ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Go down

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Empty Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Post by vuksadinare 6/8/2020, 10:19

http://www.vecernji.hr/premium/hoce-li-nam-srbi-oprostiti-sto-su-nas-tukli-1422041
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Empty Re: Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Post by michaellcmacha 6/8/2020, 12:29

veli meni neka četnikuša, da nije u redu što smo napdali vojnike jna i tako to a ja ju pitam pa dobro a što smo trebali napraviti... a ona mrtva ozbiljna... trebali ste leći ispred tenkova .... :).... to je taj mentalni sklop... tu na forumu ga očituje crvenkasti,,, i preočito je frustriran što upravo tako nije bilo... da oni bez muke i žrtve ostvare svoje nakaradno monstruozne ciljeve...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Empty Re: Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Post by pizzon 6/8/2020, 12:58

Oprostili smo vam ndh i logore smrti.
za oluju, tesko

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Empty Re: Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Post by danni1 6/8/2020, 13:13

pizzon wrote:Oprostili smo vam ndh i logore smrti.
za oluju, tesko
Nema veze.

Mi vama opraštamo i jasenovac i oluju.

Stalno s vama posla al...jbga sve za komšije.

_________________
Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Empty Re: Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Post by crvenkasti 6/8/2020, 13:14

michaellcmacha wrote:veli meni neka četnikuša, da nije u redu što smo napdali vojnike jna i tako to a ja ju pitam pa dobro a što smo trebali napraviti... a ona mrtva ozbiljna... trebali ste leći ispred tenkova .... :).... to je taj mentalni sklop... tu na forumu ga očituje crvenkasti,,, i preočito je frustriran što upravo tako nije bilo... da oni bez muke i žrtve ostvare svoje nakaradno monstruozne ciljeve...

Ja se očitujem, a i osjećam se kao Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Empty Re: Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Post by omni 6/8/2020, 13:49

pizzon wrote:Oprostili smo vam ndh i logore smrti.
za oluju, tesko
Za Oluju ne morate, to je odradjeno besprijekorno i smjestilo vas tamo gdje spadate, Jasenovac je  bila tamna mrlja dok je Oluja svjetlo i jedna velika lekcija velikosrpskoj bagri.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Empty Re: Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Post by marcellus 6/8/2020, 14:50

pizzon wrote:Oprostili smo vam ndh i logore smrti.
za oluju, tesko

kog boli kurac kom ćete vi šta oprostit, i ko vas uopće traži da ikom išta oprostite?

jedino što se traži od vas je da se držite dalje od rh ili da bar ispunite obećanje pa pokušate "dogodine u kninu" da vam se dečki najebu majke konačno

_________________
Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli Empty Re: Hoće li nam Srbi oprostiti što su nas tukli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum