ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusija bez osobne velicine i autenticnosti.......

Go down

Diskusija bez osobne velicine i autenticnosti....... Empty Diskusija bez osobne velicine i autenticnosti.......

Post by Michael1 10/5/2014, 12:36

Spitzenduell ohne Spitzen     Diskusija bez osobne velicine i autenticnosti....... Image
"Die Krise in der Ukraine, die Brüsseler Bürokratie, Chlorhühnchen aus den USA: Beim ersten TV-Duell zweier Spitzenkandidaten für die Europawahl stimmen der Konservative Juncker und der Sozialdemokrat Schulz in wichtigen Punkten überein. Sie streiten dann auch über ein Thema, in dem sie eigentlich einer Meinung sind. "
Gornji tekst u hrvatskom prijevodu glasi:
"Kriza u Ukraini, Brüsselska birokracija, klorirana kokos iz Amerike: U prvom TV-duelu dvojice kandidata za EU- izbore,  konzervativni Juncker i socijaldemokrat Schulz u glavnim tockama zastupaju isto misljenje. Oni se cak svadjaju i o onim temama, u kojim imaju isto misljenje.  " 

Gledao sam ovu dvoboj-diskusiju kandidata za predsjednika EU-komisije, socijalistickog predstavnika M. Schulza i predstavnika tzv. narodnih stranki, J. C. Junckera, i bio sam potpuno razocaran uniformnim nastupom obojice kandidata...
Vrlo lose, da ne moze biti losije. Obojica zastupaju pa skoro iste stavove, ali za nijansu mi je Schulz socijalniji, pa ima vise osjecaja za radnika i pravednu raspodjelu dobara, od Junckera, koji stvarno nije niti u jednoj tocci zadovoljio svoje potencijalne birace.
Koga birate vi u Hrvatskoj?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Diskusija bez osobne velicine i autenticnosti....... Empty Re: Diskusija bez osobne velicine i autenticnosti.......

Post by Michael1 10/5/2014, 12:42

Mogu li ovi ljudi promjenuti EU-?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum