ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Noor 30/7/2020, 11:18

epikur37 wrote:

jadno dijete...pa ovo je poremecaj a ne mestrov komentar

mala uživa što joj je mater glupačetina
naslikavati je sa načubljenim usnama
mislim, samo po sebi ništa strašno, ali znamo kakav je to trend i u kojem smjeru vjetar puše
bit će tu još svega koliko je derište razmaženo

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 2967f9477f8d13fd4d2c3c364cfa9cd5
Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcTNB1Juv1FeWP1MCOmnOGtDp4yY4t8S9nGw5w&usqp=CAU
Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Two-girls-posing-and-making-duckface-with-candies-heart-on-stick-MW4WDJ

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Hektorović 30/7/2020, 11:48

mobiu$ wrote:Evo ilustracije: kad je Mia ROĐENA, predsjednik je bio Mesić, premijer Sanader.

Neki od nas su pisali na starom forumu.

Niko Kranjčar je postao kapetan Dinama, rukometaši su postali senzacionalno svjetski prvaci u Portugalu.

Koalicija voljnih je napala Irak.

To su sve stvari koje se jesu desile pred izvjesno vrijeme, ali ih se dobro sjećamo.

ONA JE TAD BILA ROĐENA.

Pa i ja hajmo reči dejtam curu koja je rođena kad je Račan bio premijer... pa danas studira... evo sad će druga godina 


Dakle vrijeme prolazi :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by catabbath 30/7/2020, 12:43

michaellcmacha wrote:


ma jebe mi se za veljaču... ali elementarno ljudsko dostojanstvo bi ti trebalo biti kočnica da na bilo koji način komentiraš dijete pogotovo žensko, makar bilo i na pragu osamnaeste...

Curica se odjene izazovno, želi biti hot, pokazuje se na TVu ali ono nepristojno je.komentirati jer je to seksizam 🤔
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by marcellus 30/7/2020, 12:48

zanimljivo da se svi ti nisu našli prozvanima komentirati kad je naš neki režiseronja nazvao raspudićevu ženu svinjom. Ona je punoljetna pa je to ok. I nije seksizam kad mi to radimo.

_________________
Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by epikur37 30/7/2020, 12:50

marcellus wrote:zanimljivo da se svi ti nisu našli prozvanima komentirati kad je naš neki režiseronja nazvao raspudićevu ženu svinjom. Ona je punoljetna pa je to ok. I nije seksizam kad mi to radimo.

dobro to baš i nije sexizam...već uvreda
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by marcellus 30/7/2020, 13:23

epikur37 wrote:
marcellus wrote:zanimljivo da se svi ti nisu našli prozvanima komentirati kad je naš neki režiseronja nazvao raspudićevu ženu svinjom. Ona je punoljetna pa je to ok. I nije seksizam kad mi to radimo.

dobro to baš i nije sexizam...već uvreda

nije govno nego se pas posra

_________________
Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by vuksadinare 30/7/2020, 13:58

marcellus wrote:zanimljivo da se svi ti nisu našli prozvanima komentirati kad je naš neki režiseronja nazvao raspudićevu ženu svinjom. Ona je punoljetna pa je to ok. I nije seksizam kad mi to radimo.
pa zar nisu naglasili da njih ne zanimaju prava onih drugih sa druge strane njihvog ideoloskog spektra...sto je februarka i potvrdila u slucaju one rijecanke koju je obersnel uvrijedio...znaci poruka nađite svoju 'veljaču' pa nek ona za vas reagira...i onda kazu nema pete kolone...a ovi daju ociti primjer da su peta kolona
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by vuksadinare 30/7/2020, 14:01

uostalom februarka je prije nekoliko godina rekal da ona nema sentimenta za desnicare,nacionaliste,branitelje i svi druge koji ne simpatiziraju srbiju i srbe ili su desnije od obersnela i ovih iz 'možemo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by michaellcmacha 30/7/2020, 14:13

vuksadinare wrote:uostalom februarka je prije nekoliko godina rekal da ona nema sentimenta za desnicare,nacionaliste,branitelje i svi druge koji ne simpatiziraju srbiju i srbe ili su desnije od obersnela i ovih iz 'možemo'
treba joj neki ured dati... u njoj se krije veliki potencijal...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by vuksadinare 30/7/2020, 14:17

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:uostalom februarka je prije nekoliko godina rekal da ona nema sentimenta za desnicare,nacionaliste,branitelje i svi druge koji ne simpatiziraju srbiju i srbe ili su desnije od obersnela i ovih iz 'možemo'
treba joj neki ured dati... u njoj se krije veliki potencijal...
nju treba napucati u guzicu da ode tamo odakle se vratila...zasto je otisla ako je njoj sve bajno i lijepo u srbiji i beogradu...dosla je tu kao agentura i peta kolona..vucica i kompanije...kao i 90% njih sto su sad dosli nazad...i to se ne treba ustrucavati reci...njihova djela za njih govore...to su politicki srbi i tako s eponasaju kad dođu ovdje...volio bi jedino da s etako ponasaju i ovdasnji srbi..cast manjini..ali su oni dolsovno manjina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by vuksadinare 30/7/2020, 14:20

da imamo politicara sa mudima na celu tipa putina i orbana ili onih poljaka..vec bi ova bila napucana sa stogodisnjom zabranom pristupa u hrvatsku...i djelovanja...ova otvoreno radi kontra hrvatske i ne samo ona
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Sora 30/7/2020, 17:29

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:zanimljivo da se svi ti nisu našli prozvanima komentirati kad je naš neki režiseronja nazvao raspudićevu ženu svinjom. Ona je punoljetna pa je to ok. I nije seksizam kad mi to radimo.

dobro to baš i nije sexizam...već uvreda

nije govno nego se pas posra
Nije isto

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Sora 30/7/2020, 17:33

Meni osobno pošto sam žensko na k adrat 
Ide na živce ta moderna politička korektnodt 
Više šteti nego koristi 
Ako ljude spriječite da se šale i ponekad negdje pređu granicu šale, tada ih sprečavate u jednoj od najvaž ijih sloboda GOVORU A  to može daleko više poremetiti ljudske odnose nego šale i štipanje za guzicu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Sora 30/7/2020, 17:37

S druge strane podržavam sve kampanje protiv seksualnog nasilja nad ženama ili mužima. 

Sto je dosta bitno danas kad ima tog prepuno. 
Seksualno nasilje i bezszlena rzszlrna šala ili Konstatacij o nečijem izgledu NIJE ISTO


Last edited by Sora on 30/7/2020, 17:38; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Ringo10 30/7/2020, 17:37

Sora wrote:Meni osobno pošto sam žensko na k adrat 
Ide na živce ta moderna politička korektnodt 
Više šteti nego koristi 
Ako ljude spriječite da se šale i ponekad negdje pređu granicu šale, tada ih sprečavate u jednoj od najvaž ijih sloboda GOVORU A  to može daleko više poremetiti ljudske odnose nego šale i štipanje za guzicu
JA sam par puita radi takvih zajebancija u Australiji imao problema i to ozbiljnih

Bio sam iznenađen u početku a onda sam shvatio da je najbolje držat jezičinu za zubima

Demokracija i sloboda govora na Zapadu ... hajde da se dobro nasmijem
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Sora 30/7/2020, 17:41

Je baš tako 

 Sloboda govora na zapadu..


Nula bodova. 
To je li e

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Ringo10 30/7/2020, 17:49

Sora wrote:Je baš tako 

 Sloboda govora na zapadu..


Nula bodova. 
To je li e
Sjećam se ... bilo to negdje 2003 i ja radio na instalacijama nove opreme u supermarketima, kompjuteri, elektronika, touch screens i tako 

I bio sa nekim likovima, sjećam se nekih Indijaca sa mnom i da ispričam vic o pederima

KAd jedan Indijac skoči - ne ne ne, nemoj, možda ima neki homos ovdje u ekipi može te tužit pa ćeš grdnu lovu morat da ispljuneš za odštetu
A ako i prođeš na sudu da nisi znao, odvjetnici ima da te opelješe
A ako ideš na branitelja pio službenoj dužnosti, najebo si, piši propalo

Jebem ti, ja se uplašio i mislim se pa gdje sam ovo ja došao u pizdu materinu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by jastreb 30/7/2020, 17:58

Sora wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:zanimljivo da se svi ti nisu našli prozvanima komentirati kad je naš neki režiseronja nazvao raspudićevu ženu svinjom. Ona je punoljetna pa je to ok. I nije seksizam kad mi to radimo.

dobro to baš i nije sexizam...već uvreda

nije govno nego se pas posra
Nije isto
Normalno da nije.

Nekada su žene bile sretne do neba kad bi im netko pohvalio dupe ili sise,ili noge...Danas je to seksizam.

Koji poremećaji.

Umjesto da se smješka zbog komplimenta koji kod drugih manje atraktivnih žena,izaziva zavist,a kod nekog i ljubomoru,one se nađu tobože napadnute.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by michaellcmacha 30/7/2020, 18:14

Sora wrote:S druge strane podržavam sve kampanje protiv seksualnog nasilja nad ženama ili mužima. 

Sto je dosta bitno danas kad ima tog prepuno. 
Seksualno nasilje i bezszlena rzszlrna šala ili Konstatacij o nečijem izgledu NIJE ISTO
nisi ti čista... štipanje za guzicu ili vaanje za sise s leđa... ok tebi je to bilo normalno na ORAma jer si po defaultu promiskuitetna, ali inače to ti je u 99% slučajeva sexualno uznemiravanje a i zlostavljanje
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Ringo10 30/7/2020, 18:57

michaellcmacha wrote:
Sora wrote:S druge strane podržavam sve kampanje protiv seksualnog nasilja nad ženama ili mužima. 

Sto je dosta bitno danas kad ima tog prepuno. 
Seksualno nasilje i bezszlena rzszlrna šala ili Konstatacij o nečijem izgledu NIJE ISTO
nisi ti čista... štipanje za guzicu ili vaanje za sise s leđa... ok tebi je to bilo normalno na ORAma jer si po defaultu promiskuitetna, ali inače to ti je u 99% slučajeva sexualno uznemiravanje a i zlostavljanje
MA dobro, zlostavljanje i slično, ali ovo je danas prešlo svaku mjeru i granicu

NA kraju će muškarci masovno raditi ovo što Ray kaže ... pa će svi jebavat japanske lutke jer neće htjeti da imaju posla sa ženama koje će da ih tuže za svaku pizdariju i glupost
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu - Page 5 Empty Re: Tko o čemu : kurva o seksualnom objektu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum