ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NK RIJEKA

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 1:30

Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:Meni je satisfakcija šta ti znaš da lažeš samog sebe, a ne mene...
Al najjača mi je floskula ‘drugi klubovi rade i napreduju’...
To mi je, ono, vrh!
<3
Ajde ne sramoti se više. Jalan si jer je i Rijeka za vas postala Space shuttle. Pitanje je dana tko će vas sljedeći prepišat. Osijek, Gorica?

Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 1:38

Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:Meni je satisfakcija šta ti znaš da lažeš samog sebe, a ne mene...
Al najjača mi je floskula ‘drugi klubovi rade i napreduju’...
To mi je, ono, vrh!
<3
:D
Rijeka radi i napreduje, kaže ze-ge birtijaš jer je tako čuo i birtiji.
Činjenica je malo drugačija. Oni ne nepreduju nego nazaduju. Volpi+autobus igrača nakon što se Miško uvukao bjeguncu u anus+Kek su ih doveli na neku razinu gdje su bili konkurenti za naslov (na kraju ga uzeli) i odigrali zapaženu ulogu u Europi. To je bilo prije nekoliko godina, a svima je jasno da su u silaznoj putanji. Prošlu sezonu su samo iskoristili loše konkurente + kup gdje su na sudački poguranac prošli Osijek i imali neviđenu sreću u finalu gdje je Dinamo 2 bija tri puta bolji od njih po prikazanoj igri i šansama koje su imali.

Iako svi danas prodaju da bi preživjeli (u HNL-u) Rijeke jedina prodaje sve što hoda i sve što prodati može. Igraju,treniraju na stadionu i popratnom sadržaju koji nije njihov i kojeg moraju plaćati, Miško posuđuje lovu i moli boga da netko preuzme/kupi klub. Pa oni imaju manju perspektivu od jedne Gorice, jedino ih može spasiti novi ulagač koji će u ovim vremenima teško naći.

No jebiga, u birtiji kažu da rade i napreduju.  lol!
Red krivih informacija, tri reda otrova. :)

Zato hajduković napreduje svakog dana u svakom pogledao.

Mi smo jučer prodali Pandura, koji je prevara od golmana, za tri milijuna eura.

Bjelanović ne bi mogao prodati ni Poljud, Dioklecijanovu palaču i zapadnu obalu za tri milijuna eura. Sprdačina od kluba, za maltešku treću ligu spremni. Ako vam nemeza igra u drugoj, onda vi morate u treću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 2:09

Roland Deschain wrote:Koliko si ti glup to nije mjerljivo. Ako oni nazaduju, gdje ste onda vi u pizdi materinoj. Svake godine su ispred vas i osvoje trofej što je za vas SF. Tkogod malo prati nogomet jasno mu je da ne možete s njima u istu rečenicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 6:36

Maggie19 wrote:
fridrih_niche wrote:Titulu ste dobili ka zahvalu šta ste pristali bit Tattin pijun...
Zato je i Miško napredova u HNS-u...
Jebat ga, molali ste, a ne krepali i prodali se za mrvice sa stola...
A ljaga ostaje zauvik...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 9:29

mobiu$ wrote:
Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:Meni je satisfakcija šta ti znaš da lažeš samog sebe, a ne mene...
Al najjača mi je floskula ‘drugi klubovi rade i napreduju’...
To mi je, ono, vrh!
<3
:D
Rijeka radi i napreduje, kaže ze-ge birtijaš jer je tako čuo i birtiji.
Činjenica je malo drugačija. Oni ne nepreduju nego nazaduju. Volpi+autobus igrača nakon što se Miško uvukao bjeguncu u anus+Kek su ih doveli na neku razinu gdje su bili konkurenti za naslov (na kraju ga uzeli) i odigrali zapaženu ulogu u Europi. To je bilo prije nekoliko godina, a svima je jasno da su u silaznoj putanji. Prošlu sezonu su samo iskoristili loše konkurente + kup gdje su na sudački poguranac prošli Osijek i imali neviđenu sreću u finalu gdje je Dinamo 2 bija tri puta bolji od njih po prikazanoj igri i šansama koje su imali.

Iako svi danas prodaju da bi preživjeli (u HNL-u) Rijeke jedina prodaje sve što hoda i sve što prodati može. Igraju,treniraju na stadionu i popratnom sadržaju koji nije njihov i kojeg moraju plaćati, Miško posuđuje lovu i moli boga da netko preuzme/kupi klub. Pa oni imaju manju perspektivu od jedne Gorice, jedino ih može spasiti novi ulagač koji će u ovim vremenima teško naći.

No jebiga, u birtiji kažu da rade i napreduju.  lol!
Red krivih informacija, tri reda otrova. :)

Zato hajduković napreduje svakog dana u svakom pogledao.

Mi smo jučer prodali Pandura, koji je prevara od golmana, za tri milijuna eura.

Bjelanović ne bi mogao prodati ni Poljud, Dioklecijanovu palaču i zapadnu obalu za tri milijuna eura. Sprdačina od kluba, za maltešku treću ligu spremni. Ako vam nemeza igra u drugoj, onda vi morate u treću.
:rofl Red otrova kažeš? 
Bjelanović, koji btw. više nije u klubu je prodao igrača s par nastupa za Hajduk za duplo od tog iznosa. Nemoj prosipati laži i otrove. S tim da počekajmo potvrdu iznosa (od strane talijana)jer se spominje 3, pa dan nakon 2 milijuna eura, da bi danas čitao milijun eura. Basketball

Treba samo pogledati realno. Rijeka trenutno teško može biti bolja,a rasprodajom koju je sam vlasnik najavio bliže je sredini ljestvice. Osijek, Hajduk imaju itekako prostora za napredak i da budu bolji nego lani, reka bi čak i Gorica koja radi planski i dobar posal. 

Uz sve ostalo tu je dug od cca 15 milijuna eura prema Volpiju, to nije moj red otrova nego ono što je sam vlasnik Rijeke pričao. O kakvom tu onda planu i napretku vi pričate?

Btw. onaj tko najbolje planski radi i napreduje, makar sitnim korakom je Osijek koji gradi kamp i stadion. Za koju godinu imat će daleko najbolje uvjete za rad u HNL-u.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Zeko Sat 29 Aug - 11:01

Hajdučić šrd je uvjerljivo na 2. mjestu po proračunu u HNL-u, a na 5. mjestu je završio. To je jedini relevantni pokazatelj, tko radi i napreduje, a tko samo potroši novce nizašto. Priča tu počinje i završava. Sve ostalo su pokušaji sektaških pristalica da opravdaju nerad i neznanje u svom regionalnom klubiću.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 13:36

Zeko wrote:Hajdučić šrd je uvjerljivo na 2. mjestu po proračunu u HNL-u, a na 5. mjestu je završio. To je jedini relevantni pokazatelj, tko radi i napreduje, a tko samo potroši novce nizašto. Priča tu počinje i završava. Sve ostalo su pokušaji sektaških pristalica da opravdaju nerad i neznanje u svom regionalnom klubiću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 13:45

Rijeka nazadovala = treći u prvenstvu, osvojen Kup.

Da sekta tako nazaduje, razvalili bi od slavlja cili Split. I uopće koga zanima koji bijednici rade u tom kaosu, jesu li dobili razrješnicu.

Socios, koji na skupštini nije dao razrješnice za prethodnu godinu, niti je Uprava predočila Program za narednu godinu.

I onda pod normalno tu večer izgube od Dinama posred Poljuda. Još samo vi živite u svijetu iluzija da ste Dinamu rival.

Ali čovjek pregledava financije Rijeke, reklo bi se da navija za Bayern.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 17:50

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 19:12

fridrih_niche wrote:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 19:15

mobiu$ wrote:
fridrih_niche wrote:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 22:53

mobiu$ wrote:Rijeka nazadovala = treći u prvenstvu, osvojen Kup.

Da sekta tako nazaduje, razvalili bi od slavlja cili Split. I uopće koga zanima koji bijednici rade u tom kaosu, jesu li dobili razrješnicu.

Socios, koji na skupštini nije dao razrješnice za prethodnu godinu, niti je Uprava predočila Program za narednu godinu.

I onda pod normalno tu večer izgube od Dinama posred Poljuda. Još samo vi živite u svijetu iluzija da ste Dinamu rival.

Ali čovjek pregledava financije Rijeke, reklo bi se da navija za Bayern.
Da se razumijemo, Hajduk je također nazadova zadnje dvije godine.
No ja reagiram na gluposti da Rijeka napreduje. Nakon naslova prvaka, svake sezone uzimate sve manje bodova, igrački kadar je siromašniji kvalitetom i manji je proračun. To su ti gole činjenice.
Niste prošle sezone uzeli 40 bodova više od Hajduka, nego 4 nakon što smo 6 miseci imali psiha na klupi koji je bekove od metra i žilet stavljao na stopere, a napadače na bekove.

A financije naravno da gledam kad uspoređujemo perspektivu klubova, o tome se tu pričalo. Između ostalog. Što bi trebao gledati, boju dresa možda?  Basketball

I da završim ovu raspravu su tukcima koji ne vide dalje od metra. Osijek ima najveću perspektivu za budučnost. Takva je sad situacija, što će biti za godinu, dvije tko zna. Možda vam Miško uvali klub nekim arapima, nikad ne znaš.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sat 29 Aug - 23:57

Andreas Goldberger wrote:
mobiu$ wrote:Rijeka nazadovala = treći u prvenstvu, osvojen Kup.

Da sekta tako nazaduje, razvalili bi od slavlja cili Split. I uopće koga zanima koji bijednici rade u tom kaosu, jesu li dobili razrješnicu.

Socios, koji na skupštini nije dao razrješnice za prethodnu godinu, niti je Uprava predočila Program za narednu godinu.

I onda pod normalno tu večer izgube od Dinama posred Poljuda. Još samo vi živite u svijetu iluzija da ste Dinamu rival.

Ali čovjek pregledava financije Rijeke, reklo bi se da navija za Bayern.
Da se razumijemo, Hajduk je također nazadova zadnje dvije godine.
No ja reagiram na gluposti da Rijeka napreduje. Nakon naslova prvaka, svake sezone uzimate sve manje bodova, igrački kadar je siromašniji kvalitetom i manji je proračun. To su ti gole činjenice.
Niste prošle sezone uzeli 40 bodova više od Hajduka, nego 4 nakon što smo 6 miseci imali psiha na klupi koji je bekove od metra i žilet stavljao na stopere, a napadače na bekove.

A financije naravno da gledam kad uspoređujemo perspektivu klubova, o tome se tu pričalo. Između ostalog. Što bi trebao gledati, boju dresa možda?  Basketball

I da završim ovu raspravu su tukcima koji ne vide dalje od metra. Osijek ima najveću perspektivu za budučnost. Takva je sad situacija, što će biti za godinu, dvije tko zna. Možda vam Miško uvali klub nekim arapima, nikad ne znaš.  ;)

Ajebote Osijek...toliko puta su ulazili u sezonu s, na papiru nema prepreke da ne naprave rezultat, ali rezultata nema. Ne znam koliko dugo pratiš nogomet. Iskilavio sam se i ja s njima, i očekivanjima. Gorica jest zanimljiva, ali gubi puno bodova od puno slabijih ekipa. Pitanje je do kada će gazda imati strpljenja, jer rezultata nema, slično se može reći i za Osijek.

Svaki klub ima amplituda, ali Rijeka drži nivo prilično stabilno, i nema razloga vjerovati da se neće nastaviti trend. U odnosu na sektu, uređena je kao apoteka. :)

Dosta si pretpostavio što se tiče potraživanja prema Rijeci, tko je uopće vlasnik, ne znaš cijelu priču. Nitko Rijeku nije nikada, niti će ikada, pitati povrat ulaganja u kompleks na Rujevici.

Kantridu ništa ne može stvarno zamijeniti, ali kamp je svjetski, stadion je okej.

Ono što jest problem, a što prije nikada na Azurnoj obali nije bio problem - mlađi igrači. Nema ih pravih i nema ih dovoljno. Pravi šampioni nastaju na kvrgavim livadama PGŽ-a ili pijesku Azurne obale, blatu Kantride, a ne umjetnoj, minuciozno podšišanoj travi pomoćnih terena Rujevice.

Bilo kako bilo, imam dojam da hajdukovce žešće peče ta riječka titula prvaka, nego Dinamovih 14, od 2005 naovamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sun 30 Aug - 0:16

Andreas Goldberger wrote:
Da se razumijemo, Hajduk je također nazadova zadnje dvije godine.

Nije.

Hajduk je zapravo prilično konzistentan u zadnjih 10-ak godina.

Ali ne zamjeram ja Hajduku što se sjetio poštenja kad je izgubio kontrolu nad Savezom i sucima, niti mu zamjeram otrovne strjelice prema Rijeci.

Hajduk je jedini od četvorke (Dinamo, Rijeka, Osijek) koji nije platio porezna dugovanja državi, i Hajduk o kojem ljudi pričaju je LIKVIDIRAN. 2003 je osnovano posve novo društvo, koje nije pravni sljednik Hajduka. Sad kreće ludilo. Po pravilima natjecanja, Hajduk je morao krenuti iz najnižeg ranga, kao posve novi klub, što i jest.

Hajduk je startao iz Prve HNL. Tako kad zazivate poštenje, sjetite se kako ste izbjegli platiti 600 milijuna kn poreza, koji su ostali se nagodili i platili (makar pola). Kad prozivate HNS, sjetite se svastike, St. Ettiena, zabrane Hajdukovim igračima na pripremama 2018 da gledaju Hrvatsku na SP. Kad prozivate mafiju, sjetite se tko grabi u Hajdukovu kasu, tko je bio sirotinja prije 10 godina a sad ima bijesne aute i jahte. Sjetite se leta u Kijev kad je trebalo prekinuti ključnu kvalifikacijsku utakmicu, i kako su se na čarteru ušlagirali. Sjetite se da ste podizvođači svojoj grobarskoj bratiji, za čije se stolice tučete usred Beograda. Sjetite se tko dila drogu splitskoj djeci (dabome da mi je stalo do te djece).

Borili ste se protiv mafije u ložama (od FIFA nadolje, svaka liga ju ima) i završili ste u kandžama prave mafije. Dok ih ne umlatite, Hajduk i ne može prodisati i zaigrati, vidite da igrači bježe od Hajduka.

Do tada - dabogda sve izgubili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sun 30 Aug - 2:53

Ima li šta penala za prodat?
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sun 30 Aug - 9:28

mobiu$ wrote:

Ajebote Osijek...toliko puta su ulazili u sezonu s, na papiru nema prepreke da ne naprave rezultat, ali rezultata nema. Ne znam koliko dugo pratiš nogomet. Iskilavio sam se i ja s njima, i očekivanjima. Gorica jest zanimljiva, ali gubi puno bodova od puno slabijih ekipa. Pitanje je do kada će gazda imati strpljenja, jer rezultata nema, slično se može reći i za Osijek.

Svaki klub ima amplituda, ali Rijeka drži nivo prilično stabilno, i nema razloga vjerovati da se neće nastaviti trend. U odnosu na sektu, uređena je kao apoteka. :)

Dosta si pretpostavio što se tiče potraživanja prema Rijeci, tko je uopće vlasnik, ne znaš cijelu priču. Nitko Rijeku nije nikada, niti će ikada, pitati povrat ulaganja u kompleks na Rujevici.

Kantridu ništa ne može stvarno zamijeniti, ali kamp je svjetski, stadion je okej.

Ono što jest problem, a što prije nikada na Azurnoj obali nije bio problem - mlađi igrači. Nema ih pravih i nema ih dovoljno. Pravi šampioni nastaju na kvrgavim livadama PGŽ-a ili pijesku Azurne obale, blatu Kantride, a ne umjetnoj, minuciozno podšišanoj travi pomoćnih terena Rujevice.

Bilo kako bilo, imam dojam da hajdukovce žešće peče ta riječka titula prvaka, nego Dinamovih 14, od 2005 naovamo.
1. Osijek sam naveo kao klub koji planski i dugoročno radi. Oni ulažu i uložili su u momčad, no glavni fokus im je infrastruktura. Kamp Rijeke nije svjetski,ok je ali ništa posebno i još vlasništvo samog kluba. Što se prve momčadi tiče, mislim da je Osijeku najveći problem trener, da tu malo lutaju jednako kao Hajduk.

2. Ja ne znam cijelu priču oko Rijeke? Pa tko je vlasnik kluba? Ja ti samo navodim ono što Mišković-vlasnik kluba priča. Ako nije on vlasnik, tko je onda? Ajde, daj nam cijelu priču.

3.  :rofl Jebe mi se za vas (Rijeku) i vašu titulu. Meni je jedino zanimljivo i smiješno kako ste pogazili neke svoje ideale da bi došli do te titule. Ako si malo stariji sićaš se 99-e i kad ste zaslužili titulu,kako ste dobili podršku punog Poljuda. No poslin toga vi ste nastavili mrziti Hajduk, a navijati protiv Dinama kako za sebe volite pričati. "Krepat ma ne molat" i "Sami protiv svih" to ste pogazili kad se prihvatili Miška koji se slizao s danas osuđenim kriminalcem u bijegu, prihvatili autobus igrača iz Maksimirske 128 i proslavili titulu (jedino je Armada stidljivo jednom prilikom digla poruku "Postajemo li filijala mrskog rivala"). Da bi kasnije tom istom Mišku okrenuli leđa radi banalnosti (Bišćana).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sun 30 Aug - 9:35

mobiu$ wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Da se razumijemo, Hajduk je također nazadova zadnje dvije godine.

Nije.

Hajduk je zapravo prilično konzistentan u zadnjih 10-ak godina.

Ali ne zamjeram ja Hajduku što se sjetio poštenja kad je izgubio kontrolu nad Savezom i sucima, niti mu zamjeram otrovne strjelice prema Rijeci.

Hajduk je jedini od četvorke (Dinamo, Rijeka, Osijek) koji nije platio porezna dugovanja državi, i Hajduk o kojem ljudi pričaju je LIKVIDIRAN. 2003 je osnovano posve novo društvo, koje nije pravni sljednik Hajduka. Sad kreće ludilo. Po pravilima natjecanja, Hajduk je morao krenuti iz najnižeg ranga, kao posve novi klub, što i jest.

Hajduk je startao iz Prve HNL. Tako kad zazivate poštenje, sjetite se kako ste izbjegli platiti 600 milijuna kn poreza, koji su ostali se nagodili i platili (makar pola). Kad prozivate HNS, sjetite se svastike, St. Ettiena, zabrane Hajdukovim igračima na pripremama 2018 da gledaju Hrvatsku na SP. Kad prozivate mafiju, sjetite se tko grabi u Hajdukovu kasu, tko je bio sirotinja prije 10 godina a sad ima bijesne aute i jahte. Sjetite se leta u Kijev kad je trebalo prekinuti ključnu kvalifikacijsku utakmicu, i kako su se na čarteru ušlagirali. Sjetite se da ste podizvođači svojoj grobarskoj bratiji, za čije se stolice tučete usred Beograda. Sjetite se tko dila drogu splitskoj djeci (dabome da mi je stalo do te djece).

Borili ste se protiv mafije u ložama (od FIFA nadolje, svaka liga ju ima) i završili ste u kandžama prave mafije. Dok ih ne umlatite, Hajduk i ne može prodisati i zaigrati, vidite da igrači bježe od Hajduka.

Do tada - dabogda sve izgubili.
:rofl :rofl :rofl

Više sranja i laži odavno nije napisano.
1. Hajduk imao pod konrolom savez? Kad to, koje godine? Za vrime Tuđmana možda?  :rofl
2. Koje je to društvo osnovano 2003 godine?
3. Kad je Hajduk likvidiran, po kojem ustroju je likvidiran i kako?
4. Lažeš da Hajduk nije vratio dug državi, jer je Hajduku kao Osijeku i Rijeci dug pretvoren u dionice po zakonu o šdd. Jedini koji je tu radio muljaže je klub iz Maksimirske 128 kad se prijavljivao za prvu HNL malo kao udruga građana, malo kao dd u godinama kad uopće nije zakonom to bilo propisano. Da bi na kraju ugasili dd skupa s dugovima.

Ovo ostalo što si naveo što nema veze s Hajdukom, zalutao skroz i probleme pojedinaca, grada Splita pokušavaš nabiti na leđa Hajduka što samo pokazuje stupanj tvoje mržnje prema istom.

Sad molim jasne i argumentirane odgovore na pitanja pod 1, 2 3. Hvala.

Btw. da nadodam, sve to dolazi iz usta/tipkovnice navijača kluba kojeg je HNS pravnim malverzacijama ostavio u prvoj HNL jer su sve radili da uskrate licencu, tj. da Dugopolje odustane od prve HNL. Basketball


Last edited by Andreas Goldberger on Sun 30 Aug - 9:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sun 30 Aug - 9:37

fridrih_niche wrote:Ima li šta penala za prodat?
<3
Sad kad je Rijeka tri puta izvodila penal dok nije zabila, ne javljaju se svi i svatko kao ne tako davno kad je ponovljeno izvođenje penala Hajduku protiv Intera.

Obraz ka opanak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Sun 30 Aug - 11:00

Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:Ima li šta penala za prodat?
<3
Sad kad je Rijeka tri puta izvodila penal dok nije zabila, ne javljaju se svi i svatko kao ne tako davno kad je ponovljeno izvođenje penala Hajduku protiv Intera.

Obraz ka opanak.
Dobro, ne možeš ocekivat da će tatticari komentirat penale za kvarnersku filijalu...
Tu nema nikih problema...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by End Thu 24 Sep - 23:16

zahvaljujemo reki na pobjedi, na dizanju koeficijenta i šta će tovari imat za režije
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Guest Thu 24 Sep - 23:37

Puši kurac, lopove!
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NK RIJEKA - Page 3 Empty Re: NK RIJEKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum