ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medved odgovorio škori ali indirektno poručio i Plenkoviću:Pupovca i Miloševića očekujem u Kninu i na Ovčari

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Medved odgovorio škori ali indirektno poručio i Plenkoviću:Pupovca i Miloševića očekujem u Kninu i na Ovčari - Page 4 Empty Re: Medved odgovorio škori ali indirektno poručio i Plenkoviću:Pupovca i Miloševića očekujem u Kninu i na Ovčari

Post by abraham 15/7/2020, 22:07

vuksadinare wrote:
abraham wrote:
abraham wrote:
vuksadinare wrote:
abraham wrote:Prvo mi je bilo , iskreno govoreci, malo zao Medveda. Poslije kada razmislim, sam je uskocio na taj vlak. Sam je izabrao, nitko ga nije tjerao. Sadasnje silovanje i njegova objasnjenja su , meni, ponavljam meni, jako jadna. Jedna osoba koju sam cijenio je otisla u kanalizaciju . Ponavljam za mene. Sve ovo mu nije trebalo. Apsolutno. Sada???? Jedi go,pardon kasu do kraja i uvjeravaj sam sebe da stvari nisu onakove kako ih vidis vec kako ti anemija minor kaze. Na kraju dana svatko sebi bira put. Drago bi mi bilo da je on navecer pred spavanje zadovoljan sa samim sobom.Sretno ....Kila mozga...
tomo medved je jedan od rijetkih koji ce se stvarno zrtvovat za hdz..ne zbog plenkija,njonje i slicnih..nego jer je jako vezan za hdz iz sentimentalnih i povijesnih razloga...jedan od prvih je osnivaca hdz-a u slunjskom kraju..bio je u osiguranju tudjmana i hdz-a kao redar kad je ovaj bio u predizbornoj kampanji za prve izbore na kordunskom i karlovackom podrucju i na koncu preko hdz-a je bio na prvom tecaju za hrvatske redarstvenike...i zato jebe se njemu za plenkija,njonju..
Znaci zakljucak je da je ovo sada Tudjmanov adz ili da je Medved proklizao... Ponavljam njegov izbor.
Ne vjerujem da je proklizao nego jednostavno sprijecava plenkija svojim prisustvom da potpuno liberalizira i ljevicizira vrh hdz-a...pogotovo sto su neki desni kandidati izgurani iz vrha ili van stranke
Kolega, vi ovo ozbiljno????? Anemija minor Medveda pojede za dorucak i iskenja do rucka. O cemu vi to?????? Dajte se uozbiljite i spustite na zemlju. Vi potvrdjujete staru grcku poslovicu, jednom adz-njara uvijek adzenjara. treba pokusati popraviti stvari iznutra i takove gluposti....Bilo kako bilo u iduce dvije godine(moja procjena) ce doci i do raspleta u DNRH. Ostalo?????? Muhaahahahahhahahaaa

abraham

Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Medved odgovorio škori ali indirektno poručio i Plenkoviću:Pupovca i Miloševića očekujem u Kninu i na Ovčari - Page 4 Empty Re: Medved odgovorio škori ali indirektno poručio i Plenkoviću:Pupovca i Miloševića očekujem u Kninu i na Ovčari

Post by epikur37 15/7/2020, 22:16

abraham wrote:
vuksadinare wrote:
abraham wrote:
abraham wrote:
vuksadinare wrote:
tomo medved je jedan od rijetkih koji ce se stvarno zrtvovat za hdz..ne zbog plenkija,njonje i slicnih..nego jer je jako vezan za hdz iz sentimentalnih i povijesnih razloga...jedan od prvih je osnivaca hdz-a u slunjskom kraju..bio je u osiguranju tudjmana i hdz-a kao redar kad je ovaj bio u predizbornoj kampanji za prve izbore na kordunskom i karlovackom podrucju i na koncu preko hdz-a je bio na prvom tecaju za hrvatske redarstvenike...i zato jebe se njemu za plenkija,njonju..
Znaci zakljucak je da je ovo sada Tudjmanov adz ili da je Medved proklizao... Ponavljam njegov izbor.
Ne vjerujem da je proklizao nego jednostavno sprijecava plenkija svojim prisustvom da potpuno liberalizira i ljevicizira vrh hdz-a...pogotovo sto su neki desni kandidati izgurani iz vrha ili van stranke
Kolega, vi ovo ozbiljno????? Anemija minor Medveda pojede za dorucak i iskenja do rucka. O cemu vi to?????? Dajte se uozbiljite i spustite na zemlju. Vi potvrdjujete staru grcku poslovicu, jednom adz-njara uvijek adzenjara. treba pokusati popraviti stvari iznutra i takove gluposti....Bilo kako bilo u iduce dvije godine(moja procjena) ce doci i do raspleta u DNRH. Ostalo?????? Muhaahahahahhahahaaa


manje više da...uvodimo euro i ulazimo u schengen...sljedeća sezona biva dosta bolja
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum