ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by epikur37 24/7/2020, 21:09

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... DwHrtfAN_preuzmi1

GRČKA Diljem zemlje oglasila se crkvena zvona zbog pretvaranja Aja Sofije u džamiju


Širom Grčke danas su se oglasila crkvena zvona u vrijeme kada je u Aja Sofiji održana prva molitva nakon gotovo devet desetljeća.

Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan pridružio se velikoj masi ljudi u Istanbulu radi molitve u Aja Sofiji čime je okončao svoju ambiciju da nekadašnja Crkva ponovo postane džamija.

U poruci povodom obilježavanja 46 godina od povratka demokracije u Grčkoj premijer Kyriakos Mitsotakis nazvao je Tursku “tvorcem problema” i naglasio da je promjena statusa Aja Sofije “uvreda civilizacije 21. stoljeća”.

“Ono što se danas događa u Konstantinopolu nije demonstracija sile već dokaz slabosti”, naglasio je Mitsotakis.

Grčka i Turska su u sporu oko niza pitanja od zračnog prostora do pomorskih zona i Cipra, prenosi HMS.ba

https://poskok.info/grcka-diljem-zemlje-oglasila-se-crkvena-zvona-zbog-pretvaranja-aja-sofije-u-dzamiju/?fbclid=IwAR2ofKv74FZ_XIFAVwOxioMjbjOemXo9WSsV8FeSzAZyj47MAFyu6S5HMc8
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by pizzon 24/7/2020, 21:22

veliki pozdrav grckoj
jedina matica pravoslavlja
sve drugo cista je politika

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by Guest 24/7/2020, 21:26

pizzon wrote:veliki pozdrav grckoj
jedina matica pravoslavlja
sve drugo cista je politika

Btw vi ste s Turcima bili kad su osvajali Carigrad! Sad podrav Grčkoj...tc tc tc  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by RayMabus 24/7/2020, 21:28

MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:veliki pozdrav grckoj
jedina matica pravoslavlja
sve drugo cista je politika

Btw vi ste s Turcima bili kad su osvajali Carigrad! Sad podrav Grčkoj...tc tc tc  :D

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by pizzon 24/7/2020, 21:32

da sam ja baja od rusije
turci bi ostali bez eu teritorije
nakon ovakvog varvarstva

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by Šandor Winnetou 24/7/2020, 21:41

pizzon wrote:da sam ja baja od rusije
turci bi ostali bez eu teritorije
nakon ovakvog varvarstva
Pa vi ste to isto pokušavali napraviti svojim susjedima pa niste ostali bez teritorija!
Čekaj, pa vi jeste ostali bez teritorija greenstars greenstars greenstars

_________________
Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by epikur37 24/7/2020, 21:41

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... DwHrtfAN_preuzmi1
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by pizzon 24/7/2020, 21:46

tre wrote:
pizzon wrote:da sam ja baja od rusije
turci bi ostali bez eu teritorije
nakon ovakvog varvarstva
Pa vi ste to isto pokušavali napraviti svojim susjedima pa niste ostali bez teritorija!
Čekaj, pa vi jeste ostali bez teritorija greenstars greenstars greenstars

da napisem keks
ima da ga okrenes 
u neku bezvezariju
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by RayMabus 24/7/2020, 21:48

epikur37 wrote:Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... DwHrtfAN_preuzmi1

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Greece-population-pyramid-2018

Cici krep.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by epikur37 24/7/2020, 21:50

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... DwHrtfAN_preuzmi1

[img]https://www.indexm
Cici krep.

sve u redu, pusti mečku....

neće biti prvi put
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by Šandor Winnetou 24/7/2020, 21:53

pizzon wrote:
tre wrote:
pizzon wrote:da sam ja baja od rusije
turci bi ostali bez eu teritorije
nakon ovakvog varvarstva
Pa vi ste to isto pokušavali napraviti svojim susjedima pa niste ostali bez teritorija!
Čekaj, pa vi jeste ostali bez teritorija greenstars greenstars greenstars

da napisem keks
ima da ga okrenes 
u neku bezvezariju
Ma nemam ja što okretati, sam si sve rekao osuđujući barbare sa istoka ni ne kontajući da di izrekao presudu i samoj srbiji koja se još puno gore ponašala od turske u zadnjim ratovima.

_________________
Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by RayMabus 24/7/2020, 21:53

Oni su cici krep. Nataltiet propa a sad i turistička sezona. Da nisu dobili ove pare od eu izbila bi pobuna uhljeba doli.

Grčki cigani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by Noor 24/7/2020, 22:09

pizzon wrote:veliki pozdrav grckoj
jedina matica pravoslavlja
sve drugo cista je politika
bome istina, SPC je politička sektaška krimorganizacija

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by RayMabus 24/7/2020, 22:24

Ti Grci da imaju iti malo mozga ka šta nemaju osnovali bi paravojno krilo u. Njemačkoj , prošvercali kalaše i onda ko Al Capone rat sa turskim bandama.

Potoci krvi po njemačkim ulicama.

Diže se AfD kao reakcija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by newuser 24/7/2020, 22:44

Žalosno, no kako čitam Turska i Grčka su opasno blizu rata. Moguće je da Erdogan napadne Grčku ili koju drugu zemlju pa da ga onda slome. Pitanje je kada će se Usa/EU/Rusija dogovoriti oko toga. Mislim da je već dobro stao na žulj navedenima.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by RayMabus 24/7/2020, 22:46

Ma nema tu rata. To su samo čarke. Testiraju jedni druge. Grci su preveliki šupci da bi im uzvratili jer rat na Egejskom moru znači da dogodine neće biti turizma i grčki uhljebi neće imat šta jesti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by newuser 24/7/2020, 22:52

RayMabus wrote:Ma nema tu rata. To su samo čarke. Testiraju jedni druge. Grci su preveliki šupci da bi im uzvratili jer rat na Egejskom moru znači da dogodine neće biti turizma i grčki uhljebi neće imat šta jesti.
A čuj ako ovi zauzmu njihov teritorij rata će biti. Od brke možeš svašta očekivati pa i takve poteze ali tu bi mu bio kraj definitivno vjerojatno i Turskoj kakvu poznamo. Uostalom turska bi se mogla lako srušiti iznutra preko Kurda kada bi to velikim silama odgovaralo.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by RayMabus 24/7/2020, 22:54

Ma nek zauzmu. Ma glume i jedni i drugi. Da se nešto i zapuca odma će primirje da ne propadne iduća turistička sezona.

Nema ti od toga ništa. Uhljebi žive od turizma. Oni blokiraju rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by Guest 24/7/2020, 22:57

Grci ako ih se isprovocira su jedna od rijetkih nacija spremnih na totalni rat. Što će i biti, imaju svega i svačega za obrambeni rat, utvrdili po otocima pzo sustave,radare...nema čega nemaju. S300,Patriot,TorM1,Skyguard,Osa,pa starije sustave rapire pičkematerine...imaju Pzo za tri rata voditi koliko su toga kupili. Stingera su kupili 500-1000 komada za kopnenu vojsku i jos 400-500 za nekakve statičke ukopane lansere poluautonomne po otocima i hridima okolo. Raketa imaju svih tipova i vrsta....200+ lovaca. 350 Leopard 2, 500 Leopard 1....artiljerije u tisućama. 10-12 podmornica, protubrodske rakete...Exoceti,Harpooni....jači su turci ali bi iskrvarili totalno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by epikur37 24/7/2020, 23:00

MaximusDecimusMiridije wrote:Grci ako ih se isprovocira su jedna od rijetkih nacija spremnih na totalni rat. Što će i biti, imaju svega i svačega za obrambeni rat, utvrdili po otocima pzo sustave,radare...nema čega nemaju. S300,Patriot,TorM1,Skyguard,Osa,pa starije sustave rapire pičkematerine...imaju Pzo za tri rata voditi koliko su toga kupili. Stingera su kupili 500-1000 komada za kopnenu vojsku i jos 400-500 za nekakve statičke ukopane lansere poluautonomne po otocima i hridima okolo. Raketa imaju svih tipova i vrsta....200+ lovaca. 350 Leopard 2, 500 Leopard 1....artiljerije u tisućama. 10-12 podmornica, protubrodske rakete...Exoceti,Harpooni....

zvuči ohrabrujuće...ako dođe do sranja
ne pada grčka ni nekakva srbadija
padamo svi
europa i kršćanstvo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije...... Empty Re: Grčka: Sve crkve su zazvonile zbog Aja sofije......

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum