ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by kaya 27/7/2020, 21:20

epikur37 wrote:
Serbinho-3 wrote:Kaze Italijanka, Nemci u Italiji dodju turisti, pivo sa jedne strane, 

sladoled sa druge...

Zasto pivo i sladoled, odvratno zvuci...

Kaze, pivo i sladoled ubijaju apetit, tako da manje trose i nisu gladni.

.

pa vi padate na te priče :D

ako ne mošotići u restoran tu i tamo ili uzeti si pizzu...koji kurac ideš na odmor, sjedi doma
Restorani po centru zadra su puni stranaca.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by Serbinho-3 27/7/2020, 21:21

epikur37 wrote:
Serbinho-3 wrote:Kaze Italijanka, Nemci u Italiji dodju turisti, pivo sa jedne strane, 

sladoled sa druge...

Zasto pivo i sladoled, odvratno zvuci...

Kaze, pivo i sladoled ubijaju apetit, tako da manje trose i nisu gladni.

.

pa vi padate na te priče :D

ako ne mošotići u restoran tu i tamo ili uzeti si pizzu...koji kurac ideš na odmor, sjedi doma

Pa uzme pivo i sladoled.

Malo Nemica sladoled, on pivo...

Pica otvara apetit...

Italijani imaju razne price, koje kod nas ne dolaze.

Nemci ne ostavljaju pare i ne zanimaju ih.

Serravale Outlet recimo Ruski ispisali na sve strane, jasno zasto.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by Serbinho-3 27/7/2020, 21:24

mobiu$ wrote:
Serbinho-3 wrote:
mobiu$ wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:

Ako nadjete budale, svaka čast.
Krcato. Uvijek.
U normalnoj godini jasno. Sada i nađeš..

Ma ne pravdaj se trolu, notorne činjenice dokazivati...

Kuckaš cijeli dan serbinho. Mrš na placu i prodavaj kanotjere i mundante, ubiće te gazda.

Veruj ti u 12 milijardi eura a ako je tako, zasto se kuka zbog jedne sezone i traze pare?

Kazete i sada dosli gosti.

Dogovorite se.

22 milijarde u 7 godina, nije neka lova za vase uhljebe, SUV, skije ZG table i pravac Austrija a ti Jodo 

konobarisi i mesaj malter da zaradiš za takve.

Biti će da nisi pročitao što sam napisao.

Ne zanimaju me tvoje napomene, niti ću se upuštati u raspravu sa trolom.

Protijekom vremena serbinho, prije ili kasnije, sve se sazna. O Hrvatskoj, a i Srbiji. Do tada, ovo što pišeš i kako driftaš s detalja na detalj jest bespredmetno.

Plašiš se realnosti...

Eno Vucinic objavio za prugu BGD-NIS, 204 km brzina, gotova za dve godine, Kinezi grade.

Nisam hteo da vas plašim.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by Serbinho-3 27/7/2020, 21:25

michaellcmacha wrote:2018 smi imali prihod od dolaska stranih turista 10 milijardi i 97 milijuna eura plus milijardu i 900 milijuna eura prihoda od domaćih turista... na onih 10 milijardi računaj da je čista dobit nešto preko 2 milijarde eura... to taman pokrije ukupan trošak domaće turističke potrošnje... prošle godine cifre su bile još veće, za oko 10%

Pa tih 2 milijardi, pozvocaju uhljebi dok si rek'o keks...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by epikur37 27/7/2020, 21:25

Bokte pa oni gladuju na ljetnom odmoru :D

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by IL Risorto 27/7/2020, 21:35

Kod nas najveći problem imaju oni koji su još u socijalističkom mentalitetu,te smatraju kako cijeli život trebaju radit u jednoj firmi sve do mirovine,ta vremena su prošla,te ako nisi spreman  prekvalificirat se u drugu struku,i nisi snalažljiv,a pored toga još i nemaš svoju nekretninu,onda si pušiona.

Ne kažem da nema ljudi s nekim financijskim poteškoćama,ovrhama,te oni koji radi bolesti i starosti gubitkom radnog mjesta našli se u problemima,ali mislim kako nema države na svijetu koja nema takvih slučajeva.
Generalno gledano,mislim kako u Hrvatskoj većina građana odlično živi a dosta građana možda čak i bolje nego neki građani drugih napredniji država EU.
Oni možda imaju bolji zdravstveni sustav,mirovinski,te im državne financije u boljoj situaciji,ali naši ljudi žive lagodnije.
Dobra stvar je što smo maknuli tešku i prljavu industriju,a oni koji ne znaju bez nje,neka idu kod Švaba radit od jutra do mraka.
Ako nam zatreba radne snage,uvijek možemo uvesti jeftinu iz Srbije i BiH.

Pa neće ni ova korona trajat vječno,da nije bilo korone,Marić bi konsolidirao državnu blagajnu.
Unatoč Agrokoru,Uljaniku,Petrokemiji,financije nam nisu nikad bile bolje,a kad ovo sve prođe,te se sve vrati u normalu,mislim kako će stanje biti još bolje,jer svi oni koji su propali,i onako su bili pred propašću,tak da je ovo samo ubzalo neizbježno.
Oni koji opstano kasnije će biti još jači a oni koji tropnu,a zna se,gaće na štap i put majčice Merkelice.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by IL Risorto 27/7/2020, 21:37

epikur37 wrote:Bokte pa oni gladuju na ljetnom odmoru :D

Da mi je samo znat koja bi budala išla na takav odmor. :rasta Doduše,nekad davno dolazili su Čehoslovaci škodama natrpanih pašteta i rajčice,kao i  neki Bošnjaci u Makarsku. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by michaellcmacha 27/7/2020, 21:43

Serbinho-3 wrote:
michaellcmacha wrote:2018 smi imali prihod od dolaska stranih turista 10 milijardi i 97 milijuna eura plus milijardu i 900 milijuna eura prihoda od domaćih turista... na onih 10 milijardi računaj da je čista dobit nešto preko 2 milijarde eura... to taman pokrije ukupan trošak domaće turističke potrošnje... prošle godine cifre su bile još veće, za oko 10%

Pa tih 2 milijardi, pozvocaju uhljebi dok si rek'o keks...
pa nije bitno... ali ih imamo za potrošiti tko god ih trošio... računaj i preostalih 10 milijardi da je isto tu, to su ti plaće i uhljeba ali i radnika u turizmu, tu su privatne investicije, ali i dio lokalnih, tu su namire za usluge i robe koje se kroz turizam troše... i tako već solidnih 5-6 godina a bit će i narednih tko zna koliko... aj probaj samo zamisliti kad bi od nekud u srbiju došlo 12 milijardi eura... pa tvoj vučko bi plako od sreće.... ali vi toliki novac nikad i od ničega nećete biti u stanju uprihodovati....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by michaellcmacha 27/7/2020, 21:49

to ti je moj serbinjo bilijun i 413 milijardi onih vaših dinara

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by kaya 27/7/2020, 21:49

סמאל wrote:
epikur37 wrote:Bokte pa oni gladuju na ljetnom odmoru :D

Da mi je samo znat koja bi budala išla na takav odmor. :rasta Doduše,nekad davno dolazili su Čehoslovaci škodama natrpanih pašteta i rajčice,kao i  neki Bošnjaci u Makarsku. :rasta
Ma ajde, restorančići puni. Nisu to restorani sa jastozima al onako solidni, tuna, biftek, lignje, burger, pasta. Al ispod parsto kuna nije za dvoje. Pa tako kao na traci, jedni odu drugi dođu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by michaellcmacha 27/7/2020, 21:50

to su novci koje vi ne mrete da zamislite u 10 godina a kamoli u jednoj godini i samo po jednoj osnovi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by kaya 27/7/2020, 21:50

michaellcmacha wrote:to ti je moj serbinjo bilijun i 413 milijardi onih vaših dinara
Toliki im je vanjski dug otprilike
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by michaellcmacha 27/7/2020, 21:52

kaya wrote:
סמאל wrote:
epikur37 wrote:Bokte pa oni gladuju na ljetnom odmoru :D

Da mi je samo znat koja bi budala išla na takav odmor. :rasta Doduše,nekad davno dolazili su Čehoslovaci škodama natrpanih pašteta i rajčice,kao i  neki Bošnjaci u Makarsku. :rasta
Ma ajde, restorančići puni. Nisu to restorani sa jastozima al onako solidni, tuna, biftek, lignje, burger, pasta. Al ispod parsto kuna nije za dvoje. Pa tako kao na traci, jedni odu drugi dođu.
dobro srbi su izvan svake kategorije... ići na more peći ajvar i slatko od marelica... ne treba čuditi ako prije ljetovanja odlaze i na podvezivanje želuca
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by epikur37 27/7/2020, 21:53

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:to ti je moj serbinjo bilijun i 413 milijardi onih vaših dinara
Toliki im je vanjski dug otprilike

:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by IL Risorto 27/7/2020, 21:53

Ponavljam kao papagaj,ali opet ću.Tko god misli da će mu negdje drugdje biti bolje i lakše nego ovdje,samo neka ide dalje,granice su otvorene.
Povećat cijene nekretnina i svega ostalog,tak da izbjegnemo da nam dolaze koje kakvi klošari a oni kojima nije puno platit 100 eura po osobi za noć,neće mu biti puno platit niti 120.
A onaj kome je skupo platit 50 eura,njemu bi bilo skupo platit i 30.
A onda neka idu u Albaniju i Crnu  Goru.
Pa jebo te,isto tako ako ti je skup sat parkinga u prvoj zoni,parkiraš dalje,onda isto tako vrijedi i za sve ostalo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by kaya 27/7/2020, 21:54

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
סמאל wrote:
epikur37 wrote:Bokte pa oni gladuju na ljetnom odmoru :D

Da mi je samo znat koja bi budala išla na takav odmor. :rasta Doduše,nekad davno dolazili su Čehoslovaci škodama natrpanih pašteta i rajčice,kao i  neki Bošnjaci u Makarsku. :rasta
Ma ajde, restorančići puni. Nisu to restorani sa jastozima al onako solidni, tuna, biftek, lignje, burger, pasta. Al ispod parsto kuna nije za dvoje. Pa tako kao na traci, jedni odu drugi dođu.
dobro srbi su izvan svake kategorije... ići na more peći ajvar i slatko od marelica... ne treba čuditi ako prije ljetovanja odlaze i na podvezivanje želuca
😀...e što sam se tome nasmijala
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by michaellcmacha 27/7/2020, 21:54

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:to ti je moj serbinjo bilijun i 413 milijardi onih vaših dinara
Toliki im je vanjski dug otprilike
duplo im je veći vanjski dug... oko 23 milijarde eura

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by michaellcmacha 27/7/2020, 21:56

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
סמאל wrote:
epikur37 wrote:Bokte pa oni gladuju na ljetnom odmoru :D

Da mi je samo znat koja bi budala išla na takav odmor. :rasta Doduše,nekad davno dolazili su Čehoslovaci škodama natrpanih pašteta i rajčice,kao i  neki Bošnjaci u Makarsku. :rasta
Ma ajde, restorančići puni. Nisu to restorani sa jastozima al onako solidni, tuna, biftek, lignje, burger, pasta. Al ispod parsto kuna nije za dvoje. Pa tako kao na traci, jedni odu drugi dođu.
dobro srbi su izvan svake kategorije... ići na more peći ajvar i slatko od marelica... ne treba čuditi ako prije ljetovanja odlaze i na podvezivanje želuca
😀...e što sam se tome nasmijala
to treba širiti po svim svjetskim destinacijama, pa nek ih policije svuda prepipavaju ne bi li našli marelice i ajvaruše...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by Serbinho-3 27/7/2020, 22:00

12 milijardi ili 12 miliona turista, koji potrose 1000 eura :rasta

Jastoge jedu Italijani, skupi se gomila njih da capa jadnog jastoga.

Uglavnom sirotinja iz pograničnih delova, koji misle za male pare

se lepo provesti.

Ne peku svi Srbi ajvar na moru...glupo je generalizovati...

Srbi peku ajvar a mi okrecemo 12 milijardi :rasta

Ja idem nedelju dana na Azore, zatim drugu nedelju odmora na Madeiru i trecu na Tenerife.

Nece ni tu biti kraj, ako ubodem neki dan da nadjem slobodan na 

poslu, plus vikend, eto mozda, kazem mozda, nista ne obecavam,

Gran Canaria, nisam bio, Lanzarote mi ispred Fuerteventure, 

preplivam, mozda avionom neki dan.

Grcku sam precrtao, trebao Santorini, dva dana karantina, ajde pali.

Ne peku svi ajvar.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by epikur37 27/7/2020, 22:01

סמאל wrote:Ponavljam kao papagaj,ali opet ću.Tko god misli da će mu negdje drugdje biti bolje i lakše nego ovdje,samo neka ide dalje,granice su otvorene.
Povećat cijene nekretnina i svega ostalog,tak da izbjegnemo da nam dolaze koje kakvi klošari a oni kojima nije puno platit 100 eura po osobi za noć,neće mu biti puno platit niti 120.
A onaj kome je skupo platit 50 eura,njemu bi bilo skupo platit i 30.
A onda neka idu u Albaniju i Crnu  Goru.
Pa jebo te,isto tako ako ti je skup sat parkinga u prvoj zoni,parkiraš dalje,onda isto tako vrijedi i za sve ostalo.

Nijemci su gosti zakon...posebice 50+

divota, fer, korektni, uredni platiše...austrijanci isto

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by Hektorović 27/7/2020, 22:06

epikur37 wrote:
Serbinho-3 wrote:Kaze Italijanka, Nemci u Italiji dodju turisti, pivo sa jedne strane, 

sladoled sa druge...

Zasto pivo i sladoled, odvratno zvuci...

Kaze, pivo i sladoled ubijaju apetit, tako da manje trose i nisu gladni.

.

pa vi padate na te priče :D

ako ne mošotići u restoran tu i tamo ili uzeti si pizzu...koji kurac ideš na odmor, sjedi doma

A baš, pa mislim...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu. - Page 4 Empty Re: hrvatska je u eu isto sto i kosovo u yu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum