ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vidović Krišto: Plenkovićev program je irelevantan, vlada je sastavljena protustavno

Go down

Vidović Krišto: Plenkovićev program je irelevantan, vlada je sastavljena protustavno Empty Vidović Krišto: Plenkovićev program je irelevantan, vlada je sastavljena protustavno

Post by Hektorović Thu 23 Jul - 20:44

Vidović Krišto: Plenkovićev program je irelevantan, vlada je sastavljena protustavno 2a03aa30-8836-4046-838e-f11b2c6c31dc
Screenshot: Nova TV
KAROLINA Vidović Krišto, zastupnica Domovinskog pokreta, gostovala je u Dnevniku Nove TV gdje je komentirala novi saziv sabora, program buduće vlade, a dotakla se i nošenja maski, odnosno nenošenja u njenom slučaju.
Na pitanje zašto odbija nositi masku u sabornici ističe da joj nije namjera nikoga provocirati.
"To su preporuke. Predsjedavajućeg sam pitala zašto ju moramo nositi, nije mi znao odgovoriti. Markotić je jedan od stručnjaka u mainstream medijima, ali ima niz epidemiologa koji govore suprotno. Nisam kompetentna, ali sam oprezna s nečim što kaže samo dvoje ljudi. Želim čuti zašto treba nositi maske. Predložila sam da glasamo o tome" rekla je Vidović Krišto te dodala da i inače nosi marame.
Vidović Krišto je komentirala program buduće vlade koji je danas predstavljen u saboru. Nazvala ga je irelevantnim, a formiranje vlade protuustavnim.

"Program Plenkovića je irelevantan jer je vlada sastavljena protuustavno. U Hrvatskoj više nemamo nijednu instituciju kojoj se možemo obratiti", rekla je Vidović Krišto pa dodala da je sastav nove vlade gotovo identičan prethodnoj.
"Opterećen je aferama", dodala je. 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum