ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima li kraja politickom preseravanju ?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by river_jude Thu 27 Aug - 23:00

Kakvi jebeni liberalni puritanci, lik je svakak zasluzil privođenje, bilo da su ga svladali pendrekom, šokerom il pepper sprayom, ne sa 7 metaka u leđa pred troje djece.

river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by Guest Thu 27 Aug - 23:03

Upravo tu cinjenicu bi kriminalac iskoristio ..zbir je aparat sustava ..njihovo nije da misli ,bude empatican..njegovo je da djeluje

Osim toga sto bi postigao s jednim metkom ? Ovom bi skocio adrenalin ..i sa potencijalnom pljucon bi tek nastao pokolj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by river_jude Thu 27 Aug - 23:08

Kakvom pljucom, ima potkosulju i kratke hlace, vidi se da nije naoruzan. Za auto ne znaju, 2 su, trebali su ga savladati prije ulaska u auto.
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by river_jude Thu 27 Aug - 23:09

Jebeno su djelovali
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by Guest Thu 27 Aug - 23:15

Rivere, ja ne volin pandure...
Dapače, preziren ih...
Al u Americi ih se ubije na stotine svake godine, pogotovo kad zaustave nekog u autu...
Nisu oni bezveze trigger happy...
Jebat ga, ima i tu kompleksaša koji obuku uniformu i misle da su mali bogovi...
Al uglavnom nose glavu u torbu, posebno u ovakvim situacijama...
Btw. ovaj šta je dobija metke u leđa je ima nož ispod sica...
Ka šta mladi Paulo kaže, lik ima slusat šta mu govore, a ne Nastavit hodat prema potencijalnom oružju...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by scorpion Thu 27 Aug - 23:17

Dybala wrote:Prometna policija te tamo moze upucati ako ruke nisu na volanu kad ti kazu da to napravis.

S obzirom na stopu kriminala tamo, "postupak" nije van pameti .

Svi vi liberalni puritanci uzmite znacku i odite u ghetto pa mi onda pricajte o savrsenom svijetu
Ne isplati se raspravljat sa liberalnim maloumnim retardima. Šta oni znaju o tome da svaki drugi kmica ima pištolj i da mu je pucat na policiju ko meni dobar dan. Siguno policajac treba pustit da ovaj prvi zapuca :roflrofl  Takav zakon je kod nas i to je "van pameti".

Američka policija ima odlične metode. Slušaj šta ti govori i neće bit problema.

_________________
Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by Guest Thu 27 Aug - 23:19

Američka policija je retardirana ka i američki narod...
Al ovaj lik sa 7 metaka u leđima je još retardiraniji od navedenih...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by scorpion Thu 27 Aug - 23:20

A ovaj što je napunjen olovom je sigurno neki uzorni građanin i uopće nema podeblji dosje u policiji. Sasvim sam siguran da je bio anđelak.

_________________
Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by river_jude Thu 27 Aug - 23:32

river_jude wrote:Kakvom pljucom, ima potkosulju i kratke hlace, vidi se da nije naoruzan. Za auto ne znaju, 2 su, trebali su ga savladati prije ulaska u auto.
Kaj fali ovom scenariju? Navel sam i sredstva prisile.
I nema posljedica.
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by scorpion Thu 27 Aug - 23:45

Nisu oni ništa trebali. Ako su mu rekli da stane, onda neka stane i nek se ne pravi pametan. Radi ono što ti policajac kaže i neće bit problema.

_________________
Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by FRANK Fri 28 Aug - 0:53

Ma i ovde u costa rici su te crncuge ajme meni.
Triba to nazad u lance

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by FRANK Fri 28 Aug - 0:57

Sve je ljudi moji ovo samo nastavak najveceg poraza u povijesti covjecanstva.
Od 1945 na ovom svijetu nista nevalja.
Sad velemozna gospodo uzivajte u svom demokratskom svijetu.
Sad se zamislite i upitajte u kakvom smo trebali svijetu zivjeti da je On ostao
Savrseno idilicno drustvo.
Sad zamislite kako nam je moglo biti lijepo. Djeca bezbrizno idu u skolu zene bez straha setaju.
Nasilja mafije bandi imigranata nigdje.
Svijet bi bio takav da je pobjedila ideja nacionalsocijalizma

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by scorpion Fri 28 Aug - 2:41

FRANK wrote:Sve je ljudi moji ovo samo nastavak najveceg poraza u povijesti covjecanstva.
Od 1945 na ovom svijetu nista nevalja.
Sad velemozna gospodo uzivajte u svom demokratskom svijetu.
Sad se zamislite i upitajte u kakvom smo trebali svijetu zivjeti da je On ostao
Savrseno idilicno drustvo.
Sad zamislite kako nam je moglo biti lijepo. Djeca bezbrizno idu u skolu zene bez straha setaju.
Nasilja mafije bandi imigranata nigdje.
Svijet bi bio takav da je pobjedila ideja nacionalsocijalizma
Kome pišeš? Misliš da to neko kuži?

_________________
Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by kic Fri 28 Aug - 7:58


evo ipak će se igrati, skužili su da ako neće bacat loptu u malu mrežicu i oko nje 3h, dotok love će isto prestati - čuda li!

policija, je nevoljeni autoritet, teško je uopće pomisliti ima li išta privlačno kod njih, ali uopće u tome nije stvar, i upravo u tome se krije zrelost, odraslost i prihvaćanje nužne realnosti svijeta: svijet je pun opasnosti i rijetko tko dragovoljno ulazi u konfliktne situacije, a njima je to posao! i to bi trebalo znati cijeniti na kraju krajeva, kad se dvoji ljudi posvađa na cesti svi izbjegavaju i strah ih je, a kamo li gore situacije, jbg policija je nužna..  ne moraju nam sve stvari biti zgodne, uljepšane i kao iz reklame, ako ti policija kaže: ni korak više, onda jebat mu mater stani, a na sudu se brani poslije - that's the idea!

općenito se urušava autoritet dugi niz godinan na zapadu, odem na plažu s kolegom i njegova djeca ga vrijeđaju ispred mene, ja se krstim, da mene moj mulac od 10g ide ponižavat išao bi prvo malo radit u vinograd mjesec-dva, pa bi onda tek malo sjeli i popričali.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by Guest Fri 28 Aug - 19:37

Eo le flopp hames i kawhi se zalazu za kraj sezone 

Zanima me bi li onda prihvatili da im se ne isplati postotak ugovora u razini postotka neodigranih utakmica,da im sponzori skresu ugovore jer ne odradjuju svoj dio posla..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by bafalo Sat 29 Aug - 1:41

ja crnce vidim samo na televiziji i po ljeti tako da me ne diraju ali da živim tamo vjerojatno bi ih prezirao i izbjegavao kao i cigane

_________________
Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by bafalo Sat 29 Aug - 1:52

FRANK wrote:Sve je ljudi moji ovo samo nastavak najveceg poraza u povijesti covjecanstva.
Od 1945 na ovom svijetu nista nevalja.
Sad velemozna gospodo uzivajte u svom demokratskom svijetu.
Sad se zamislite i upitajte u kakvom smo trebali svijetu zivjeti da je On ostao
Savrseno idilicno drustvo.
Sad zamislite kako nam je moglo biti lijepo. Djeca bezbrizno idu u skolu zene bez straha setaju.
Nasilja mafije bandi imigranata nigdje.
Svijet bi bio takav da je pobjedila ideja nacionalsocijalizma

najveće zlo je amerika onog momenta kad su prihvatili židove sve je otišlo u kurac. crnci kmeče da bijelci imaju većinu kao većina a židova kojih je deset puta manje od njih imaju 500% više utjecaja u politici. čak i taj nba imaš michael jorrdana kao jedinog  crnog vlasnika i brdo židova a oni veze nemaju sa sportom. pa onda holiwood i industrije zabave milijon židova tamo sve rodbinske veze bandićev holding je kurac za njih a crnac mora pušit ispod stola da se probije

u americi su bijeli točno gdje trebaju bit, crnci i latinosi su ispod crte a židovi su privilegirani

_________________
Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Ima li kraja politickom preseravanju ? - Page 2 Empty Re: Ima li kraja politickom preseravanju ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum