ... Da vidiš kak' bi oni kod Zokija obojica igrali, samo treba znati ...
koliko su tek zakinuti navijači što nisu imali priliku gledati ih zajedno.

za hrvatske prilike to je kao da imaš messija i neymara u momčadi i onda igra samo jedan, a drugi je na klupi, ili na tribini.
A inace navijaci dolaze na maksimir???
Osim par stotina Orki

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK 20/2/2021, 15:07

sitting_bull wrote:
FRANK wrote:
sitting_bull wrote:
Zeko wrote:To je to kad igrači znaju više nego što je znao njihov trener ... Da vidiš kak' bi oni kod Zokija obojica igrali, samo treba znati ...
koliko su tek zakinuti navijači što nisu imali priliku gledati ih zajedno.

za hrvatske prilike to je kao da imaš messija i neymara u momčadi i onda igra samo jedan, a drugi je na klupi, ili na tribini.
A inace navijaci dolaze na maksimir???
Osim par stotina Orki
idiot.
De bogati evo zajebi koronu pusacu kurca zajebi epidemiju
Pa torcida nas u maksimiru sto posto nadmasi.
Dodje ih 3 000 a nasih tj mamicevih 300.
Sjecam se ja i punog maksimira.
Ajde sad prospi koji spin ali prvo uhvati telefon i po savjet u medjugorje jer ti ionako neznas sam smisliti.
A i vokabular se vidi iz cije je skole izasao.
Posto dostojanstvi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by sitting_bull 20/2/2021, 15:15

FRANK wrote:
sitting_bull wrote:
FRANK wrote:
sitting_bull wrote:
koliko su tek zakinuti navijači što nisu imali priliku gledati ih zajedno.

za hrvatske prilike to je kao da imaš messija i neymara u momčadi i onda igra samo jedan, a drugi je na klupi, ili na tribini.
A inace navijaci dolaze na maksimir???
Osim par stotina Orki
idiot.
De bogati evo zajebi koronu pusacu kurca zajebi epidemiju
Pa torcida nas u maksimiru sto posto nadmasi.
Dodje ih 3 000 a nasih tj mamicevih 300.
Sjecam se ja i punog maksimira.
Ajde sad prospi koji spin ali prvo uhvati telefon i po savjet u medjugorje jer ti ionako neznas sam smisliti.
A i vokabular se vidi iz cije je skole izasao.
Posto dostojanstvi
de bogati zajebi patološku mržnju prema mamiću na koju su te naveli tovarska piskarala što već 15 godina kroz sve medije (znači većina) pljuju i stigmatiziraju dinamo, ali to rade smišljeno i perfidno preko napada na mimiće, jer znaju da dinamo otvoreno ne smiju napadati, i počni misliti svojom glavom.

razvidno je kako nisi glup, ali je isto i razvidno kako si zatucan i kad si nešto uklešeš u kameni mozak onda ne odstupaš.

15 godina se kroz medije nastoji svima ogaditi dinamo i ti si to popušio.
jebi se.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK 20/2/2021, 15:18

sitting_bull wrote:
FRANK wrote:
sitting_bull wrote:
FRANK wrote:
A inace navijaci dolaze na maksimir???
Osim par stotina Orki
idiot.
De bogati evo zajebi koronu pusacu kurca zajebi epidemiju
Pa torcida nas u maksimiru sto posto nadmasi.
Dodje ih 3 000 a nasih tj mamicevih 300.
Sjecam se ja i punog maksimira.
Ajde sad prospi koji spin ali prvo uhvati telefon i po savjet u medjugorje jer ti ionako neznas sam smisliti.
A i vokabular se vidi iz cije je skole izasao.
Posto dostojanstvi
de bogati zajebi patološku mržnju prema mamiću na koju su te naveli tovarska piskarala što već 15 godina kroz sve medije (znači većina) pljuju i stigmatiziraju dinamo, ali to rade smišljeno i perfidno preko napada na mimiće, jer znaju da dinamo otvoreno ne smiju napadati, i počni misliti svojom glavom.

razvidno je kako nisi glup, ali je isto i razvidno kako si zatucan i kad si nešto uklešeš u kameni mozak onda ne odstupaš.

15 godina se kroz medije nastoji svima ogaditi dinamo i ti si to popušio.
jebi se.
Gledaj stari boli mene kurac za hajduk i torcidu.
Zelio bih istina da opet bude hajduk konkurent broj 1.
Mamic je ratni profiter mamic je zlo kad je nevin sto je pobjegwo kao zadnja picka u BIH.
znaci Kriv je.
Lik koristi svetinju za vlastiti dobitak.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by sitting_bull 20/2/2021, 16:03

FRANK wrote:
Gledaj stari boli mene kurac za hajduk i torcidu.
Zelio bih istina da opet bude hajduk konkurent broj 1.
Mamic je ratni profiter mamic je zlo kad je nevin sto je pobjegwo kao zadnja picka u BIH.
znaci Kriv je.
Lik koristi svetinju za vlastiti dobitak.
nema ovo veze sa torcidom, nego sa nakupinom piskarala koja koristi moć medija kako bi izravno napakostili mamiću nakon što je mamić zavrnuo špinu i piskaralima prestao plaćati putovanja, hotele i dnevnice za gostujuće utakmice dinama.
to se nekako poklopilo i sa rezultatskim uzletom dinama i potonućem hajduka pa je sve dobilo i navijačku pozadinu.

ratni profiter, veliš?
 mamić je ušao u dinamo kad je klub bio pred bankrotom i koristeći rupe u propisima i zakonima izvukao dinamo iz govana. to su poznate činjenice.
druga su stvar medijski napisi kojima se kriminaliziralo svaki potez uprave dinama, posebice zdravka mamića koji je bio medijski najviše eksponiran pa time od nakupina piskarala i najviše eksploatiran.

kakv je dinamo 15 godina poslije?
upropašten?
u dugovima?
bez sportskih rezultata?

ništa od toga.
dinamo je izvrsno posložen klub s vrhunskom školom nogometa i s prihodima iz kojih sam sve financira na nivou o kojem svi ostali u hrvatskoj mogu samo sanjati.

kako mamiću nisu mogli nauditi piskaranjem po medijima izmišljen je zakon o športu pisan isključivo tako da dorh i uskok mogu preko sportske inspekcije ući u dinamo i napraviti sranje.
i opet ćorak.
namješteno suđenje, tendenciozni suci i postupak vođen izvan svih pravila za pošteno suđenje doveli su do onoga što se i željelo: prvostupanjske presude po kojoj bi do pravomoćnosti zdravko mamić trebao sjediti u zatvoru, bez obzira hoće li presuda biti konačna, promijenjena, ili ukinuta.
dakle, htjelo se fizički izolirati zdravka mamića i onemogućiti ga da radi posao za dinamo.
samo bi ekstremna budala pristala u takvoj namještenoj igri otići u zatvor za nedokazana djela, nedokazane malverzacije i nedokazano otuđivanje novaca.
medijski je stvorena slika u koju i ti vjeruješ kako je to izbjegavanje sjedenja u zatvoru nekakva potvrda krivnje, a tijek procesa potvrđuje koliko je mamić bio u pravu kad je izbjegao sjedenje u zatvoru jer već više od dvije godine nema odgovora na žalbu. sjećaš se kako je branimir glavaš sjedio u bosni u zatvoru, a presuda je na kraju ukinuta i postupak se ponavlja?

lik vlastiti dobitak ostvaruje zahvaljujući svojim meneđerskim sposobnostima jer prodaje igrače dinama za nevjerojatne iznose ako se gledaju transferi igrača iz hrvatske.
ako si pratio čak je izbjegnut i sukob interesa jer je provizija koju je uzimao bila pokrivena zakonitim ugovorima i radnjama. to što se izvodilo na suđenju nema blage veze sa poštenim suđenjem i poštivanjem pravosudnih procedura (najbolje mi je bilo kad je sudac u osijeku zabranio mamiću pristup u sudnicu u kojoj se mamiću sudilo!).

uostalom, pričekajmo prvo odluku na žalbu pa onda i vjerojatni završetak na europskom sudu pravde pa ćemo saznati što je hrvatsko pravosuđe i tužiteljstvo sve radilo u ovom procesu.
dok presuda ne bude konačna nitko nije kriv.
pitaj anemičnog briselskog sociopata.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/2/2021, 20:21

Boze dragi, ne znam jesu li tatticari ili sektasi vece zlo

Napalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK 20/2/2021, 20:23

Beef Supreme wrote:Boze dragi, ne znam jesu li tatticari ili sektasi vece zlo

Napalm
:rofl:rofl:rofl

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Guest 20/2/2021, 21:36

najveće zlo svijeta su židovi. od njih sve bolesti su krenule
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK 20/2/2021, 21:41

karlitovnačin wrote:najveće zlo svijeta su židovi. od njih sve bolesti su krenule
U Auswitzu se nije dogodilo zlo. Tamo se zlo unistavalo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by sitting_bull 21/2/2021, 00:39

Beef Supreme wrote:Boze dragi, ne znam jesu li tatticari ili sektasi vece zlo

Napalm
kad odrasteš znati ćeš.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by FRANK 21/2/2021, 00:54

ONO Stephena Kinga se objavilo u priopcenju iz Medjuzemlja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by bafalo 21/2/2021, 16:58

FRANK wrote:
karlitovnačin wrote:najveće zlo svijeta su židovi. od njih sve bolesti su krenule
U Auswitzu se nije dogodilo zlo. Tamo se zlo unistavalo
ima nečeg u ovom

_________________
Europa League 20/21 - Page 26 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Europa League 20/21 - Page 26 Empty Re: Europa League 20/21

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum