ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska je obična kolonija Brisela

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 09:59

To ti je kapitalistički sistem u kojem te tjera porezima da radiš za njih i onda ti još uvali žene i njihovu dicu i onda si rob do kraja života.

Imam ja pametniji plan od toga i sprovodim ga , u 40 u penziju i iman dovoljno da ležin doma i ne radin.

Ne zanima me uopće ništa. Dovedite čopor crnaca u državu. Uopće me nije briga. Nije to moj problem nego onih koji imaju djecu. Nek se oni tresu za budućnost društva. Ja s tim nemam veze.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by veber 11/7/2020, 10:09

RayMabus wrote:Ja se kupan. Mene boli kurac. More mi je ispod kuće.Plaže pune. Špica sezone.

Kupanje i pivca. Niks žene. Neman love za to. Sebičan san. Ne da im ništa. Na jesen kupit Plazmu i igrat igrice. Na kraj godine mi ističe porez i još 2,500 kuna mi dolazi u kućni proračun.

Jebe mi se.

Samo se od žena tribaš maknit i na konju si. Ne triba radit. Nemaš se šta s kime svađat po kući i razbijat glavu. To je jedino čega se u emanicipaciji moraš striktno držat : ništa žene i imat posla s njima.

Ako to možeš , ti si kralj u emancipaciji.
za žene ti ne treba lova.
ne treba ti ni plazma za ps.
drži se ti ketadonske terapije.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 10:15

Za žene triba lova. Puno love. Ne zanimaju me. Izdrkan u pet minuta i iden dalje.

Vi ste propala kolonija a uskoro će vam i to na šta se vežete propast.

Trpačina je samo način da emancipacija preživi. Odjebali ih muški pa neće da s njima imaju posla nego drkaju doma. Lakše je i jeftinije.

Neka vama Merkelice i Plenkovica. Oni će vam dat kruva.

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Ap2qwXp_700b
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by veber 11/7/2020, 10:19

neka si ti nama rekao.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 10:22

Neka. Samo se vi tješite da nećete puknit u Njemačkoj.

Tko se veže uz Njemačku propada. Dokazano u zadnja dva svjetska rata.

Gomila umišljenih kretena u srcu Europe šta sebe nazivaju Nijemci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Guest 11/7/2020, 10:30

svabima na povrsinu polako izlazi njihov pravi karakter..situacija sa korona krizom,je izgenerirala sivo podrucje u biznisu..situacija nije konkretno pokrivena Zakonskim aktima,i to svi koriste kako mogu za svoj interes..ne bih nazvao umisljenim kretenima..jer..istina,u europi su sam vrh sposobnosti,agilnosti i efikasnosti u biznisu(tu feber naravno ne spada),pa tako,i ako su arogantni,imaju pravo..problem jest,da pokazuju da bi sVE doslovno prodali i u vatru uvalili za prokleti Ojro..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by veber 11/7/2020, 10:34

RayMabus wrote:Neka. Samo se vi tješite da nećete puknit u Njemačkoj.

Tko se veže uz Njemačku propada. Dokazano u zadnja dva svjetska rata.

Gomila umišljenih kretena u srcu Europe šta sebe nazivaju Nijemci.
bitno da ti dobiješ svoje ketadone i metadone.
i da si emanćipiran.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 10:42

Legendovich wrote:svabima na povrsinu polako izlazi njihov pravi karakter..situacija sa korona krizom,je izgenerirala sivo podrucje u biznisu..situacija nije konkretno pokrivena Zakonskim aktima,i to svi koriste kako mogu za svoj interes..ne bih nazvao umisljenim kretenima..jer..istina,u europi su sam vrh sposobnosti,agilnosti i efikasnosti u biznisu(tu feber naravno ne spada),pa tako,i ako su arogantni,imaju pravo..problem jest,da pokazuju da bi sVE doslovno prodali i u vatru uvalili za prokleti Ojro..
To je takva raca. Gori su od Židova kad su pare u pitanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 10:50

Nema od tih Njemaca ništa. Pogledaj im samo putanju u zadnjih sto godina. Ogromno teritorijalno i populacijsko smanjivanje i sad će se urušit i demografski i ondje gdje su se zadržali.

To je narod koji očito želi nestat s lica planete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 10:51

Oni su ništa. Doslovno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by veber 11/7/2020, 11:19

RayMabus wrote:Nema od tih Njemaca ništa. Pogledaj im samo putanju u zadnjih sto godina. Ogromno teritorijalno i populacijsko smanjivanje i sad će se urušit i demografski i ondje gdje su se zadržali.

To je narod koji očito želi nestat s lica planete.
hors ti je odavno sjebao mozak.
njemačka kaj nije napravila u drugom ratu napravila je nakon rata.
vlasnici su poljske, češke, slovačke, mađarske, bugarske, rumunjske, bivše juge.
dobrim dijelom rusije i turske.
španjolske i portugala djelomično.
francuzi drže zemlje beneluxa, ostatak španjolske, portugala, sredozemni bazen i prekomorske kolonije.

a ti možeš na plažu i kmečat.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 11:45

Vlasnici ?

Spavam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 12:14

Prošla mi neka dobra crnka u suknji ispod prozora a taman pogleda na ulicu , fino prošle sise ispod a dobro cila.

Druga drkica od jutros. Oće to nešto danas.

Spavanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 12:15

Šta kažeš ti ? Njemci vlasnici svega jel ?

Tko o tome priča čoviče. Demografija im je ošla u k. Ne prave dicu
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by veber 11/7/2020, 12:40

samo ti drkaj.
to se zove evolucija.
manje uspješni nemaju potomstvo.
drk-drk-drk
zaboravio sam da drže dansku, švedsku i finsku.

drk-drk-drk

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 12:43

A već sam bacija dvi. Tko će sad još opet. Sad ćemo spavanje malo. Da vidiš kakva crnka , oko 20 godina , suknju neku nategla , visoka vitka , gujice , sise a taman mi prošla ispod prozora a ja od gori sve vidin kad mi tako prođu.

Baš traži kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by mutava baštarda 11/7/2020, 12:44

RayMabus wrote:A već sam bacija dvi. Tko će sad još opet. Sad ćemo spavanje malo. Da vidiš kakva crnka , oko 20 godina , suknju neku nategla , visoka vitka , gujice , sise a taman mi prošla ispod prozora a ja od gori sve vidin kad mi tako prođu.

Baš traži kurac.
PS i desanka .... To je život :tu

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 12:50

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:A već sam bacija dvi. Tko će sad još opet. Sad ćemo spavanje malo. Da vidiš kakva crnka , oko 20 godina , suknju neku nategla , visoka vitka , gujice , sise a taman mi prošla ispod prozora a ja od gori sve vidin kad mi tako prođu.

Baš traži kurac.
PS i desanka .... To je život :tu
A traži kurac. Gleda tko će joj oprat zube. Znaš koja pička. Neka strankinja. Došla se kupat ode. Avion. Cila je dobra a sise velike , pune , vidin sve odgori na izvolte kad se tako obuću. Ona šeta a ono treska sve , samo šta ne ispadnu a vitka neka , dupe znaš koje. Baš za nabit se u to i deri je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 13:15

Drkica , pivca , kupanje , kavica , cigare , Playstation , tv , izležavanje po krevetu i kauću , jist , pit , sve može samo žene ne mogu.

Samo ja i nitko više. Nema nikome dat blizu nekretnina i da se tu uvali na račun malo pičke a ja da ispušin opet. Ništa žene i pravljenje dice. Sve može samo one ne mogu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 11/7/2020, 13:20

Nek traže okolo tko će ih jebat , platit piće , fačkat , lomit se oko njih , davat im na važnosti , napravit dite pa se uvalit u govna jer svi su na njihovoj strani radi te dice.

Ajde moja , ja ga pet minuti nategnem i ide dalje. Kad ja oću i kad se meni digne k.

Šta će one. Zaglumile nešto a ne vridi cila pet kun. Samo ih gledan da iman materinala za drkicu kad mi dođe a čim mi se približi da oće komunikaciju ja samo uteknem.

Znam ja tko si ti i šta oćeš.Traži dalje. Ima budala. Ja ti ne spadam u njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by veber 11/7/2020, 13:27

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:A već sam bacija dvi. Tko će sad još opet. Sad ćemo spavanje malo. Da vidiš kakva crnka , oko 20 godina , suknju neku nategla , visoka vitka , gujice , sise a taman mi prošla ispod prozora a ja od gori sve vidin kad mi tako prođu.

Baš traži kurac.
PS i desanka .... To je život :tu
još malo metadončeki/ketadončeki. duvan i loewenbrau.
mila majka.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 12 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum