ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by Hektorović 27/7/2020, 23:16

epikur37 wrote:

Da, ide sa zemunika nešto i otvaraju se škole...ja sam trebao ove godine teoriju...odgodio zbog situacije.

Malo znanao ali na Unijama otok jel, postoji pista i sportski zrakoplovi :)

jednom sam letio odatle.

Još ćeš uz brodice nabaviti i kakvu Cesnu.

Zgodno je to uz obalu. Po dobrim uvjetima naravno. Ne kužim što više ljudi nije letjelo ZG-DU, kad je cijena bila sasvim povoljna.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by epikur37 27/7/2020, 23:20

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:

Da, ide sa zemunika nešto i otvaraju se škole...ja sam trebao ove godine teoriju...odgodio zbog situacije.

Malo znanao ali na Unijama otok jel, postoji pista i sportski zrakoplovi :)

jednom sam letio odatle.

Još ćeš uz brodice nabaviti i kakvu Cesnu.

Zgodno je to uz obalu. Po dobrim uvjetima naravno. Ne kužim što više ljudi nije letjelo ZG-DU, kad je cijena bila sasvim povoljna.

Raspitivao sam se za cesnu, za nekih 30 000 eur kupi se posve dobra. Dohvatljivo je. U osijeku je bio jedan pajper ali star. Slovenci i austrijanci imaju puno bolje tržište i na netu prodaju.


U Zadru vozi Gricko, msm da je 100 EUR po osobi, a stanu tri osobe, sat panoramskog.

Ja to planiram.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by Hektorović 27/7/2020, 23:25

epikur37 wrote:

Raspitivao sam se za cesnu, za nekih 30 000 eur kupi se posve dobra. Dohvatljivo je. U osijeku je bio jedan pajper ali star. Slovenci i austrijanci imaju puno bolje tržište i na netu prodaju.


U Zadru vozi Gricko, msm da je 100 EUR po osobi, a stanu tri osobe, sat panoramskog.

Ja to planiram.


Hrvati poslovično ne vole te hobije (osim bajkera). Pa imaš plan za prvu polovicu 40tih, kamper i cesna, nije nerealno.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by epikur37 27/7/2020, 23:26

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:

Raspitivao sam se za cesnu, za nekih 30 000 eur kupi se posve dobra. Dohvatljivo je. U osijeku je bio jedan pajper ali star. Slovenci i austrijanci imaju puno bolje tržište i na netu prodaju.


U Zadru vozi Gricko, msm da je 100 EUR po osobi, a stanu tri osobe, sat panoramskog.

Ja to planiram.


Hrvati poslovično ne vole te hobije (osim bajkera). Pa imaš plan za prvu polovicu 40tih, kamper i cesna, nije nerealno.

pa nije neralno, ne vjerujem da ću oboje...ali ako bude sve ok, prije bih cesnu...totalno mi fora :)

nadletiti kornate....pa oko velebita.pfff


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by Hektorović 27/7/2020, 23:39

epikur37 wrote:pa nije neralno, ne vjerujem da ću oboje...ali ako bude sve ok, prije bih cesnu...totalno mi fora :)

nadletiti kornate....pa oko velebita.pfff




Cesna za tebe, Kamper za ženu, svi sretni i zadovoljni :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by epikur37 27/7/2020, 23:41

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:pa nije neralno, ne vjerujem da ću oboje...ali ako bude sve ok, prije bih cesnu...totalno mi fora :)

nadletiti kornate....pa oko velebita.pfff




Cesna za tebe, Kamper za ženu, svi sretni i zadovoljni :D

Pomalo :)

Čak sam ćaći govorio za tu cesnu, da poravna gore u TZ neki teren, jer kad ih hoću posjetiti let bi trajao 2 sata maksimalno.

Malo sam se raspitivao i gore za polaganje, pa sam bio kod mirnesa Ajanovića, znaš onu budaletinu iz BoSS-a.

Prtimio me u svo odvjetničkom uredu u TZ i povezao s nekim Srbinom u Banja Luci kod kojeg je njegova kćerka polagala. I mala položila.

Fora je što nije puno jeftinije, a naleti se rade iz BL i Prijedora.

Zemunik mi je svakako bolja opcija.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by Hektorović 27/7/2020, 23:52

epikur37 wrote:
Pomalo :)

Čak sam ćaći govorio za tu cesnu, da poravna gore u TZ neki teren, jer kad ih hoću posjetiti let bi trajao 2 sata maksimalno.

Malo sam se raspitivao i gore za polaganje, pa sam bio kod mirnesa Ajanovića, znaš onu budaletinu iz BoSS-a.

Prtimio me u svo odvjetničkom uredu u TZ i povezao s nekim Srbinom u Banja Luci kod kojeg je njegova kćerka polagala. I mala položila.

Fora je što nije puno jeftinije, a naleti se rade iz BL i Prijedora.

Zemunik mi je svakako bolja opcija.



Pa ima Tuzla sportsku pistu, koliko znam, samo sve skupa jako niska razina... ovo su ušminkali taj sportiski aerodrom u Prijedoru, povukli lovu preko EU fondova... u BiH bit će da se lakše položi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by epikur37 27/7/2020, 23:55

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Pomalo :)

Čak sam ćaći govorio za tu cesnu, da poravna gore u TZ neki teren, jer kad ih hoću posjetiti let bi trajao 2 sata maksimalno.

Malo sam se raspitivao i gore za polaganje, pa sam bio kod mirnesa Ajanovića, znaš onu budaletinu iz BoSS-a.

Prtimio me u svo odvjetničkom uredu u TZ i povezao s nekim Srbinom u Banja Luci kod kojeg je njegova kćerka polagala. I mala položila.

Fora je što nije puno jeftinije, a naleti se rade iz BL i Prijedora.

Zemunik mi je svakako bolja opcija.



Pa ima Tuzla sportsku pistu, koliko znam, samo sve skupa jako niska razina... ovo su ušminkali taj sportiski aerodrom u Prijedoru, povukli lovu preko EU fondova... u BiH bit će da se lakše položi.

TZ ima aerodrom na Dubravama i tamo je bila škola za sportsku dozvolu ali je ukinta prije godinu dvije.

Inače Ajanović mi je rekao ako položim, ima tamo hangare, dao mi i privatni broj da ima mehaničare i ekipu ako ostavim cesnu tamo :)

No o tom po tom.

Do 50-te, za nekih 5-7 godina.

On je iz TRZ do Bihaća bio za sat i pol.

Znači meni iz Zadra treba nekih 2 sata leta.

Problem je što ne mogu sletiti na livadu iza kuće na južnom majevičkom obronku, nego ipak moram prvo na carinski teerminal Dubrave.

sve sam se raspitao..i pomalo gurkam u to smjeru
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by Hektorović 28/7/2020, 00:17

U TZ je sigurno jeftinije i parkiranje i održavanje ... taman po zimi

A žena te pokupi kamperom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by Hektorović 28/7/2020, 15:54

BANJALUKA - Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik uvjeren je da će u saradnji sa Srbijom biti realizovan projekat izgradnje aerodroma u Hercegovini.

"Radujem se toj činjenici. To je dio jednog projekta koji smo nagovještavali prije nekoliko godina i jedini je preostao da ga završimo. Često smo bili napadani od opozicije. (Mladen) Ivanić ne propušta priliku da pita gdje je aerodrom, evo sada ćemo mu pokazati", rekao je Dodik za Radio Republike Srpske.
On je dodao da je izgradnja aerodroma u Hercegovini bila tema koju su predstavnici Srpske često isticali, pa i predstavnicima Srbije od kojih su pokušavali da dobiju saglasnost i ranijih godina.
"Drago mi je da smo došli u fazu da će to biti realizovano. Potpuno sam uvjeren da će dinamika biti maksimalno poštovana. Potrebno je da prvo stručnjaci sagledaju dvije lokacije i odluče se za onu koja je najbolja, a nakon toga da se brzo napravi projektovanje da bi se pristupilo izvođenju radova", rekao je Dodik.
On je dodao da za projektovanje treba šest mjeseci, a potom i određeno vrijeme za izgradnju.  
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srbija gradi aerodrom kod Trebinja - Page 2 Empty Re: Srbija gradi aerodrom kod Trebinja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum