ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zajebalo Švabu..

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Zajebalo Švabu..

Post by Guest 13/7/2020, 18:34

[size=35]TURISTI IZ NJEMAČKE ŠOKIRANI: Mijenjali eure u kune, pa ostali zatečeni mizernim iznosom koji su dobili u mjenjačnici![/size]
Autor: Ines BrežnjakPonedjeljak, 13. srpanj 2020. u 10:08



Njemački turisti nedavno su na Krku doživjeli poprilično neugodno iskustvo. Kako piše portal Fenix-magazin.de, jedan je Nijemac u subotu ostao neugodno iznenađen kada je u mjenjačnici za 100 eura dobio svega 610 kuna. Inače, prema podacima Hrvatske narodne banke, tečaj Eura u subotu je bio 7,5.
Zatečeni čovjek novinaru spomenutog portala ustupio je potvrdu, a u razgovoru s turistima novinar je doznao kako se sličan slučaj nedavno dogodio u Rijeci.
“Vidio sam kako su u jednoj  mjenjačnici jednom njemačkom dječaku promijenili 200 eura po tečaju od 6,1 kuna. Nisam to mogao prešutjeti  te se na kraju i posvađao s djelatnikom mjenjačnice. Naravno, ništa se nije dogodilo, dječakovi roditelji koji su bili u blizini su ostali šokirani kad sam im rekao što se dogodilo. No, nije bilo pomoći”, ispričao je jedan Hrvat za magazin.
Ovakve stvari zaisgurno će baciti lošu sliku na hrvatski turizam u Njemačkoj, konstatira magazin, jer kako kažu, tursti će sigurno svojim prijateljima, ali i medijima u Njemačkoj ispričati svoja ne baš dobra iskustva koja su doživjeli u našoj zemlji.
https://www.dnevno.hr/vijesti/turisti-iz-njemacke-sokirani-mijenjali-eure-u-kune-pa-ostali-zateceni-mizernim-iznosom-koji-su-dobili-u-mjenjacnici-1500282/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by Guest 13/7/2020, 18:34

..balkanska posla... No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by mentalitet 13/7/2020, 19:09

Legendovich wrote:..balkanska posla... No No No

Gde mi se ljudi koji samo smisljaju kako nekoga zajebati.Vjeruj mi da bi takve hladno mogao ukokati bez griznje savjesti.Ali u ovome slucaju odobravam staru naviku iz Austrougarske kada je bio patriotski cin zajebati svabu kao sto je u Srbiji i BiH bio zajebati turcina..Okupatore treba zajebati na svaki nacin ali svoje ljude susjede ako zajebes trebao bi ici na tucanje kamena na Golom.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5096
2020-07-05


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:11

Is koliko san ih ja na pumpi zajeba

On meni šprehenzi Dojč

Pa.je san ja doša.u tebe il ti u mene ?

Tečaj pet kuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:12

RayMabus wrote:Is koliko san ih ja na pumpi zajeba

On meni šprehenzi Dojč

Pa.je san ja doša.u tebe il ti u mene ?

Tečaj pet kuna.
Nauči jezik.

Štaš ti meni šprehenzi Dojč ko da ja san doša u tebe a ne obrnuto
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:14

mentalitet wrote:
Legendovich wrote:..balkanska posla... No No No

Gde mi se ljudi koji samo smisljaju kako nekoga zajebati.Vjeruj mi da bi takve hladno mogao ukokati bez griznje savjesti.Ali u ovome slucaju odobravam staru naviku iz Austrougarske kada je bio patriotski cin zajebati svabu kao sto je u Srbiji i BiH bio zajebati turcina..Okupatore treba zajebati na svaki nacin ali svoje ljude susjede ako zajebes trebao bi ici na tucanje kamena na Golom.
Točno.

Ja jedan put napa kolegicu jer je jednog našeg išla zajebat za tečaj

Ja govorin šta radiš

Ona ova ono

Ja muči i da se to više nije ponovilo

To je naš čovik i nemoj na njima ić to radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:16

Očita san joj bukvicu

To si sad napravila i više nikad

Jel ti to jasno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by Guest 13/7/2020, 19:16

Dođem u mjenjačnicu pitam koji je tečaj i odlučim mijenjam ili ne.

Ili, pogledam na internetu tečaj, pa prosurfam mjenjačnice pa ako treba nazovem telefonom.

O čemu vi pričate...pa nije niko pucu čoeku naslonio na čelo da mora mijenjat kod lihvara...ccc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:17

venus wrote:Dođem u mjenjačnicu pitam koji je tečaj i odlučim mijenjam ili ne.

Ili, pogledam na internetu tečaj, pa prosurfam mjenjačnice pa ako treba nazovem telefonom.

O čemu vi pričate...pa nije niko pucu čoeku naslonio na čelo da mora mijenjat kod lihvara...ccc

Normalno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:19

Dođe ulije gorivo i onda mi dođe s eurima

Praviš se pametan jel ?

Jel ja znaš.da ja to ne smin primit ?

E tečaj ti je pet kuna sad.

Jebi se

Koga ti praviš budalon.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:22

Žali se upravi vodovoda

Daj keš

RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:23

RayMabus wrote:Žali se upravi vodovoda

Daj keš

To ti je lekcija

Nemoj mi se kurčit
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by michaellcmacha 13/7/2020, 19:26

U Zadnjih 7 dana na području sisačko moslavačke županije uhićena su 2 njemačka para, jedan austrijski i jedan mađarski par koji su pokušavali novim modus operandi sistemom prošvercati ilegalne migrante... Naime sva 4 para su koristili osobno i kombi vozilo u paru, iznajmljeno od rentacara. Tko će ga znati kakvo će mišljenje njemci, suszrijanci i mađari imati o sebi s obzirom na inkriminacije koje se stavljaju na teret njihovim sudržavljanima

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by Guest 13/7/2020, 19:42

mentalitet wrote:
Legendovich wrote:..balkanska posla... No No No

Gde mi se ljudi koji samo smisljaju kako nekoga zajebati.Vjeruj mi da bi takve hladno mogao ukokati bez griznje savjesti.Ali u ovome slucaju odobravam staru naviku iz Austrougarske kada je bio patriotski cin zajebati svabu kao sto je u Srbiji i BiH bio zajebati turcina..Okupatore treba zajebati na svaki nacin ali svoje ljude susjede ako zajebes trebao bi ici na tucanje kamena na Golom.
Prenijet cu to svabima..uglavnom su ljudi krenuli doli da naprave simbolicni poticaj i pokazu podrsku hrvatskom turizmu,ali avaj...
nece drugi puta,a niti oni,koji procitaju ovaj slucaj u svapskim tiskovinama..ugl. tih 280 usranih kuna,koje je ovaj "kapitalizirao" ce skupo koshtati samu RH,ali nedohranjeni mozgici to ne mogu shvatiti..

Zajebati one koji ti donose zivi kesh,mosh samo jednom... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:42

michaellcmacha wrote:U Zadnjih 7 dana na području sisačko moslavačke županije uhićena su 2 njemačka para, jedan austrijski i jedan mađarski par koji su pokušavali novim modus operandi sistemom prošvercati ilegalne migrante... Naime sva 4 para su koristili osobno i kombi vozilo u paru, iznajmljeno od rentacara. Tko će ga znati kakvo će mišljenje njemci, suszrijanci i mađari imati o sebi s obzirom na inkriminacije koje se stavljaju na teret njihovim sudržavljanima

Čuja san. Austrijanci 20 imigranata utrpali u kombi. Pa ne spašava te državljanstvo eu od kaznenog dijela. Sad će dobit po pički od svojih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:43

Legendovich wrote:
mentalitet wrote:
Legendovich wrote:..balkanska posla... No No No

Gde mi se ljudi koji samo smisljaju kako nekoga zajebati.Vjeruj mi da bi takve hladno mogao ukokati bez griznje savjesti.Ali u ovome slucaju odobravam staru naviku iz Austrougarske kada je bio patriotski cin zajebati svabu kao sto je u Srbiji i BiH bio zajebati turcina..Okupatore treba zajebati na svaki nacin ali svoje ljude susjede ako zajebes trebao bi ici na tucanje kamena na Golom.
Prenijet cu to svabima..uglavnom su ljudi krenuli doli da naprave simbolicni poticaj i pokazu podrsku hrvatskom turizmu,ali avaj...
nece drugi puta,a niti oni,koji procitaju ovaj slucaj u svapskim tiskovinama..ugl. tih 280 usranih kuna,koje je ovaj "kapitalizirao" ce skupo koshtati samu RH,ali nedohranjeni mozgici to ne mogu shvatiti..

Zajebati one koji ti donose zivi kesh,mosh samo jednom... :starac
Ma nek idu u k.

Dođe u drugu državu pa pametuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by Guest 13/7/2020, 19:43

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
mentalitet wrote:
Legendovich wrote:..balkanska posla... No No No

Gde mi se ljudi koji samo smisljaju kako nekoga zajebati.Vjeruj mi da bi takve hladno mogao ukokati bez griznje savjesti.Ali u ovome slucaju odobravam staru naviku iz Austrougarske kada je bio patriotski cin zajebati svabu kao sto je u Srbiji i BiH bio zajebati turcina..Okupatore treba zajebati na svaki nacin ali svoje ljude susjede ako zajebes trebao bi ici na tucanje kamena na Golom.
Prenijet cu to svabima..uglavnom su ljudi krenuli doli da naprave simbolicni poticaj i pokazu podrsku hrvatskom turizmu,ali avaj...
nece drugi puta,a niti oni,koji procitaju ovaj slucaj u svapskim tiskovinama..ugl. tih 280 usranih kuna,koje je ovaj "kapitalizirao" ce skupo koshtati samu RH,ali nedohranjeni mozgici to ne mogu shvatiti..

Zajebati one koji ti donose zivi kesh,mosh samo jednom... :starac
Ma nek idu u k.

Dođe u drugu državu pa pametuje.
eno ti boldano pa josh i pocrvenito...msm,nesh opet shvatiti,ali...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:45

Nek odjebu.

Nisu u stanju ni osnovne stvari proučit nego misle da im je ovo Njemačka.

Arogancija na kvadrat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:46

Venus ti je rekla sve. Dođeš u drugu državu , proučiš i to je to.

Šta on mudruje koji kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by RayMabus 13/7/2020, 19:50

Teško im je pročitat tečaj. Prošeteta dvista metara do druge mjenčnice ako im ne paše tečaj ?

Bija san ja u takvoj situaciji u Italiji pa san produžija dalje.

Šta šta šta glume. Dvi pleske odma. Jel ga tko sili da tu minja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177577
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Švabu.. Empty Re: Zajebalo Švabu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum