ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucinic o Kosovu

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by kaya 13/7/2020, 17:30

veber wrote:
kaya wrote:
mentalitet wrote:
Maggie19 wrote:
crvenkasti wrote:


Što kukaš neprestano? Naći će se se i za tebe netko.
Ne sviđa ti se kad sam direktna.
Jesi osjetljiiiiv.
;-@

Taj crveni je inteligentniji i obrazovaniji od cijelog clanstva forumaskog.Mene ne zacudjuje kako vam opusteno i lagano zavlaci i to bez trunke mrznje ..Doduse ponekada to radi sa gadjenjem jer mu nije jasno kako hrvati mogu biti tako glupi..osjecam da mu je ponekada zao pa ne koristi svoje mozdane kapacitete do kraja jer ionako ga ne bi razumjeli.Ostrasceni u svojoj mrznji svemu sto je srpsko na njemu pokusavate dokazati svoju "inteligenciju" razbacujuci se raznim izmisljenim floskulama a da ponekada i nemate pojma sto ste napisali.Ja ne znam da li vi citate sebe i kako vas nije sram da vam toliko otkriva vasu stupidnost.Imate mentalitet copora sto dokazuje da ste pojedinacno inferiorni jer on ima u malom prstu ono sto vi imate u glavi.Takvi se ljudi cijene i postivaju ! Zar ne? No dobro i ja sam glup pa ocekujem od primitivaca da nesto shvati nakon toliko godina predavanja koje vam je odrzao za dzabe ostali ste jos tuplji i iskompleksiraniji  nego ste bili na pocetku.
To i jeste problem Hrvatske sto su tupi i glupi ali agresivni dosli na vlast i sada odredjuju koje se drustvene vrijednosti trebaju postivati..Na ovom forumskom  primjeru moze se vidjeti na dlanu kakva je Hrvatska zbilja danas.Vas primitivni uglavnom kamenjarski mentalitet dosao vam je glave samo jos toga niste svjesni..Ne mozete govoriti da ste vjernici a ponasati se kao djavoli.Ne mozete misliti da ste pametni sutajuci se rekla kazala bez ijednog valjanog argumenta .Ne mozete ga napadati kao gladne zvijeri a glumiti da ste andjeli.No dobro meni je jasno kao strucnjaku za balkanski mentalitet da vi njega ne napadate tako zestoko zato sto se osjeca kao Srbin,Albanac ili Hrvat...napadate ga zato sto vam cacka po to malo ganglija sto vam je ostalo u mozgu..Mrzite ga zato sto je pametniji i vjerojatno uspjesniji i na materijalnom planu..mrzite ga zato sto nikada ne mozete biti kao on.Sve vam balkanac moze oprostiti ali pamet i uspjeh nikada..cinit ce sve da vas povuce u blato i tako ce sam sebi dokazati da je pametan...Bolesno jebo te,,,zapitajte se sto sto ste ucinili u svome zivotu pa se onda pogledajte u ogledalo.Da bi dosli do nivoa znanja crvenkastoga morate zivjeti par zivota a i to je diskutabilno da li bi bilo dovoljno vremena da ga dostignete jer ima nesto u genima sto se nasledjuje generacijama..a vase generacije su ocito bile seljoberi iz raznih pripizdina sto nije neki njihov nedostatak nego vas koji ste rodjeni u doba kada je znanje dostupno svima ...ali kod vas balkanjerosa uciti je tesko ,lakse je izmisliti kako nekoga zajebati i ukrasti..To je Hrvatska koja nije geografski na Balkanu ali je balkanizirana deset puta vise od same Srbije i Albanije.Razmislite kamo vas vodi vasa mrznja,,Ima ovdje onih koji su dobili razna srcana oboljenja zbog svoga nacina razmisljanja i ponasanja..Mrznja ubija samo onoga koji mrzi dokazano naucno..E znam...sada cete pljuvati po ovome sto sam napisao jer ...Jebem ti mater u po picke ne govori mi istinu ljepse mi je zivjeti u lazi..Bujrum 'rvatici.
Bujrum
Marš u kurac sad
Dajte banirajte ovu budalu odmah
a, kaj se uzbuđuješ?
čim smo ovdje na forumu pristali smo na gubitak privatnosti.
boli te kiki.
Kakve privatnosti...ovaj je dosadan, svojim bljezgarijama zauzima prostor

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by veber 13/7/2020, 17:32

jasambrend wrote:Za sljepoću preporučam šibensku travaricu... Odvratna od prvog gutljaja... Ne postoji objašnjenje autodestruktivnog mazohizma koji te natjera na daljnju konzumaciju iste... Ina-in super 95 je mila majka... Posljedice su strašne... Kladim se da si Van Gogh nije odsjeko uho zbog apsinta, nego su mu zavaljali šibensku travaricu... Omjer metanol/etanol je valjda 95/5...ono, kad baš hoćeš tulumariti, a da se tjednima priča, a ti si jedini koji se kurca ne sjeća... 💪
dok ne oslijepiš, nije fora.

rusi mi jednom ponudili domaću votku.
od tada na lijevo oko slabije vidim.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Guest 13/7/2020, 17:32

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
mentalitet wrote:
Maggie19 wrote:
Ne sviđa ti se kad sam direktna.
Jesi osjetljiiiiv.
;-@

Taj crveni je inteligentniji i obrazovaniji od cijelog clanstva forumaskog.Mene ne zacudjuje kako vam opusteno i lagano zavlaci i to bez trunke mrznje ..Doduse ponekada to radi sa gadjenjem jer mu nije jasno kako hrvati mogu biti tako glupi..osjecam da mu je ponekada zao pa ne koristi svoje mozdane kapacitete do kraja jer ionako ga ne bi razumjeli.Ostrasceni u svojoj mrznji svemu sto je srpsko na njemu pokusavate dokazati svoju "inteligenciju" razbacujuci se raznim izmisljenim floskulama a da ponekada i nemate pojma sto ste napisali.Ja ne znam da li vi citate sebe i kako vas nije sram da vam toliko otkriva vasu stupidnost.Imate mentalitet copora sto dokazuje da ste pojedinacno inferiorni jer on ima u malom prstu ono sto vi imate u glavi.Takvi se ljudi cijene i postivaju ! Zar ne? No dobro i ja sam glup pa ocekujem od primitivaca da nesto shvati nakon toliko godina predavanja koje vam je odrzao za dzabe ostali ste jos tuplji i iskompleksiraniji  nego ste bili na pocetku.
To i jeste problem Hrvatske sto su tupi i glupi ali agresivni dosli na vlast i sada odredjuju koje se drustvene vrijednosti trebaju postivati..Na ovom forumskom  primjeru moze se vidjeti na dlanu kakva je Hrvatska zbilja danas.Vas primitivni uglavnom kamenjarski mentalitet dosao vam je glave samo jos toga niste svjesni..Ne mozete govoriti da ste vjernici a ponasati se kao djavoli.Ne mozete misliti da ste pametni sutajuci se rekla kazala bez ijednog valjanog argumenta .Ne mozete ga napadati kao gladne zvijeri a glumiti da ste andjeli.No dobro meni je jasno kao strucnjaku za balkanski mentalitet da vi njega ne napadate tako zestoko zato sto se osjeca kao Srbin,Albanac ili Hrvat...napadate ga zato sto vam cacka po to malo ganglija sto vam je ostalo u mozgu..Mrzite ga zato sto je pametniji i vjerojatno uspjesniji i na materijalnom planu..mrzite ga zato sto nikada ne mozete biti kao on.Sve vam balkanac moze oprostiti ali pamet i uspjeh nikada..cinit ce sve da vas povuce u blato i tako ce sam sebi dokazati da je pametan...Bolesno jebo te,,,zapitajte se sto sto ste ucinili u svome zivotu pa se onda pogledajte u ogledalo.Da bi dosli do nivoa znanja crvenkastoga morate zivjeti par zivota a i to je diskutabilno da li bi bilo dovoljno vremena da ga dostignete jer ima nesto u genima sto se nasledjuje generacijama..a vase generacije su ocito bile seljoberi iz raznih pripizdina sto nije neki njihov nedostatak nego vas koji ste rodjeni u doba kada je znanje dostupno svima ...ali kod vas balkanjerosa uciti je tesko ,lakse je izmisliti kako nekoga zajebati i ukrasti..To je Hrvatska koja nije geografski na Balkanu ali je balkanizirana deset puta vise od same Srbije i Albanije.Razmislite kamo vas vodi vasa mrznja,,Ima ovdje onih koji su dobili razna srcana oboljenja zbog svoga nacina razmisljanja i ponasanja..Mrznja ubija samo onoga koji mrzi dokazano naucno..E znam...sada cete pljuvati po ovome sto sam napisao jer ...Jebem ti mater u po picke ne govori mi istinu ljepse mi je zivjeti u lazi..Bujrum 'rvatici.
Bujrum
Marš u kurac sad
Dajte banirajte ovu budalu odmah
a, kaj se uzbuđuješ?
čim smo ovdje na forumu pristali smo na gubitak privatnosti.
boli te kiki.
Kakve privatnosti...ovaj je dosadan, svojim bljezgarijama zauzima prostor

Ili je Robi ili mu je brat blizanac. Moguće i samo "duhovni".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Guest 13/7/2020, 17:33

jasambrend wrote:Za sljepoću preporučam šibensku travaricu... Odvratna od prvog gutljaja... Ne postoji objašnjenje autodestruktivnog mazohizma koji te natjera na daljnju konzumaciju iste... Ina-in super 95 je mila majka... Posljedice su strašne... Kladim se da si Van Gogh nije odsjeko uho zbog apsinta, nego su mu zavaljali šibensku travaricu... Omjer metanol/etanol je valjda 95/5...ono, kad baš hoćeš tulumariti, a da se tjednima priča, a ti si jedini koji se kurca ne sjeća... 💪

Vidio sam konzumaciju, pa potvrđujem.

Doduše prvi trzaj je da umrtvi osjetila, da uopće možeš to dalje piti, zajebano.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Guest 13/7/2020, 17:35

Eh da.

Američka cuga je odvratna i slaba. Ali ne posjećujte ilegalne pecare u Tennessee.

Pazite, to nerijetko drži i peče naša čeljad, lako se zajebati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by kaya 13/7/2020, 17:36

Mislim da nije robi 😀, pisao je tu prije godinu, dvije, i svi tekstovi mu ovakvi, kobasice, on ovo on ono, svecki čoek a i mi u banani...onda su ga banirali
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by veber 13/7/2020, 17:36

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
mentalitet wrote:
Maggie19 wrote:
Ne sviđa ti se kad sam direktna.
Jesi osjetljiiiiv.
;-@

Taj crveni je inteligentniji i obrazovaniji od cijelog clanstva forumaskog.Mene ne zacudjuje kako vam opusteno i lagano zavlaci i to bez trunke mrznje ..Doduse ponekada to radi sa gadjenjem jer mu nije jasno kako hrvati mogu biti tako glupi..osjecam da mu je ponekada zao pa ne koristi svoje mozdane kapacitete do kraja jer ionako ga ne bi razumjeli.Ostrasceni u svojoj mrznji svemu sto je srpsko na njemu pokusavate dokazati svoju "inteligenciju" razbacujuci se raznim izmisljenim floskulama a da ponekada i nemate pojma sto ste napisali.Ja ne znam da li vi citate sebe i kako vas nije sram da vam toliko otkriva vasu stupidnost.Imate mentalitet copora sto dokazuje da ste pojedinacno inferiorni jer on ima u malom prstu ono sto vi imate u glavi.Takvi se ljudi cijene i postivaju ! Zar ne? No dobro i ja sam glup pa ocekujem od primitivaca da nesto shvati nakon toliko godina predavanja koje vam je odrzao za dzabe ostali ste jos tuplji i iskompleksiraniji  nego ste bili na pocetku.
To i jeste problem Hrvatske sto su tupi i glupi ali agresivni dosli na vlast i sada odredjuju koje se drustvene vrijednosti trebaju postivati..Na ovom forumskom  primjeru moze se vidjeti na dlanu kakva je Hrvatska zbilja danas.Vas primitivni uglavnom kamenjarski mentalitet dosao vam je glave samo jos toga niste svjesni..Ne mozete govoriti da ste vjernici a ponasati se kao djavoli.Ne mozete misliti da ste pametni sutajuci se rekla kazala bez ijednog valjanog argumenta .Ne mozete ga napadati kao gladne zvijeri a glumiti da ste andjeli.No dobro meni je jasno kao strucnjaku za balkanski mentalitet da vi njega ne napadate tako zestoko zato sto se osjeca kao Srbin,Albanac ili Hrvat...napadate ga zato sto vam cacka po to malo ganglija sto vam je ostalo u mozgu..Mrzite ga zato sto je pametniji i vjerojatno uspjesniji i na materijalnom planu..mrzite ga zato sto nikada ne mozete biti kao on.Sve vam balkanac moze oprostiti ali pamet i uspjeh nikada..cinit ce sve da vas povuce u blato i tako ce sam sebi dokazati da je pametan...Bolesno jebo te,,,zapitajte se sto sto ste ucinili u svome zivotu pa se onda pogledajte u ogledalo.Da bi dosli do nivoa znanja crvenkastoga morate zivjeti par zivota a i to je diskutabilno da li bi bilo dovoljno vremena da ga dostignete jer ima nesto u genima sto se nasledjuje generacijama..a vase generacije su ocito bile seljoberi iz raznih pripizdina sto nije neki njihov nedostatak nego vas koji ste rodjeni u doba kada je znanje dostupno svima ...ali kod vas balkanjerosa uciti je tesko ,lakse je izmisliti kako nekoga zajebati i ukrasti..To je Hrvatska koja nije geografski na Balkanu ali je balkanizirana deset puta vise od same Srbije i Albanije.Razmislite kamo vas vodi vasa mrznja,,Ima ovdje onih koji su dobili razna srcana oboljenja zbog svoga nacina razmisljanja i ponasanja..Mrznja ubija samo onoga koji mrzi dokazano naucno..E znam...sada cete pljuvati po ovome sto sam napisao jer ...Jebem ti mater u po picke ne govori mi istinu ljepse mi je zivjeti u lazi..Bujrum 'rvatici.
Bujrum
Marš u kurac sad
Dajte banirajte ovu budalu odmah
a, kaj se uzbuđuješ?
čim smo ovdje na forumu pristali smo na gubitak privatnosti.
boli te kiki.
Kakve privatnosti...ovaj je dosadan, svojim bljezgarijama zauzima prostor
lik je poremećen. iskompleksiran i jedino možemo ne prijaviti se.
a, realno svi mi baljezgamo i sve pet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Guest 13/7/2020, 17:41

kaya wrote:Mislim da nije robi 😀, pisao je tu prije godinu, dvije, i svi tekstovi mu ovakvi, kobasice, on ovo on ono, svecki čoek a i mi u banani...onda su ga banirali

Kic ga banirao?
Nevjerojatno.
Onda je stvarno zatupio.
Pa i Robi zna pisati kobasice, a prodaje i sličnu spiku.
Kao mi rvatići svi potkapacitirani, a on ono svecki čovek i manje ili više nasljednik Nikole Tesle. Nebitno što lik i dalje tvrdi da Apollo 11 nije sletio na Mjesec usprkos svim mogućim i nemogućim dokazima, direktnim i indirektnim.
Ali dobro, moguće da i nije on, nego da je samo njegov (duhovni) brat blizanac. Ali ja bih ovdje najradije upotrijebio onu sve je to manje više isto, samo se pakovanje donekle razlikuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Guest 13/7/2020, 17:43

veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by veber 13/7/2020, 17:44

mobiu$ wrote:Eh da.

Američka cuga je odvratna i slaba. Ali ne posjećujte ilegalne pecare u Tennessee.

Pazite, to nerijetko drži i peče naša čeljad, lako se zajebati.
bil sam poslovno u US

recimo NY me oduševio. klub u koji dolazi krema" i nema elektronike. dobiješ braclet s iznosom koji si uplatio.
ali tretman je jednak prema veberu i prema shakiri.
ujutro izađeš i deset metara dalje, dvadeset hot-dog za dolar.
nešto nevjerovatno. porš i stari kadilak.

florida.
mokro, mokro, mokro.

općenito pivo im je odvratno ali čileanski ili argentinski šardonej popiješ za malu lovu.

i u ny u zalogajnicama nema cuge.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by veber 13/7/2020, 17:46

Speare Shaker wrote:
veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.
ti si a priori.
po duhu svetom poslan.
po isusu pišeš na forumu.

to si ti.

ja sam grešan.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Guest 13/7/2020, 17:47

veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.
ti si a priori.
po duhu svetom poslan.
po isusu pišeš na forumu.

to si ti.

ja sam grešan.

Svi smo mi nesavršeni, a time i pogriješivi pa ako baš hoćeš i grešni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Guest 13/7/2020, 17:51

kaya wrote:Mislim da nije robi 😀, pisao je tu prije godinu, dvije, i svi tekstovi mu ovakvi, kobasice, on ovo on ono, svecki čoek a i mi u banani...onda su ga banirali

Isprike Robiju, nisam odmah preopznao zingara, najsmrdljivi gnoj koji je ikada pisao na bilo kojem hrvatskom forumu. Srpske ne pratim pa ne znam kakvo je tamo stanje (druga je priča što mogu lako zamisliti).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by veber 13/7/2020, 17:52

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.
ti si a priori.
po duhu svetom poslan.
po isusu pišeš na forumu.

to si ti.

ja sam grešan.

Svi smo mi nesavršeni, a time i pogriješivi pa ako baš hoćeš i grešni.
ja sam prizemljan.
grešan nisam jer nemrem griješiti, allah ekbar oposum naranča jogurt
oslo

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Noor 13/7/2020, 18:09

veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.
ti si a priori.
po duhu svetom poslan.
po isusu pišeš na forumu.

to si ti.

ja sam grešan.

Svi smo mi nesavršeni, a time i pogriješivi pa ako baš hoćeš i grešni.
ja sam prizemljan.
grešan nisam jer nemrem griješiti, allah ekbar oposum naranča jogurt
oslo
:)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by darth_vader 13/7/2020, 18:11

Speare Shaker wrote:
veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.


Opusti se i ti povremeno... Je da si ozbiljan čovjek, ali povremeno si dat oduška i nije tako loše... Ovdje se malo folklorno izvrijeđamo i sve pet, no hard feelings, ionako nitko od nas nikad ne odstupi ni milimetra od stajališta koje je zauzeo, a onda skuži da zapravo nikog nije ni briga što se piše pa ispadne sve pišanje u vjetar... Malo zabave, razonode, a politiku ionako ne sukreiramo mi, barem ne na način da nas itko pita išta osim deklarativno pred izbore... Pa možemo ih barem popljuvati tu i tamo...dovoljan je ponekad i samo umjetnički dojam koji o sebi stvore, a i kontekst situacije u koju se uvale ionako stvori njihova vlastita politika pa onda k tome im ne zarezujem za olakotne okolnosti ni 5%...kako su oni uredili državu da mali čovjek može ostati bez svega jer je jednom možda nesvjesno pogrešnu odluku u životu donio, zašto onda ne raspaliti po njima svim sredstvima nakon nebrojenih isforsiranih grešaka, a za koje osim svojim "ugledom" , ionako nikad ne odgovaraju...politika je isključivo u službi mafije, a mi svi ostali smo po poprilično nebitna kulisa. Moglo je bolje, ali nije... I zato "baljezgamo"...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Guest 13/7/2020, 18:13

jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.

Opusti se i ti povremeno... 

Neću. I što ćeš sad?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by veber 13/7/2020, 18:14

Noor wrote:
veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
Speare Shaker wrote:

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.
ti si a priori.
po duhu svetom poslan.
po isusu pišeš na forumu.

to si ti.

ja sam grešan.

Svi smo mi nesavršeni, a time i pogriješivi pa ako baš hoćeš i grešni.
ja sam prizemljan.
grešan nisam jer nemrem griješiti, allah ekbar oposum naranča jogurt
oslo
:)
bok teta.
malo ti mrcvarim safeta.

ali sve u granicama normale.
voliš buzaru od škampa?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by kaya 13/7/2020, 18:16

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:Mislim da nije robi 😀, pisao je tu prije godinu, dvije, i svi tekstovi mu ovakvi, kobasice, on ovo on ono, svecki čoek a i mi u banani...onda su ga banirali

Isprike Robiju, nisam odmah preopznao zingara, najsmrdljivi gnoj koji je ikada pisao na bilo kojem hrvatskom forumu. Srpske ne pratim pa ne znam kakvo je tamo stanje (druga je priča što mogu lako zamisliti).
Da,da, da 👍
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by veber 13/7/2020, 18:18

jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.


Opusti se i ti povremeno... Je da si ozbiljan čovjek, ali povremeno si dat oduška i nije tako loše... Ovdje se malo folklorno izvrijeđamo i sve pet, no hard feelings, ionako nitko od nas nikad ne odstupi ni milimetra od stajališta koje je zauzeo, a onda skuži da zapravo nikog nije ni briga što se piše pa ispadne sve pišanje u vjetar... Malo zabave, razonode, a politiku ionako ne sukreiramo mi, barem ne na način da nas itko pita išta osim deklarativno pred izbore... Pa možemo ih barem popljuvati tu i tamo...dovoljan je ponekad i samo umjetnički dojam koji o sebi stvore, a i kontekst situacije u koju se uvale ionako stvori njihova vlastita politika pa onda k tome im ne zarezujem za olakotne okolnosti ni 5%...kako su oni uredili državu da mali čovjek može ostati bez svega jer je jednom možda nesvjesno pogrešnu odluku u životu donio, zašto onda ne raspaliti po njima svim sredstvima nakon nebrojenih isforsiranih grešaka, a za koje osim svojim "ugledom" , ionako nikad ne odgovaraju...politika je isključivo u službi mafije, a mi svi ostali smo po poprilično nebitna kulisa. Moglo je bolje, ali nije... I zato "baljezgamo"...
pederčino, ti si u zadru?
možda odem dolje, ali na jedan dan.
šefica nekaj bulazni, ali imam dvije vreće cementa, nekaj lanca. epi kaić
pa ju hitimo na pol puta do ugljena.

cijeli ovaj uvod je bio, jesi za gemišt?
ako odem dolje s cementom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by darth_vader 13/7/2020, 18:21

Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:

realno svi mi baljezgamo i sve pet.

Govori u svoje ime. Ja nikada ne baljezgam, mogu samo povremeno iznijeti netočne podatke bez znanja da su isti netočni.

Opusti se i ti povremeno... 

Neću. I što ćeš sad?


:tu
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vucinic o Kosovu - Page 5 Empty Re: Vucinic o Kosovu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum