ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoce li se Plenki doma vratiti iz Brisela sa siromašnim darovima iz Brisela?Nizozemci nepopustljivi

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Hoce li se Plenki doma vratiti iz Brisela sa siromašnim darovima iz Brisela?Nizozemci nepopustljivi - Page 14 Empty Re: Hoce li se Plenki doma vratiti iz Brisela sa siromašnim darovima iz Brisela?Nizozemci nepopustljivi

Post by michaellcmacha Tue 21 Jul - 17:43

debotoijusto wrote:
abraham wrote:
michaellcmacha wrote:
abraham wrote:
michaellcmacha wrote:nisam baš najbolje upratio ali nekako mi se čini da to nisu novci iz trezora švedske ili ostalih triju država.... niti će ih građani tih četiriju država vraćati u ime svih ostalih... tak da sam uvjerenja da ti razočarenje nije na mjestu...
Kolega, Svedska je i sada uplatitelj sta ce reci da uplacuje daleko vise novca nego sta povlaci. Da Svedska ce uplatiti i sada. Ostalo su prazne price..... Znam vasa stajalista ali me nervira ovaj grebatorsko -uhljebnicki mentalitet kod vecine. Sto ce se promijenit??? Nista. Svedska ce i za sedam godina uplacivti svima a DNRH ce se grebati kao i do sada. Svedski standard ce jos potonuti a na zalost DNRH ce ostati isti. To se zove bacanje love u bunar....
a gle mentalitet koji imamo nije od Boga nego od šireg spleta okolnosti na koje sami hrvati kao narod baš i nisu bili u mogućnosti utjecati... ovo sad kao i mnogo stvari do sada je čista inercija...ali kako rekoh jedna danska koja se nagrabila kolonijalnih i neokolonijalnih dobara, ili jedna švedska koja je držala sjevernu kapu hići a glumila neutralnost i poslije se pravila tošo baš i nisu neki koji imaju pravo pametovati drugima a pogotovo ne austrija i nizozemska pogotovo ne nizozemska... ali neovisno o njihovom licemjerju ostajem kod tvrdnje da im ne zamjeram što inzistiraju na transparentnosti... a za vladavinu prava to im ne priznam jer bi tu opet podvaljivali kojekakvu politiku "korektnosti", koja sa sa pravom nema veze ali ima sa vladavinom...
Zustavite se kolega sa Hicom i sl floskulama da ja ne potegnem konc logore za djecu i sl. Zakljucak je da su vase ruke u nasim dzepovima. To je to na kraju. Koliko god obrtali i okretali. Nit smo rod nit pomoz Bog sta bi reklo. Jednostavno....


popu pop bobu bob , +
glup si u pičku materinu... pa to se na tebe odnosilo... debilčino... ti si taj koji je u pošti odrađivao poslove iz domene kulture za vrijeme ološara marasa...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hoce li se Plenki doma vratiti iz Brisela sa siromašnim darovima iz Brisela?Nizozemci nepopustljivi - Page 14 Empty Re: Hoce li se Plenki doma vratiti iz Brisela sa siromašnim darovima iz Brisela?Nizozemci nepopustljivi

Post by Pirate Tue 21 Jul - 17:50

michaellcmacha wrote:
abraham wrote:Normalno da ce vas se pritiskati na prijem migranata. Neku cijenu cete platiti. Suti dobro je , samo da se ne radi i ne mijenja. Ajd koji musa vise, bit ce novi centar u Sisku(ili+).......
pa to je napravljeno i unaprijed osmišljeno i ok... komu ne smeta nek dura, komu smeta npr kao meni, nek se pokupi i ode negdje gdje toga nema... ova godina mi je propala ali sam dogovorio za slijedeću da ukoliko se situacija normalizira počinjem već u ožujku... i to je to...
Cek, ti si trebao ici kao kucni majstor u hotel na Brac ili Korculu?
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum