ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbogom, Kreg

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 11:26

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Uhh, taj me rušio par puta, antipatičan lik.
Ali o mrtvima sve najbolje. Srce valjda..
jel ti krapac predavao
Je. On je bio ok. Ovaj konj. I to neki nebitan predmet , sociologija mislim. Znaš ono kada ne predaješ ništa a želiš biti važan pa rušiš bezveze. Kao teško je...a predmet debilana.
znam vrlo dobro, jer mi je krapac uz berislava pavišića bio ponajbolji predavač... ajde jedino je moj željko horvatić bio zanimljiviji jer je uvijek imao neke lude usporedbe

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 11:27

A stigao jednom konj poslje za stol na cvjetnom, skupljao neke popise za gradonačelnika mislim.
Veli može potpis, ja rekoh - ni slučajno zbog onog bezveznog rušenja!
On nešto prumumljao u bradu - a je, pa je to tako strašno bilo, ma nemoj...nešto drčno..i ode.
Baš bio antipatičan. Al žao mi isto svakog tko umre..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 11:29

za ovog lopinu sam saznao 2003 kad sam bio na seminaru pa smo sjedili u kantini i onda je baš pokojni krapac komentirao kako opet komunistička bagra preuzima pravni fakultet... vjerujem da si znala i miličića... to je tečka komunjarčina bila... predavao je teoriju prava i države mjs

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 11:31

kaya wrote:A stigao jednom konj poslje za stol na cvjetnom, skupljao neke popise za gradonačelnika mislim.
Veli može potpis, ja rekoh - ni slučajno zbog onog bezveznog rušenja!
On nešto prumumljao u bradu - a je, pa je to tako strašno bilo, ma nemoj...nešto drčno..i ode.
Baš bio antipatičan. Al žao mi isto svakog tko umre..
meni baš i nije, ali dobro ne mremo svi isto...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 11:31

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Uhh, taj me rušio par puta, antipatičan lik.
Ali o mrtvima sve najbolje. Srce valjda..
jel ti krapac predavao
Je. On je bio ok. Ovaj konj. I to neki nebitan predmet , sociologija mislim. Znaš ono kada ne predaješ ništa a želiš biti važan pa rušiš bezveze. Kao teško je...a predmet debilana.
znam vrlo dobro, jer mi je krapac uz berislava pavišića bio ponajbolji predavač... ajde jedino je moj željko horvatić bio zanimljiviji jer je uvijek imao neke lude usporedbe
Aha, baš tako. Taj krapac se trudio i on je bio svima super. A ovaj bi stigao na usmeni samo, niš korist i porušio eto tako, da se vidi da je on profe - sor . Baš niš korist.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 11:34

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:A stigao jednom konj poslje za stol na cvjetnom, skupljao neke popise za gradonačelnika mislim.
Veli može potpis, ja rekoh - ni slučajno zbog onog bezveznog rušenja!
On nešto prumumljao u bradu - a je, pa je to tako strašno bilo, ma nemoj...nešto drčno..i ode.
Baš bio antipatičan. Al žao mi isto svakog tko umre..
meni baš i nije, ali dobro ne mremo svi isto...
😀. A dobro, ja sam valjda tankoćutnija
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 11:38

ovaj je bio vjerojatno u rangu medvedovića... njemu sam morao ići na pravni odgovarat, jebeno ustavno... ono repetitorij od 2 puta po 30 stranica al njemu nikad dosta, odgovoriš od riječi do riječi i on veli slabo je to

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 11:41

michaellcmacha wrote:za ovog lopinu sam saznao 2003 kad sam bio na seminaru pa smo sjedili u kantini i onda je baš pokojni krapac komentirao kako opet komunistička bagra preuzima pravni fakultet... vjerujem da si znala i miličića... to je tečka komunjarčina bila... predavao je teoriju prava i države mjs
Njega se ne mogu sjetiti, mislim da sam na tome bila kod onog ludog što mu je žena bila slikarica , sa f se nekako prezivao , flegar...tako nekako..flego..
Sjetila se..kurtović


Last edited by kaya on 8/15/2020, 11:43; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 11:41

sad baš kad se sjetim kak se lova zarađivala... on pak oće nije ni bio sa katedre ustavnog nego upravnog, ali jbg ode k nama odradi tih par sati i zaradi finu lovicu... i usput nas zajebava

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 11:42

ma on vama na faksu je predavao upravno a ne ustavno... nama je onako usput predavao ustavno

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 11:44

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:za ovog lopinu sam saznao 2003 kad sam bio na seminaru pa smo sjedili u kantini i onda je baš pokojni krapac komentirao kako opet komunistička bagra preuzima pravni fakultet... vjerujem da si znala i miličića... to je tečka komunjarčina bila... predavao je teoriju prava i države mjs
Njega se ne mogu sjetiti, mislim da sam na tome bila kod onog ludog što mu je žena bila slikarica , sa f se nekako prezivao , flegar...tako nekako..flego..
Sjetila se..kurtović
miličić i metelko kak se ne sjećaš njih dvojice... :)) jedan drugom su žene krali i svašta nešto...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 11:45

michaellcmacha wrote:ma on vama na faksu je predavao upravno a ne ustavno... nama je onako usput predavao ustavno
A horvatić onako sa sijedom bradom jelda.. a taj je baš bio institucija. Za razliku od ovog debila krega...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 11:47

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:ma on vama na faksu je predavao upravno a ne ustavno... nama je onako usput predavao ustavno
A horvatić onako sa sijedom bradom jelda.. a taj je baš bio institucija. Za razliku od ovog debila krega...
on mi je bio najdraži profesor, a i bio je na ekshumaciji moje tete... za moj pojam vrhunski kriminolog
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 11:52

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:za ovog lopinu sam saznao 2003 kad sam bio na seminaru pa smo sjedili u kantini i onda je baš pokojni krapac komentirao kako opet komunistička bagra preuzima pravni fakultet... vjerujem da si znala i miličića... to je tečka komunjarčina bila... predavao je teoriju prava i države mjs
Njega se ne mogu sjetiti, mislim da sam na tome bila kod onog ludog što mu je žena bila slikarica , sa f se nekako prezivao , flegar...tako nekako..flego..
Sjetila se..kurtović
miličić i metelko kak se ne sjećaš njih dvojice... :)) jedan drugom su žene krali i svašta nešto...
Miličić daaa, on mi je bio veza, i preko veze mi dodatna pitanja postavljao 😀.
Veli moj tata viš kak sam ti sredio a ja kažem pa ti si lud ovaj me još više nego druge ispitivao.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 11:56

Pobrkala sam ja teorija države i prava i povijest države i prava..ahh, davno bilo😀.
A horvatić je knjige pisao iz kaznenog.
On je baš ono...institucija.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by Guest 8/15/2020, 12:03

Bitno je da je RIP tema, a popljuvaste čovjekov život. Možda se ipak negdje unutar sebe stidite koliko ste negativni, tračibabe.



Moja iskustva su posve suprotna od svega što ste napisali. 
Hvala mu do neba za sve dobro što je napravio za meni drage osobe. 
Nek mu je laka zemlja. Počivao u miru, profesore i ljudino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 12:05

E jel se sjećaš, ne znam jesi ti to morao , one babe gluhe iz rimskog.
Ta je bila gluha napola, onda su svi šaptali latinski ono nešto bezveze jer ne znaju, a nju bilo sram reći da ne čuje, i onda da 2 kao čula je ali nije baš najbolje. 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 12:07

eto emeritus horvatić je umro 2016, inače vrhunski stručnjak kaznenog prava sa vjerojatno najvećim iskustvom u zadnjih 100 godina na ovim prostorima bio je dekan po stručnosti na dva fakulteta cjenjen u svijetu prava čak i u srbiji... :), ali pazi apsurda ispod teksta o njegovoj smrti ni jednog komentara, za razliku o kregaru gdje se polomiše odat počast lopovu...cccc

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 12:08

kaya wrote:E jel se sjećaš, ne znam jesi ti to morao , one babe gluhe iz rimskog.
Ta je bila gluha napola, onda su svi šaptali latinski ono nešto bezveze jer ne znaju, a nju bilo sram reći da ne čuje, i onda da 2 kao čula je ali nije baš najbolje. 😀
nisam ja na kriminalistici imao rimsko... tko bi onda završio kriminalistiku da smo i to imali... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by michaellcmacha 8/15/2020, 12:09

ali smo znali kroz kontakte sa ekipom sa pravnog svačeg se naslušati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by kaya 8/15/2020, 12:11

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:E jel se sjećaš, ne znam jesi ti to morao , one babe gluhe iz rimskog.
Ta je bila gluha napola, onda su svi šaptali latinski ono nešto bezveze jer ne znaju, a nju bilo sram reći da ne čuje, i onda da 2 kao čula je ali nije baš najbolje. 😀
nisam ja na kriminalistici imao rimsko... tko bi onda završio kriminalistiku da smo i to imali... :)))
Mogli ste, kod gluhe bi prošli svi 😀.
Nikad lakša dvojka.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zbogom, Kreg - Page 2 Empty Re: Zbogom, Kreg

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum