ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by epikur37 12/7/2020, 10:47

Znači, da dobijem 7 dana slobodno i da mi netko plati 7 dana bilo gdje a posebno gradovi i Europa.

Nema šanse jebene da bih išao, radije bih dao 100 EUR da me ostave na miru.


epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Guest 12/7/2020, 10:49

epikur37 wrote:
Legendovich wrote:
epikur37 wrote:
Legendovich wrote:
epikur37 wrote:

epi je pun ;)

po osobi skromnih 18EUR

brodić 7 tjedana po 1200 EUR tjedno već avansirano

sezona ok, slabija neg prošla ali bože moj..malo vako malo nako...:)

nosikiriki :D

Dobro..drago mi je cuti,usput ti blagoslivljam garten,da rodi vocem i povrcem..treba famigliju prehraniti... :kuku

Kap na kap zakon, verdure ima.

Moram sada isfrezati oranje  jer iza Gospe ide jesenja sjetva kumpira i lisnatog.
ovo ti je isto zahvalno..

uffff..ukusno u MP6..jos sa kosckicama kufanog krumpira i obarenim kobascama..

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Shutterstock_342808412%20Gruenkohl%20Feld

kae to?
svapski grunkohl..eeee..najblizi mu rodijak,"nash" kelj,ali niti blizu..sezona je u zimu od novembra-januara..ali se u teglice konzervira i ukusan je i pun magnezija..zilav i otporan kao Erina raštika..

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Gruenkohl-Salat-1024x682

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 71PRfuINYFL._SY679_
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by epikur37 12/7/2020, 10:53

Ako nađem sjeme , posjat ću na jesen.


Mi smo u korona situaciji već podigli 1000 palmi, neka rastu, plan je još 2000.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Guest 12/7/2020, 11:04

epikur37 wrote:Ako nađem sjeme ,  posjat ću na jesen.


Mi smo u korona situaciji već podigli 1000 palmi, neka rastu, plan je još 2000.
savjetujem Rashtiku i Grunkohl..mocni su..a mosh hrpu jela sa njima napraviti...citaj si malo o njima..ja sam ih zatakao isto u vrtu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Guest 12/7/2020, 11:04

kelj pupčar je isto odlican izbor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by epikur37 12/7/2020, 11:07

A iza gospe cu planirati sjetvu...ti mi se svidja...samo da nadjem sjeme
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by michaellcmacha 12/7/2020, 11:18

epikur37 wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Prejeftino...
bit će i jeftinije

Može biti, ali evo nek sada dođu oni kojima je bilo skupo pa iskoriste priliku dok opet ne poskupi :)
još je preskupo... ovo što reklamiraju je premali popust s obzirom na situaciju... dobro je rekla ona s Krka.. vozit će i dvije ture plus pol sata duže za  novce za jednu turu i pokrit se ove godine... ili ne spustit pa propast...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by michaellcmacha 12/7/2020, 11:24

debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Prejeftino...
bit će i jeftinije

nece , neodrzivo je
moglo bi nesto nize kad bi imali porezno opterecenje kao svi ostali i zaobidju drzavu ovako to smijesna usteda
kako plenky ukine ministarstvo branitelja tako potiho uvede porez na nekretnine , turizam je igra za bogate ulagace a ne dodatno kokosarenje usputnosti
hoće, bilo je neodrživo i u grčkoj, na cipru i u turskoj, pa su svejedno cijene ošle nisko da niže ne mere isto vrijedi i za španjolsku i portugal, a da ne spominjemo zapadnu afriku... nije u pitanju samo ova sezona nego i iduće dvije, plus ekstreman pad kupovne moći domaćih potrošača... pad cijena je neminovan... ovo što epi priča su priče za malu djecu... dovoljno je samo pogledati marine koje su do pol jedva pune na vezu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by michaellcmacha 12/7/2020, 11:26

Legendovich wrote:kelj pupčar je isto odlican izbor
kelj pupčar treba znati uzgojiti, kad bi bilo jednostavno onda bi ga svi uzgajali... bolji je izbor raštika, koja manje zahtjeva a više i duže plaća
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Guest 12/7/2020, 11:32

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:kelj pupčar je isto odlican izbor
kelj pupčar treba znati uzgojiti, kad bi bilo jednostavno onda bi ga svi uzgajali... bolji je izbor raštika, koja manje zahtjeva a više i duže plaća
za kucne potrebe je oke i moja stara ga je posijala,ne u nekom profi stilu,ali je rodilo i trebalo samo brati one ...kuglice..za kucu je bilo i previse..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Guest 12/7/2020, 11:32

uffff..varivo od Raštike..mlac..!!! cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by michaellcmacha 12/7/2020, 11:33

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:kelj pupčar je isto odlican izbor
kelj pupčar treba znati uzgojiti, kad bi bilo jednostavno onda bi ga svi uzgajali... bolji je izbor raštika, koja manje zahtjeva a više i duže plaća
za kucne potrebe je oke i moja stara ga je posijala,ne u nekom profi stilu,ali je rodilo i trebalo samo brati one ...kuglice..za kucu je bilo i previse..
aj onda mi reci gdje ga to tvoja mater "posije" i kada...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Guest 12/7/2020, 11:39

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:kelj pupčar je isto odlican izbor
kelj pupčar treba znati uzgojiti, kad bi bilo jednostavno onda bi ga svi uzgajali... bolji je izbor raštika, koja manje zahtjeva a više i duže plaća
za kucne potrebe je oke i moja stara ga je posijala,ne u nekom profi stilu,ali je rodilo i trebalo samo brati one ...kuglice..za kucu je bilo i previse..
aj onda mi reci gdje ga to tvoja mater "posije" i kada...
MENE pitash??bilo je to do 2010.. moderno bilo u susjedstvu pa su zene to dilale,ja nisam bash zabadao nos u bascu..uglavnom nije se moglo izjesti..stara je to turila pored ograde sa susjedom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by debotoijusto 12/7/2020, 11:43

michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Prejeftino...
bit će i jeftinije

nece , neodrzivo je
moglo bi nesto nize kad bi imali porezno opterecenje kao svi ostali i zaobidju drzavu ovako to smijesna usteda
kako plenky ukine ministarstvo branitelja tako potiho uvede porez na nekretnine , turizam je igra za bogate ulagace a ne dodatno kokosarenje usputnosti
hoće, bilo je neodrživo i u grčkoj, na cipru i u turskoj, pa su svejedno cijene ošle nisko da niže ne mere isto vrijedi i za španjolsku i portugal, a da ne spominjemo zapadnu afriku... nije u pitanju samo ova sezona nego i iduće dvije, plus ekstreman pad kupovne moći domaćih potrošača... pad cijena je neminovan... ovo što epi priča su priče za malu djecu... dovoljno je samo pogledati marine koje su do pol jedva pune na vezu...
grcka ima prostora poreznom politikom i ostali navedeni turizmom velikih brojki i pregrst usluga za saku novcanica , kad korona postane drustveno prihvatljiv karijes
pojavom interneta nestalo hvatanje za rukav no mentalitet ostao , opstanu veliki i srednji s odrzivim planom razvoja , kao kolega @epikur recimo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by michaellcmacha 12/7/2020, 11:51

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:kelj pupčar je isto odlican izbor
kelj pupčar treba znati uzgojiti, kad bi bilo jednostavno onda bi ga svi uzgajali... bolji je izbor raštika, koja manje zahtjeva a više i duže plaća
za kucne potrebe je oke i moja stara ga je posijala,ne u nekom profi stilu,ali je rodilo i trebalo samo brati one ...kuglice..za kucu je bilo i previse..
aj onda mi reci gdje ga to tvoja mater "posije" i kada...
MENE pitash??bilo je to do 2010.. moderno bilo u susjedstvu pa su zene to dilale,ja nisam bash zabadao nos u bascu..uglavnom nije se moglo izjesti..stara je to turila pored ograde sa susjedom...
gluposti, al aj dobro... može se otić bilo gdje u hrvatskoj na tržnicu i nigdje nećeš pronaći kelja pupčara u sezoni a da ga prodavač i proizvodi... 99,9% je prekupljen od profesionalnih specijaliziranih uzgajivača, većina onih koji ga doma uzgajaju onako za sebe uglavnom ga se ne najedu, jer malo tko zna proceduru uzgoja... inače evo tebi za info... presadnice se podišu travanj-lipanj, onda se iste drže u hladnim lijehama jer kelj pupčarr ne podnosi ljetne vrućine, i sadi se krajem srpnja kontinent, mediteran krajem kolovoza... ukoliko se ne osiguraju dovoljno niske temperature pupovi iz pazuha se ne uspijevaju razviti i budu grki... upravo stoga ga vrlo mali broj ljudi i sadi jer im ne uspijeva... sad da napravimo aketu u bilo kojem selu ili prigradskom naselju i postavimo upit onima koji imaju vrt... što siju od kupusnjača 9/10 će reći kelj i kupus, tek rijeti će spomenuti raštiku, a skoro pa nitko pupčar

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by michaellcmacha 12/7/2020, 11:53

debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Prejeftino...
bit će i jeftinije

nece , neodrzivo je
moglo bi nesto nize kad bi imali porezno opterecenje kao svi ostali i zaobidju drzavu ovako to smijesna usteda
kako plenky ukine ministarstvo branitelja tako potiho uvede porez na nekretnine , turizam je igra za bogate ulagace a ne dodatno kokosarenje usputnosti
hoće, bilo je neodrživo i u grčkoj, na cipru i u turskoj, pa su svejedno cijene ošle nisko da niže ne mere isto vrijedi i za španjolsku i portugal, a da ne spominjemo zapadnu afriku... nije u pitanju samo ova sezona nego i iduće dvije, plus ekstreman pad kupovne moći domaćih potrošača... pad cijena je neminovan... ovo što epi priča su priče za malu djecu... dovoljno je samo pogledati marine koje su do pol jedva pune na vezu...
grcka ima prostora poreznom politikom i ostali navedeni turizmom velikih brojki i pregrst usluga za saku novcanica , kad korona postane drustveno prihvatljiv karijes
pojavom interneta nestalo hvatanje za rukav no mentalitet ostao , opstanu veliki i srednji s odrzivim planom razvoja , kao kolega @epikur recimo
stvarno stanje većina prikriva... i država i iznajmljivači... malo ih jebe radna snaga koja se izlajava o razmjerima podbačaja...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by RayMabus 12/7/2020, 12:04

Propala kolonija.

https://www.jutarnji.hr/dobrahrana/price/promet-nam-je-pao-ne-znam-ni-smijem-li-to-reci-naglas-ali-sigurno-za-80-posto-lani-smo-u-ovo-doba-zaradivali-30-000-kn-u-jednoj-noci-a-sada-15007671
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Hektorović 12/7/2020, 12:27

epikur37 wrote:Prejeftino...

Gledam na bookingu, čitava kuća u staroj jezgri DU za 150 eura...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Hektorović 12/7/2020, 12:33

RayMabus wrote:Propala kolonija.

https://www.jutarnji.hr/dobrahrana/price/promet-nam-je-pao-ne-znam-ni-smijem-li-to-reci-naglas-ali-sigurno-za-80-posto-lani-smo-u-ovo-doba-zaradivali-30-000-kn-u-jednoj-noci-a-sada-15007671

Pa kad ti je klijentela uglavnom strana , fino kaže u ZG je domaća pa nemaju problema u ZG...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by michaellcmacha 12/7/2020, 12:40

RayMabus wrote:Propala kolonija.

https://www.jutarnji.hr/dobrahrana/price/promet-nam-je-pao-ne-znam-ni-smijem-li-to-reci-naglas-ali-sigurno-za-80-posto-lani-smo-u-ovo-doba-zaradivali-30-000-kn-u-jednoj-noci-a-sada-15007671
e sad zamisli ovi moji nesuđeni svpetrvs hoteli su prošle gdine uprihodovali 900 milijuna kuna, a ove godine ako vudu imali 100 milijuna, a to nije dosta ni da pokrije investicije i tekuće troškove... i sad zamisli koliko je u tom srednjem i južnom sektoru takvih sustava koji će ove godine ispušiti i to jebački... umjesto 400 radnika, oni su i od stalnih 100 otpustili 20, tako da su sada na 80 radnika... ako to ne ukazuje na raspašoj onda ne znam što ukazuje... eh da i na braču ima epikura ali gle kurca svi do jednog u banani, malo žešćoj...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Serbinho-3 12/7/2020, 12:41

pizzon wrote:bilo je 10 dm
u cemu je problem




Izgleda i ti ko Dzango isao...

Ustase ovo, ono i trk na more.


lol!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26592
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!  - Page 2 Empty Re: Navali, narode: Noćenje na Jadranu osam do 10 eura!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum