ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glupi Srbi

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Guest 31/7/2020, 13:01

Noor wrote:UBILI GA od batina :facepalm
skoro sam napisala da mi žao što nisu, al neću..ipak


a dobro, pazi ako umeš da biješ možeš nekog da usereš od batina bez da mu naneseš teške telesne povrede... Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Guest 31/7/2020, 13:02

mada sumnjam da ti debili umeju da biju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Serbinho-3 31/7/2020, 13:02

Plasi se ova sta ce policija lokalna napisati...

Koga zabole za policiju, prica ode na nivo politike.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Guest 31/7/2020, 13:03

vuksadinare wrote:lik ce sljedeci put paziti da obuce nesto sto mu to prikriva i ne vidi se...ako ima pameti...ali jbg netko mora razred ponavljati par puta...nije isto setat sa tim simbolima po splitu ili nekoj lickoj selendri ili po viru


narovučenije, ako ću ja morati da prekrivam delove tela, da pazim kako govorim, da pazim kako dozivam decu, da skidam tablice sa kola-najbolje je da ni ne pomišljam da idem u tu kasabu na odmor...  study
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by vuksadinare 31/7/2020, 13:03

Brat Brale wrote:
Noor wrote:UBILI GA od batina :facepalm
skoro sam napisala da mi žao što nisu, al neću..ipak


a dobro, pazi ako umeš da biješ možeš nekog da usereš od batina bez da mu naneseš teške telesne povrede... Basketball
ma lik je popio kratkotrajno cipelarenje...i aj bok...klasika...drugo kad te posalje u tarumu kao onog grobara jucer,prekjucer u nišu lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by kaya 31/7/2020, 13:05

Al meni majke nije njegova žena jasna, ona je hrvatica. Pa da kaže čoveku alo, ne možeš sa tim svim na sebi i po sebi po plaži ( krst, čirilica, zvezda, ono fali još slika od sulje na majici) ?!


Last edited by kaya on 31/7/2020, 13:06; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Serbinho-3 31/7/2020, 13:06

Glupi Srbi - Page 6 306402_beta06_f


SRBIN BRUTALNO PRETUČEN U HRVATSKOJ DOK JE NOSIO HRANU ŽENI I DECI! Trojica ga udarala zbog GRBA ZVEZDE I PRAVOSLAVNOG KRSTA?! 
Srbina Sašu Vukojevića, koji živi u Austriji, napali su i pretukli u Baškoj vodi, letovalištu u Dalmaciji.

Vukojević je napadnut s leđa dok je supruzi i njihovom ćerkama iz restorana brze hrane nosio jelo, a nakon što su ga tri napadača oborila udarcem u potiljak usledilo je neviđeno brutalno šutiranje.
[size=16]SRBIN LJUBI GRB HAJDUKA, A HRVATI MU UMALO STRELJALI OCA! Čudna priča Stefana Simića koji "gine" za klub iz Splita!

Na listu desne noge ima tetoviran pravoslavni krst, na levom ramenu tetovaže dva najdraža kluba, Verdera iz Bremena i Crvene zvezde iz Beograda, na desnoj ruci svoje ime na ćirilici, a uz sve to je oko vrata nosio pravoslavni krst, prenosi Jutarnji list.
Vukojević je u ovom napadu zadobio teške telesne povrede. Na usnama je dobio osam šavova, ima tri rasklimana zuba i modrice po celom telu. On i supruga Manuela uvereni su da su simboli koje ima na telu razlog napada.

Glupi Srbi - Page 6 Logo-informer







[/size]




SRBIN BRUTALNO PRETUČEN U HRVATSKOJ DOK JE NOSIO HRANU ŽENI I DECI! Trojica ga udarala zbog GRBA ZVEZDE I PRAVOSLAVNOG KRSTA?! 
Srbina Sašu Vukojevića, koji živi u Austriji, napali su i pretukli u Baškoj vodi, letovalištu u Dalmaciji. 








[size=16]Vukojević je napadnut s leđa dok je supruzi i njihovom ćerkama iz restorana brze hrane nosio jelo, a nakon što su ga tri napadača oborila udarcem u potiljak usledilo je neviđeno brutalno šutiranje.

[size=16]SRBIN LJUBI GRB HAJDUKA, A HRVATI MU UMALO STRELJALI OCA! Čudna priča Stefana Simića koji "gine" za klub iz Splita!

Na listu desne noge ima tetoviran pravoslavni krst, na levom ramenu tetovaže dva najdraža kluba, Verdera iz Bremena i Crvene zvezde iz Beograda, na desnoj ruci svoje ime na ćirilici, a uz sve to je oko vrata nosio pravoslavni krst, prenosi Jutarnji list.
Vukojević je u ovom napadu zadobio teške telesne povrede. Na usnama je dobio osam šavova, ima tri rasklimana zuba i modrice po celom telu. On i supruga Manuela uvereni su da su simboli koje ima na telu razlog napada. 
[/size][/size]


Kako sam padao tako sam dobio nogom u lice. Kad sam pao, udarali su sa svih strana, ja sam stavio ruke na lice da se zaštitim i skupio se. Nakon toga su se dali u beg. Ja sam video samo jednog, imao je crnu majicu i šorts. U policiji su mi rekli da su bila trojica, jer su ih toliko videli na nadzornim kamerama susedne menjačnice koja je sve snimila – rekao je Saša za Jutarnji list I dodao da niko od njih nije progovorio ni reč.
Saša stvarni povod ne zna jer batinaši nisu ništa govorili dok su ga tukli, ali ni on ni njegova supruga Manuela ne isključuju mogućnost da je meta postao zbog tetovaža koje ima na telu. Na listu desne noge ima istetoviran pravoslavni krst, na levom grbove najdražih klubova - Verdera iz Bremena i Crvene zvezde iz Beograda. Uz to na desnoj ruci ima ispisano ime na ćirilici i oko vrata je nosio pravoslavni krst.
Kako su ispričali za lokalne medije, u Hrvatsku na letovanje su stigli pre pet dana, a odmor su zbog ovog nemilog incidenta prekinuli juče i već danas se vraćaju u Austriju.
- Rodom sam iz Srpca kraj Nove Gradiške, ali smo u Austriju odselili 1992. godine, kada sam ja imao dve godine. Manuela je dolazila u posetu ocu koji je ovde radio. Nikakve međunacionalne razlike nama nisu bile bitne da se zavolimo i oženimo i nikada ja svih ovih godina nisam imao problema, a letovali smo u Vodicama, na Viru, na Braču, ma svuda - priča šokirani Saša reporterima Jutarnjeg u Manuelinoj kući u Čovićima.
Na usnama je dobio osam šavova, ima tri rasklimana zuba i modrice po celom telu. On i supruga uvereni su da su simboli koje ima na telu razlog napada.
- To mi je rekao policajac, kaže da moj slučaj nije prvi, a da je povod neki snimak koji kruži društvenim mrežama na kom se vidi kako neko s obeležijima Crvene zvezde mokri po spomeniku poginulim braniteljima u Herceg Bosni, pa onda ti huligani napadaju sve koji imaju takve simbole. Ja ne znam koji bi bio drugi razlog - priča Saša.
Ima 135 kilograma i visok je 196 cm, kaže da bi se branio, ali nije imao šanse kada je napadnut s leđa.


Last edited by Serbinho-3 on 31/7/2020, 13:07; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by vuksadinare 31/7/2020, 13:06

Brat Brale wrote:
vuksadinare wrote:lik ce sljedeci put paziti da obuce nesto sto mu to prikriva i ne vidi se...ako ima pameti...ali jbg netko mora razred ponavljati par puta...nije isto setat sa tim simbolima po splitu ili nekoj lickoj selendri ili po viru


narovučenije, ako ću ja morati da prekrivam delove tela, da pazim kako govorim, da pazim kako dozivam decu, da skidam tablice sa kola-najbolje je da ni ne pomišljam da idem u tu kasabu na odmor...  study
lik je bosanac..stoga sa te strane nema opasnosti...drugo...ni ja se ne slazem sa tim...pa pokraj mene je sjedilo x srba iz srbije na moru koji su ekavski govorili..pa nisam isao nekog šorati...za huligane nitko ne moze garantirati kako ce s eponasati i da li ce s enaci na tom mjestu..ovaj jbg nasao se na mjestu u kojem se nasao u krivo vrrijeme...a i ne bi mu bilo nista d aje doista imao bar majicu malo duzih rukava nego bas bez rukava da se sve vidi..kao nije namjerno Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Šandor Winnetou 31/7/2020, 13:07

Serbinho-3 wrote:Plasi se ova sta ce policija lokalna napisati...

Koga zabole za policiju, prica ode na nivo politike.
Aha, sazvana je sjednica vijeća europe, sjenke jasenovca lebde nad cijelom EU, meleon srba već spremno za klanje, Hrvati uvoze tegle za oči jer sami ne mogu dovoljno proizvesti istih, cvjeta mali i srednji obrt onih koji proizvode ražnjeve za male i žilave srbe, dodjeljuju se nagrade Petar Brzica za najbolje među Hrvatima...

_________________
Glupi Srbi - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Guest 31/7/2020, 13:09

vuksadinare wrote:
Brat Brale wrote:
vuksadinare wrote:lik ce sljedeci put paziti da obuce nesto sto mu to prikriva i ne vidi se...ako ima pameti...ali jbg netko mora razred ponavljati par puta...nije isto setat sa tim simbolima po splitu ili nekoj lickoj selendri ili po viru


narovučenije, ako ću ja morati da prekrivam delove tela, da pazim kako govorim, da pazim kako dozivam decu, da skidam tablice sa kola-najbolje je da ni ne pomišljam da idem u tu kasabu na odmor...  study
lik je bosanac..stoga sa te strane nema opasnosti...drugo...ni ja se ne slazem sa tim...pa pokraj mene je sjedilo x srba iz srbije na moru koji su ekavski govorili..pa nisam isao nekog šorati...za huligane nitko ne moze garantirati kako ce s eponasati i da li ce s enaci na tom mjestu..ovaj jbg nasao se na mjestu u kojem se nasao u krivo vrrijeme...a i ne bi mu bilo nista d aje doista imao bar majicu malo duzih rukava nego bas bez rukava da se sve vidi..kao nije namjerno Basketball


neka hvala, želeo bih da izbegnem takve neprijatnosti. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by kaya 31/7/2020, 13:09

Kada šaraš po sebi zvezde, čirilice, križeve, krsteve , U, jbg...u problemu si.
Zato ja imam srca, šapice i nemam probelm 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by vuksadinare 31/7/2020, 13:09

..i nije srbac kraj nove gradiške nego bosanske gradiške...bar da napisu to ispravno..ili pogledaju kartu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Noor 31/7/2020, 13:09

kaya wrote:Al meni majke nije njegova žena jasna, ona je hrvatica. Pa da kaže čoveku alo, ne možeš sa tim svim na sebi i po sebi po plaži ( krst, čirilica, zvezda, ono fali još slika od sulje na majici) ?!
a gle, možda mu je i rekla, pa on odgovorio..šta ja da ne smem, o čemu ti pričaš? saćeš da vidiš! :)
na kraju vidio on.
zvjezdice.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Guest 31/7/2020, 13:09

kaya wrote:Kada šaraš po sebi zvezde, čirilice, križeve, krsteve , U, jbg...u problemu si.
Zato ja imam srca, šapice i nemam probelm 😀

jel možemo da vidimo?  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by kaya 31/7/2020, 13:09

tre wrote:
Serbinho-3 wrote:Plasi se ova sta ce policija lokalna napisati...

Koga zabole za policiju, prica ode na nivo politike.
Aha, sazvana je sjednica vijeća europe, sjenke jasenovca lebde nad cijelom EU, meleon srba već spremno za klanje, Hrvati uvoze tegle za oči jer sami ne mogu dovoljno proizvesti istih, cvjeta mali i srednji obrt onih koji proizvode ražnjeve za male i žilave srbe, dodjeljuju se nagrade Petar Brzica za najbolje među Hrvatima...
😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by kaya 31/7/2020, 13:10

Brat Brale wrote:
kaya wrote:Kada šaraš po sebi zvezde, čirilice, križeve, krsteve , U, jbg...u problemu si.
Zato ja imam srca, šapice i nemam probelm 😀

jel možemo da vidimo?  geek
A ne može 🤭
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by crvenkasti 31/7/2020, 13:11

Kad bi netko s ustaškim znakovima prošetao npr. po Knez Mihajlovoj, znate što bi bilo?

- jedna trećina ga ne bi ni primijetila
- jedna trećina bi se nasmijala i pomislila vidi budalu
- jedna trećina bi pobjegla u panici jer pomislili da su ustaše osvojili Srbiju  (ti su izbjeglice iz Hrvatske)
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by vuksadinare 31/7/2020, 13:11

kaya wrote:Kada šaraš po sebi zvezde, čirilice, križeve, krsteve , U, jbg...u problemu si.
Zato ja imam srca, šapice i nemam probelm 😀
tocno...ne kuzim te ljude...zar misle da ce s ecitav zivot kretati po srbiji...ili ne znam po hrvatskoj....kao da mame nevolje sa tim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Serbinho-3 31/7/2020, 13:12

Taman i Vulinu legli ko kec na desetku da ima materijal da prca

Hrvate.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Guest 31/7/2020, 13:12

kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:Kada šaraš po sebi zvezde, čirilice, križeve, krsteve , U, jbg...u problemu si.
Zato ja imam srca, šapice i nemam probelm 😀

jel možemo da vidimo?  geek
A ne može 🤭

a gde si ih iscrtala?  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Guest 31/7/2020, 13:13

crvenkasti wrote:Kad bi netko s ustaškim znakovima prošetao npr. po Knez Mihajlovoj, znate što bi bilo?

- jedna trećina ga ne bi ni primijetila
- jedna trećina bi se nasmijala i pomislila vidi budalu
- jedna trećina bi pobjegla u panici jer pomislili da su ustaše osvojili Srbiju  (ti su izbjeglice iz Hrvatske)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Srbi - Page 6 Empty Re: Glupi Srbi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum