ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Go down

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone Empty Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Post by RayMabus 7/8/2020, 16:09

Od pola miljona do miljon a negdi procjene oko 850 tisuća radnih mjesta

https://www.novosti.rs/planeta/svet/907718/ekonomska-situacija-italiji-bice-otkaza-zbog-korone
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone Empty Re: Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Post by dijagram 7/8/2020, 18:19

A ništa, eto nam radne snage koja nedostaje.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone Empty Re: Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Post by darth_vader 7/8/2020, 18:20

dijagram wrote:A ništa, eto nam radne snage koja nedostaje.

Srećom pa su Talijani vrući za rad skoro ka i mi...  cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone Empty Re: Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Post by dijagram 7/8/2020, 18:26

jasambrend wrote:
dijagram wrote:A ništa, eto nam radne snage koja nedostaje.

Srećom pa su Talijani vrući za rad skoro ka i mi...  cheers
Misliš da ne vide klimu koju stvaraju plenki i pupi, nahrupit će  k nama i trgati se za dobre plaće.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone Empty Re: Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Post by darth_vader 7/8/2020, 18:35

Nije, nego me malo strah da Yoda nikako neće doći na red za sinekuricu sad... prvo su po redu išli "branitelji" pa njihova djeca, manjine, a sad još i Talijani koje ćemo zbog kvota morati primiti, sve već riješeno s Michelom... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone Empty Re: Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Post by dijagram 7/8/2020, 18:40

jasambrend wrote:Nije, nego me malo strah da Yoda nikako neće doći na red za sinekuricu sad... prvo su po redu išli "branitelji" pa njihova djeca, manjine, a sad još i Talijani koje ćemo zbog kvota morati primiti, sve već riješeno s Michelom... :)
A onda će i migranti, stvarno gadno, nikako se uposliti na dobru poziciju. Uzgred, nema ga nešto, valjda je ok. Trenira.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone Empty Re: Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Post by darth_vader 7/8/2020, 18:43

Radi čovik od-do, a ne k'o neki... na forumu stalno... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veliki val otkaza u Italiji zbog korone Empty Re: Veliki val otkaza u Italiji zbog korone

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum